Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katty17
4. mar 2010

nevadi, ved sem potom napisem moje dojmy a referencie z prednasky. 🙂

monline
4. mar 2010

sunny- kačaciu pečeň stačí upiecť v masti, nič špeciálne to nepotrebuje..ono je najlepšie, ak máš kačací tuk, prípadne pokrájané kúsky kačacieho sadla, hneď pri pečeni vypečieš aj oškvarky kačacie

monline
4. mar 2010

sunny - toto je fajn stránka o varení, ale kačaciu pečeň som tam nenašla
http://ekucharka.net/kategorie/hlavni-jidla

zrzulka
4. mar 2010

katty super tesim sa....

katty17
4. mar 2010

presne ako pise monline. a zaklad je nesolit pecienku pocas varenia. stvrdla by ti. posolit az na tanieriku 🙂

maxara
4. mar 2010

katty - tie brusne co ideme my s Kafkom zacinaju teraz v utorok o 17tej, tam pri kvetnej, zozadu registra. Neviem ci je este volne, ale my sme sa prihlasovali minuly tyzden (platili sme az teraz v pondelok) a nemala ta bab obavy, zeby bolo uz v pondelok obsadene.. tak vyskusaj, hodim ti link a skus tam zavolat a dohodnut sa, ze ci by si sa mohla este v pondelok prihlasit, lebo plati sa to prevodom 5 dni dopredu a to asi nestihnes...
http://miracle-maternitycare.webnode.sk/kurzy-t...
som sa tam prave docitala, ze este 4 miesta su volne 🙂

kafoditka
4. mar 2010

Ahojte kocky, tak uz som spat..
3D sono mame za sebou, potvrdeny chlapcek Filipko, videli sme gulky aj pipka 😉 Len sme nevideli pekne tvaricku, lebo my totizto cakame maleho akrobata! Mal rucicky aj nozicky naskladane pred tvarickou! Tak donho trochu postuchal a maly nie a nie zmenit polohu.. Musela som sa ist prechadzat na chodbu a robit drepy, ked som sa vratila, bolo ho vidiet trosku lepsie z profilu, ale rucicky mal stale pred tvarou... Vsetko mame zaznamenane na CDcku, tak teraz budem kazdy den poctivo pustat a kochat sa... 😀

A Kocik sme konecne vybrali!!! Prechadzali sme sa donekonecna po predajni a vyberali farbu. Nakoniec sme sa rozhodli- MIRKA NEUVERIS- pre cervenu korbicku so svetlym vnutrom a sportak cervenej farby. Je uzasna.. Ked som sa pytala predavaca pytala, ci sa hodi cervena farba pre chlapca, povedal mi, ze Schumacher ma tiez cervene ferari a aky je vyteseny!! A bolo rozhodnute... 😉 vzali sme aj fusak, bol za super cenu, Kaiser.
Teraz len cakat, kym nam zavolaju....

sunnygirl
4. mar 2010

monline
ďakujem, za radu 😉 môžem aj na oleji, keď nemám kačací tuk? A dlho sa to robí?

sunnygirl
4. mar 2010

kafoditka, ty si sa teda dozvedela dosť neskor, že čakáš chlapčeka a vraj pipíkov vidno hneď, ty si dôkaz, že nie a ty si chcela chlapca? GRATULUJEM 😉

maxara
4. mar 2010

kafko supeeer, gratulujem k uspesnemu DVD zaznamu a kociku. Ja si tiez myslim, ze babatku sa hodia akekolvek farby... jedine voci comu mam vyhrady, je ruzovy kocik pre chlapca, ale tricko by mi na nom nevadilo 🙂

carrie84
4. mar 2010

Babule,
mne ten moj maly dnes dava riadne zabrat .... ☹ Sialene ma bolia krize a aj brucho ma pobolieva .... kokso - dnes sa vazne citim ako prejdena buldozerom 😒
A mamina mi priniesla taku krasnu bluzocku - ze aby som bola kocka .... bluzka je super, stirhnuta pod prsiami, do Acka ... len ma velkost 36 - ako este vsetko zapnem (dobre, dobre - takmer vsetky gombiky), ale uz som v tom dost narvana ... tak mi to bolo luto - ale potom mi napadlo, ze pod to hodim tielko, gombiky necham rozopnute a bude! Mamina bude mat radost (o sebe ani nehovorim!) 🙂

Kafo - gratulujem k chlapcekovi 😉

monline
4. mar 2010

sunny- jasne, kľudne to hoď do rozpáleného oleja, len krátko to opeč a stíš plameň, podus pod pokrievkou, ale nie dlho, inak pečeň stvrdne

zrzulka
4. mar 2010

Kafo vacsina deti ma rucky pred tvarickou... Ono je to prirodzeny reflex kazdeho dietatka.... Gratulujem este raz ku chlapcekovi....

A my budeme mat tiez cerveny golfac pre drobca .... Ja mam cervenu rada .... Takze nakoniec ste vybrali teutoniu????

monline
4. mar 2010

kafoditka- blahoželám k chlapčekovi 🙂

kafoditka
4. mar 2010

kocky dakujem!! Tak som sa presvedcila, ze siesty zmysel u zeny naozaj funguje.. ja som od zaciatku vedela, ze to bude chlapec a teraz sa nam to len potvrdilo..

Zrzulka ano, vybrali sme teutonku.. Potom hodim foto, ked pride..

carrie84
4. mar 2010

Kafka - je to tak - 6. zmysel funguje 🙂 Ja som tiez od zaciatku hovorila, ze to bude chalan - a aj som babo stale oslovovala ako chalana 😉

zrzulka
4. mar 2010

U mna 6ty zmysel nefunguje, som ja vobec zena???? 😀 teraz som citila ze to bude chlapec ale pri malej som tiez citila chlapceka a nevyslo to .... 😀 Asi som ta vynimka co potrvrdzuje pravidlo....

Kafo na fotky sa tesim !!!🙂

maxara
4. mar 2010

kaficko kam si zdrhla? ha? pozeras dvd? 🙂

kafoditka
4. mar 2010

maxi..hej, pozerali sme to s Petom 😉 a medzitym samozrejme gulicky..

A co robka maxinka?

maxara
4. mar 2010

maxinka ma dnes manzelika na ozran party, ale triezveho, lebo bude sogerovat... takze dnes som nemusela ani varit, ani umyvat podlahu napodiv, tak som len dosila dalsie zavesy, fialove a oprala som poslednu pracku, pri ktorej sa mi podarilo nevsimnut si dve mm biele tielka zabalene zrejme v cervenom pyzame, nechapem... a ja som to cele supla s farebnymi, prevazne cervenymi vecami... 😒 takze mm ma teraz dve ruzove tielka... snad to rozchodi 🙂

monline
4. mar 2010

maxi- šikuľka 🙂 ale ružová na mužoch je predsa IN 🙂))

monline
4. mar 2010

kafoditka- pozrela som si tvoj svadobný album, krásne fotky, krásna nevesta, sympatický ženích 🙂 páči sa mi, že je tam taký bozkávací motív..nielen klasické pohľady do objektívu

maxara
4. mar 2010

monline ved tielko predsa nebude ukazovat, dufam... 🙂 a navyse je to jeho chyba, kto si zamotava veci do veci ???

monline
4. mar 2010

maxi- páči sa mi ako si hneď určila vinníka 😀

monline
4. mar 2010

maxi- asi ja tvoj si pre krátkosť času vyzlieka vršky naraz 🙂

kafoditka
4. mar 2010

monline.... dakujem, a kde si videla moj album? na mojasvadba.sk?

monline
4. mar 2010

kafoditka- hej, na mojasvadba..hľadala som album kamošky karki a všimla som si tvoj nick..ja som dnes pridala fotky na mojastrecha.sk, svadobné fotky nemáme, tak tie nemôžem 🙂))

lenkaaninka
4. mar 2010

no baby tri krát hadajte čo som hltala zasa ? bryndzové haluše so slaninkou 😀

maxara
4. mar 2010

lenkaaninka ja som si spravila halusky s vajcom a kyslymi uhorkami, mnnaaaaam

kafoditka
4. mar 2010

monline.... som pozerala tie fotky na modrastrecha.. ta modra v detskej nema chybu, a super napad s kruhmi!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre