Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
24. mar 2010

inak ja sa chcem s doktorom dohodnut a kedze neviem ci to nebude cisarak,ja mozno nezazmluvnim jednoducho mu dam peniaze a hotovo 😲

lucka_o
24. mar 2010

ja si neplanujem niekoho zazmluvnit, ked tak potom ked ma doki odrodi potom mu dam....ale co ak nebude mat sluzbu aleboju "nahodou" nestihne....aj to som uz pocula....

vidim ze sme dnes viacere nakupovali🙂

pekne sny 🙂

stanka33
24. mar 2010

ahojte babeny.....

ja len narychlo...tyzden nam nesiel net, tak som tu nebola...zatial vsetko v pohode, precitat vas jasnecka ze nestiham, tak ani neviem co je nove..snad ste vsetky v poriadku aj babatka....aj mne brucho narastlo velmi, vcera ked som isla z cvicenia ma normalne pustila jedna baba sadnut v elektricke...

ako tak citam poslednu stranu sa chystate zazmluvnit si Dr...aj ja chcem na Kramaroch, musim to prestudovat....mam par mien od znamych tak chcem nieco vybavovat po Velkej noci..t o uz by sa patrilo....inak ako je to tam s tou epiduralkou????treba ist na skolenie ako je to na Antolskej...ja si ju urcite zaplatim, mne pomohla aj urychlila otvaranie...ale pevne verim ze to teraz zvladnem aj bez nej a rychlo...

sisaa
24. mar 2010

tak vidim, ze na tych kramaroch nas bude viac 😀 , ale doktora zatial neriesim. Neviem, ci si doktora chcem zazmluvnit. Dam tomu este cas. A nieco este pricitam na forume.

mirka285
24. mar 2010

inak ja sa doktora opytam na rovinu ci si ho mam zazmluvnit alebo dat peniaze rovno jemu...sa s tym nebudem serkat 🙂

stanka33
24. mar 2010

Mirka to je pravda...sak uvidime ako budu ochotny.... 🙂

mirka285
24. mar 2010

Stani ja nemam s tymto problem,ja som taka huba ze na rovinu mu poviem nech zvazi ci ma necha rodit normalne alebo cisarakom a ze by som tentokrat chcela rodit ako dama a nie ako naposledy ☹ ze mam doteraz traumu z toho ☹ inak dnes mi zase popraskali zilky v ociach ked som bola na velkej,si neviem predstavit co tie moje oci urobia ked budem normalne rodit 😠

stanka33
24. mar 2010

no ja chcem tiez doktora, nie ako minule si ma prekladali, nik sa o mna nestaral a rodila ma praktikantka...
a mne vysli krcove zily na nohe idem ma porazit, ja som to nikdy nemala....oci hadam prejdu, ja ked som videla moju kamosku po porode som sa jej zlakla a ua tri tyzden uz nic nemala 🙂

stanka33
24. mar 2010

mirka ty si bola na tie disney vecicky v sali na nakupe??? tusim sa to tu spominalo este pred tyzdnom...

mirka285
24. mar 2010

www.dinom-danom.sk tu ich maju,a kamenna prevadzka je v Sali ale to som sa dozvedela az neskor,majitel povedal nech dojdem kuknut ze tam ma toho ovela viac 🙂

mirka285
24. mar 2010

a mozem potvrdit ze su tie veci velmi kvalitne,tie dupacky su dokonca take ze vnutri oteplene...a aj ta ceska znacka Tulec sa mi pozdava,som objednala najprv na skusku a moze byt,som spokojna..

stanka33
24. mar 2010

ja som objednala nieco cez mimi bazar, ale ked pojdem cez Velku noc k rodicom do Nitry by som tam behla..fakt su pekne tie veci pre malu mam bodinka a dupky a pre maleho body ale som neodhadla velkost, bude mat az na zimu

mirka285
24. mar 2010

Stani ja som napr. tie teplejsie dupky objednala az 68 tiez aby to mala na zimu 🙂 a je ten obchod oproti Tescu v takej novej budove,som to bola ceknut minuly vikend len bolo zavrete v sobotu poobede 😒

stanka33
24. mar 2010

ok dik za info snad sa tam dostanem...idem spat, lebo nas maly bude skoro buntosit 😀

mirka285
24. mar 2010

aj ja,dobru 🙂

tinka349
24. mar 2010

baulkyyyyy - no som si vas precitala,ale nejak nikto nic neporadil na moje chytene dutiny ☹ newiete ci sa mozem ohrievat tym cervenym svetlom? uz zasa som zavisla na Muconasale ☹

a dnes rano som utekala na autobus...skoro som nestihla....a ked som dobehla, tak ma zacalo neskutocne boliet brusko....vpredu uplne dole....boli ma cely den ale neskutoooooocne bolest to je az mi dorevu bolo cely den....ked sedim je mi fayn,ale ked vstavam a chodim no masaker.....mohla som si natiahnut nejaky sval alebo nieco podobne niekde na maternici? a vobec ma to neprestava boliet....newem ci nemam ist zajtra za dokotorkou ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

carrie84
24. mar 2010

Tinka - s tym ohrievanim ti neporadim 😒 Ale skus zatial kvapky - Quixx - tie su aj pre tehulky. A s brusko by som osobne letela hned k doktorke - radsej troska paniky ako stres .... Mna tak tiez bolelo v podbrusku a skoncila som v posteli s MagneB6 - v tehotenstve brusko boliet nema .... Hlavne si lahni, nohy hore a co najviac kludu - tym zatial nic nepokazis 😉

tinka349
24. mar 2010

Dakujem Carrie 😨 no Quixx je nieco na styl morskej soli sa mi zda...to som skusala uz X krat a nic...stale len muconasal...ale teraz ma aj dutiny riadne bolia a aj hrdlo, ale nechcem antibiotika....A ked sa do zajtra s brsukom nic nezlepsi, tak pojdem k lekarke...este aj to sledujem, ze mala aj menej kope ako obvykle a u mna hned panika 😒 hlavne ze vcera som bola na poradni a bolo mi fayn a dnes toto....no nic, idme do postielky, tak pekne sny

carrie84
24. mar 2010

Este mi napada Bioparox- to je lokalne antibiotikum - v lekarni ti povedia, ci je aj pre tehulky, ale zda sa mi, ze hej.
Bru noc 😉

cigaretka5
24. mar 2010

no ten bioparox neviem ked som ho chcela doktorka povedala ze ak sa neda bez neho ze predpise ale ze je to tak ci tak antibiotikum a radsej je lespie nebrat

sunnygirl
25. mar 2010

Dobré ránko,
tak dnes som brutálne hore, ja sa tak teším, že sa tento víkend posúva čas, jupíííííííííííííííííííííííí 😀

Vítam nové tehuľky 🙂

Vidím, že nakupujete, ja zatiaľ mám len 56 a 62, väčšie veľkosti som ešte nenakúpila, čakám, že sa to maličké v utorok ukáže, či je to dievčatko alebo chlapček 😉 .

Prajem pekné písanie, páááááááááááááááááááááááááá 😎 😎 😎

aalexis007
25. mar 2010

Dobré ráno
Ja som sa v noci zobudila o 2 hod. a ešte o 4 hod. som nespala. Malinký tak kopal, že sa mi nedalo spať. Ale aspoň viem, že je v poriadku, lebo cez deň ho veľmi necítiť. Asi si zmýlil deň s nocou. Malinký môj 😉
Včera som bola na predpôrodnej príprave v jednom materskom centre v Trnave. Preberali sme pôrod a všetko okolo toho. Normálne začínam mať strach, že ako to všetko zvládnem. Bojíííím, bojíííííím 😖

lutsine
25. mar 2010

tinka 349 urcite to bude len natiahnuty sval.

krish
25. mar 2010

ahojte kočky.

koooonecne som si nasla cas sem nakuknut. stahujeme sa, vsetko prerabame a zariadujeme a je toho dost, vecer len padnem a do postele a zaspim. co mate nove? mne vcera povedal MM ze som ako skrina...no nekopnem ho? somaaaar 😀

sunnygirl
25. mar 2010

aalexis007
ty si také vtáčatko ako ja a naše bábätká v bruškách budú asi po nás 😀 , ani ja cez deň necítim pohyby, väčšinou večer keď som v kľude a keď je ticho tak počujem ako si tam žblnkoče a hlavne škvrkoce, je to milučké 🙂, Inak ak sa ukáže, že to bude chlapček aj ten náš bude Filipko, mm tak rozhodol, ja som vybrala dievčenské Lenka 😎 . Uf, neviem, či by som išla na takú predpôrodnú prípravu, ja by som tiež sa BOJALA, možno až niekedy ku koncu, aby som si nestihla uvedomiť, čo ma to vlastne čaká 😅

sunnygirl
25. mar 2010

aalexis007
pozrela som tvoj albumík, ty ešte nenakupuješ oblečenie?????????

jaruska8
25. mar 2010

Ahojte dievčatá, Tinka, tiež si myslím, že to je len oblý väz, ten zvykne pobolievať, hlavne po námahe, ale ak to ešte neprešlo, tak radšej skoč za doktorom. Ja chcem rodiť u svojho lekára, keďže to bude cisársky, tak by nemal byť problém s načasovaním. A prať budem aj ja v Persile sensitive. 😉 Mirka, popraskali ti žilky pri veľkej potrebe???? To muselo byť tlačenie ako sviňa. Ja sa tohoto veľmi bojím, kamoška tlačila nasilu a skončila v nemocnici so silným krvácaním. Ja už mám tiež niečo podobné za sebou, teda mierne krvácanie pri ,,veľkej", ale to je mojou diagnózou, nízkou placentou, na to ma doki upozorňoval. 😠 😠

mirka285
25. mar 2010

Jarus praveze vobec som netlacila ☹ ja mam problemy z ocami,mam iridocyklitidu a tak..preto asi tiez pojdem sekciou..mam zly ocny tlak a prirodzeny porod buy nemusel dopadnut dobre...preto potrebujem doktora ktory naozaj moj zdravotny stav zvazi lebo ja ani mormalnym sposobom nechcem ist rodit..inak dobre ranko kocky..aj u vas tak fuka?

jaruska8
25. mar 2010

Aha Mirka, tak potom jasné, fu, tak to chápem, to máš teda zlé. ☹ No, ja mám zase tak vysoké dioptrie a ešte aj voľačo na sietnici, že nechcem riskovať normálny pôrod, aj keď by som radšej normálne, ale oslepnúť sa mi tiež nechce. 😠

mirka285
25. mar 2010

no ved to a hlavne ja uz viem do coho idem a asi by som to druhykrat uz nezvladla 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre