Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

sunnygirl
29. mar 2010

lenkaaninka:
klop klop srdiečko poslúcha, sem tam sa roztrepoce, ale oproti tomu pred tým, je to balada. Od vtedy som nebola ešte u Dr. tak som sa s ním neporadila za Magne B6, to ešte nepapám, aj to mi odporučili 3x denne, na internom. No v poslednom čase mám často kŕč do nohy v noci a trpne mi pravá strana aj ruka aj noha. 😅
Zajtra idem do tej poradne, tak dúfam, že už sa nebude malô toľko hanbiť, inak všetci mi vravia, že to bude chlapček, tak uvidím a moje prvé tušenie tiež bolo, že chlapček, to len mm ma presviedča, že to bude dievčatko. 😅 Ja by som rada vedieť. lebo by som si rada nakúpila niečo aj vo veľkosti 68 a to už ani poväčšine nie je v neutrálnej farbe, tak už je evidentné, či je to oblečenie pre dievčatko, alebo pre chlapčeka.

nina88:
presne aj u mňa, niekedy ho celý deň intenzívne vnímam a potom je tichúčko a keby som nemala ten kotlík, tak ani neviem, že som tehu. Tak asi to bude predsa len Filipko a nie Lenka.

monline
29. mar 2010

ahojte
strašne mi na koníkovi chýba, že nevidím kto je online..to by sa mi páčilo, keby som videla kto tu sedí a číta..ale zas- je fakt, že skoro každá z nás si dozadu načíta to, čo bolo napísané, aby bola v dianí 🙂
Dnes som do práce zaspala, kolega musel čakať vonku v aute, kým sa vychystám..no- to sa stáva, keď sa posúva čas hore dole 🙂 Mám za sebou trocha únavný, ale veľmi fajn víkend..užívali sme si krásnu jarnú sobotu so známymi, do jednej v noci sme sedeli na terase a bavili sa, varili sme kotlíkový guláš...od leta už bude takýchto akcií pomenej, tak si ich treba užiť kým je energia..v sobotu som kúpila krásne vecičky pre Daniela, tak sa z nich teším..potrebujem ale dať opraviť fotoaparát, neviem teraz vkladať nové fotky do albumu...v stredu idem na glukózový test, mám trocha obavu, že mi bude riadne zle..ale- včera som tak sprášila veterník, presladený a chutil mi- že možno aj tá glukóza bude v pohode 🙂
prajem všetkým krásny dník

monline
29. mar 2010

Kedysi som neverila tomu, že podľa tvaru bruška sa dá predpovedať čo je v ňom..či chlapček, či dievčatko..dievčatká ležia viac na bokoch a brušká sú okrúhlejšie, chlapci sú v špicatejšom brušku...ale- u mňa to tak naozaj je...s dcérou som pribrala pravidelne okolo pásu, na bokoch mi hlavne ležala..a teraz ak som v tmavom, spredu či zozadu ani nie je poznať, že som tehotná..a ako sledujem vaše brušká, tak to možno aj fakt platí..dievčatká sú na bokoch rozležané...ako to vidíte vy?

zuzik1983
29. mar 2010

ja by som podla mojho bruska aj suhlasila,asi to naozaj plati...

sunnygirl
29. mar 2010

monline:
kukni do môjho albumu a povedz čo čakám, lebo mne sa zdá to bruško do široka, ale ja som 1. krát tehotná, takže neviem posúdiť 😅

To akože som posledná kto nevie, čo čaká??????????????? nerátam Johanku (ona nechce)

monline
29. mar 2010

zuzik- a kde je dôkaz? foto bruška? 🙂

monline
29. mar 2010

sunny- mne príde, že čakáš chlapčeka 🙂

monline
29. mar 2010

sunny- neviem ako si vyzerala pred bruškom..ale nezdá sa mi, že by si na bokoch nejak pribrala, máš v podstate stále štíhly driek, akurát s vyhúknutým bruškom...ja som pri dcére mala širšie boky..a vtedy som mala východziu váhu 57kíl, čiže v tom čase som tiež bola štíhla

jan12
29. mar 2010

Ahojte dievcata,

som na tejto teme nova, tiez mam brusko do bokov a cakame dievcatko 🙂
Bude niekto rodit v BA?

zuzik1983
29. mar 2010

monline mam foto v albume juloviek,ved kukni a posud ci aj tebe sa zda 🙂

sunnygirl
29. mar 2010

monline:
to mi povedala aj Mirka a ešte niekto (nepamätám si), no ja som mala v drieku 64 cm, keď som sa vydávala (2.5.2009), a boky 98 cm, skôr som pribrala tak do stehien, ale riťka ostala 😀, ja som začala s 53 kg a 2.marca som mala 61 kg, myslím, že nie veľa, v norme, uvidím zajtra koľko budem mať, typujem 64 kg. Aj svokra povedala, že chlapček. Tak som sa s kočíkom asi aj trafila 😅

mirka285
29. mar 2010

ja mam tiez brusko na dievcatko,ale pri Tomasovi som mala na dve dievcatka 😀 Ian vitaj,ja budem rodit v Ba,ale je nas tu viac z Bratislavy 😉

mirka285
29. mar 2010

Sunny a uz nech ta tolko nenatahuju,ten tvoj malinky je strasny hanblivec 🙂 ja idem na tu sladku vodu zajtra,mne to urcite nebude chutit lebo ja neznasam napr. ani osladenu kavu alebo caj,nevypijem ziadnu sladenu malinovku...ale sladke mi chuti zato 😝 vcera som sprasila o desiatej jablkovu strudlu a potom sa stazujem ze tlstnem..ale ja ked priberam tak vzdy aj do tvare,a teraz mi nastastie aspon tvar moc nepribera,mam potom dve brady a strasne mi to nepasuje 😀 Miki dakujem za vysvetlenie,pozriem to na nete ako to vyzera...

sunnygirl
29. mar 2010

mirka .................... 😀 😀 😀 .......................no len aby ma to malô nenaťahovalo až do pôrodu a nakoniec to bude prekvapenie.

ja som si kukla albumy, ale mne tie brušká pripadajú rovnaké 😀 😀 😀

lenkaaninka
29. mar 2010

sunny aj ja by som ti tipovala chlapčeka ...teda aspon podla môjho názoru 😉
ja mám teraz uuuuplnnne iné bruško ako pri dievčatkách ....tak preto sme od začiatku tipovali chlapca ale aj každy že som opeknela ....ale to mi hovorili aj predtým tak to je asi taká povera...

a s tým trhaním zubov ja som tiež mala isť na trhanie a po dohovore so zubárkou ani blombovanie ani trhanie sa konať nebude...lebo teraz mám brutálne prekrvené dasná aj vela krvi aby som nestratila a blombu že sa môže stať že dasno vytlačiť môže...tak všetko až po...len rozvrtala otvorila a toť vsjo...ale jasan že s injekcou

jan12
29. mar 2010

lenkaaninka ja idem dnes zubarke a bude mi blombovat, preco tebe nechcela blombovat. Myslim, ze blombovat sa moze.

zuzik1983
29. mar 2010

blombovat sa moze,aj mne pred 2 tyzdnami blombovala zub

sunnygirl
29. mar 2010

tak vám u zubárov držím palčeky, ja som si minule vytrpela 45 minút, čístého času len vŕtania, uf

monline
29. mar 2010

zuzik pozrela som..máš chutné malinké bruško..netrčí príliš dopredu na to, v akom si už týždni, tak asi fakt to je dievčatko..🙂

luminkasp
29. mar 2010

tinka, si tu pisala o nocnych koseliach na kojenie, no ja som si kupila pri tere normalne pekne, vpredu na rozopinanie a bolo 😎 , alebo take, co maju v predu vacsi vystrih, na ramienka a na leto to mas vyriesene 😉

monline
29. mar 2010

nočné košele na kojenie sa využijú asi len ten týždeň v pôrodnici..doma vyhrnieme akékoľvek tričko či pyžamo dohora..a máme klasické tepláky či pyžamové nohavice oblečené k tomu...ja si kúpim asi len jednu do pôrodnice, neznášam spať v nočnej košeli

zuzik1983
29. mar 2010

dakujem,ja uz som od zaciatku mala pocit,ze to bude dievcatko,ale moje okolie stale tvrdi,ze to napriek vsetkemu bude chlapcek,vraj som velmi opeknela.takze som naozaj zvedava,co zo mna nakoniec vyleze 🙂

lenkaaninka
29. mar 2010

hej môže sa blombovať ale ja mám teraz tak prekrvené dasná že sa bála že mi to vytlačí blombu...

lenkaaninka
29. mar 2010

monline svätá pravda ja si kupim také bud košele alebo dlhé tričká na ramienka stejne bude horko a poriešené

sunnygirl
29. mar 2010

luminkasp: súhlasím, aj mne minule ponúkali takú nočnú košeľu, že na kojenie, ale mňa neoslovila, ja si tiež kúpim na rozopínanie v predu 😉

monline
29. mar 2010

zuzik podľa ultrazvuku vieš, že to bude dievčatko?

sunnygirl
29. mar 2010

No u mňa to bude chlapec, keď ste to už toľkííííííííííí potvrdili 😎, no ak zajtra ukáže čo skrýva medzi nôžkami, či pipíka, alebo šušulku, dám vedieť...........................možte si zatiaľ otvoriť stávkovú kanceláriu, keďže sme tehuľky, tak nie o peniaze ale o koláče 😀 😀 😀

monline
29. mar 2010

sunny- u koho mám krémeš, ak to je Filipko? 🙂

zuzik1983
29. mar 2010

monline mam potvrdene aj od doktorky,ze to bude dievcatko,ale aj ta sa moze mylit.poznam niekolko pripadov,ze do porodu tvrdili doktori nieco ine a narodilo sa nieco ine.dufam,ze to nebude moj pripad,lebo ruzove letne satocky asi chlapcovi neobleciem 🙂

sunnygirl
29. mar 2010

nóóóóó, keďže ja ešte stále nemám rúru, tak neviem.............. 😅, asi u uja cukrárika 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre