Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

sunnygirl
31. mar 2010

Tak ja som práve dovarila fliačky s kapustou a dala som si do nich aj slaninku opraženú, žiadne Béééééééčko. Ja som si dnes kukala zoznam vecičiek a zistila som, že by som sa mala konečne pustiť do nakupovania drogérie a vecí spojených s kúpaním. Inak som sa vás chcela opýtať, tie čo budete mať na zimu vaničkový kočík aj fusak si idete na zimu kúpiť? a dotoho dáte bábo?

sunnygirl
31. mar 2010

Inak Dugy, kukala som tvoj album, ty už má asi všetko,že?

sunnygirl
31. mar 2010

jáááááááj som zjedla dva taniere, budem si musiť hneď dať espumisan, lebo ma do večera roztrhne 😅 😅 😅

katarina7777
31. mar 2010

sunny posli tanier tvojich fliackov.... dala by som si . 😉 Grazie

sunnygirl
31. mar 2010

katuška: ty si zaťažená na slovenské jedlá, musia ti tam riadne chýbať, aj si si zvykla na ich stravu?či?

mirka285
31. mar 2010

sunny fusak urcite...ten vyuzijes aj tri zimy 😉

sunnygirl
31. mar 2010

mirka a veľkosť? 68?

mirka285
31. mar 2010

fusak nema velkost...nemylis si vak s fusakom?

sunnygirl
31. mar 2010

aha to som nevedela 😅 😅 😅

sunnygirl
31. mar 2010

jéééééééj to je trapasík 😅

mirka285
31. mar 2010

fusaky su vselijake,niektore su take co sa daju predlzovat a aj odzipsovat spodok,ked mala bude chodit je to prakticke,nezaspini ho aspon tam kde ma topanocky 😉

mirka285
31. mar 2010

Sunny ja uz dieta mam a tiez mi kopec veci unika 😉 nevadi vsetko sa naucime ved nato sme tu aby sme si mohli navzajom poradit

sunnygirl
31. mar 2010

popozerám ich poriadne na internete, aby som sa dobre rozhodla 😉

ja viem, nikto nepadá z neba učený, ešteže vás mám 😵 😵 😵

sunnygirl
31. mar 2010

ostatné si dali cik pauzu?

mirka285
31. mar 2010

popozeraj,ja tiez kupim az v lete,mozno sa ich budu chciet zbavit a daju ich do zlavy 🙂

ericica
31. mar 2010

no maxi to je dost naprd ze ty si na ich strane a este ty si zla,....preco im to nesiel povedat pan premudrely 😠 on akoze ostal mcisty 😠 juj sa tesim ze ja nemusim byt teraz v robote aj ja som mala dost frustrujucu robotu a tiez sa tam nechystam vratit....
ale ja ti nieco poviem ja som mala termin aj s malou v juli a dala som sa svojim doktorom vypisat na rizikove uz v januari.....cize on ma vypisal a nemusela som uz chodit.....bolo to super ...preco sa ty nedas vypisat...????alebo uz sa to neda???

katarina7777
31. mar 2010

sunny ja tu na slovenske jedla velmi nemyslim lebo strava je tu super, ale ked vas tu citam co vyvarate tak sa mi ozivuju spomienky z detstva 😉 dobre to boli casy....

mirka285
31. mar 2010

Eri ale to ma potom nevyhodu ze von bude moc chodit ako ja,len ked ma vychadzky ☹

kafoditka
31. mar 2010

Inak MIRKA,....... ja som bola u obvodacky a ta sa divila, preco mi pn-ku vypisal gynekolog a preco mi dal len 2hodinove vychadzky...
Ze pokial nie som rizikova, mohol mi vypisat celodenne vychadzky! 😲 Som sa divila, ze "a to sa da?" a doktorka mi hovori:
"vsetko sa da, ked sa chce"..... no tak uznaj. keby som to vedela skor, tak sa necham vypisat obvodackou a mam pokoj, nemusim sa bat kontroly... 😒

mirka285
31. mar 2010

Kafko a potom z akeho dovodu by si bola pn ked by si nebola rizikova?tomu nechapem lebo ked nie som rizikova tak mozem chodit aj do roboty a ked som doma pre inu chorobu,nemozem byt doma cele tehu...ty tomu rozumies?

mirka285
31. mar 2010

lebo ja mam pn od obvodaka

tinka349
31. mar 2010

no zenusky 🙂 vy tu za jeden dnik napisete toho hoooojne.....a ja dnes cely den v skole, ani pisomku sme nemali a to som kvoli nej sla spat o 2hej rano a vstavala som 5:30 😠 a ceeely den som ako zdochlinka....

inak mozem sa opytat, ze naco su vlastne dobre tie klokanky a nosice? ako viem ze na nosenie baba, ale vyuzijem to vobec?

a dnes moje spoluziacky sledovali moje brusko ked malinka kopkala, a normalne sa cudovali ze to tak vidno ked sa mi hybe brusko ked kopne 😀

ericica
31. mar 2010

mirka mas ip nechcela som to sem pisat 😀 ide o tu pn ku ....

ericica
31. mar 2010

jaaaaaj a ja som mala tiez vychadzky celodenne tusim....mna vypisal aj kvoli mojmu zamestnaniu mala som rizikove povolanie....

ericica
31. mar 2010

baby uz som ako jelen z tychto tyzdnov,,,kedy zacina 7 mesiac???
mirka vidim ze mas nove fotky 😉 ani nemas velke brucho 🙂

kafoditka
31. mar 2010

Miri, ja rizikova nie som (klop klop) a marodujem koli vysokemu tlaku. Sice je pravda, ze uz vyse mesiaca mam tlak dobry, ale doki mi hovori, ze ma necha radsej doma a ze do tej materskej to uz nejak doklepeme 😉 Ja som aj rada, ved som sa v praci za 4 roky narobila jak jedno hovado.. teraz doma vegetim a uzivam si posledne kludne mesiace, ved potom sa uz moc nevyspime 😉
Ja nechapem, ako tie pn-ky vypisuju a podla coho.. Jeden ti povie, ze ked mas pn od gynekologa, tak ti kontrola nepride, iny ze pride... no a vyber si.. Vychadzky mam od 14-16tej, doobeda to dodrziavam, ale poobede uz nie 😉

kafoditka
31. mar 2010

Ericia.. podla tabulky zacina 7 mesiac ked si 26+5..

mirka285
31. mar 2010

Eri no brucho nemam velke lebo ho mam rozliate okolo celeho pasa,len to dobre maskujem 😉 a v tych pn kach sa ani panboh nevyzna,ale mesiac vydrzim a idem na matersku,juchu 🙂

mirka285
31. mar 2010

do prdele dnes nema Ivanka kratke rukavy v Panelaku,tak neuvidite tie asexualne ruky,no skoda ☹

katarina7777
31. mar 2010

baby pozeram modre z neba pribeh o simonkovi co je v bdelej kome... strasne smutne ☹ A malinky ma kope v brusku, ze mami neboj ja som v poriadku 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre