Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
6. apr 2010

ja idem baby dnes spinkat skor.. asi uz aj ..
mirka aj dnes ma ta blba moorka dlhe rukavy

maxara
6. apr 2010

inak ja somsi tak uvedomila, ze ja sa vlastne citim mimoriadne dobre.. normalne tak v pohodicke.. je to vobec mozne?

mirka285
6. apr 2010

maxi no to je super 😉 je velmi dolezite citit sa dobre a ked si to este aj povies...ty aj pozitivne myslis

maxara
6. apr 2010

no ja som si tak uvedomila, ze mi narastlo brusko, a ze sa trosku tazsie hybem, a skor sa unavim, a zle sa mi spi, ale to je vsetko.. a je to myslim uuuplne v poriadku.. uz mam aj tlak v poho, nohy mi nepuchnu odkedy nosim tie ponozky bez patentu, kondicku mam celkom v norme, uz 2 tyzdne nevraciam..no teda...

kafoditka
6. apr 2010

Caute babule, tak ja som dnes straaasne nepouzitelna - zhnita.. Nic sa mi nechce... 😲 Ale zajtra idem robit komplet upratovanie nasej izby, cez sviatky som sa na to vykaslala.. Sak robota mi neutecie 😉
Pridala som aktualnu foto do albumu, pozeram, ze pekne rastiem, uz mam skoro +9 kg! 😒 ale citim sa dobre, to je podstatne.

katarina7777
6. apr 2010

maxi ja sa tiez citim v poslednom case dobre, asi to bude aj tym ze prisla konecne jar, mne slnko nenormalne dobija baterky...
toto obdobie tehotenstva je zatial pre mna nakrajsie 😅

dobru noc kocky, zajtra idem do roboty a potom doplnat baby zasoby.

katarina7777
6. apr 2010

jej kafko ake mas krasne brusko, ja som si moje prave naolejovala tak sa mi leskne jak prasiatku, aj je take chlpate 😀

mojalili
6. apr 2010

KAFKO, naozaj pekne brusko uz mas....uz nas to pribuda nielen na tyzdnoch,ale i na bruskach, ze? 😉

Ja sa k vam nepripajam, citim sa strasne nemotorna....a vadi mi to...moje baterky musim neustale dobijat a som z toho unavena...

kafoditka
6. apr 2010

kati dakujem 😉 aj ja sa idem hodit do vane a naolejovat a s chlpakami som na tom rovnako ako ty. A ked ma maly kope na pravej strane, stoja mi chlpy len na tej strane a na lavej su prilahnute... no sranda.. 🙂

kafoditka
6. apr 2010

Mojalili.... citim sa dobre, ale nohy ma zospodu po chvili kvalitne bolia, akoby som odpochodovala 10km 😒 Inak som v pohode (klop klop) vdaka Bohu ani neopucham.. Ale uz bojujem aj pri snurkach na teniskach 😀

mirka285
6. apr 2010

Kafko aj ja uz mam 9 kil na sebe,ale hovorim si ze to je v pohode este,ale bola by som rada keby som to potiahla max. do 15 kg....

kafoditka
6. apr 2010

Jooj Mirka, to ja som si tak vo 4.mesiaci hovorila, ze by som chcela ist rodit max. so 68kg a uz teraz mam 65, takze plan nevysiel... len som zvedava, pri akom cisle skoncim 😉

mirka285
6. apr 2010

Kafko aj ja mam 65 🙂

kafoditka
6. apr 2010

aj 158cm?? 😀 😀

mirka285
6. apr 2010

o 5 cm viac...to zato sa nam v tom Gate dobre nakupuje 😉

kafoditka
6. apr 2010

tak som z juloviek urcite najnizsia 🙂 Ale ved vies co sa hovori o malych vrtkach 😉

mirka285
6. apr 2010

ze dobre varia 😀

kafoditka
6. apr 2010

okrem ineho... 😉

kafoditka
6. apr 2010

Dobru nocku, idem do sprchy a lahnut si, pocitac prenechavam manzelovi, uz mi tu brusi usi, ze ho k nemu vobec nepustim 😉
Tak paaaa

mirka285
6. apr 2010

🙂 🙂 no tak ja dufam ze to nebude dlho trvat kym sa dostaneme po porode do formy a budeme male,vrtke...lebo momentalne sa citim ako plneny holub 😠

adelaine
6. apr 2010

..kocky, ledva som vas docitala, clovek ide na "chvilu" do prace...
a bim tolko stranok ste tu popisali 😀

inak aj ja som mala smele plany, ze kolko by som chcela pribrat ,
ale asi to nebude realne 😖 ja uz mam 11 kg navrch 😖
zajtra idem do poradne, som zvedava ako ma doki sfukne....

tak aj ja idem do hajan, bruu noc vsetkym 😎

aalexis007
7. apr 2010

Dobré ránko
No môj malinký si asi zase posledné 2 noci vymenil za deň. Celú noc sa prehadzoval, otriasalo sa mi celé bruško. 😉 No aj ja som zvedavá, kam sa vyšplhá moja váha ešte do pôrodu. Nejako veľmi sa neprejedám a stále sa mi zdá, že mám viac a viac. Dúfam, že po pôrode sa čo najrýchlejšie dostanem aspoň na tú pôvodnú váhu. ☹

karinnka
7. apr 2010

Dobré ránko 🙂
Už tretí deň sa bojím vstať na váhu 🙂 xi akosi si posledné dni viac uvedomujem,ze som tehu 🙂 V noci sa mi ťažšie otáča a vstáva s postele.Naśťastie nič ma nebolí,nohy mi nepuchnu.
Ja som si dala také predsavzatie,že priberiem len 15kg,tak dúfam,že to splním 😀 rátam totiž že s porodom mi odíde tych 10-12kíl...ale tak to su len také moje tajné sny 😉 Malá v brušku v noci stále spinká,tak snáď jej to vydrži aj ke´d sa narodí.
Práve premýšľam,kde budete kúpa´t drobcov?Ja mám kupelku menšiu tak tam sa z vaničkou nezmestíme.Som premýśľala nad vaničkou s podstavcom,mali ste to niekdo?

Pekný deň

mirka285
7. apr 2010

dobre ranko 😉 Karinka ja som chcela velmi kupat v tom kybliku,nezaberie vela miesta a babatka to vraj maju radsej ako vanicku...ale sestra ma sprdla ze mame dve vanicky a ja chcem kupovat dalsiu rarohu ☹ ona ma tu s nadstavcom a velmi si ju pochvaluje,vraj jej aspon krize neodchadzaju...

kafoditka
7. apr 2010

Ahojte babule, to sa ale dobre vstava, ked svieti slniecko, vsak? Ja som sa nastartovala, idem umyvat okna, prezliect periny, vysavat, prach utriet.. tak si vas budem priebezne citat...

Mirka... dobre som sa zasmiala na tom plnenom holube 😀 😀

karinnka
7. apr 2010

mirka 285 však hlavne kvoli krizam nad tym premyslam 🙂 tiez som premyslala nad kyblikom,ale mám strach ako tam to malé stvorenie budem držať 🙂 Tak asi urobÍm kompromis a kúpim si prebaľovací pult s vaničkou 😉

nina88
7. apr 2010

Ahojte... 😉
Ja mám 14 kg hore a nesprdol ma doktor. Vraj normálne... 😒 Nemyslím,ale neriešim,jem zdravo, neprejedám sa, takže
to nezmením... 😉

mirka285
7. apr 2010

kocky idem kocikovat,sestra chce ist cvicit,tiez sa nevie zbavit 7 kil co ostali po porode ☹ krasne svieti slniecko u nas tak sa aspon prejdem 😉

monca11
7. apr 2010

ahojte kočky,
môžem sa k Vám pridať, tiež mám termín pôrodu v júli, tak by som sa rada podelila s radami a získala nejaké informácie 🙂

sunnygirl
7. apr 2010

Ahojte bábiky,
tak už som po Gtt a mne to véééééľmi chutilo, mňam, normálne sa moja polovička smiala, keď som mu povedala, že si vypýtam aj domov 😀 . Výsledky budú až v najbližšej poradni, takže neviem, či mám tehu cukrovku alebo nie.

No k tomu bývaniu so svokrou, tak ja by som nebývala ani s mojou maminou, ani so svokrou. Tiež nemám rada, keď ma niekto poučuje a kritizuje a káže ako to mám robiť.

Záha ma nepáli, zato na pravej strane pod prsníkom mám niekedy pocit palenia kože, ale len sem tam. Inak mňa malé kope dolu, tak asi je hore hlavičkou, neviem, pretože to sono bolo ozaj rýchle.

Aj u nás je veľmi pekne, ale ráno bolo treba aj okná na aute škrabať, ale už je to v poho.

Tak pekné písanie 😎 😎 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre