Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
16. apr 2010

apropooo Tinka, fakt krasne fotky, krasna mamina.. aj ja ti poslem hlas, ked sa prihlasis 😉

sunnygirl
16. apr 2010

Dugy: vyskúšam, mm keď chcem ukázať, tak vždy prestane kopkať 😅

Tak práve som si urobila objednávku na PAMPYSHOPE, tak dúfam, že to bude oki 😅

Aj u nás slniečko 😎 😎 😎

mirka285
16. apr 2010

Karinka pacit sa mi paci len sa vo fusakoch nevyznam vobec,ale citala som o nom tu na konikovi a ze vraj je dobry,kocky co ho maju ho chvalia 🙂

maxara
16. apr 2010

baby, budem fusak urcite potrebovat?

kafoditka
16. apr 2010

sunny... a co si objednavala? Ja som robila objednavku vcera vecer, sadu do postielky + plachtu..

mima89
16. apr 2010

carrie ano macmiror a zdalo sa mi ze hlbsie sa to uz ani neda... noo ved som si dala slipku...a aj ti to pomohlo? lebo predtym mi dal taky krem dalacin a ten mi nezabral....
a este k tomuto vsetkemu sa nemozem tyzden poriadne vy... na zachode a to jem kazde rano activiu a pijem nalacno pohar vody a nic... dnes som si dala na obed cesnacku tak hadam polievka pomoze...
ale najviac sa bojim co mi nasli v tej krvi... ☹

kafoditka
16. apr 2010

maxi jasne ze budes.. ved uz oktobre vybaju po veceroch chladne a zima byva az do marca a u teba na Babe ani nehovorim....

katty17
16. apr 2010

ahojte babuľky 🙂. konecne sa uz hlasim aj ja. mam za sebou trosku smutne obdobie, ale hadam je to uz za mnou 🙂 . teraz uz opat len optimizmus a usmev na tvaricke 🙂
dufam ze som si ocami precitala vsetky vase cenne rady a nic som nepremeskala 😉 .
Alexa, Maaja, Monline, Adka, ja tiez budem rodit v ruzinove. uz som si dohodla aj porodnicku. tak som zvedavucka aky bude nakoniec cely personal. 😉
Kafko, ta cierna podprda s pruskami je vyborna. mam ju doma. kupovala som si ju v rakusku ale za uplne smiesnu cenu. ze 10 eur. skoro som odpadla. a je vazne skvela. len uz mi je mala :( som necakala ze moje prsia porastu az taaaaaaaaaaak obrovsky 😀 . si neviem predstavit ake budu ked sa po porode naleju a spevneju. vraj vtedy su prsia ako silikony. chihchichi.
Babulky, tiez sa hlasim na stretko s vami, a to kdekolvek, len nech je 😉 .
Tinka, krasne fotos, mna fotenie caka buduci stvrtok ak sa dovtedy nic neudeje. tak som zvedavucka ako to dopadne.
ozaj, chcem sa opytat, pouzivaju sa tie spacie vaky pre miminka? jedna kocka ponuka mile spacie vaky a aj za dobru cenu, tak uvazujem ci su vobec vyuzitelne.

mirka285
16. apr 2010

Katy no konecne si sa ozvala..som sa pytala na teba aj Stanky a nikto nic o tebe nevedel. ☹ .tak hlavne je ze si v poriadku 🙂 Maxi jasne ze fusak budes potrebovat 🙂 a spacie vaky som sice nekupovala,ale sestra mi posunie,ona si ich chvali,raj moja mala bude mat v zime pol roka,vtedy mi budu dobre,ze sa aspon neodkope 🙂

carrie84
16. apr 2010

Mima - sak nemusis mat vsetky moje tehu problemy! Vymysli si nejake vlastneeee 😀 (Mna este pobolieva lava platnicka 😉 )
Macmiror mi zabral, len to bolo o nervy stale s tou slipkou - nakoniec som sa nastvala a dala si normal vlozku, lebo som mala vsetko zlte ... 😝
A aj povestna zapcha ma dostihla 😠 Tak som skusila vsetky overene recepty ... a nic - az ma zachranila svokra a dala mi Psyllium (da sa kupit v lekarni). To si davam 1x denne 2 lyzicky a paradicka - je po probleme 😉

Katty - rada ta tu opat vidim 🙂 My sme spaci vak dostali od sesternice a ta si ho tiez nevedela vynachvalit.

maxara
16. apr 2010

kafko, mirka ..tak ja si potom k tej prechodnej emitexke do vajca budem musiet poriesit aj fusak.. vlastne najprv musim este pozriet na povalu, sa mi zda, ze som tam take nieco zahliadla.. ale asi pockam, kym budu v akcii, hadam zacnu vypredavat aj na Slovenku.. a Kafko, to co som si nevedela ani za svet spomenut vo wenice, je spaci vak 😉 riadnaaa tehudemencia..
katty - uz sme sa tu o teba strachovali, co sa ti stalo, ze si bola tak dlho fuc?? 😕 hadam nic vazne..
no vidim, ze nas je uz dost vela na to stretko.. pomaly by sme mali zacat uvazovat nad miestom stretu.. ze ci chcu ist maminy aj s malymi, alebo vsetky pojdeme bez deti.. iba s bruskami samoska.. alebo ako?? ak bez deti, tak potom to asi bude poobede, ked budu mat maminy varovanie.. len nahlas uvazujem.. pridajte sa ku mne a spolu prideme na nieco, na to najlepsie..

maxara
16. apr 2010

carrie no a mne ani psyllium nepomohlo.. a potom po piatich dnoch strasneho trapenia a nasilneho tlacenia na WC, mi zaucinkovalo vsetko.. potom som mala 3 dni sracku.. ale teda radsej sracku ako zapchu.. 😀

maxara
16. apr 2010

inak, keby vas to zaujimalo, uz mam navarene.. spenat, zemiaky a voliaky (volske oka - tie este len urobim) a sosovicovu omacku, to je len pre mna.. mm ju moc nemusi, len tak akoze ochutna, na striedacku

jaruska8
16. apr 2010

Maxi, ja mám kapustnicu, som zvedavá, ktorá z nás bude mať lepší perličkový kúpeľ. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kafoditka
16. apr 2010

len tak mimochodom baby, ja mam fazulovu polievkuna obed este od vcera, mna neprekonate!! 😀 😀

zrzulka
16. apr 2010

Katty ahoj :o))) To mi je luto ze si mala tazke obdobie :o(((( Co sa stalo? Ci nechces o tom hovorit?
my sme spaci vak vyuzivali ale ono je to tazko takto dopredu lebo su deti ktore v tom byt nechcu....Kup jeden a uvidis , potom pripadne dokupis ked sa to malickej zapaci....
katty a ktoru porodnicku si si nakoniec zazmluvnila? to uz teraz treba? ja lekara este nemam vobec....

maxi fusak vyuzijes neboj... ja som vyuzila ten nas dve zimy.... len pri malom uz nevyuzijem lebo je sivo ruzovy. Skoda lebo bol super....
ja skor vaham nad nanoznikom ked mam kupeny fusak. Babulky co myslite treba ho? pri malej som nemala nanoznik (stacil fusak) tak teraz neviem ci kupit alebo nie.... Co vy na to?

zrzulka
16. apr 2010

Tinka prekrasne fotky, si krasna mamina. Ako modelka....
My sa tiez chystame na fotenie, len este neviem kedy. uz by sa aj patrilo ist....kym mam brusko take akurat.... 😀
katty kam ides na fotenie??? Som zvedava na fotky. Urcite budu super....

zrzulka
16. apr 2010

Dnes tusim strukoviny vedu :o))))) Ja velmi nevarim strukoviny. mala mi to nechce jest ale dala by som si taku dobru fazulacku alebo sosovicovu na kyslo....
My dnes len paradajkovu. Rano som behala po uradoch tak nestiham....

dugyna
16. apr 2010

caute kocky
keby osm nebola tehu normalne sa teraz idem opit
ale asi si dnes kupime s mm detske sampanske 😉 akurat som poslala diplomovku na tlac a zviazanie o 17h bude hotova 😉
JUPI

jaruska8
16. apr 2010

Dugy, gratulácia a Matka, naozaj krásne fotos. 😉

maxara
16. apr 2010

zrzi - ja mam ku kociku nanoznik, tak preto som vlastne aj riesila ten fusak.. no ale fusak asi naozaj nie je na skodu.. tak si ho kupim, aj ked mam nanoznik.
no a tie strukoviny.. ja ich taaak milujem, ze si neviem predstavit bez nich ani tyzden, jem vsetky za radom. tak na mna mozno uz preto ani neucinkuju..teda prdim skor z mlieka a vajicok, ako zo strukovin.. whoops 😕

carrie84
16. apr 2010

Ja som na tom lepsie, co sa obedov tyka - kedze mam kludovy rezim, tak sa o mna a o draheho stara cela rodina 😀 Dnes mame pecene kura a ryzu so zemiakmi - mnam! 😵

zrzulka
16. apr 2010

Maxi ved to, ja zase premyslam ci vyuzijem ten nanoznik ked prikupim (na sportovu cast) ked uz mam fusak 😀 To su dilemy co?
Aj ja lubim strukoviny ale teraz nikam nedavam lebo mala len co zaciti jeden hrasok tak vypluva. Sosovicu by mi nezjedla vobec. Neviem co to ma za maniere poslednu dobu 😒 No ale varim podla nej. vsak jak inak 😀

katty17
16. apr 2010

babulky, ja som skoncila na chirurgii. :( je tam podozrenie na slepe crevo. hrozil aj predcasny porod. ... tak som zatial na liecikoch a robili mi dalsie testy. vysledky ocakavam v utorok, tak som zvedavucka.... ale uz sa citim ovela lepsie, a som uz aj v praci.
zrzi, dohodla som sa s doktorkou Kozolkovou. pocula som o nej len chvalu co sa tyka odbornej stranky. tak uvidime, posudim az po porode 😉 vraj u nej rodila aj Zlatica Puskarova. som ani nevedela. 🙂 . zrzi ja som s nou volala uz radsej teraz, keby sa cosi udialo. ona je vlastne aj cely cas na telefone, cize aspon som kludnejsia. mam sa na koho obratit, keby nieco.
Zrzi, fotit sa budem tu v BA u fotografky Zuzany Halvonikovej. je vazne skvela zena. len musim este pozhanat nejake rozkosne satočky. ale chcem aj take hanbate fotecky 😉
Maxi, ja som mala na obedik v palacinkarni ze palacinku plnenu spenatom a vajickami. 🙂 spenat mi zacal rezať 😀. ale teraz by som spraskala cosi sladucke 😀

dugyna
16. apr 2010

jaruska dakujem 😉

zrzulka v dubrevke je dobry fotograf..robil nam svadobne a ma aj prijemn ceny..
chceme ist tam s mm sprvit par tehu foteciek..

zrzulka
16. apr 2010

U kozolkovej rodila aj znama a tiez si pochvalovala. vraj je svojska ale sqela odbornicka.... teraz chapem preco si uz zazmluvnovala. Jasne ze ked su problemy tak clovek nechce nic nechat na nahodu... je mi to luto Kati ale neboj bude to dobre. Mam kamaratku ktoru v 6tom mesiaci operovali na slepak, bola na ATB v nemocke lebo mala aj komplikacie a maly je zdravy jak repa. To znamena ze ides na operaciu ci si len na pozorovani??? ach jo... posielam kopec pozitivnej energie pre teba aj babulku....

dugyna
16. apr 2010

zrzi a ty chces ist na antolsku?
nepojdes do tej BS? my sa tam chceme ist pozriet s mm buduci t&zden

dugyna
16. apr 2010

katy prajem skore uzdravenie

zrzulka
16. apr 2010

Dugi gratulka aj od nas. Si sikula :o))))
teba sa chcem uz davnejsie opytat len mi to vzdy vyfuci z hlavy. Preco si sa rozhodla pre latkovky???? neboj nerobim ziadnu anketu ani nic podobne len ma to zaujima....

dugyna
16. apr 2010

sunny to aj nasa malinka obcas robi ze ked moj mm da ruku na brusko..tak prestane kopat a nieked mu vyslovene triafa pecky do ruky...sa s nim hra 😀 a minule ked mm citil co tam vystraja..bol uplne prekvapeny 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre