Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

lenkaaninka
16. apr 2010

a bola som pozrieť v meste v takom obchodíku kde predávaju pyžama a podprdy tak také na kojenie majú po 14 euri s kosticou a su čipkové celkom pekné...tak nabudúce tam nabehnem aj pyžama teda košele také preložené polky cez seba teda bez dier na cicíky...tak aj na tie pôjdem...

ja som používala rýchlobežku a potom digitál...stačilo mi...

mojalili
16. apr 2010

Teplomer mam aj do uska aj digitalny, tak som zvedava, ci budu ukazovat rovnako... 😖

mirka285
16. apr 2010

no tak ten tvoj doki je asi ako moja ☹ asi ta nechce moc zatazovat ked az za 5 tyzdnov 😖 mohol aj skor,mna objednala za 3..

lenkaaninka
16. apr 2010

asi to tak chce potom aby to vyšlo na nejaký 32 tt a potom asi 34 a 36 a materská...aspon si myslím...

lenkaaninka
16. apr 2010

ozaj baby a čo teda aká mastička sa môže používať na bradavky pri kojení???? už si nepametám čo som používala pri detoch...

mirka hádam keby som v TN nebola na morfo u druhého doktora tak by som nevedela že to bude chlapec...ten môj by to iste nevidel normál ako vždy..

maxara
16. apr 2010

babule mna picne.. ja som z toho nasko podnajomnika cela zdesena.. je tu po dlhsich prazdninach asi pat dni a mne uz je zase z neho nevolno.. teraz mam pocit, ze je urazeny za to, ze vonku nemame travnik, iba same blato a on ked ide fajcit z obyvacky na terasu, vzdy mu vybehnu psiska.. a on ich samozrejme aj tade pusti dnu.. Tak som mu povedala, nech chodi fajcit dopredu, tadial moze psov pustit aj dnu aj von.. alebo nech dozrie, aby psi nevosli do obyvacky z vonku, ked je blato.. VRAJ, je dnes sucho, tak co riesim.. lebo 4 dni prsalo asi niekde inde.. aj vraj aj tak su uz laby po celej obyvacke.. je tam jeden pas labiek, tak preco by ich nemohlo byt viac.. navyse ked je on jediny, kto tadial psov pusta.. no a urazil sa, ked som mu povedala dnes asi 4ty krat, nech ich nepusta a ze teraz umyjem podlahu a ked budu na zemi labky, tak bude umyvat on.. ked odchadzal z domu ani neprisiel pozdravit, co on robi pokazde, ked nie je urazeny.. no chapete to?? pisala som mm mejl o tom a on ze ho vraj nechce moc buzerovat.. akozeeee, asi sa mam teda odstahovat ja.. dokonca tu vraj bude, aj ked sa mala narodi 😢 VRAJ jemu (podnajomnikovi) to vadit nebude.. 😖

sunnygirl
16. apr 2010

maxi: ďakujem za radu 😉 a nikto iný s tým nemá skúsenosti, aby som vedela, či sa mám báť alebo nie 😨 , ale poslúchnem ťa maxi, radšej 😅

adka1311
16. apr 2010

maxi 😒
to co za debila tam s vami byva...a preco tam ostane aj ked budete mat malicku? ved by vam bolo lepsie bez neho, nie? alebo mate neprestrielnu zmluvu s nim? ci si ho tam tvoj mm chce nechat kvoli peniazkom /predpokladam, ze zadarmo ho tam netrpite 🙂 /

drz sa a pevne nervy...

lenkaaninka
16. apr 2010

sunny neviem ti poradiť

maxi to máš aj nejaké sukromie,?? neviem či by som to zniesla asi nie... 😒

kafoditka
16. apr 2010

jaaaj baby, volala mi kamoska, co ma termin tyzden po mne, bude rodit u nas v cadci a moooooc ma prehovara, aby sla rodit tam. Ze je to tam nove a podobne. Tak mi poslala link a skoro som odpadla ako to tam porobili, ak chcete tak kuk:
http://www.porodnicacadca.sk/54/fotogaleria/

adka1311
16. apr 2010

sunny - minule si tu spominala nejaky internetovy obchod s detskymi vecami...nieco pre zivnostnikov....prosim ta, aky to bol web???

adka1311
16. apr 2010

kafko - ta cadca vyzera super...nechyta sa na nu ziadna BA porodnica 😲

kafoditka
16. apr 2010

adka vsak? aj ma to tam laka, ale pediatricku budem mat tu v BA a cestovat 2 hodky s par dnovym miminkom nie je bohvieco...
ostanem verna antolskej 😉

zrzulka
16. apr 2010

... waw vyzera to tam ako v sukromnej nemocnici.... super

lenkaaninka
16. apr 2010

adka ak myslíš toto ...tak... www.gaji.sk

lenkaaninka
16. apr 2010

kafko tam je to super pekné.... 😉 😉

ozaj a pribrala som tri kilečká tak celkovo nejakých 5 až 6 kg 😒

sunnygirl
16. apr 2010

adka to je ono, čo píše lenkaaninka, ona nám to vtedy linkla 😉 😉

sunnygirl
16. apr 2010

Kafko: tak toto je už iná káva. Ja osobne si myslím, že v 21. storočí a pri toľkom platení si peňazí do zdravotných poisťovní 😖 , by to malo byť všade takto a nie tak ako to vyzerá u nás v SR 😠 😠 😠

sunnygirl
16. apr 2010

je to krásne a myslím si, že aj ženám by sa lepšie rodilo 😉

sunnygirl
16. apr 2010

ja keď vidím u nás na Slovenskú tie nemocnice a tie úrady, staré komunistické, aspoň že tie školy sa začali vynovovať aj to len vďaka dotáciam z Európskej únii

kafoditka
16. apr 2010

baby ja som uz asi fakt tehu dementna 😀 Oprala som plienky a perinku v persile sensitive, dala avivaz biely lenor a tak mi to kraaaaasne vonia na balkone, ze kazdu chvilu sa tak chodim tej vone nadychat 😀 😀

lenkaaninka... ze 6kg????? my mozme len snivat 😲

maxara
16. apr 2010

adka .. je to mm kamarat, ktoremu slubil, ze nejaky cas moze byvat u nas, kym si nieco nenajde.. no po prvotnych trabloch a nedorozumeniach sme sa s mm zhodli, ze s peniazmi od neho mozem ist kludne na matersku, alebo na PN ak bude treba do materskej.. ze skratka sa nam prilepsi.. co je fakt, este nemame dostavany dom (resp okolie domu, chodniky a tak), tak aspon na to budu peniaze.. navyse nas dom je obrovsky, takze fakt by sme teoreticky nemali mat problem.. IBAZE.. ten chalan je strasny spindur, uz som to tu pisala.. a keby som aj toto prehlliadla, tak co neprehliadnem je, ze odkedy tu byva, bezne sa stane, ze mame ostaty zachod a chlpy na nom (moje to nie je 100% a mm take nic nenechaval po sebe, ked sme spolu boli sami, tak pochybujem, ze by teraz nechaval).. navyse nema ani tolko chochmesu, ze by si ten hajzel po sebe dal do poriadku.. dokonca som ho uz raz upozornila na to a povedal, ze to rozhodne jeho byt nemoze a ani sa nepohol.. nehovoriac, ze jedine, co v tejto domacnosti robi, je to, ze si po sebe odprace salku od ranajsej kavy do umyvacky (ked je v prevadzke, alebo je v nej nevybrate ciste, tak tu salku polozi na umyvacku) NIC VIAC NEROBI.. vsetko ja alebo mm. Umyt podlahu, alebo aspon pozametat, ten zachod dat do poriadku.. NIC.. kebyze si nastahujem do domu prasa, tak to beriem..

lenkaaninka
16. apr 2010

kafko ty si o nejaké tri týždne viac ako ja tak ešte tam dve kilá pridaj tak budem nejako asi plus 8 😉

lenkaaninka
16. apr 2010

maxi tak ja by som zbesniela

sunnygirl
16. apr 2010

maxi: veľa pevných nervov

mirka285
16. apr 2010

Maxi on bude tvoja nocna mora ☹ ja by som sa ho zbavila ked bude mala...Kafko ty z z Cadce priamo tusim si spominala,raz som tam tyzden byvala u Kondeka?poznas ich?ja som bola na poste,doslo mi vyuctovanie danoveho priznania ale tak si neprilepsim,ze plus 18 eur ☹

strasska
16. apr 2010

sunny ty si aj stanka 77?

mima89
16. apr 2010

aj ja som 6kg pribrala a to sa priatelova babka cudovala ze to je vela a ze nech si davam pozor....no mne sa to nezda vela, kedze kazdy mesiac kilecko hore....tak neviem....

kafoditka
16. apr 2010

mirka... myslis u Kondeka ako konkretneho cloveka alebo u Kondeka ako penzion?

adka1311
16. apr 2010

maxi - to mi je luto...ale snad sa to nejako vyriesi...
inak ja si neviem predstavit, ze by sa k nam niekto nastahoval...teraz ked sme rodina...
ja by som tu nezniesla ani vlastnu rodinu, ani muzovu - a to ich mam rada...
ja proste musim mat sukromie.... 🙂

lenkaaninka a sunny- vdaka za link - som si uvedomila, ze moj mm ma zivnostensky list, tak skusim im zavolat, ci by mi nieco nepredali??? teda jemu, aj ked nema zivnost na predaj satstva...tak uvidime...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre