Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

strasska
20. apr 2010

joj a tinka gratulujem a sumna si! moja hlas uz mas 😉
tutti gratulujeme k drobcovi 😵

monline
20. apr 2010

oacka - tak sa idem prejsť trošku (po kancelárii), nech maličkého toľko netlačím 🙂

lenkaaninka
20. apr 2010

no ja malého cítim ako velkú gulu na bruchu 😀 tlačí aj zhora aj zdola

tinka349
20. apr 2010

babulky dakujem za vase hlasy 😀 mozete hlasovat kazdy den ak sa vam bude chciet 😎

sunny ty si sa co neprihlasila? ved ty si aka nadheeerna 🙂

meruska
20. apr 2010

strasska...
je to ciapocka so snurkou
kosielka, ktora je prekladana v predu resp. naboku 🙂 a ma cvocky na pleciach
kabatik na zapinanie v predu
dupacky

kupovala som v dargove na najvyssom poschodi...je tam novy obchod pre deticky

jaruska8
20. apr 2010

Ahojte, Tinka máš môj hlas. Dnes som sa vybúrila, som pokupovala dekorácie do bytu. U mňa sa môj hniezdiaci syndróm takto prejavuje. Trošku drahý syndróm. 😉 56 mám už vybavenú, ešte zopár kúskov zo 62 a budem mať výbavičku, čo sa šiat týka kompletnú. Ale ešte nemáme postieľku, vaničku, prebalovaciu podložku, ešte chýba nejaká kozmetika. Odsávačka mlieka, sterilizátor.................... Ešte dosť, ale neva, to všetko stíham. 😉

lenkaaninka
20. apr 2010

baby tak som si dala aj ja svadobné fotos do albumu 😉 tam som bola nejaký 4 mesiac ked som dcérku čakala

ivka8255
20. apr 2010

tinka: hlasujeme o dusu 🙂 mne dnes na poradni doky nakazal oddychovat (neviem co si myslel ze som robila doteraz) a asi nam hrozi serklaz ☹ mate s tym niektora skusenosti? takze aj prechadzky budem musiet obmedzit na minimum 😔 😔 😔

lenkaaninka
20. apr 2010

sranda to už tušim neni ani pravda 😉
jaruska ja nebudem kupovať ani steriliz. ani odsávačku. ani prebalovaciu podložku 🙂 tak mám o pár starostí menej...

lenkaaninka
20. apr 2010

ivka a to si mala nejaký zlý nález???

jaruska8
20. apr 2010

Jeeeeeeeeeeeeej, kočka, aj manžel fešák!! 😉

lenkaaninka
20. apr 2010

jaruska bejvávali časy tam sme boli bez starostí bez šedín 😀

jaruska8
20. apr 2010

Koľko je to rokov dozadu??? A aké šediny, prosím ťa, veď sme tu všetky baby v naj veku!!!!!!!!! 😀 😀 😀

lenkaaninka
20. apr 2010

pred 7 rokmi

ivka8255
20. apr 2010

lenkaaninka: nalez zatial nie, ale pred troma rokmi som bola konizacii a mam tym skrateny krcok, tak sa boji doky ako sa bude spravat.a este mam aj streptokoka od zaciatku 😖 nic moc, ta serklaz je zasitie krcka???

oacka
20. apr 2010

lenkaaninka, ty si chameleón! 😀 Na každej fotke iná! Fotky zo svadby sú krásne, vyzeráš ako princezná! 😵

oacka
20. apr 2010

baby, chodíte do tej súkromnej témy? kto tam chodí?

lenkaaninka
20. apr 2010

oacka ja nie tuším dugy ju zakladala tak neviem či ma tam dala a ked nie tak jej poviem ked sa prihlási

ahá ivka tak to chce pre istotu urobiť...neviem ti poradiť nezažila som...ale držím palce nech je všetko ok

sunnygirl
20. apr 2010

oacka, ja nie nechodím do tej súkromnej témy, ani neviem ako. Asi to tu už niekto aj písal, ale som to nejako nepostrehla 😅

lenkaaninka, peknučká nevesta, aj teraz si tmavá? alebo blond? 😉

sunnygirl
20. apr 2010

ivka, aj ja držím palčeky

ericica
20. apr 2010

ahojte pekny dnik 😉 sunny ty si ina kocka 😉 😉 wau 🙂
dugy mas IP... co ste dnes porabali???mne je dnes na prd ☹ vsetko ma boli zospodu 😖 dufam ze to prejde.....

ivka8255
20. apr 2010

dakujem 🙂 dohovaram malemu nech vydrzi kym budu 40tky 😝 😝 😝

lenkaaninka
20. apr 2010

teraz som blondínka ....polodlhé vlasy mám aj ked lutujem po detoch som mala tak krásne vlassy dlhé huste neviem prečo som sa dala ostrihať teraz nechávam dlhé dorásť..

ericica
20. apr 2010

tinka mas hlas aj odo mna a budes ho mat kazdy den ,lebo podla mna si tam najkrajsia 😉

sunnygirl
20. apr 2010

jééééj, ďakujem za komplimenty, normálne som v rozpakoch 😅 😅 😅

Tinka: ja nie som na také veci, som hamblivá 😅 😅 😅

mima89
20. apr 2010

baby nemaam nejake velke brusko na to ze som v 7.mesiaci? hmm...

tadotami
20. apr 2010

mima......neboj nemas 🙂 si si ista tym dievcatkom?len ma to zaujima lebo mi pride skor na chlapceka.

mima89
20. apr 2010

tadotami som si ista aj som videla na uzv ze je to 100% baba, ja viem ze mam brusko na chlapceka, vsetci mi to hovoria ale ako sme sa presvedcili je to baba.... 😉

mirka285
20. apr 2010

mima ty mas take pekne brusko,aj si malo pribrala,a vobec sa ti neroztiala panva 😉 je vidno ze si mladunka este,som pozerala dnes nasu tabulku,a ja som tu uz veru stara paka 😖

johanka331
20. apr 2010

Ahojte baby, vo štvrtok idem do poradne tak dufam ze sa dozviem pohlavie. Vsetci mi hovoria ze som opeknela a budem mat chlapca, ale mne sa to nejak nezda lebo brucho mam gulate. Otazka: farbíte si vlasy??chcela by som zmenu blond, dik

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre