Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

strasska
23. apr 2010

ja idem do Novej Nemocky, prid, vies aky vyhlad by si mala? 17.poschodie, rovno nad centrom mesta 🙂

maxara
23. apr 2010

alex dorbu noc

maxara
23. apr 2010

strasska to snad zartujes??? 17te poschodie?? ani ma nehne, s mojim stastim nepojdu vytahy a rochnyak ma teda hore na 17te nevynesie.. 😀 no a rodit v strede vstupnej haly, kde je mrtre naroda cakajuceho na vytah??? to snad nie... riadne som zahaluzila, co?

maxara
23. apr 2010

a bola som v tom sne aspon pekna a chuda??

dugyna
23. apr 2010

monline vdaka za pochvalu mena

strasska tam mu posles ako mas menzes a aoni ti vypocitaju ked treba sexovat na dievcatko nachlapca..kedy aby babatko udrzalo-ak su to pari co sa im nedari..atd...
je to uz strasne stare este za mojej mami to zvykli robit..pytaju sice az to peniaze ale co som pocula tak to vyslo...

alexandar k tej epiduralke..a rodila si bez nej? tie bolesti by boli este vacsie...
ak to dobre pichnu...a pichnu v I.dobe tak je o v pohode

maxi diky 🙂

maxara
23. apr 2010

no baby ja som tu pekne dlho skysla.. ale moc moc dakuejm za vylepsenie nalady, potrebovala som to ako sol.. idem radsej ja uz dole z netu.. mm porazi, ked zisti, ze som este bruusila

maxara
23. apr 2010

tak dobru noc

monline
23. apr 2010

kočky, na dnes končím, dcéra ma vyháňa od pc
ešte musí skontrolovať svojich 300 priateľov na facebooku
sladké sny..a nepopíšte desať strán, kedy to stihnem prečítať? 🙂

strasska
23. apr 2010

aj ja zdrham, pa 😉

dugyna
23. apr 2010

tak prajem vam vsetkym dobru noc
a aj ja uz idem spat

kafoditka
23. apr 2010

a tak som tu ostala sama ☹

kafoditka
23. apr 2010

tak dobru nocku, ja budem cely vikend na zahrade, tak si vas docitam v nedelu vecer... dufam, ze to nebude 20stran 😉

inak alexandra nesuhlasim s tebou... to, ze ty si mala negativny zazitok z porodu neznamena, ze vsetky dalsie porody na antolskej budu rovnake.. Tak isto su maminy, ktore si pochvaluju antolsku.. Staci si len precitat forum Antolska porodnica... V kazdej porodnici v BA sa najdu spokojne aj nespokojne maminy... A poznam kopec bab, ktore boli stastne, ze si epi dali pichnut, velmi im to pomohlo... az na jednu, ktorej vobec nezabrala, lebo bola uz moc otvorena..

sunnygirl
24. apr 2010

Dobré ránko,
tak ja som sa vôbec nevyspala, to maličké sa prehadzovalo v brušku ako nadopované 😅 , bolí ma celý bok, tak to asi z toho 😅

tadotami
24. apr 2010

ahoj sunny......tak to poznam.mna zase asi 3x vyhnal krpcek na vecko.

sunnygirl
24. apr 2010

ahoj Tadotami 😉

Včera keď som čakala na to 3D sono v nemocnici, práve tam jedna rodila a porodila predčasne (rómka) dieťatko bolo asi kilové, neviem, no veľmi maličké. Prišla ju pozrieť rodina a maličkého nechceli ukázať. Mala som zmiešané pocity, lebo zo sona potom vybehla jedna uplakaná, zistili jej asi missed abort, som si spomenula, presne pred rokom som mala to isté 😖, potom tam behali tehotné a o ola sranda pozorovať, edna pribratá, druhá štíhla s prehltnutou loptou..........bola som rada, že som odtiaľ vypadla.

Na víkend idem k našim do Lučenca, tak pekne píšte. To počasie im nejako nvyšlo, tu je pod mrakom ☹ , páááááá

alexandra0409
24. apr 2010

dugyna...ja som rodila bez epiduralky ale kamoska mi hovorila ze jej to vobec nepomohlo a citila vsetko...ja som aj prve aj druhe rodila bez epid.

kafoditka...no ja som tiez bola spokojna s antolskou prve dieta som tam rodila pred osmimi rokmi a poviem ti bolo to tam uplne ine...viecej sa o teba zaujmali a bol tam aj iny personal starsy a skusenejsi...teraz su tam mlade sestricky co kaslu na teba a ja sama som musela dve hodiny po porode ist za nimi aby mi dali nieco od bolesti pretoze ked som zvonila nikto ma nepocul. laktacne sestry boli perfektne tie sa uplne super sratali o babetka ale co sa tykalo starost o mamicky tak to bolo na bode mrazu...este ze doktory boli super na porodnici...

inak dobre rano vsetkym

mirka285
24. apr 2010

dobre ranko 🙂 no vidim ze sme mali zaujimavu debatu vcera,tak to ma mrzi co som bola off 😠 Ja by som veru mohla rozpravat priam neuveritelne zazitky,ja ked na dochodku napisem knihu Moj zivot v kasine tak to bude urcite bestseller 😉 Dugy Michaela je krasne meno dobre si vybrala...co mate dnes v plane?my ideme do Hornbachu nakupit material a ideme oblozit balkon drevom...takze program na cely den...

adka1311
24. apr 2010

pekne vikendove rano babule...prajem vam pohodovy vikend a tesim sa, ze oddnes som v 29tom tyzdni 😀 jupiiiiii...asi si zacnem skrtat dni v kalendari alebo srihat meter...nech som motivovavna a nech vydrzim aspon do toho 37meho tyzdna....uz len 8 tyzdnov lezania....
vam, ktore mozete chodit a sediet zavidim - v dobrom a prajem vam naozaj krasny a aktivit i oddychu plny vikendik....drzte sa 🙂

adka1311
24. apr 2010

miri - potom vas vynoveny balkonik odfot, nech ti tu robotu pochvalime 😉

adka1311
24. apr 2010

dygy - kraaaaasne meno.... 😀 😀 😀 😀 😀 tusim aj zrzulkina princezna sa tak vola, nie?

denisse
24. apr 2010

dobre rano ...

v prvom rade dugy, dufam, ze sa "vasa" potopa vyriesi co najskor a k vasej spokojnosti ... myslim, ze by ste si opravu mali radsej zorganizovat sami, by som to neriskovala, koho vam tam ti susedia poslu a ich poistovna (ak maju poistku) nech vam to len preplati ....
inak, pekne meno ste vybrali .... my sme sa dohodli na Barbore .... ked bude malicka, tak bude Barunka a neskor Bara ... 😉

mirka, tak nech vam to pekne ide od ruky ... mne pridu v pondelok montovat umyvacku (konecne, huraaaa), aj menit dvierka na celej linke, tak musim cez vikend vsetko povykladat .. no aspon si to vsetko upracem 😉 😉

kristip
24. apr 2010

adka, mne zacina 29. zajtra. Som na tom podobne s tym lezanim, tak mozeme na seba mysliet -nech nam to rychlo ubehne 🙂
Pekny den vsetkym

dugyna
24. apr 2010

dobre rano vsetkym

mirka tesime sa na tvoj balkon

mirka denisse adka dakujem za pochvalu mena..to sme spolu s mm vyberali, teda toto viac on a mne sa velmi pacilo.. 😉
denisse Braborka je tiez pekne meno 😉
hej zrzulka ma malu Misku

adka budes ako chalani volakedy na vojne strihali meter 😉 neboj urcite to vydrzite

denisse
24. apr 2010

kedze som stale nijak nepokrocila s vybavickou, este som nic nekupila ani neskontrolovala, co mam a co nie, tak som sa pred chvilou mrkla na ten zoznam, co mame v julovkovom albume ....
a chcela som vam este napisat (po vlastnej skusenosti) .... ze je dobre si so sebou do porodnice zobrat este par tych podloziek pod pacienta, ja som si to pod seba dala hned po porode, kedze som vobec nevedela, ake silne krvacanie ma caka a ci to ta vlozka vydrzi ... takze odporucam ... navyse, ked pod sebou zaspinite, tak nemusite cakat, kym vam to sestricka pride prezliect, proste vyhodite a vezmete si cistu podlozku ....

dalej si vezmite plavacie koleso (jasne, ze vam ho chlap moze dodatocne priniest, ale je lepsie, ked si sama vyberies 😀 ), na tom sa dobre sedi po vaginalnom porode a po siti .. inak to doooost boli ...

a este odporucam hlavne tym, ktore uz teraz trapi zapcha .... mozno sa vam stane pri porode to co mne a to ze si tym silnym tlakom vyrobite "zlatu zilu" ... okrem ladu na to pomaha gel z dubovej kory ... ja ho beriem urcite so sebou ...
http://www.lekarna.cz/altermed-dubova-kura-gel-...

tak to len na doplnenie .... mozno sa to niekomu bude hodit ...

denisse
24. apr 2010

a tu som nasla este nejaky dalsi zoznam, tak kto chcete, tak kuk ...

http://www.ds-soft.info/mimino/view.php?cislocl...

mirka285
24. apr 2010

Denisse zlata zila veru aj mne vysla ☹ sama som zvedava co z toho balkonu vyrobime,mne sa to zda zbytocne aj obkladat,ale Gabko si to vymyslel tak co uz...aspon sa zastvim v Ikei kupit stipce na pradlo a obliecky na male vankusiky....

dugyna
24. apr 2010

denisse to je dobra to plavacie koleso 😉

a preto sa opytam ci niektora z vas co ste uz rodili pouzivala epino..

monline
24. apr 2010

denisse- fajn odkaz na zoznam vecí
to plávacie koleso som veru používala aj ja
zlatej žile sa asi málokto vyhne..☹
a dugy- o epine sme vtedy nechyrovali a používať ho nebudem ani teraz...

monline
24. apr 2010

zabudla som vám pozdraviť a popriať krásny dník...takže- dúfam, že ste sa všetky vyspinkali do ružova a budete mať skvelý dník

dugyna
24. apr 2010

denisse akurat som dokukal odkaz fakt dobry 😉 vdaka
juj len ja musim kupit plavacie koleso..to nemame..

monline...ja nad tym tuho rozmyslam..lebo je dost bab ktore vdaka tomu nensatrihovali...preto som sa chcela pytat na vase skusensoti...

mi mame krasnu soboitu s buchanim nad hlavou od rana... 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre