Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

sunnygirl
5. máj 2010

mirka, ja mám aj kufrík riadny (z 94 na 110) aj bruško riadne (zo 68 na 101) 😀 😀

sunnygirl
5. máj 2010

alebo skôr 😅 ☹ 😖 😵

mirka285
5. máj 2010

no co uz ked nam chuti...ale dnes fakt specialne..keby som takto jedla do konca tehu ako dnes,tak priberiem este 10 kilo...sa napchavam jak kramy keby som mala dostat...fuj ze sa nehanbim,zjedla som kolac a Tomas mi teraz doniesol zmrzlinu,tak som zozrala aj tu a v noci o tretej ked som nemohla spat som spraskala cele kekse..jeziz vsak to sa uz aj zle cita co som ja dnes pojedla 😨

stanka33
5. máj 2010

miri ja obed, keksik matu, jedny bebe dobre rano, a este som si uchmatla 2 cookies.. 😝

sunnygirl
5. máj 2010

baby, ja keby som takto jedla, tak mám už teraz 25 kg, ja jem normálne a aj tak sa to na mňa lepí

mirka285
5. máj 2010

to mame asi niaky zabudnuty kramovy syndrom ktory a zabudol vytratit 😀

katty17
5. máj 2010

baby, ja rano o tretej som spapala velky pribinacik. normalne som nemohla spat, pokial som si nesla nieco dat do bruska... 🙂

sunnygirl
5. máj 2010

pred tehu som mohla zjesť aj kravu a v pohode, nepriberala som

sunnygirl
5. máj 2010

katty mňáááám, pribináčik

mirka285
5. máj 2010

mne takto chutilo cez prve tehu,aj som tak potom vyzerala 😠

alllexa
5. máj 2010

Ja som mala tiez zmrzku a teraz som nacala makovnik🙂
No a brusko mam 93 cm a pod nim 103 cm kufor...

kafoditka
5. máj 2010

tak ja nastastie chladnicku v noci zdaleka obchadzam... mam cca 6 tyzdnov do porodu a uz mi chyba len 1,5kg do 70kg!!!!!!!!!!!!!!!!! fuuuj. otrasne... takze ja mam pridel jednu horalku denne a finito. Normalne sa tryznim, ked mam brutal chut na sladke.. ale nemienim vypadat ako moja "svagrova" po porode, tak sa musim prekonat..

sunnygirl
5. máj 2010

to len ja mám taký kufrisko??????????????????????????????????????????????????????????????????????

stanka33
5. máj 2010

ja pribinaciky kupujem malemu tych sa nedotknem ja frcim na rajo mnam duo caramel a tiramisu

kafoditka
5. máj 2010

stanka duo karamel.. mnam 😉

stanka33
5. máj 2010

kafko 😀

sunnygirl
5. máj 2010

tak ahojte, zajtra, lebo doma nám nejde internet,páááááááááááááá 😉

zuzik1983
5. máj 2010

baby to mate len kufriky 🙂 to ja uz mam cez boky 122cm 😠

alllexa
5. máj 2010

Aj tak ta zmrzlina natolko neskodi - ved je tam cca 200 kcal na 100g pricom tycinka Fit ma 400 kcal na 100 g.

mirka285
5. máj 2010

allexa tak to si ma teda nepotesila,ja uz mam dnes v sebe tie tycinky dve 😕

katty17
5. máj 2010

zmrzlinka sa rychlejsie spaluje ako akakolvek cokoladka alebo sladkost 🙂

janulienocka
5. máj 2010

pisete o kufrikoch 🙂 , ja ani nehovorim, pri 167 cm uz vazim 75 kg, a akurat hltkam puding so slahackou ajahodami, som dostala chut, no strasne so mnou

strasska
5. máj 2010

ahojte, vidim, ze vsetky papate 🙂 Ja som prave spapala 2. tanier fazulovej polievky s udenym a teraz ste mi pripomenuli, ze mi manzel nechal v mrazaku tiramisu zmrzku. 😅 Ja by som si tak dala ☹

janulienocka
5. máj 2010

babule niektore objednavate z pampyShopu, a mate teda dobre skusenosti, hej? Lebo tam maju vela krasnych veci a chcela by som nieco objednat

mirka285
5. máj 2010

janu.. ja mam dobre skusenosti,zatial ma ziadna vec nesklamala....idem si asi zdriemnut,aspon nebudem jest 😝

monline
5. máj 2010

strašnéééé ako ma tu dráždite jedlami a sladkosťami..a ja dnes musím merať cukor, musím si písať čo jem a nemala by som pojedať kadečo medzi hlavnými chodmi..
zmrzku by som is dala ☹

katty17
5. máj 2010

miri, dost dobra myslienka 😀

kristip
5. máj 2010

baby, ja chcem a aj moj muz, aby bol pri mne len pocas prvej doby, a potom az, ked sa maly narodi. ma z toho strach a ja to akceptujem. ale dufam teda, ze pocas kontrakcii bude moct byt pri mne...ked tu pisete, ze ak je tam viac zien, tak muz tam nemoze byt...no, uvidime.
tiez mam dnes nejaky zraci den. dva banany, spenat, zemiaky a 2 fidorky a mam brutalnu chut na tretiu, dufam, ze odolam. z mojich 10 kil je 9, tak uvidime...
inak k tym plienkam - ja chcem pouzivat latkove a vraj su kvalitne ceske. dufam.

silvia.vesela
5. máj 2010

kocky, pridavam sa k vam...ja mam uz plus 12kg.... 😀 a tiez mam STRASNE VELKU chut na sladke ako napr.palacinky, puding, zmrzlinu....ale musim sa krotit, lebo potom sa tak vyhadzem....a to potom fakt vyzeram "KRASNE" 😀 nadvaha a este aj vyrazky.... 😀 😀

silvia.vesela
5. máj 2010

aspon, ze zajtra idem konecne na kozmetiku.....nech vyzeram normalne...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre