Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
5. máj 2010

Alexa, ja ma odtial riflovu suknu aj rigle a som spokojna. Je to taky malilinky obchodik, ale vybrala by si si urcite.. maju aj tehu podprsky..

alllexa
5. máj 2010

A neviete mi poradit, akym spojom sa tam dostanem?

kafoditka
5. máj 2010

rifle som myslela... sukna ma vysla na 30 a rifle na 40 eur, ale ja pravda, ze to nosim od 4.mesiaca a stale to v pohode zapnem aj ked som pribrala..

kafoditka
5. máj 2010

Alexa, ked sa postavis chrbtom k hotelu Nivy, po lavej strane budes mat panelak, v ktorom je dole optika, po pravej strane je tusim nejaka modra stavba, kde su obchody, tak na konci tejto ulice je ten obchod na lavej strane. Ked chces ist smerom od trnavskeho myta, staci, ked vystupis na zastavke oproti zimaku, ktory teraz rozoberaju, budes pokracovat rovno pesi a tusim druha odbocka vpravo to je ono. neboj, mas tam aj oznacenie z cesty, ze MA-MA obchod, aj oznacenie ulice Bajzova...

alllexa
5. máj 2010

No aj tie podprsenky ma zaujimaju - ked si to clovek vyskusa, je to lepsie. Ked som si minule objednala 80C, tak mi bola mala. Ja nechapem, ako to znacia - zmerala som jej dlzku a mala len 75 cm.

alllexa
5. máj 2010

Aha, dakujem!

kafoditka
5. máj 2010

Alexa, ty si tusim spominala, ze robis niekde pri mileticke?

adelaine
5. máj 2010

mojalilli,
ja som dnes bola posledny den v praci..a sefka nic....ani bu....a to som sa tam plahocila vyse 3,5 roka....nieto este pridat nejake euro k vyplate, alebo kupit mi nejaku drobnost pre krpca...ale neva, kaslem na to, hlavne, ze som uz doma...

ale chcela som ine, to ze ti teraz pridali sa ti nijako neodrazi na materskej, zial 😒
robi sa priemer z platov za rok 2009, ak sa nemylim...

adelaine
5. máj 2010

kafko,
pojdem veru aj ja tam pozriet, minule som kukala podprdy v Brendone v Raci, mali ich drahe ako slak,
ale aj tak, ziadnu som nemohla zohnat...pred tehu som mala 75DD, v tehu sa mi zmenila velkost na 80 E, a uz su mi male..kua...neviem kde si mam ist kupit ten stan, ktory potrebujem..hadam Bajzova nesklame.

kafoditka
5. máj 2010

baby, sak pozrite si stranku : http://ma-ma.sk/

alllexa
5. máj 2010

Nie, robila som v Devinskej, ale uz som na materskej. Ale pri Mileticke budem byvat a mam tam blizko aj rodicov.

kafoditka
5. máj 2010

Co ste sli vsetky spat??

kafoditka
5. máj 2010

Aha, tak potom to tam poznas a lahho to najdes. Je to vlastne o ulicu dalej ako je Palkovicova 😉

cigaretka5
5. máj 2010

dievcata ja som dnes absolvovala prehliadku o dokiniy, merala prietoky , pomerala drobceka v brusku pocuvala srdiecko a vestko je OK, tak som sa poobede pred cvicenim vybrala do polusu ze mozno ma zaujme nejaka vec kedze zatial nemame NIC. No bola som az v jenom obchode , chutnucke veciciky pre krpcov ale ja som asi poriadne divna, zasa som nic nekupial. Nejak ma to zasa nebralo tak som radsej sla s kamoskou na dzusik. Myslite ze ma este pochytia vase osiale nakupov ?

kafoditka
5. máj 2010

Cigaretka, netusim v ktorom tt si, lebo to neudavas, ale obdivujem ta. Ved co keby si nedajboze skoncila v nemocnici skor? Alebo chces nakupovat ked budu take horucavy a ty budes mat spuchnute nohy a nebudes vladat? Ja musim mat vsetko dopredu, by som to neprezila nechavat si vsetko na poslednu chvilu.. 😉

cigaretka5
5. máj 2010

no uvedomujem si vsetko co hovoris, ale ja som z toho nakupoivania nemala vobec pozitok a kupit nejaku chujovinu sa mi nekcelo. No som na zaciatku 29 tt , termin mam 20 jula, tak mam furt pocit ze kopec casu. Trochu sa spolieham na svagrinu, maly sa im narodil minuly rok v juli, tak mrnave vecicky na oblecko vezmem od nej, Kocik sa hadame s drahym o farbu a postielku mam pocit ze este kopec casu . Ach jaj mam zo seba depku pomaly , ked vas tu citam

kafoditka
5. máj 2010

cigaretka.. tak si napis aspon zakladny zoznam, co by si mala mat a pokup to... Ked budes mat vecicky od svagrinej tak super, ale pokup si aspon nejaku kozmetiku, plienky, zdravotne veci do porodnice a taak..

cigaretka5
5. máj 2010

no tie veci do porodnice som dnes riesila s gynekologickou a ta na mna s usmevom kukala ze co riesim, rodieva na antolskej a sucho skonstatovala ze okrem par plienok a jednorazovych plienok a veci pre seba nic nepotrebujem, tak neviem celkom ma ukludnila

alllexa
5. máj 2010

A nie je nejaky obchod aj na Jegeho? Stale mam pocit, ze je tam nejaky obchod pre mamicky...

kafoditka
5. máj 2010

Dosiel mi manzelik z prace tak prcham..dobru nocku a sladke sny 😉

kafoditka
5. máj 2010

Alexa neviem, aj mne sa cosi mari, ale okrem tej novostavby neviem, ci tam je obchod pre mamicky...

alllexa
5. máj 2010

Dobru noc!

sunnygirl
6. máj 2010

bréééééé upršané ránko 😵

tak ja len z práce píšem, keďže doma internet ešte stále nie je.
Včera bol hrozný tlak, ale dnes je to lepšie. 😉 😉 😉

drievko
6. máj 2010

dobre ranko!! Dnes spinkame celý den! 😲

sunnygirl
6. máj 2010

Kafko: veľmi pekný link si dala, tie fiture veci
Mojalili, pekné bruško, ja som myslela kufor, moju riťku 😀

sunnygirl
6. máj 2010

kafko? malo byť future nie fiture 😀

tutifruti
6. máj 2010

Dobré ráno.... No strasné počasie....U nás je tma, akoby bolo 8 hod večer.... 😒 A to som chcela byť dnes doobeda akčná, že ked mám obe deti v škôlke...

maxara
6. máj 2010

Ahojte bambuliatka.. MNE SA VRATILI RANNE NEVOLNOSTI!!!! 😢 😢
Vcera aj dnes som vracala.. a tak ako predtym co som vracala cca od 8tt do nejakych 25tt.. som zdrvena.. 😔
Dnes sa chystam ist na cvicenie na Kramare, celkom sa tesim, len akurat idem samaaa 😒 no ale nevadi. Vcera som fakt bola desne unavena, ze som uz fakt musela ist spat, tak sorry, ze som taka autistka.
Allexa - ja som tam isla tak, ako Kafko pise, od zastavky oproti zimaku smerom k Bajkalskej, uvidis pred sebou zboku tak sedy panelak a na nom je dost dobre viditelna tabula ulice Bajzova. Vojdes do ulicky, po pravej strane je taka nizka stavba a za nou taky novy zlty panelak (prerobeny). Je tam hned odtial vidno vchod do toho obchodiku.. Je naozaj malinky, ale podla mna je dobre si tie veci vyskusat, hoci su aj na stranke. Kupila som si tam tie saty, co su aj na nete, na stranke maju len velkosti S,M, L a ja som to L v pohode obliekla, hoci normlane urcite nie.. ale napr tricka co som si tam skusala, tak XL mi bolo male.. Aj ta babula vravela, ze tie tricka sa aj jej zdaju dost malinke.. Akoze som ho obliekla, ale bola som jak hurka.. Inak nohavice, sukne, saty, bluzky.. vsetko tam mali, no na mna minimum.. cize ja ostavam na leto bez kratkych gati, len sukna a troje saty.. z toho jedny su take vrecko.. No a este podstatna info, na webw maju tie saty zlacnene z 32€ na nejakych 23 nieco.. a tam priamo ich mali v este vacsej akcii, za 16,50€ .. Podprsenky mali aj tie obycky, no neviem cenu, lebo obycky mam, ale maju tam aj pekne vystuzene a zaroven bavlnene (teda su len s kosticou, nie s tymi tvrdsimi kosikmi), po 38€ 😕 ale vyzerali velmi dobre.. Ja osobne mam problem aj s obvodom aj s kosom. Mam 95D, hoci samozrejme 90tku dam, ale pohodlnejsia mi je ta 95tka. Mala tam 90D (co je vlastne taky isty kosik ako pri 95C) a mne sa zdal obrovsky, cize si myslim, ze sa asi nemusi pytat este aj o cislo vacsia, ze je automaticky o cislo vacsia, ze akoze si tam budeme vkladat tie vlozky a prska sa naleju a oni akoby s tym pocitali..Takze po vyplate, sa tam chystam este po tu podprsenku.. By som si ju kupila, ale nemala som hotovost a oni tam nemaju tu vec na kartu.. sakra nemozem si ani tza svet spomenut ako sa to vola.. no neda sa skratka platit kartou.

maxara
6. máj 2010

cigaretka prepaaac na teba som sa vysrala.. 😒 sestra volala kvoli mne Valentovi, ze ci mi moze dat jeho cislo kvoli dohodnutiu sa na porode a on ze jasne, nech zavolam v 30tt po poradni. Cize v utorok som s nim volala, ze vsetko vyzera byt okej, UTZ mi robili a tak mi povedal, ze teda staci sa za nim zastavit az v tom 35tt. Takze stale neviem, ako vyzera, podla hlasu sa mi zdal byt maaalinko arogantny, ale prvy dojem cez telefon... na ten nikdy nedam.. 🙂

maxara
6. máj 2010

http://ma-ma.sk/?page=shop&cat_id=4&id=293&page...
toto su tie satocky, kupila som si aj hnede aj modre..a jedny stali 16,50

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre