Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

luminkasp
14. máj 2010

mojalili 😎

nika23t
14. máj 2010

Ved to, ze namiesto toho, aby som bola spokojna, ze vsetko prebieha v pohode a nic ma netrapi, tak ja stresujem, ze co ma nevysetri 😖 Takym sa truby hovori....

luminkasp
14. máj 2010

nika poho, ja myslim, ze vsetky tehule mame taketo stavy 😉

lenkaaninka
14. máj 2010

napr. mne mama hovorila že ked bola tehu tak ju nevyšetroval zo spodu nič že len sa vždy rozprávali a mna napr. vždy aj vyšetrí a sono v 10., 20, 30tt robí a prietoky v 36tt a to je všetko a niektorím babám každu poradnu sa robí sono záleži od praktík lekára a neviem asi si sa ho mala na to spýtať že podla čoho máš vedieť že sa neotváraš alebo či je všetko ako má byť..

oacka
14. máj 2010

lenka, moja mama to isté, ona bola priam zhrozená,že ma lekár na každej poradni vyšetruje zospodu! že načo to robí! načo tam pchá ruky! 😀 😀 😀 😀

silvia.vesela
14. máj 2010

to je pravda, luminka ja stresujem obcas, aj ked som uz po vysetreni.... 🙂 ci je vsetko ok....
ja sa mojho dr. pytam vsetko, lebo tiez by niekedy len zapisal vsetko do tehu knizky a hotovo..ale ja sa ho pytam.... 🙂

nika23t
14. máj 2010

Tak nakoniec mam idealneho doktora 😀

luminkasp
14. máj 2010

ja osobne si tiez myslim, ze na co

lenkaaninka
14. máj 2010

no mne moc nič ani do knižky nezapíše v podstate len to že som tam bola 😒

kafoditka
14. máj 2010

ten moj mi nic nepovie, len mi zakazdym potvrdi, ze je to chlapec, hlavne ze doteraz neviem, kolko maly vazi a meria, lebo je mu zatazko mi ho odmerat.. 😠 chytil papier s tabulkami do ruky a posla toho mi zapotil, ze mal by maz tolko a tolko... no dakujem pekne. A ze sto eciek rocne platim 😠 😠

kafoditka
14. máj 2010

pisem jak hotentot, dufam, ze zvladate lustit po mne 😉

silvia.vesela
14. máj 2010

mna velmi dr. nemaju asi radi, lebo ja im do toho hovorim...pytam sa, lebo inac by som nemala pokoj...tak si musia mysliet o mne, ze som neskutocne zvedavy hypochonder! 😀

lenkaaninka
14. máj 2010

mne na otázku váhy a veľkosti povedal že v norme

mojalili
14. máj 2010

tak to vam nezavidim kocky, mne lekar urobi aj kavicku a jeho sestricka da domacu babovku, vsetko mi poukazuje, povie, skontroluje, na vsetko sa opyta..vytoky,opuchy...vsetko skontroluje v tehu knizke, ci mam vsetko vyplnene.....platim 100€ rocne, je to sukromny lekar, ktory je 15 m od mojho domu 😀

sunnygirl
14. máj 2010

ahojte bábiky 🙂

tak neviem neviem, či sa aj ja v utorok už nedám vypísať už od 1. júna, nejako nevládzem a okrem toho máme v druhej budove záchod, hore schodami a už nevládzem a niekedy mám pocit, že ani nestíham, len tak tak tak. Okrem toho mi rastie bruško pred očami 😅 , v noci nespím, že vraj sa má spávať na ľavej strane, nemalo by sa ani na chrbte ani na pravom boku a to sa nedá celú noc spať na ľavej strane 😅

sunnygirl
14. máj 2010

mojalili: tak tebe už ozaj chýba už len ten Danielko. Len sa pekne drž 🙂

lenkaaninka: super fotka 🙂

lenkaaninka
14. máj 2010

malý mi doslova v bruchu skáče ako keby mal von vyskočiť 😀 😀

a o tom pôrode no je to humusácina ...ja som dve hodky po pôrode ležala na stole misa podomnou tlačiť na bruch a mala som sa vyčúrať ale to som zrušila nakolko som posledných osem hodiek nepila ako z čoho ale inak všetko sedí 😉

sunnygirl
14. máj 2010

inak, ak by ste sa čudovali, že kde som ráno, tak dnes som zaspala do roboty, to sa mi v živote nestalo 😅

lenkaaninka
14. máj 2010

nápoobne sunny 😉

lenkaaninka
14. máj 2010

ozaj baby aku môžu mať dlžku naše deti teraz v bruchu??

sunnygirl
14. máj 2010

lenkaaninka. ja si zvyknem hodiť do google v ktorom týždni som a a čítam na academy.sk

sunnygirl
14. máj 2010

41 cm

oacka
14. máj 2010

mne to odpočítavadlo píše, že malá má už skoro 42 cm a 2,3 kg. tak asi nejako okolo týchto čísel to bude...

oacka
14. máj 2010

čau sunny!

kafoditka
14. máj 2010

lenkaaninka..zevraj moj ma teraz v 34tt cca 43cm 😉

sunnygirl
14. máj 2010

ahoooooooooooooooooooj oacka

kafoditka
14. máj 2010

oacik, ty akuuu kraaaaasnu foto mas v albume z 33tt 😀 😀 sak ty cim viac si tehotna, tym si krajsia!!!!!! 😉

sunnygirl
14. máj 2010

priznám sa, že som vás spätne nečítala, ako sa máte, čo nového, v skratke 😀

lenkaaninka
14. máj 2010

až teraz som si uvedomila že aký už su veliký a som z toho paf som si zobrala normálne meter že kolko je 40 cm...

sunnygirl
14. máj 2010

lenkaaninka....................... 😀 😀 😀 .......................

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre