Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

lenkaaninka
27. máj 2010

mojalili aké nugátové vianočky...hod mi receptík pls...dobre to znie a asi aj chutí 😉

sunnygirl
27. máj 2010

Ďakujem dievčata za povzbudenie, ja som dnes všeliaká je mi z toho do revu, sedím v robote fúkam nos a revem. Na mňa prvý krát vplývajú tie hormoný, doteraz som bola úplný kľuďas, ale posledný týždeň hrôza, šibká mi 😅

sunnygirl
27. máj 2010

inak ja som bola v noci asi 7x cikať, ale to je dobre aspoň nie som zavodnená a spuchnutá ako vy.

lutsine
27. máj 2010

aj ja patrim k vam... 🙂

denisse
27. máj 2010

dorazila mi komoda .... uz aj ja mozem prat a zehlit 😀

adelaine
27. máj 2010

dobre neskore ranko,
ja som nastastie spala zatial dobre, vylety na wc nepocitam,
chodim cca kazde 2 hodiny....ale opuchy noh a ruk mavam aj tak....co uz 😒
rozmyslam, co s nacatym dnom...aj by som vyvesila pradlo vonku,
ale ked je to take neiste s tym pocasim :( zeby som dnes len vegetila? 🙂

meruska
27. máj 2010

ahoj lutsike 😉

adelaine
27. máj 2010

lutsine, vitaj medzi nami 😉

lenkaaninka
27. máj 2010

sunny neplač lebo ti nezostane v tele ani kvapka 😉

ahoj lutsine...
no u nás je tak akurát fajn pre tehule pod mrakom na dážd sa neschyluje aspon to tak nevyzerá ....a tak príjemne ani dusno...
deti som na dvor vyhnala a dneska nemusím upratovať ani prať ani variť všetko som včera porobila...asi sa unudím doma...
ale tak mi je divne od žalúdka ...malo miesta... 😝

meruska
27. máj 2010

ja som sa rozhodla dnes prat..balkon aj tak nemame, teda ja na pocasie velmi nepozeram 🙂 nastastie mame na kupelni velke izbove okno a to otvaram naplno aby siel na pradielko sviezi vzduch a pripadne slniecko

adelaine
27. máj 2010

sunny,
inak aj so mnou kyvaju tie tehu hormony..tiez zo seba nechapem,
nikdy som taka nebola, teraz revem pre skoro kazdu blbost..pride mi nieco luto,
a uz to ide...moj mm zo mna nechape....

luminkasp
27. máj 2010

ahojte bruska,

keby ste vedeli ako som sa ja vcera bala, som si myslela, ze skoncim v nemocnici. Baby, ja som isla dolu po schodoch s nasou malou a ona skocila, vravim jej, tereska neskac, lebo spadneme a ona skocila znova, baby, uz mi letela po schodoch, ja vlastne ani neviem, ako som ju v tom lete strhla, len proste skoncila na mne a ja som zostala sediet na schodoch, nemohla som sa ani pohnut, to bola bolest a tak ma pichalo, ja som myslela, ze asi umrem, najskor som ju upokojila a potom poslala po mm, baby, ani chodit som nemohla... tak som si pekne odlezala az do dnes rana, vobec som nemohla spat, ani sa pohnut a stale bodava bolest. Dnes som mala ist vybavovat papiere, ale samo som nesla, stale ma to este boli, ked mam chodit, tak aby som zbytocne neprepla. Davajte si vsetky pozor, lebo toto bola fakt uplna necaka blbost a stalo ma to bolesti, ze...

maxara
27. máj 2010

Ahojte babulky, moje nemile rpacovne povinnosti mi nedovolili vas precitat ani vcera ani dnes, takze som uplne mimo vas a problemov, len vcera vecer som vas prisla pozdravit, nahodne som zbadala, ze mon ma cosi s tlakom a hrozi sekcia 😲 tak som normalne ostala mimo a teraz som zas zbadala, ze sunny place, ale este neviem preco, musim vas ist preluskat, som cela na nervy, ze neviem co sa deje.. ALE musim hned teraz napisat hlavne @strasska VSETKO NAJLEPSIE K DNESNYM MENINKAM 🙂 a vsetkym utajenym Ivetkam tiez.. a teraz uz idem citat, tak zatial pa

alllexa
27. máj 2010

Ahojte dievcata,
vcera aky trapas - boli som na navsteve u brata a rozpadla sa podo mnou stolicka...

sunnygirl - aj ja sa niekedy obavam, aby som nejakym pohybom malej/malemu neublizila, ale myslim si, ze to babatko dost chrani aj plodova voda, ze je to pruzne - ked na jednu stranu zatlacis, stale sa moze posunut inam... Ved potom by sa ani nesmelo cvicit, a tie tehotenske cviky su aj do vyssich stadii tehotenstva.
A ta citlivost je normalna, ja som sa raz tak rozplakala v tretom mesiaci u lekara, lebo som mala zapal v kolene a uz toho bolo na mna moc, nemohla som ani chodit, nemohla som vziat si lieky kvoli tehotenstvu a ani ist na RTG...

katty - to mas dobre, ze sa k zubarovi tesis🙂 Ja som bola minuly tyzden na kontrole, vraj treba ist dva krat pocas tehotenstva. A pocas dojcenia kazdy polrok.

kafko - to je blbe mat take bolesti:( potom Ti to preslo, ked si vstala?

mojalili - aka si zase aktivna!🙂

lenkaaninka
27. máj 2010

luminka fuuu no teda veru pozor ja tiež s tými mojimi sem tam sa na mna hodia alebo narazia do brucha...ale ešte to nebolo také kritické ako u teba...radšej dneska oddychuj 😉

alllexa
27. máj 2010

luminka - uff, to je fakt neprijemne:( Mala by si pekne oddychovat... A uz je Ti lepsie?

adelaine
27. máj 2010

ja uz mam pre maleho oprate vsetko, az na vlozku do kocika...a deky,
tie neviem, ci sa musia prat?
ked su take super hebke, mam aj take z fleecu, tie uz nebudu po
vyprani take super....

vy periete deky?

lenkaaninka
27. máj 2010

alexa to bola tá zrovna pokazená 😀

lenkaaninka
27. máj 2010

adelaine ja som oprala všetky ale skús pustiť na menšie otáčky a ručné pranie daj...

adelaine
27. máj 2010

lumi, a nesla si k lekarovi? uz je ti lepsie?

sunnygirl
27. máj 2010

luminkasp, dávaj pozor a oddychuj 😉

allexa, si ma rozveselila s tou stoličkou 🙂

inak ďakujem vám všetkým, je mi lepšie, ste zlaté, tie hormoniky su sviňušky. Ako vedia ženu rozhádzať 😨

lenkaaninka, a ty tiež oddychuj a nenuď sa 😀

maxi, už mi je lepšie, ale bolo to hormonálne na rozsyp 😒

mirka285
27. máj 2010

tak ja som si normalne musela ist lahnut ako ,mi nebolo dobre a spala som doteraz.ja neviem co sa nam to tu deje,kazdej nieco ☹ ja som za celu noc spala asi hodinu kvoli tym bolestiam,boli to tie bolesti ako pri kramoch,dufam ze to nebudem mat kazdu noc 😒 a boli ma aj hlava co mna vobec nezvykne..no dnes budem iba oddychovat a aj vy sa setrite,tento posledny mesiac veru uz neni sranda...

alllexa
27. máj 2010

Aj ja som deky radsej vyprala - tusim na 30-tke alebo na rucnom... Nic sa s nimi nestalo, stale su hebke...

kafoditka
27. máj 2010

@alllexa nepreslo, ledva som dosla na wecko, vycikala sa, a naspat do postele... nasla som si ako tak polohu, kde sa mi ulavilo a v tej som musela ostat... Rano ma bolel este trochu podvozok, ale teraz po bolesti ani stopy.. Som zvedava, co bude zasa v noci.. 😒

sunnygirl
27. máj 2010

lenkaaninka, prečo na menšie otáčky? Aby sa potom lepšie žehlilo 😨

dugyna
27. máj 2010

moni vas vsetkych pozdravuje dneska sa citi lepsie 😉

vierkaha
27. máj 2010

Ahojte,
aj ja sa pridávam k tým čo mali otrasnú noc. Malý sa tak trepal ako keby mal epileptický záchvat, prestal až okolo 5tej. A teraz bol hodinku kľud a už zase, ale teraz je tak nejak divne otočený, že ma asi kope do žalúdka, lebo už som bola 3KRáT vracať ( alebo sa mi vracajú ranné nevoľnosti 😠 ) Neviem či to je tým že sa skúša otočiť a má málo miesta, ale už ma normále všetko zvnútra bolí ☹ už som mu aj dohovárala a nič - ťažká ignorácia ☹

vierkaha
27. máj 2010

Akurát som si prečítala aj súkromnú, dúfam, že Moni ešte chvíľu vydrží, držím palce. 🙂

lenkaaninka
27. máj 2010

sunny je to šetrnejšie

sunnygirl
27. máj 2010

vierkaha
inak s tými nevolnosťami je to podobné aj u mňa, niekto tu spomínal, že keď klesne bruško už to bude lepšie, asi mojalili 😵

lenkaaninka,
tak to by ma nebolo napadlo, ja to mám tak zafixované, že všetko na vysokej teplote, ale ani plienky som neprala na 90-ke, Mojalili poradila na 60-ke. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre