Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katy1979
7. jún 2010

nebbia no ja by som jej pomohla ked nikoho nehne. aj ked viem ze tých ludi by to aj tak netrklo. fakt by potrebovali preplesk.

chodi sa na pasy? to fakt. ja som bola az na porodnici. akurat na prietokoch v 36tt

mirka vychovou to nebude kedze nepohne ziadnu vekovu kategoriu. s malým sme isli minuly tyzden zo zkolky a spadol asi 70rocny pan a skoro si amputoval malicek o sklo. plna zastavka ludi ale nikoho ani len nehlo sa ho opytat ci nepotrebuje pomoct nic. kazdy len po nom pozeral.

katkaking
7. jún 2010

Ahojte, tak cez vikend som tu nebola a teraz som sa docitala, ze uz su nejake deticky na svete, tak gratulujem.... 😔
jaaaaaj, strasne sa vytesujem, dnes mi prisiel vymer zo socialky a konecne som neplatila DNP zbytocne, vyratali mi krasnu matersku (19,24€/den)... 😀
vcera som sa zhrozila, ked som pozerala predpoved pocasia a uz tam boli teploty nad 30...uffff, to nie je na mna, sa mi uz teraz tazko dycha.
Vsetko mam uz pripravene, este dnes si idem poukladat vecicky do skrin a dobalit tasky do porodnice. A potom budem snad uz len cakat a cakat... 😉
Tak sa drzkajte, ja idem do poradne vo stvrtok, tak uvidim co nove....

nebbia
7. jún 2010

mirka-vlastnim aj auto aj vodicak,lenze auto pouziva MM aby sa vobec dopravil do zamestnania,takze som odkazana na MHD.On sa na MHD spoliehat nemoze,pretoze ma nepravidelmu prac. dobu a na busy sa spoliehat nemoze.Uz sme aj uvazovali o druhom aute ale platit 2 zakonne poistky...

kafoditka
7. jún 2010

Caute baby, tak ja som super nachladnuta, uz mam nos ako stary ožralec cerveny a stale sa mi leje z nosa.. Dufam, ze sa mi neupcha, lebo ked ma to chyti tak neviem, ako budem rozdychavat kontrakcie ☹ ☹ ☹ Bola som dnes na prednaske na Antolskej s porodnickou a neonatologom, celkom zaujimava bola... teraz idem lahnut a odpocivat, snad sa mi polepsi.. 😒

katy1979
7. jún 2010

@katkaking kedy si niesla ziadost o materske? mne este nic neprislo tak cakam a cakam

lenkaaninka
7. jún 2010

@katkaking super parádna suma....a ozaj ked ti začne materská tak čo s tým DNP??? pokračuje sa s platením či nie či ako???

lenkaaninka
7. jún 2010

@kafoditka mna furt hrdlo škriabe už pol roka a nič nepomáha...mne na nádchu tie homeo pomohli...ale dávala som si muconasal ale teraz na konci tehotenstva neviem ako to je???

kafoditka
7. jún 2010

tiez netusim, skocim zajtra do lekarne a popytam sa...

lenkaaninka
7. jún 2010

ale homeo môžeš sto percentne neviem s kvapkami len tie morské ale to je prd baraní

katy1979
7. jún 2010

kafoditka nadopuj sa ceckom a sprejom do nosa. ine ti aj tak nedaju.

katty17
7. jún 2010

ahote babule 🙂
takze od dnes mi oficialne zacina materska, ale este sa ponevieram v praci. ale od stredy som si povedala ze ma tu uz neuvidia 🙂 . uz chodim hodne na siroko. neskutocna kačicka je zo mna 🙂 aj gyndos sa na mne rehotal 🙂 ale potom ked ma videl chodit tak nasiroko mi nahmatal nejake kosti v podbrusku ktore ma po jeho dotyku dost zaboleli. vravel ze teraz to este nieje zle ale ked budem na prvej poradni u porodnicky v nemocnici mam jej to hned povedat aby sme to sledovali... vraj sa jedna o nejake dve kosti ktore su spojene a mne sa mozu uz rozchadzat. neviete o tom cosi viac?
babule, ja uz mam tak napuchnute nozky ako ich mala mojalili na svojich fotkach. :( otras. to uz ani najsirsie slapky neobujem. z noch mam dve obrovske bambule. cize vraj uz nesmiem vobec ziadnu sol a bublinky...

ozaj MIRI, KAFKO, ALEXA. vy mate teutonky. dnes som stretla kamosku, ktora tiez ma teutonku a vravela ze ak budete cokolvek chciet objednat na teutonku, tak sa treba obratit na obchodik v zline. ze tam dodavaju uplne vsetko do dvoch tyzdnov... ona vraj uz nemala nervy na objednavky z babymarketu tak sa obratila priamo na pani zo zlinu a ta jej vravela ze cokolvek bude chciet a potrebovat ma to do dvoch tyzdnov. vraj im chodi tovar kazde dva tyzdne. nechapem preco u nas s tym maju nejaky problem 😠 ak budete chciet kontakt na ten zlin , dajte vediet.
MIRI , mozno by si si ten fusak mohla objednat radsej tam, lebo vraj terraz bude odstavka dva mesiace co sa tyka teutoniek. asi maju celozavodnu letnu odstavku...

zrzulka
7. jún 2010

katy ja som niesla 19.5 a mne ziadne rozhodnutie neprislo ale vraj na to maju 2 mesiace tak neviem. zalezi aj pod ktory urad patris (kam to zamestnavatel posiela) Mne na urade teta povedala ze tento mesiac este dostanem rodicak....

kafo skore uzdravenie, nadcha nic moc teda 😒

katy1979
7. jún 2010

zrzulka ja som niesla 21.05. 2 mesiace maju na to. fuha, a nabehne este teraz ci az ked pride rozhodnutie?

katy1979
7. jún 2010

no a rodicak musi nabehnut inac ich priskrtim. musim zaplatit kocik

zrzulka
7. jún 2010

bez penez neostanes len oni ti to vyrovnaju az ked dostanu rozhodnutie o vyske materskeho... To som zvedava kolko mi tam daju.... vraj menej ako som dostavala pri malej to nebude.... no ved uvidime....

sunnygirl
7. jún 2010

no generáciou to ozaj asi nebude, keď to boli staré tetky. Ale ono vo všeobecnosti platí, že ženy sú v tomto horšie ako chlapi. Tak si dajme záväzok, že my nikdy takéto nebudeme 😵 . Ja keď pozerám tie staré čiernobiele filmy, tak sa zamýšľam, či a naozaj ľudia tak ÚCTILI 🙄

katty17
7. jún 2010

jeeej zrzi, zmenila si si profilovku 🙂

zrzulka
7. jún 2010

katty zmena je zivot, v poslednej dobe by som furt nieco menila :o)))))

zrzulka
7. jún 2010

hodila som do sukromnej temy fotku mojej lopty.... 😀 😀 😀 o chvilu vyfuci :o)))) nemozem tomu uverit ze uz o chvilu

katkaking
7. jún 2010

@katy1979 zajtra budu dva tyzdne, co som zaniesla papier zamestnavatelovi a minuly tyzden som bola na socialke zaniest druhy papier (kvôli DNP)...a dnes mi to prislo...

katkaking
7. jún 2010

@lenkaaninka minuly mesiac som zaplatila poslednu cast DNP, ked si na MD, vtedy sa neplati...

katty17
7. jún 2010

zrzi, kokos ty si aka chudunka. len brusko mas ako lopticku 🙂 pekna fotecka 🙂

kafoditka
7. jún 2010

@katty17 prosim ta, mohla by si mi zistit ten kontakt do Zlina? Ak mam cakat 2 tyzdne oproti 3 mesiacom, tak v tom pripade nie je o com...

kafoditka
7. jún 2010

@zrzulka dakujem 😉

silvia.vesela
7. jún 2010

ahojte kocky,
tak som sa vratila z poradne, maly ma 3100g, podla ultrazvuku je o tyzden vacsi a ze ma vacsie brusko....tak neviem, co to znamena....podla dr. je to vsetko ok, aj zavreta som, na co povedal, ze uz by sa nam to mohlo aj rozbehnut... 😀
Inac ako znasate to teplo? Ja nic moc, tlak som mala dnes taky vysoky, ze 135/95! skace mi vselijak! 😠

katty17
7. jún 2010

kafko, volala som kamoske a vecer mi posle kontakt. potom ti ho rovno supnem do IP. vraj tam je aj priamo servis keby nieco. lebo v BA nieje :( potrebujes si cosi doobjednat?

zrzulka
7. jún 2010

@silvia.vesela tazko .........prave zehlim, len som si odbehlôa na chvilu sadnut lebo to sa neda v tomto vedre fungovat na 100%... a od stredy nas cakaju tropicke horucavy, ze super. este si ich stihneme uzit s bruskami. 😒

luminkasp
7. jún 2010

@zrzulka, aku mas nadhernu foto

kafoditka
7. jún 2010

@katty17 nie nepotrebujem, len pre kazdy pripad... Sak na kocik cakam uz 13ty tyzden... 😠 inak dakujem 😉

zrzulka
7. jún 2010

@kafoditka precio tak dlho? do porodu hadam stihne prist nie?
@luminkasp dakujem pekne ....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre