Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

helen
4. nov 2009

Tak prajem dobrú noc, hádam sa tu ešte vidíme, veď nás čaká ešte dlhá cesta 😉

maaja
4. nov 2009

až na polovicu jula ???
divne ... mne totiz dr v utorok povedla ze som 6tt+0, zatial bez akcie srdiecka ... to by si mala byt akoze len v 4tt ? si zistila z testu ? ako to ze ti robili krv ?
inak rozhodla som sa na julovku, presne pre to, ze je to take na hrane toho juna ...

luminkasp
4. nov 2009

Maja, sevas, no teda som ta dobre vymakla 😉

helen
4. nov 2009

Áno Majka, som na začiatku piateho týždňa. Zistila som to z testu a krv mi robili preto, že jednak mám super doktora a jednak j potrebujem hneď od začiatku lieky. 🙂 A neboj, na akciu srdiečka je ešte času dosť. 🙂

luminkasp
4. nov 2009

blahozelam, drzim palce a tesim sa velmi s tebou 😵 😵 😵

maaja
4. nov 2009

lumi, ty potvora !!!! to je tajomstvo zatial !!!

maaja
4. nov 2009

mna to len prekvapilo, myslela som ze srdiecko uz v 6tt je vidno

luminkasp
4. nov 2009

maji, neboj, budem ako hrob, nikomu nepoviem 😉

petrusk
5. nov 2009

Dobre ranko vsetkym.....

petrusk
5. nov 2009

oacka,
aj ja to tajim v robote este, len sranda bude, ked sa mi bude chciet vracat, tak kym dojdem k vecku, musim zist z kancelarie poschodoch, prejst cez predajnu, dalsiu kancelariu a potom som konecne na wcku. a uz si vsimaju take hovadiny, ze kde mam kavu rano. to sa vzdy tvarim, ze uz mam vypitu. ked mam rozopnuty gombik a zabudnem sa, tak uz ze ci mi nieco je. tak som zvedava dokedy to vydrzime.

helen
5. nov 2009

Petruska, inak na to nafúknuté brucho by ti mohol pomlcť espumisan. Ono teraz to ešte nie je zväčšená maternica, to iba vysoké hlasiny hormónov spôsobujú zdúvanie v črevách. Nič poeticke 😀 inak ja to tajím tiež a budem to tajiť v robote tak dlho ako sa len bude dať. 😒

petrusk
5. nov 2009

viem, ze maternica je este normalna, ved by bolo aj skoro. len to pichanie je. ale sak doma v teplakoch nam je dobre a uvidime ako to tu prezijeme, dokedy sa nam to tu podari udrzat. dufala som, ze aspon do 3-4 mesiaca nebude nic vidiet. tak uvidime.

ericica
5. nov 2009

ahoooooojte dobre raanko kocky som si vas zbezne precitala a vitam medzi nami nove tvare 😉

akurat dopijam kavicku koncim zo svojou kazdotyzdnovou robotou a este skocim do obchodu ako sa mavate?ja sa mam dnes vcelku fain 😵

maaja
5. nov 2009

ahojte
mne pri prvom vykuklo brucho az niekedy okolo siesteho mesiaca ... ale nohavice boli natesno uz od stvrteho

helen
5. nov 2009

Petruska, no pri prvom ide bruško pomalšie, takže máš šancu, že to utajíš ešte dlho 🙂 ja sa obávam, že to tak dlho nepôjde, dúfam, že sa mi podarí pozakrývať to zimnými vecami :D Ja som inak pri prvom mala na tesno do 4. mesiaca všetko, lebo som v prvom trimestri zvládla pribrať 5 kíl 😨
Ericica, aj ja som práve dopila kávičku, neviem sa jej vzdať ani v tehu :D ale iba jednu-dve denne. Vraj to nevadí. Aj ja sa mám dobre, akurát, že malá ma od dnes zasa teplotu. Vydržala v škôlke tri dni ☹ 😠

maaja
5. nov 2009

to je pravda, vraj pri druhom brucho vykukne skor ☹
mne je inak dost spatne, ne ze by na grc, ale akoby palenie zahy ☹
kavu pijem, taku slabucku, domiesanu s mliekom
ale idem si kupit Caro - taka nahrada a ja rozdiel necitim 🙂

lenuliatko
5. nov 2009

Ahojte kočky 🙂
Vítam nové tváre, ale sa nás tu zbiera. Všetkým tehuľkám gratulujem.
Rozoberáte brušká. Ja som po IVF mala riadny balón, nezapla som sa do ničoho, ale akosi to spľasklo a ostala len malá vydutinka. Tiež cítim akoby pálenie záhy, taký nepríjemný, občas až boľavý pocit 😒 Zle mi zatiaľ nie je, našťastie.

ericica
5. nov 2009

no som to asi zakrikla uz basi pol hodinu sa mi toci hlava a je mi strasne spatne vsetko sa mi kruti pred ocami ☹ 😝
helen toho sa bojim aj ja ze dam malu od septembra do skolky a bude vaicej doma s tymi skaredymi chorobami ako v skolke a krpec to od nej chyti 😢 ale este nemalujem certa na stenu ved to je este daleko 😎
a brucho???no aj mne sa zda ze mam vacsie ako pri prvom a bojim sa to povedat aj okoliu ze ake budu reakcie 😕

pepppe
5. nov 2009

ahojte babenky,,noo tak ja som dnes bola u doktora,ale nebol tam,cize to este nemam uplne potvredene ale robila som si 4testy a vsetky su pozitivne 🙂 takze hadam som tehu🙂)

petrusk
5. nov 2009

helen, to si paradne pribrala, ja som dufala, ze za prvy trimester nic, max. jedno kilo, ktore mi aj tak stale beha hore dole. ved este nie je poriadne z coho pribrat.

ericica, kasli na okolie, dolezite je, ze sa teskas Ty. ja mam z toho tiez zmiesane pocity, ale vek na to mam, tak az tak snad prekvapeni nebudu. mne zatial nic moc nie je. klop, klop a dufam, ze to tak aj ostane. 😒 😒

aj ja vitam nove tvare

ericica
5. nov 2009

vitaj medzi nami peppe 😉

susane01
5. nov 2009

Ahojte vitam neve osadenstvo posadky. 🙂 No ja som pribrala pri prvom 7kg ale to koli tomu ze som mala dietu a memohla som slobodne jest 😒 No uvidime ako to bude teraz ci sa opat zopakuje cukrovka. ☹

helen
5. nov 2009

Petruska, pribrala som preto, že som sa zo stresov prejedala. Hrozne som sa bála, aby som tretí krát o bábo neprišla.

Peppe, štyri testy, to je na istotu 😉

Susane, držím palce, aby sa ti tento krát cukrovka vyhla!

ericica
5. nov 2009

noo tak ja sa radsej ani nepriznam kolko som pribrala 🙂 ale bolo to nad 20kg pritom som az tak velmi ani nejedla a pred tehu som mala 58 kg a merien zvysenu cukrovku som mala aj ja 😒

petrusk
5. nov 2009

helen tak to chapem, ale snad to bude uz dobre a budeme len tak akurat pribrate 😎 😎

helen
5. nov 2009

Ericica, počas celého tehu som aj ja pribrala cez 20 kíl :D neboj, potom sa to vykojí, isto to poznáš :D

helen
5. nov 2009

Petruska, ďakujem :D a dúfam, teraz sa snažím brať tä zdrav stravu zodpovedne, uvidíme koľko mi to vydrží 😀

ericica
5. nov 2009

helen aspon som nebola sama 😀 no ja som kojila len 6 mesiacov a potom to islo dole tazko aj tak este na mne ostali 4 kg a tych sa asi uz ani nezbavim 😖

helen
5. nov 2009

No mne to išlo dole stále a po roku som mala o tri menej ako pred tehu. Prestala som kojiť a zasa to šlo hore. Ale to teraz tak byť nemusí, samozrejme. Tak dúfajme, že teraz veľa nenaberieme :D

noraf
5. nov 2009

ahojte, vidim ze nas je dost,ktore mali tehotensku cukrovku pri prvom tehotenstve, ja som si pichala inzulin 3x denne, boloo too dost psycho a mala som dietu, aj tak som pribrala cez 20 kg.okolo 11kg mi islo dole hned v porodnici - bola to zadrzana voda.dufam ze pri druhom to nebude uz take zle.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre