Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

susane01
13. nov 2009

Ahojte prajem pekny dnicek 😉 maaja gratulujem k srdiecku 🙂 No aj mne byva tak nevolno od zaludka ale nevraciam len sa citim ako na lodi 😝

sarai
13. nov 2009

a mavate uz niekedy akoby vacsie brusko? je to sice trochu skoro, ale mne sa niekedy tak naduje akoby pod pupkom a niekedy sa mi vyduje len na jednej strane 🙂

elibetka
13. nov 2009

Ahojte 🙂 Možno sa k Vám pridám včera som našla na testíku // ešte to nemám potvrdené od lekára 🙂

miki060707
13. nov 2009

ahojte, tak mala Xena bojuj o svoj život, budeme ti držať palce, síce ja tehu ešte nemám potvredené, ale tak za týžden možno už pojdem 🙂
viete, ja ked som bola tehu, tak som vôbec nemala príznaky, žiadne vracanie, či hlavy bolenia, ale teraz v noci musim chodiť stále na vecko.....
a viete, ja ked som bola so Soňou tehu, tak som bola silná, fotka klame, ja som silná a jeden doktor mi tak vynadal na Antolskej v BA, ked som bola na ultrazvuku, kuká na mňa a vravi "vy ste koolko pribrala, opovážte čo len kilo pribrať, veď svojou tlstotou ohrujete plod, si to neuvedomujete???"
a ja vravim, že som len 5 kil pribrala a rozmýšla, no je to malo na daný mesiac, ale už ani gram!!!!!!
tak preto sa teraz bojim, ale bábo sme chceli mať a mam problem s váhou, viete raz som schudla tabletkami 30 kil za pár mesiacov, potom som si nahovárala, že som tlstá, dala som si dalšie tabletky a to som bola vyžla, a furt tabletky a nič som nejedla, až ma viezla záchranka z roboty na ARO a ked mi brali mandle, tak moje telo tak zareagovalo, že som pribrala 17 kil za dva mesiace, navštivila som doktorov, som ok, len telo tak reaguje, lebo metabolizmus mam taký zničený tabletkami.....a furt sa tráápim, dnes je zo mňa 100kilová žena, čo pred pár rokmi bola zo mňa 60 kilová, či 57 kilová....

ericica
13. nov 2009

ahooojte maaja gratulujeeeeeeeeem 😵
no a to brucho ja mam akoby som bola v 5 mesiaci 😠 dnes rano sa na mna svokra tak cudne pozerala ,ale vecer to uz povieme vlastne to nechame na malu nech to povie 😉
no ja som hrozne zvedava toho 23. na sono aj ja uz chcem vidiet srdiecko 😵
suzane presne tie iste pocity mam aj ja kazde rano 😝

katy1979
13. nov 2009

ericica cudne sa na teba pozerala? mozno si to len namyslas. ty si takto vyuzivas dieta nech to povie za vas, no pekne 😀 ja tiez uvazujem ze to vyklopime teda aspon svokrovcom, nasim este nie

katy1979
13. nov 2009

ja plavam na lodi cely den niekedy je to more burlive niekedy celkom kludne, tak uvidime ake bude dnes.
vcera cely den len taky vanok ale vecer prisla burka

ericica
13. nov 2009

no katy uz ju poznam 10 rokov a bolo to cudne este sa za mnou otocila mala som na sebe tesne gate aj tricko 😀
to manzel rozhodol ze ju takto vyuzijeme nech to vyklopi ona a my sa budeme tvarit akoze nevinne 😀

katy1979
13. nov 2009

hej nevinne 😀 to je tak na tebe vidiet?
u mna cez den nic, ale vcera vecer tiez pozeram ze co to tam trci.

maaja
13. nov 2009

inak vsmili ste si ze nas je tu vecsina co cakame druhe bejby ??? ;)

katy1979
13. nov 2009

maaja vsimli tie co cakaju prve sem este len pridu vsak vacsina z nich netusi ze nejaky kon existuje

maaja
13. nov 2009

jeeej, sarai tak pojdeme rodit spolu ;)
odkial vlastne si ???
alebo - ktora mate v plane rodit v Ruzinove ???
inak 6tt a ja uz rodit idem ... hi hi

miki060707
13. nov 2009

no na buduci rok sa narodi veela bábetiek 🙂
inak aj mi máme vybrané mená a neviem sa rozhodnuť, či Sofia alebo Nina, sofia sa hodi k soni a nina tiež trochu, mala ma všetky bábiky ninky, tak tá bude za Ninu......no ale máme ešte čas..

ericica
13. nov 2009

hej katy je a hrozne preto to uz radsej povieme mne to tam vpredu hroooooozne trci 😀
jej miki sevrs aj tu 😵 😵 😵

ericica
13. nov 2009

ze sevrus 😀
tak este raz servus vitam ta aj tu na skype si nejako zamlkla.....nie ze ti prihoria tie rizky 😵

mojalili
13. nov 2009

Som rada, ze nie som jedina, ktorej trci brucho. Musela som si dnes dat tehu nohavice cierne, ale zase prdel do toho nemam anis tehna, tak mi to je zase o trochu vacsie🙂 ale brusko sa citi lepsie v nich🙂)) 😀 Kocky, citim sa dobre tak, ze som sa dala na upratovanie kupelne, wc a tak...i ked musim zajedat casto a pomaly, inak mam zaludok na vode... 😒

ericica
13. nov 2009

mojalili to aj ja 😀 mala mu tu reve asi pojdem trochu na vzduch majte sa nevecer som tu zas 😝 😵

katy1979
13. nov 2009

maaja ja som prveho rodila v ruzinove terach chcem ist na antolsku popripade ked vyhram milion tak porodim u kocha.

baby uz je vela hodin a ja som este nedala varit obed. mam pocit ze ani nevstanem

helen
13. nov 2009

Ja pôjdem určite na antolskú, je tam najlepšie slovenské neonatologické centrum a navyše aj transfúzna stanica, ak by som mala problém kvôli mojej krvi.

sarai
13. nov 2009

maaja, ja som zo ziliny, tak sa na porodnej sale asi nestretneme.
som rada, ze viacerym uz vykuka brusko. tesim sa, ked mi uz zacne tak pekne rast.
inac, vela mame rovnake priznaky - nevraciame, len nam plava zaludok. dufam, ze nam to takto aj zostane a nebudeme sa kukat do zachodovej misy.

luminkasp
13. nov 2009

Ahojte, tak uz mam knizku 😵

sarai
13. nov 2009

lumin, gratulujem. ja som tiez uz dostala.

mojalili
13. nov 2009

LUMINKA gratulujem ku knizke, skoro, ale to nevadi, je to jedno.
Mne da lekar knizku az ked pojdem na sono v 11.tt a aj na vsetky vysetrenia. Ale ved to je jedno, citim, ze tehulka som a to je hlavne. 😉
Prave mi dcerka zavrhla prechadzku po vonku, tak pojdeme vecer s tatinkom vsetci traja. a je to🙂

zajacik...
13. nov 2009

Luminka gratulujem ku knizke 😵

miki060707
13. nov 2009

gratulujem ku knižke, no ja budem rodiť asi v GA, ako pri prvom tehu....a určite to bude cisársky...no šak uvidime, čo povie lekár...

sarai
13. nov 2009

elibetka, vitaj u nas.

katy1979
13. nov 2009

ja dostanem knizku az 2.decembra teda ak bude vsetko v poriadku

luminkasp
13. nov 2009

mojalili, tu to funguje trochu inak, ja som dnes bola este len u obvodaka a sestricky, na sono neviem kedy pojdem, musim cakat na list, ale na gyndu ma uz dnes objednali a vypisali knizku 😵 😵 buduci stvrtok idem uz na nejake tehu testy, krv a moc a budem cakat dva tyzdne kym mi pridu vysledky (to idem ku sestricke) a 1.12. idem na prvu poradnu ku sestricke a k dr po vysledky tych prvych testov, to ale budem cakat v 2 roznych radoch:D a to sono neviem, objednali ma dnes, tak ratam niekedy polovica decembra, koniec decembra, budem kazdy den upenlivo cakat na list 😎

mojalili
13. nov 2009

LUMINKA - zeby zlate slovenske zdravotnictvo? 😀 😕
KATY -- aj ja dostanem knizku 2.12. alebo 3. 12 🙂

sarai
13. nov 2009

lumin, to ti este nerobili ziadne vysetrenie? tak to ti potom fakt dali skoro knizku. ale asi to zalezi od kazdeho doktora, ako je u neho zvykom. ja som mala uz potvrdene srdiecko, aj krv mi zobrali a tak mi dali knizku.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre