Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

janka256
6. apr 2010

juuj a tesim ze uz iba 10 tyzdnov do porodu 😅

lenkaaninka
6. apr 2010

fuj sunny plný pohár toho prachu hnusného a v piatok budem mať výsledky ....a včera večer som polovičku milky čokolády zožrala s orieškami ...ale bolo to do rána 12 hodín...tak dufam...no čo už neodolala som a pritom sladké inak moc nemusím
😒

dneska mi prišli návlečky a mantinel z MMB za 16 eur... 😉

zajtra idem na 3D juuuj teším teším 😀 hmm len neviem 16.30 alebo 17.30 lebo sme sa so sestričkou nerozumeli ...tak pôjdem o 16.oo z domu a hádam to bude ok lebo tam sa dovolať ako na severný pol 🙂
baby ja tu mám po sviatkoch himaláje prania och ☹

mojalili
6. apr 2010

NO super JAnka, nech vsetko sestre dobre dopadne.
DRIEVKO - poctivo lez, 24.tt je malo, este tak 10 tyzdnov...
MIRKA - GRATULUJEM K DOBRYM SPRAVAM s glukozou, myslim, e ty si spominala, ze si mala pri prvom tehu...

Ja som presadzala muskaty, mam tu bordel ako svinka a ja uz nevlaaadzem...ale musim. Navyse mi je zle z vajickovej pomazanky, kde bola aj cibula...bleee... si zoberie

Moja LILI stale hovori, ze si zoberie bratceka za muza, ked bude velka, bude mat ineho manzela ako maminka, svojho bratceka... 🙂 ....no mm skoro prehodilo, ze incest....ale ved ju to prejde.... 😉

mojalili
6. apr 2010

Janka, vidim, ze ratas, ze porodis v 38. tt🙂 tak ja to mam naozaj za par, 🙂 ved uz aj vsetko riadne chystam 🙂

janka256
6. apr 2010

mojalili ja mam fakt porodit v 38 tyzdni kedze bude planovana sekcia a doktorke som povedala ze tyzden pred terminom je uz neskoro planovat kedze mne sa deti pytaju na svet skor tak vraj naplanuje asi 2 tyzdne dopredu ale este sa uvidi podla ultrazvuku ja by som najradsej rodila 25 juna na svoje narodky len neviem ci mala dovtedy vydrzi 😀

sunnygirl
6. apr 2010

mojalili: tak ty ozaj už iba za pár, a to posledný mesiac budeš len tak tak chodiť, súdim podľa seba, lebo ja som svojmu mm povedala, že do pôrodnice pôjdeme na fúúúúriku. Všetci mi hovoria aká som široká a keď kukám na tie vaše fotky, tak sa mi ani nezdá.

luminkasp: aha................ 😅

janka: gratulujem sestre aj ja 😵

zuzik1983
6. apr 2010

ahojte,
ja som dnes tiez bola na glukozovom teste a vobec sa mi to nezdalo take strasne,dokonca mi to aj chutilo 🙂 .dopadol dobre,vlastne vsetko je zatial ok,tak som rada,

tutifruti
6. apr 2010

Janka ty si spomínala, že si mala dve sekcie, však....? Asi preto ťa plánujú aj na tretiu v 38tt?
Lebo ja som na tom rovnako.... Takže dúfam, že v polovici júla už to budem mať tiež za sebou... Môj mm má narodky 18.júla, ale na nedeľu mi ťažko sekciu naplánujú 🙂

tutifruti
6. apr 2010

Vidím, že som aktuálna... Ja kým napíšem už aj odpoved prečítam 🙂

zuzik1983
6. apr 2010

a ja som v tom prenal boxe teda nemala skoro nic,len vzorku prachu a avivaze,1 casopis a kopec letakov...to ako vsade davaju nieco ine?myslela som,ze vsade je to iste,ked su zalepene este

janka256
6. apr 2010

tutifruti ano uz som po dvoch sekciach lebo moje deti jak si sadnu v brusku ritkou dolu uz sa nechcu otocit a mam taky pocit ze aj to tretie tak bude kedze pohyby citim furt velmi nizko dole hihi mne sa ani brusko velmi nenatriasa ked mala kopka kedze to citim iba ja tam dole 😀

janka256
6. apr 2010

inak vcera sme sa smiali ze nasa mala ma meninky a to este ani na svete nie je 😀 a ten prenatal box som ja ani nedostala este ale pytala som sa sestricky tak ze vraj to vybavuju kedze moja dr. si otvorila sikromnu ordinaciu tak ich akosi nevedia najst 😝

oacka
6. apr 2010

čaute, kočky! dúfam,že ste sviatky v zdraví a v obžerstve prežili! 😀 😀 😀 mám otázku: môžem na začiatku ôsmeho mesiaca absolvovať dlhú cestu autom? cítim sa veľmmi dobre, ani nepuchnem,ani bolesti nemám, ani nič.. chceme ísť do bratislavy na tú výstavu do incheby. ddúfame,že tam kúpime kočík za dobré výstavné ceny. a možno aj postieľku... ja by som to riskla. čo vy na to?

susane01
6. apr 2010

Ahojte vidim ze uz riesite porod. Ja som tiez mala sekciu ale koli tomu ze som mala malo plodovej vody a maly mal zle ozvy tak s vyvolavacky ani neviem ako bola sekcia. Tak neviem co bude teraz , uz som sa aj pýtala a dr. mi pvedala ze to opat bude sekcia. Tak aj ja sama som zvedava. 🙂

kafoditka
6. apr 2010

Ahojte kocky, konecne som doma. Bola som u gynekol. na odber krvi na Rh protilatky, potom som sa ponahlala domov najest, narychlo som zjedla ruske vajce so salatom - pekne mi po nom ostalo zle, tak mi treba... Bola som nakupit na obed a teraz som si konecne lahla, esteze manzelik navari 😉
Dobra sprava je, ze nemam tehu cukrovku 🙂

susane01
6. apr 2010

oacka myslim ze az ta nic neboli a nemas potiaze ta mozes ist. Ja pochadzam z BA a chodime tam stale aj pri prvom tehu som ta chodila dost dlho. 😉 Ozaj a kedy je ta vystava?

janka256
6. apr 2010

oacka aj ja mam ist na dlhu cestu autom na zaciatku 8 mesiaca tak dufam ze ma dr. pusti lebo musim ist s malym na kontrolu do banskej bystrice s ockom a to je od nas vzdialene tak 5 hodin cesty autom a dalsich 5 hodin spet 😒 26 aprila idem a to budem asi presne v 31 tyzdni 😕

oacka
6. apr 2010

od 30.4. do 2.5. chceme kúpiť kočík PP GT3,ale nikde naňho neviem nájsť nejakú dobrú zľavu... tak možno na tej výstave.
Kafoditka, super správy! Máš o jednu starosť menej! 😵 ja budem vedieť výsleddky až na poradni 15.4.,ale keby bolo zle,tak mi hádam zavolajú.

oacka
6. apr 2010

dík, janka, aj nám trvá cesta do BA 5 hodín tam, nó a 5 hodín späť. Počkám si na poradňu, uvidím,či som ok a tak sa rozhodnem. rodina ma bude isto odhovárať.... 😖

janka256
6. apr 2010

oacka ty si mozes vybrat ja tam ist musim kedze maly je po operacii ocka a operaciu mal len teraz v oktobri teraz mu idu dat asi okouliariky 😒 a ja mam poradnu teraz v pondelok 12. 4. 🙂

mojalili
6. apr 2010

AK sa kočky citite dobre, nie je problem cestovat autom, aj na zac. 8. mesiaca.
Ja som vcera druhykrat sadla za volant.....takze trema bola a obavy....ale v pohode, ani maly sa v brusku nezobudil. Mame velmi silne auto, tak preto sa bojim a soferovala som na nom len 2.krat.

Prave moja mala vysypala muslicky do polievky, kym so stihla prist do kuchyne, tak revala srdcervuco....tak som sa na nu pozrela"NEVADI, BUDEME MAT SLIZIKY".....ona ostala v soku..."MAMINKA TY NENADAVAS?" tak ma objala....no chuda moje male, take stresy ma zo mna, ze furt hucim??? Budem sa musiet polepsit...... 😒 navyse mam tie krcove zily

SUNNYGIRL- no ja mam veeelikanske brusisko,ale len brusisko....tak sa mi uz teraz zle chodi....navyse mam tie krcove zily tam dole...tak neviem, ako budem tento tyzden a dalsie 2 chodit este do prace, nieto v 9. mesiaci 😖 Ale nejako to zvladneme,vsetky 😉

kafoditka
6. apr 2010

oacka... dakujem 😉 ja som teraz pozerala stranku incheby a budu tam vseliake akcie pre deti, program a pod. ale nikde tam nevidim, ze by vystavovali kociky, postielky alebo tak... Baby, co ste tam uz boli, vystavuju aj kociky a podobne?? S mm sme chceli kupi postielku tento tyzden ale stoji aj s matracom 200eur, tak neviem, ci mam cakat do vystavy alebo ju kupit..

oacka
6. apr 2010

joj, mojalili, nemáš to ľahké. ja si to rizikové tehu neviiem vynachváliť. už som aj zabudla, ako hrozne zle mi prvé mesiace bolo. 😀 Kočky, dávate si robiť aj nejaké parádne tehu fotky od fotografa? alebo ste si dali v prvom tehu?
viete, akú kravinu som minule spravila? dlho som čakala v aute na muža, tak som malej púšťala z mobilu tak slaďáky tak, že som mobil priložila na brucho reproduktorom dolu... viete,ako začala skákať? ako z divých vajec. mne vobec nedošlo,že mobily majú to zlé vyžarovanie či čo a hlavne mi nedošlo,ako to hlasno hrá,keď je to stranou reproduktora pri uchu. 🙄 🙄 no našťastie som sa potom spamätala! ale tnačila ostošesť,asi jej to nebolo moc príjemné. púšťate bábätkám nejakým spôsobom hudbu?

robika
6. apr 2010

Ahojte, takze dnesny GTT test v pohode, akurat som ho musela absolvovat u ineho diabetologa, lebo moja doktorka ma dovolenku... a uz mam aj hodnoty (pred - 4,3 a po 2 hodinach - 5,3). Vraj to je uplne v norme. Tak som rada, lebo cele sviatky som jedla sladke, aj ma napadlo, ze by som nemala, ale nemohla som odolat... 😉 . Ta voda mi nechutila, ale nebolo mi z nej zle, akurat mi vadilo ako vonala, teda smrdela... ☹ Ale stale som si hovorila, ze mi nebude zle a ani nebolo 🙂

oacka
6. apr 2010

na stránke tej výstavy píšu: Čo vás čaká na EXPO DIEŤA A RODINA?
Výhodná a pestrá ponuka produktov a služieb vystavovateľov so zameraním na starostlivosť o deti a rodinu
dojčenskej a detskej výživy, kočíkov, autosedačiek, prívesných vozíkov za bicykel na bezpečnú prepravu detí, detských postieľok a iného detského nábytku, matracov a detského bytového textilu, zavinovačiek, spacích vakov, detských diek a prikrývok, babyvakov, látkových plienok, tehotenského a detského oblečenia, hračiek, hojdačiek pre najmenšie detičky, detskej kozmetiky, arómaolejov pre deti i dospelých, ekologických produktov pre starostlivosť o telo i domácnosť, CD s detskými pesničkami, knižných publikácií pre deti i rodičov, školských pomôcok i pre ľavoruké deti, spoločenských hier, ponuka internetových nákupných centier, ako aj ponuka z produkcie tradičných remeselníkov.

susane01
6. apr 2010

ocka, dakujem 🙂

kafoditka
6. apr 2010

jeeej oacka... styri oci mam a poriadne nevidim 😲 😀

mojalili
6. apr 2010

Oacka, ja hram na akoredeone a ked zacnem, tak maly skor pekne zaspava🙂 pritom ju mam na brusku...ale uz nie tak casto, tam su tiez vibracie, i ked neskodne 🙂

drievko
6. apr 2010

sunnygirl: to je este v pohode pri prvej dcérke som lezala skoro 5M!
tutifruti:34tt je uz lepsie ako 24tt poctivo ležím ale aj tak sa bojím asi by som sa cítila bespečnejšie v nemocnici! ani sama neviem !

oacka
6. apr 2010

Drievko, držím palce! vobec nad tým moc nepremýšľaj, hlavne ležkaj. a dcérka tvoje ležanie zvláda v pohode?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre