Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
15. apr 2010

Inak ja uz mam odvcera neskutocnu chut na kysnuty slivkovy kolac, tak som bola kupit veci na to v obchode, pytam sa mm ci mame slivky a on ze jasneeee, v pivnici su... Tak ja zakvasene, posielam ho do tej pivnice teda a on mi prinesie broskyne s komentarom : ups zlatko, slivky nemame... Skoro ma vystrelo, co uz, bude broskynovy s posypkou 😖

maxara
15. apr 2010

baby toto je to co nechapem.. co to tym muzom urobi, ked pojdu s nami nakupit nech mame duse na mieste.. zaroven predsa mozu mat pocit, ze nieco aj oni urobili pre male, ze sa vyjadrili aj k vybavicke a tak.. a zaroven budu mat aj prehlad, co mame doma, co sa na co pouziva.. no ja ich niekedy az nechapem, ze to odkladaju a sami seba vlastne vystavuju riziku, ze to nakoniec absolvuju sami a este na nich mozeme aj nahucat, ze vybrali zle.. no nie?

maxara
15. apr 2010

kafko dobehni, mam aspon 20 poharov... setrim si ich na zapalene prsniky 😉

kafoditka
15. apr 2010

maxi, ja som pocula ze slivkovy domaci dzem je dobry na zapalene ciciky..

susane01
15. apr 2010

maxi aj prvy porod som mala sekciu tak preto aj teraz. 🙂

mojalili
15. apr 2010

Hej, aj slivkovy domaci dzem.....mne pomohol nastruhany zemiak v kapustnom liste....ale vazne, mala som vyyyysoke teploty, bolesti ako svina a ten zemiak mi pomohol.... 😉

Ahojte kocky, tak ja varim kolozvarsku kapustu, mnam, a tak som si odbehla.

Akurat riadne nadavam, hajzlici dali o tyzden 10% zlavy na vsetok tovar v nasom baby markete, super obchode, kde maju vsetko.....a ja som tam obuchala 5 tisic pred tyzdnom 😠 😠 😠 . Co uz narobim....Urobili super den pre deti, plno atrakcii a k tomu super zlavy....no porozmyslam, na co to este vyuzijem.

maxara
15. apr 2010

kafko ano dzem.. ale ked nemas, tak stacia aj cele slivky, aj ten kapustny list, aj to som pocula.. moj oco si tym liecil ruzu (zapal koze na lytku)
mojalili to nasere.. my tu tusim vsetky dnes nadavame.. 😉

kafoditka
15. apr 2010

ja som dnes objavila perfektnu - dokonca sexi 😉 - kojaciu podprdu. Ciena s jemnym bledym pasikom a je vystuzena. Presne taka, aku som chcela. Ale este som ju nekupovala, to si necham az na koniec. Nebola sice najlacnejsia - ale v tej obycajnej bavlnenej co mam doma za par supiek by som vonku nevysla 😉

mojalili
15. apr 2010

Jaj kočky, ja vam zavidim tie podprdy, ako by som si rada kupila, ale tu nie je kde a ja uz nikde poriadne nezajdem....zajtra bude pre mna strast zajst do prace taky kus cesty...muz ide na sluzobku 😒

Boze, dcera ma otravuje, chce ist na internet....´mrska jedna 😠

dugyna
15. apr 2010

hej babyzne aj ja chcem ist na stretko , co ste ma vynechali bella byva odo mna kusok a kafko ty tusim este blizsie....len kukam vzdy v tescu pri detskych ked su tam nejake baby tehu ci nie je niektora z vas 😀 😀

lenkaaninka kuknem co stal..ale bola to super cena, taky inde nekupis urite..a je to rakuska vyroba

kafoditka
15. apr 2010

dugy, sak nikto ta nevyclenuje, to sa potom dohodneme na datume a mieste s babami, co budu moct 😉
dufam, ze nas bude co najviac...

maxara
15. apr 2010

kafko ta podprska vyzera super, len asi nemaju moju maxivelkost ☹ ja by som chcela tiez aspon jednu k tym obyckam.. urcite budem musiet ist von
dugy, ved tu sa teraz dohadujeme, ci vobec a kto ma zaujem o stretko..
mozno by sme mali fakt este pockat do tej materskej, nech sa mozme stretnut hocikedy aj doobeda a nech nas nikto nenahana... ved spolocnymi silami nieco vymyslime snad

kafoditka
15. apr 2010

maxi ja som za... 😉

maxara
15. apr 2010

ja tiez, a aj bella a ocividne aj dugy.. urcite sa prida sisa a katy, to je 6 kusov 😀

maxara
15. apr 2010

mozno aj mirka, stanka, adka.. (ak jej bude lepsie s bruskom) a mozno aj monline a trnava, hm?

monline
15. apr 2010

kočky, aj ja chcem ísť na stretko 🙂

kafoditka
15. apr 2010

no ved uvidime, ale to chce este trochu casu, ked baby nebudu pracovat a budeme vsetky na materskej..

maxara
15. apr 2010

no vidis kafko, takze aj monline.. prave cumim do tabulky a aj allexa, katty, cigaretka, silvia.vesela, krish, adelaine, zrzulka... no je nas dost.. a mozme to naplanovat na nejaky den, kedy by mohli prist aj nejake babule odinakadial

maxara
15. apr 2010

kafko a nie ze mojalili a ty uz budete mat cervikov doma 😀 😀

kafoditka
15. apr 2010

Jasneee, cim viac, tym lepsie.. len miesto dohodnut. Kazda da nejaky navrh, vyselektujeme to na 2-3 miesta a potom sa rozhodneme...

zrzulka
15. apr 2010

... na mna ste zabudli :o))))aj ja sa chcem s vami osobne spoznat 😀 😀 😀 ci?
keby uz bolo aspon pocasie na stretka. Teda aspon ratam zeby sme to spiskali kdesi vonku.... Mne mala nevydrzi dlho sediet na jednom mieste niekde zavreta v podniku 😒

kafoditka
15. apr 2010

Maxi... no ved sama som zvedava. V pondelok mam poradnu, tak som zvedava, co mi povie. Maleho mam ulozeneho priecne, normalne mam pocit, ze jeho hlavicka je strasne nizko, lebo ma tlaci uplne na spodu a este ma k tomu boxuje do mechura - no sranda je to 😖

dugyna
15. apr 2010

kocky ja som ratala ze od 25maja by som mal ist na matersku ..ale ja sa mozem stretnut aj skor...ja nemam problem 😉

zrzulka
15. apr 2010

kafo moj maly to iste ... tiez je priecne a boxuje do mechura... zaujimave.... vzdy davam pozor nech ho nebuchnem do hlavicky ked cvicim s malou 😒

oacka
15. apr 2010

čaute kočky, idem si vás trochu prečítať. ja som dnes na poradni čakala trištvrte hodinu,hoci som bola objednaná na presný termín... 😖 ale aspoň viem,že cukrovku nemám,test v poriadku a všetko ostatné tiež.
meruska,teba zobral načas? ty si bola dnes prvá?
dnes mi konečne došli veci z pampyshopu,veľmi pekné sú tie španielske deky naživo!

oacka
15. apr 2010

kafo,krásne podprdy,ale to sú fakt a kojenie? máš ich už doma? mne moc praktické nepripadajú... ale ja nenávidím podprdy s nevystuženými košíkmi,radšej by som mala takéto,len neviem,ako budem tie pevné košíčky odoppínať...

kafoditka
15. apr 2010

oacka, su super, aj som si ich ochytala 😉 su ako normalne podprdy, len maku ten odopinaci system ako vsetky kojacie podprdy. Ja ked som si dala doma tu obycajnu bavlnenu, vsetko ma v nej svrbelo o ciciky v tom vyzeraju desne 😖
Okrem toho ja neznasam trciace bradavky spod tricka, tak aj preto chcem radsej vystuzenu

oacka
15. apr 2010

no presne,kafko! ja z toho idem zomreť,ke´d mi majú trčať bradavky, to by som nezniesla! e ešte pri kojení,keď budú riadne bomby! 😀 😀 takže praktické? no super, pozrem ich na tom veľtrhu,možno tam budú mať aj také veci.

lenkaaninka
15. apr 2010

baby ja som to riešila tak že som mala jednu kojeneckú klasiku do nemocky a na doma a potom vystužené také čo su spojené košíky takým pásikom nie takou hrubou časťou a to sa dali aj dobre tak otrčiť bud dole alebo som to tak zmačkla dole ahotovo a mala som ich ale 4 kusy a potom som ich vyhodila lebo boli opoužite 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre