Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

karinnka
13. dec 2009

Ahoj meruska,ja mam rovnake pocity a myslim,ze je to uplne v pohode,tak sa netrap 😉

meruska
13. dec 2009

vdaka 🙂 cakam prve babo tak je pre mna vsetko take nove, nevysvetlitelne a zahadne

pancake
13. dec 2009

baby to tu ziadna nekrvaca iba ja?

nemozem sadnut na lietadlo a ist domov, lebo mam rok a pol stare dieta, mam tu muza ktory pracuje a ja som na podpore, takze sa musim hlasit. ked nepridem na stanoveny den, stracam podporu. potom by sme nemali ani z coho najom zaplatit. preto sme sa aj rozhodli ist domov.lebo teraz ani tu nie je boh vie aka situacia.
a ak by som aj isla sama s malym domov, tak ho nemam kam dat. ja rodinu nemam a svokra pracuje.svokra nemam tiez.proste nemam na vyber. neviem co mam robit. dufam ze v utorok ma potesia a povedia ze mam len nejaku infekciu, nasadia antb. a bude vsetko ok. dufam a modlim sa aby vsetko bolo ok. 😔 😔

denisse
14. dec 2009

dobre ranko ... nikde nikto?
pancake, silno, silno drzim palce, nech uz je zajtra a nech ta poriadne vysetria ... uplne chapem tvoje obavy, ale verim, ze to vsetko dobre dopadne a za par mesiacov uz budete na slovensku a vsetko bude ok ...

u mna zatial s hematomom ziadne nove spravy, az 23.12 idem na dalsiu kontrolu ... nespinim, nekrvacam, zatial teda ... tak duuuuufam, ze sa vstreba a bude to ok ...

mala mi kasle ako tuberak, tak ju tento tyzden ani nedam do jasli a budem dufat, ze do vianoc bude ok, nech nelezime cez sviatky v posteli ...

prajem vsetkym pekny den a tym, co dnes idu na nejaku kontrolu, nech to dobre dopadne ... 🙂

denisse
14. dec 2009

meruska, aj mna obcas picha v podbrusku ... myslim, ze to je normalne, creva tam maju cim dalej tym menej miesta a musia sa uhnut ... aj tym to moze byt ...

miki060707
14. dec 2009

ahojte, no ja som počas celého tehu nezaplatila ani halier, ale ani pri pôrode, takže ma to vyšla zadarmo všetko, ale teraz mi gynekolog povedal, že si musim pár krát doplatiť ultrazvuk, lebo nárok je neviem na kolko len a on chce mať istotu, a radšej si to pozrieť, ale že si to musim uhradiť, tušim 10 eur, no šak to ma nezabije, ale tiež si myslim, že by to malo byť zadara, no ešte fotečky si dám spraviť, tak dalšie eura.....ale nesťažujem sa, .....myslela som si, že v Amerike a inde v zahraničí to funguje lepšie, ale ako vidim nie......
mne je už celkom dobre, no ani nie celkom ale klop klop mi je super, nevolnosti vôbec nemám.....
no ja som vôbec nekrvácala a hádam ani nebudem....

ericica
14. dec 2009

no hlasim sa konecne 😉
vcera som tu nebola citala som a hlavne odpocivala 🙂 dnes som sa uz pustila do pecenia mam na vikend 33 mini torticiek na stuzkovu a poobede chceme ist na ten coca cola kamion do nz .
ja som nieco pri prvom tehu platila doktorovi za nejake sono a aj teraz mi dopredu povedal ze v ktorom tyzdni budem platit 5 euro,a pravdaze este idem na 4D na to sa uz tesim pri malej som nebola a teraz si chcem dat spravit cd na pamiatku a este aj porodnikovi ktoreho si zajednam k porodu nieco dame ako pri prvej 🙂
miki darky pokupene este daky malickosti kupim ale napisem ti cez skype ze co som nakupila ok 😵 😵 😵
pancake mylsime na teba a drziem palce 😵

oacka
14. dec 2009

Ahojte, kočky! Veľmi vás obdivujem, ako zvládate byť tehotné, starať sa o malé dieťa a ešte aj o domácnosť. u nás doma je to hore nohami, môj žalúdok väčšinou tiež, ale hlavne, že čakáme!
Chcem sa vás spýtať,či nemáte skúsenosti s domácimi pekárňami chleba? Moja mama to chce na Vianoce, tak neviem, či to nie je blbosť, chce takú,čo robí aj bagety od Moulinexu. Viete poradiť?

stanka33
14. dec 2009

ahojte baby...
dlho som tu nebola,pozeram vela ste toho popisali ale nemam cas si to precitat mozno tak zbezne niekedy...tak nebudem ani reagovat co ste zatial popisali...iba dufam ze ste vsetky aj s babatlkami v poriadku...
bola som s malym tyzden u nasich a kedze sme zrusili mobilny net tak som vas citat nemohla...
daktore uz koncite pomaly 12ty tyzden ja sa neviem dockat kedy to bude... 🙂 u mna nevolnosti stale pokracuju, na jedlo sa nemozem pomaly ani pozriet..smrdi mi aj chleba ... no otras 😢 vam sa uz ulavilo????

oacka nasi maju domacu pekaren uz davnejsie taku obycajnu...nasypes tam suroviny a chleba sa pecie 3 hodiny..mozes si urobit aky chces slany celozrnny sladky..je celkom dobry, s tymi bagetami nemam skusenost...
ale iste je ze to zerie vela elektriny ked sa to robi vyse tri hodky...

pancake
14. dec 2009

ahojte babule. som velmi rada ze na mna myslite. citim sa uplne na nic, este som dostala aj chripku. necitim si kosti a cela sa trasiem. je to u nas ako po vybuchu, este aj maly prvy krat ranajkoval sam. dala som mu chlebik, ale nezjedol ani stvrtku a vykrikoval ham ham! /ze je hladny/ musel pockat az na mlieko teraz pred spanim.

z pecenia tiez asi nebude nic, alebo bude piect drahy ak chce. no ani upratane nemam tak bude tento rok tak poskromne.

pojdem si kupit magne b 6. a vyskusam.mozno zaberie.vysadila som kyselinu listovu a nasadila tehu tabletky. tie ju tiez obsahuju 400. takze by to malo byt lepsie.

snivali sa mi hluposti, zobudila som sa s placom. este stastie ze mam maleho inak by som to ani neprezila.

pred hodinou u nas buchali svetkvoia jehovovi a hucala do mna 15 minut ako mozem zmenit vieru, a pritom som jej jasne povedala ze som katolik. 😖 😖
normalne by som ju poslala do prdele ale nemala som sil. len som pritakavala a zajtra mi prinesie nejaku knihu aby som sa dozvedela viac.
zatvorila som dvere a zase som spustila revy ze nam chce este aj jeziska zobrat. no som z toho na prasky. 😢 😢

este ma stve, ze ja nepocitujem ze som tehu. nezvraciam, nie je mi zle, nic mi nesmrdi, nerasu mi prsia, necitim v nich tlaky... no proste ani neviem ze som v tom.iba brucho citim ako sa mi to tam vsetko roztahuje. a brucho mam uz nafuknute ako v prvom tehu ked som bola v 4.tom mesiaci. 😔 😔

ale ani pri samkovi som nemala ziadne nevolnosti, nic... tak dufam ze je vsetko ok.
som zvedava co bude zajtra na tom sone, ale dufam ze povie ze je vsetko ok. aj ked strach bude stale.
aj p. si vzal dovolenku na zajtra nech tam nejdem sama. dufam ze to dobre dopadne.

zatial pa a oddychujte pekne. 😵

oacka
14. dec 2009

Pancake, všetky do jednej na teba myslíme a držíme palce! Je tu veľa žien, čo nemajú žiadne nevoľnosti,takže tým sa netráp, a dom hore nohami mám aj ja a to ani nechodím do roboty a nemám dieťa! Budeme všetky myslieť pozitívne a zajtra napíšeš super správičky!!!!!!!!! Drž sa!!!!!!!!

oacka
14. dec 2009

Stanka, mne tiež veštko smrdí!!!!!!! To je hrozné! My máme doma psa, spí pod mojou posteľou a to je teda smrad! Ale keď ju máme radi.....

susane01
14. dec 2009

Ahojte, pancake neboj vsetko sa upraví a ty budes ok. na zajtra ti drzim palce 😉 . No mne konecne nieje tak zle od zaludka neviem ci to prechadza alebo sa to este vrati. 🙂 Dnes som bola na urade prace no hruza chodit si zhanat peciatky a pritom vediet ze ma nikde nezoberu pracovat 😠 Ved kto by ma aj zobral na par mesiacov.

denisse
14. dec 2009

pancake, drz sa ... zajtra na teba budeme mysliet ...

oacka .. ja pekaren mam uz dva roky a som velmi spokojna ... okrem pecenia chleba v nej zarabam a nechavam kysnut kysnute cesto na cokolvek . bez pekarne sa mi kysnute skoro nikdy nepodarilo, do pekarne nahadzem suroviny, zapnem program "iba cesto" a ked zapipa, tak mam krasne vyhnetene a nakysnute cesto, z ktoreho potom mozem robit co chcem .. kolace, rohliky, zaviny, buchty ...
co sa tyka spotreby, tak na kazdej je napisane, kolko spotrebuje, sice je pravda, ze chlieb "pecie" tri hodiny, ale polovicu toho casu len kysne cesto, takze tam len udrziava istu teplotu, cize toho vela nespotrebuje ...
a uz som v nej robila aj slivkovy lekvar 😀

takze podla mna je to super vec 🙂

zrzulka
14. dec 2009

Pancake drz sa!!! Ako ti je? krvacas stale??? A bolesti mas???
Ja som na zaciatku tiez necitila ziadne tehu priznaky ale teraz??? prsia narastli, brusko sa krasne zvacsuje....Dokonca vecer ked som v klude mam pocit ze uz aj citim pohyby .... Uplne take iste pocity mam ako pri malej....zatim len okolo pupku citim... Zda sa mi to strasne skoro na pohyby (a citim ich len vecer) ale vzdy sa na to tesim....

Stani vitaj spat. A kde si bola???? No u mna je to trosku lepsie,aaaaaale.... vcera bol muz u kamarata pomahat, malu zobrala moja mama na cely den, ja som sa tesila ako si vsetko porobim a nakoniec som sa vycapila na gauc ku telke lebo mi bolo zle. Len som uvarila, zarobila cesto na medovnicky, ani ozehlit som nestihla. este ze mam takeho dobreho muza. ozehlil ked sa vratil domov.... tak blbo som sa citila ze az.... ale nastastie to chape ze mi teraz byva zle... tak ma len tak hladkal a sucitil so mnou....🙂))) uz aby to preslo.Aj ja chcem zacat fungovat v normalnom rezime🙂)))))))))

Oacka my sme dostali na Vianoce pekarnicku od nasich (uz som ju aj skusala lebo som samozrejme nevydrzala) ale mne teraz strasne smrdi ta vona chleba takze ju nepouzivam....Ale co sme par krat zarobili chlieb v nej tak bol super.... je iny ako z obchodu ale da sa.... my mame moulimex ale tu bez bagiet . co som vsak pocula tak lepsia je unholdka. Vraj moulimexy su kazove i ked ja zatial posudit neviem. Pouzili sme ju cca 10 krat a zatim funguje tak ako ma....

zrzulka
14. dec 2009

denisse a ty zijes v prahe??? ako si sa tam dostala???aj tam budes rodit???

denisse
14. dec 2009

zrzulka, ano zijem v prahe, uz 7 rokov ... prisla som za pracou a uz zostala ... aj som tu rodila, aj budem ...
😉

denisse
14. dec 2009

zrzulka .. nechcem ta sklamat, ale myslim, ze to, co citis ako pohyby, je zatial len to, ze ostatne brusne organy sa trosku posuvaju a robia miesto zvacsujucej sa maternici ... babetko je este prilis malicke a aj ked sa uz istotne hybe, tak to este nemozeme citit 😉

zrzulka
14. dec 2009

...aj som si aj myslela ze to nemozu byt pohyby... kedy vlastne zena zacina citit prve pohyby??? ja som pri malej citila strasne neskoro (teda az som si bola ista ze to je uz ono) Az v 21tt. No ale to co citim teraz sa tomu teda podoba ... neviem co to potom je....

mojalili
14. dec 2009

Ahojte kočky...
prisla som od lekara, babenko je kraaaasne, uz ho vyzivuje placenta, maternicu mam obratenu dozadu. NO a predstavte si, ZIADNY HEMATOM...po krvi ani stopy, ani po spineni.....no a na co prisiel lekar....asi sa mi vratili kvasinky, a tie sposobuju moje krvacania a spinenie. JE to dolezite, nasadil mi hned aj bez vysledkov sterov Candibene, a zobral vsetky stery....tak uvidime...ak vraj budem krvacat...do nemocnice, tak sa budem modlit, nech tam nemusim....
NO a babo je krasne velke, dokoca vacsie ako mam tyzdne...proste podla mna to bude chlap ako jeho tatino🙂))

denisse
14. dec 2009

mojalili, tak to su uzasne spravy ... blahozelam 🙂

denisse
14. dec 2009

zrzulka .. pohyby az okolo 20 tyzdna, tie co cakaju druhe, tak trosku skor .. okolo 18 tyzdna ... tak pisu mudre knizky ... 😉

mojalili
14. dec 2009

nemyslim si, ze mudre knizky vzdy hovoria pravdu, je to individualne...ale 11 tt je naozaj malo....ja som pri prvej dcerke bola v 16+4tt, to si pamatam...a na to, ako sme teraz velky, tak mozem ocakavat, ze o tyzden dva budeme citit. 😉

terina25
14. dec 2009

Ahojte baby.

nemám čas písať,tak len vám chcem povedať,že som pridala tabuľku.Ešte tam nie ste všetky,potom doplním ďalšie.Takže kuk na júlovky 2010 😉

ostatné,čo ste mi nenapísali údaje,tak do IP.

pekný večer.

zajacik...
14. dec 2009

Pancake strasne silno drzim palce!!!
Mojalili nadherne spravicky, a ze uz 14tt 😕 to si riadne vpredu 😉
Terina super tabulka, si sikulka 🙂

mirka285
14. dec 2009

majalilli tak dufam,ze hned sa citis lepsie 🙂 ja som dnes umyvala okna,upratovala byt,varila piekla,a zajtra si urobim den pre seba..idem ku kozmeticke a potom ku kadernicke..tak sa tesim,vsak musime byt pekne tehulky 😉

mojalili
14. dec 2009

🙂))Mirka jasnee,musime byt peknee...ja som si teda manzel....kupil mi nove vysoke cizmicky...raksne,t ak sa hned budem lepsie citit, upravnejsie🙂)) no a zajtra do prace...aspon dnes som si oddychla 😉

mirka285
14. dec 2009

terinka ja tu tabulku neviem najst?kde ju mam vlstne hladat?som blba asi ☹

mojalili
14. dec 2009

skus tento link, ak to nepojde, tak si daj fotoalbumy, daj si podla poslednej aktalizacie zoradit a tam najdes JULOVKY 2010
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

mirka285
14. dec 2009

tak veru,treba sa obcas vyparadit 🙂 tabulku som nakoniec nasla,len som v nej nenasa seba ☹ a to som aj udaje poslala..ja uz do prace nechodim,to je okrem tehotenstva druha najlepsia sprava na zaver tohto roku..a somsi vsimla v tej tabulke,ze skoro vsetky sme tak okolo 30--tky 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre