Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

agika1982
13. máj 2010

mojalili, je uplne normalne,ked ta trochu prehana pri atb....ale ked pojdes dr, tak to spomen...je mozne ze ti ich zameni....

susane01
13. máj 2010

Ahojte, tak ja som dnes bola u dr. a zajtra musim ist do nemocnice lebo mi opuchaju nohy. 😝 Niesom moc nadsena ale povedala mi ze to na dake 3-4 dni. No a bola som aj na sono tam je vsetko ok a dr povedal ze je to na 1 000 000 % chlapec. Dufam ze vam sa darí dobre a ste všetky ok . 🙂

agika1982
13. máj 2010

adelaine, nam to priniesli ako novy produkt na vyskusanie...dost sa to ujalo a odtedy to pouzivame..teda ja uz nie,kedze uz som mimo xixi.....vyrabala to nejaka nemecka firma....

zrzulka
13. máj 2010

Mojalili tiez som si myslela ze to bude tym ze maly tlaci dolu, normalne ma to boli jak chodim.... a dnes cely den picha na pravej strane... Citim sa jak zbity pes este aj depky na mna dolahli takze super stav 😒
ty to mas super ze uz mas vsetko krasne nachystane, ja som este ani nezacala prat a zehlit ☹ ☹ ☹ Ale operiem len nejake najpotrebnejsie veci a ostatne az ked sa vratime z porodnice. Dnes som uz predpripravila pracku na pranie maleho veci tak mozno zajtra uz operiem prve vecicky....

zrzulka
13. máj 2010

Miri aku znacku toho soluxu mas a na co vsetko sa to moze vyuzivat???my mame tiez taku staru "kraksnu" doma z roku 5. Ono je to akoze horske slnko ale ked sme boli deti tak sa tam da nastavit aj cervene svetlo na soluxovanie. teraz su uz urcite nove pristroje.... ja planujem vysvietit cely byt (resp. manzel) kym prideme z porodky domov s malym....

zrzulka
13. máj 2010

susane01 drz sa!!!!!!, mas aj ine problemy ako opuch noh??? Mna sa tiez na to vzdy pyta na poradni ale mne nastastie neopuchaju

mojalili
13. máj 2010

SUSANE, a ako ti pomozu, ked ti opuchaju nohy? Mas aj vysoky krvny tlak? Ja mam tak opuchnute nohy, ze ked mi sestricka skusala zatlacit, tak zostala jama...preto aj to lezanie musim zniest... 😒
NO Zrzulka, veru uz sme na rozpadnutie, ale este musime vyckat zopar tyzdnov... 😉

zrzulka
13. máj 2010

Mojalili a dari sa ti lezat pri malej? Lebo mne vobec... Ale snazim sa ju co najmenej nadvihovat i ked nie vzdy sa da tomu vyhnut 😖 mne mama hovorila ze aj ona to mala pri segre ze bola otvorena...

susane01
13. máj 2010

No najskor mi daju neslanu dietu a ked budem lezat tak snat to rychlo odpuchne. Ziadne ine potiaze nemam ale aj pri prvom tehu som mala opuchnute nohy a este plus ine vec. Som zvedava ci sa to bude opakovat aj teraz. ☹

johanka331
13. máj 2010

Ahojte zienky, aj mne opuchaju nohy, ale zvacsa ked sa oteplí, alebo mam vybavovačky a tak..., ako dnes ked som musela ist na políciu lebo mi nejaký dobrak odcudzil značky z auta.

vierkaha
13. máj 2010

Ahojte,
mne opúchajú nohy len keď veľa chodím po nákupoch 😀 , aj dens sme boli, ale hlásim že už okrem vecí do pôrodnice máme všetko ( aj keď kočík je na ceste z nemecka, vyšiel nás tam o 200 € lacnejšie 😕 ).
Idem vás dočítať a dnes už nič nerobím 😀

janka256
13. máj 2010

ahojte... mne je dnes hrozne nevladzem dychat dajako a mam pocit ze mam brucho cele tvrde este aj mala do toho kopka tak to boli zobrala som aj magnezium ale nepomohlo este aj po detoch kricim lebo su mi furt za petami a ja uz nevladzem 😠

janulienocka
13. máj 2010

ahojte babule, no mne nohy neopuchaju, ale inak mi je vsetko ostatne, tazko sa dycha, zaha pali ... 😒 , peciem kurca, k tomu zemiaky a tsatsiky tak sa tesiiim ako sa nabastim 😵

mima89
13. máj 2010

jaaaj konecne doma, kocik mame kupeny tak som rada 🙂 taky krasny cerveny hned mi padol do oka 😉
a taka som znicena aspon ze mam uz vsetko do porodnice aj pre malinku...
a objednali sme aj novu komplet spalnu tak za 4 tyzdne sa nam bude krasne spinkat...a mali sme dnes stastie na prijemnych a nie dotieravych predavacov....najprv sme boli v Senici v takom velkom obchodnom dome s kocikmi a vecickami a bola tam taka mila predavacka - nic sme nekupili aj tak sa nam venovala hodinu, vsetky kociky nam poukazovala a vsetko mozne porozpravala... potom sme isli do trnavy -bambini- akoze obsluha sa tam rozpravala a nas si hadam ani nevsimli ze sme tam... tak sme sa vratili do Senice a vzali sme ten kocik aj digitalny teplomer a kozmetiku pre malu... a este nam dali aj super zlavu!! 🙂 taka som rada
a potom sme zbehl do Decodomu a objednali tu spalnu (tu sme mali vyhliadnutu uz predtym) a tam tiez super predavac..
no a potom v lekarni, v Tescu a mame vsetko tak sa tu vytesujem a neviem sa dockat novej postele a skrine juuuj 🙂 🙂

a uz len ta nestastna objednavka z pampyshopu...este stale mi neposlali cislo uctu... 😒 hmm.... tak som zvedava ci to stihne prist...

tatianka.g
13. máj 2010

zdraviiiim
ja som dnes konecne absolvovala nakupy v lekarni, zatial ma to vyslo na 50€ 😉
Coraz viac si zacinam uvedomovat, ze prichod babatka sa blizi a obcas mam z toho aj strach.
Izbicka je pripravena, cely den som na slniecku susila naplne do perinky a pomalicky zacinam prat vecicky

agika1982
13. máj 2010

tak to ja som opuchnuta od 4 mesiaca...bola som aj u internistky , brala mi krv a musela som zbierat moc, ale vsetko bolo oki....teraz opucham stale,najme ked viac chodim.....ale ono je to aj tou vahou,dost som pribrala a predtym som bola tiez plnsia ...nooo co uz....ja som si aj myslela ze budem opuchat, a stalo sa...

mima89
13. máj 2010

jeej hned mi aj z PAMPYSHOPU odpisali tak 😉 dnes fakt super den

mojalili
13. máj 2010

MIMA - ten obchod je na Dlhej ulici, je to BEst for baby DEMA, ze? Ja tam nakupujem vsetko, maju tam veci od A po Z, naozaj vsetky mozne...a predavacky su mile kocky , ktore poradia a pomozu. Su tam aj dobre zlavy, zajtra sa tam chystam na pas po tehotenstve Chicco.
Zrzulka, ja mam malu v skolke do 15.30, potom si kludne pri mne lahne, alebo sa pri mne hra, ona je vacsia uz, ma 4 roky a je to lepsie ako pred rokom. Takze da sa... 😉

tatianka.g
13. máj 2010

mima a co take si objednala v pampyshope, blahozelam k super dnu

agika1982
13. máj 2010

suzanne a mala si aj nejake zle vysledky krvi,ked musis ist do nemocnice??? teda ci ti robili aj nejake vysetrenia

zrzulka
13. máj 2010

Mojalili tak to je ine, ja som cely den na malu sama a je plne odkazana na mne takze velmi nenaoddychujem. mam pocit akoby som mala uz dnes porodit. fakt sa citim strasne ale to bude asi aj pocasim....Od rana ma picha ten bok, napina na zvracanie, hlava boli jak fras.... keby som mala dnes rodit tak to hadam ani nezvladnem lebo nie som vobec ani po fyzickej ani po psychickej stranke oki....
Ale ako tak citam tak viacere sme na tom rovnako 😒 tieto posledne mesiace daju zabrat 😒

zrzulka
13. máj 2010

suzanne a uz si v nemocke ci az rano ides???

agika1982
13. máj 2010

zrzulka....ale vraj ten deviaty mesiac nie je taky tazky...zevraj sa aj lepsie dycha, a tak.....tiez si to tak mala? no teraz ja prejdem jedny schody a mam pocit ze mi roztrhne pluca

mima89
13. máj 2010

mojalili ano presne ten, poznas? a tusim ty si vlastne zo Senice.... no aj my sme sa s MP zhodli ze ked nieco budeme kupovat pre malu tak pojdeme len tam.... 😉

tatianka objenavala som toho dost - skoro za 6000Sk 😅 MP ma pochvali zas.... ale zas potrebne veci-matrac do postielky, 3dielnu supravu do postielky, 2zavinovacky, plachty, vankusik, paplonik, prebalovaciu podlozku, osusku, kolotoc nad postielku, chranic na matrac.... takze mi dojde megabalik a postarky sa zas budu cudovat 🙂

zrzulka
13. máj 2010

Agi ja ti neviem pri malej si nepamatam zeby mi byvalo az tak zle. toto tehu prve mesaice mi bolo total zle a teraz posledne tiez. Asi je to ine uz pri druhom dietati alebo som sa malej nevedela dockat tak som to tak nevnimala, fakt neviem cim to bude. ja si pripadam ako "zdochlina".

zrzulka
13. máj 2010

ked spominate tu postu tak som bola dnes taka napalena, objednavala som do izby pre malu rucne vyrezavane veci ako dekoraciu .... babula to tak mizerne zabalila ze balik prisiel so zapisnicou. Akoze fasa, ja si zaplatim postovne ako za balik a ona to posle ako doporuceny list este v takej krabici ze to fakt nemohlo cestu prezit a nebolo to zrovna najlacnejsie 😠 .... Dnes je tusim den blbec pre mna

zrzulka
13. máj 2010

Normalne sa uz aj bojim nieco objednavat cez postu.... 😖 detske shopy funguju cez kuriera ci postu???? lebo tiez chcem (ak stihnem) objednat este sadu do kolisky nech to ma maly pekne....

tatianka.g
13. máj 2010

mima a ako dlho trva priblizne dodanie tovaru, lebo tam maju naozaj pekne vecicky

tatianka.g
13. máj 2010

a pre aky matrac si sa rozhodla?

oacka
13. máj 2010

došla nám komoda a vyzerá super, presne sa nám hodí do našej hosťovskej / budúcej detskej. ja som dsa dnes opaľovaľa u našich a presne,keď sme od nich odišli, začalo liať, tu v KE dokonca krúpy padali!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre