Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

stanka33
13. máj 2010

zrzi weleda je super kukni toto je ta kozmetika, na zaciatok sme mali mydielko teraz ten jemny gel umyvaci a aj telove mlieko, aj krem na zimu sme mali, ju pouzivame furt aj ked je draha...

luminkasp
13. máj 2010

stanka, dali nam dva goly 😲

stanka33
13. máj 2010

ten druhy hadam neuznaju... 😢

luminkasp
13. máj 2010

normalne sok, nie?

luminkasp
13. máj 2010

neuznali ho, uf

stanka33
13. máj 2010

tak neuznali 😉

luminkasp
13. máj 2010

no, teda, uf, mali by sa nasi trochu prebrat...

stanka33
13. máj 2010

lumi aj futbal budeme pozerat?

luminkasp
13. máj 2010

stanka, urcite, moj muz je spaniel a ti su tento rok favoriti, takze ak nasi skoro vypadnu, co asi ano, ja budem pravdepodobne az do konca 😀

stanka33
13. máj 2010

no aj ja dokonca, ja mam rada spanielov ale pred nimi este budem aj talianom aj portugalcom

luminkasp
13. máj 2010

stanka, nesranduj, talianom? to by si tu nemohla ani povedat 😀

stanka33
13. máj 2010

😀 to ani doma nemozem , muz ich neznasa 😎

luminkasp
13. máj 2010

hehe, tak mozes aspon tajne dufat 😎

luminkasp
13. máj 2010

stani, 5:1, idem spat, dobru nocku vsetkym

mojalili
13. máj 2010

My sme šampon nepouzivali, ved LILI nemala ani vlasky do 1. roka 😀 Takze ani teraz nemienim kupovat 🙂

Kocky, vyhrali sme a moj maly mi robil v brusku mexické vlny.....taaaak povzbudzoval🙂)) Manzelicek mi teraz povedal, ze mi zajtra zbehne kupit ten tehu pas, no nie je super? Aspon v niecom 😉

alllexa
13. máj 2010

Mne uz aj na rukach opuchaju prsty, co mam robit?:(

susane01
14. máj 2010

Ahojte tak ja uz idem do nemocnice ☹ dufam ze tam nebudem dlho. Nerobili mi ziadne vysetrenia len videla tie opuchnute nohy tak ma hned poslala lezat, ani nechcela pocut ze nejdem. Tak sa tu drzte potom sa ozvem. PA 😉

drievko
14. máj 2010

Susan drzim palce nech ste skoro doma--------!

JA som si kupila Aven mast na bradavky !
Na co je dobrý ten tehu pas?

mirka285
14. máj 2010

dobe ranko,,,Susan tak nech ste opat skoro doma 😉 pas je na stiahnutie po porode,aby sa brusko co najskor dostalo do povodnej formy...

lulu1983
14. máj 2010

Dobre ranko brusulky 🙂,

dufam, ze sa dnes aspon na chvilu ukaze slniecko, u nas v dubravke to tak zatial nevyzera, vsade tmavo a cierno.. Dnes sa chystam upratovat, tak cakam na nejaku ludskejsiu hodinu, kym vytiahnem vysavac 🙂 Vcera mi pisali z Pampyshopu, dnes, alebo v pondelok by mi mohla prist moja zasielka, tak sa tesim 🙂) Vsetkym nam prajem fajny den

takyna
14. máj 2010

Ahojte baby 🙂 som tu 100rokov nebola, ale čítam vás poctivo, mávate aj vy bolesti v žalúdku? lebo ja mám hrozné 😝 , neviem či sa malá posunula niekde vyššie
pozdravujem vás všetky 🙂

janesa27
14. máj 2010

caute baby, aj vam sa tak blbo v noci spava? Niekedy sa nemozem ani len otocit zboka na bok...

maxara
14. máj 2010

Ahojte pupceky... tak ja som dnes zahajila dovolenku, sice netradicne, ale predsa.. Vstala som o 6:00 lebo mm mi asi zavidel, ze ja mozem spat, tak ma zobudil.. No ale aj tak dobre. Chladnicka vykradnuta, nic sa nedalo zjest a ja som vramci tehudemencie uplne nemozna a vcera som si zabudla vybrat peniaze na dnesnu zasielku z maderny.. 😒 a pritom Kafko hladala bankomat po celej eurowei.. a ja som stala pri nej a vobec ma netrklo, ze aj ja vlastne hladam bankomat.. no teliatko.. Tak som sa dnes rano vybrala do mesta (PK), vybrala prachy, kupila som psov krochkajuce prasiatka (uz su rozzute) a prsacia nohy (uz sa chladia a smrdi z nich cely dom).. teraz sa chystam ist spat, kedze mojim snom bolo zacat dovolenku vyyyydatnym spankom.. Vcera som vas chcela este kuknut, ale vzhladom na turu po BA, co som si dala v biozatazi 3, som odkvecla do postele a potom som vas uz nestihla ani docitat, nieto este nieco napisat..
Takze teraz je uz asi neskoro sa vyjadrovat k soluxu.. Kedysi sa predavali take krabicky Horske slnko - to je jedna biela vybojka s UV ziarovkou - dezinfikuje izbu (cca 20 minut), ale da sa pouzit aj na opalovanie, ale to tak po jednej dvoch minutach.. a toto sa potom da prepnut na SOLUX, co su take dve cervene tycky, ktore hreju, takze len infracervene svetlo - prehrievaju sa tym dutiny, priedusky.. skratka suche teplo, tak ako pisala Adelaine. Bioptron lampy su potom rozne, mozu byt kombinovane aj so soluxom a vsetky tieto veci su len a len dobre, ked sa kazda pouziva na to, na co sa ma a podla navodu... (narazam na to, ze sa maminy obcas prave pri tom prepinacom horskom slnku pomylili a pouzili horske slnko namiesto soluxu a vysledkom bola spalena pokozka, kedze solux sa bezne pouziva aj 20 minut a horske slnko (to UV) len 1-2 minuty na cloveka)

Mast na bradavky - ja som si zacala teraz davat kalciovu mast obycku, mala som, ju doma, tak ze ju dominam.. je nejedla a zatial mi staci, svrbenie prestava.. no nedavam si ju kazdy den.. a na kojenie mam kupenu jedlu Avent, lebo v DMke nemali zrovna, ked ja som si povedala, ze ju kupim.. inak by som si zobrala tu..

Vlozky poporodne - v lekarni som kupila mini, tie vyzeraju tak, ako kedysi Lidie a potom este jedny v takom ruzovom baleni, tie su o dost vacsie a sirsie, take jak poloplienky 😅 tak som zvedava, ci este dokupim.. teda zatial mam tieto dva baliky..

mirka285
14. máj 2010

Maxi no uz si nam tu chybala 😉 tak prvy den dovca a ty buntosis tak skoro hore?tak sup do postele a spat,dnes je na to pocasie priam stvorene...no ja idem pre cerstve pecivo do obchodu a chystam sa vydrhnut sporak....

lenkaaninka
14. máj 2010

😉 ahojte dobré ránko

no u nás je desne škaredo fuj ani psa nehodno...akurát popíjam kavičku, mm nám priniesol rožteky čerstvé ranajky urobil no čo by som bez neho robila . Sem tam aj poslúcha. 😉 Teším sa na zajtra pôjdeme do toho pezinku pre kočík 😀 a na nákup potrebných ostatných vecí akurat neviem ako to mm zvládne lebo on je vyslovene nenakupovací typ.

A ozaj také niečo ako bývali tie lidie ale väčšie podla mna tiež môžu byť lebo su to také vzdušne aspon myslím...
Baby to bude spotreba vložiek. Ale nanoc budem zákonite always také obrvložky používať. 😉

Maxi tak si uži spánok. Aj my máme to čo si spomínala to modrofialové svetlo na prepínačku so soluxom. Hádam 30 rokov ale stále fachčí.

lenkaaninka
14. máj 2010

Mirka ja nemám vstavaný a nenávidím to okolo toho tu mastnotu na zemi len teraz ked sporák odtiahnem sa tam nemestím s bruchom a aj tak je to fuška aj trubu aj všetko tak mm to má bojovú úlohu to vie že robiť nebudem.

maxara
14. máj 2010

Mirka to som bola len ja, este nikto neporodil 😀 😀 😀 to som myslela vcera, ked som odchadzala, tento moj polstranovy ranny 😀
LenkaNinka - vies co? Mirka natrem nas.. Vcera sme boli s Mirkou a Kafkom sa prejst a vies co nas napadlo? Ze ako sa ty asi tak volas v skutocnosti.. 😀 Ved mi vlastne nevieme.. hm? A ked uz pojdes do toho PK, mam upratat? Zastavite sa na tu cikpauzu? 🙂

maxara
14. máj 2010

Baby ja teraz este nemozem ist chrniet, lebo som ranajkovala klobasu ☹ a teraz sa mi grga a mam kyselinu.. bleee a navyse v celom dome smrdia prasacie nohy uvarene.. horsie jak tchori prd..

drievko
14. máj 2010

Ahoj Maxi!!! Na tvoje pisanie cakam vzdy ako kura na sopel 😀 Tvoje prispevky su super 🙂
Maxi tu perinku klasik som nezohnala , ale ked uz budem aspon 34tt behnem do jedneho obchodu tu mozno budu mat -predavaju tam len slovenske výrobky!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre