Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
28. aug 2010

@maxara celkom zaujimava diskusia skus sa na to kuknut myslim, ze sa po nej rozhodnes 🙂

bambola
28. aug 2010

@maxara aha, uz som na to prisla, ze to mei tai je uvazovacie (blik 😀 ), mne osobne by sa s tym nechcelo babrat, pri tom ergu cvaknes a ides 😎 a najma ked bude dieta vacsie tak bude raz chciet behat , raz sa nosit, stokrat v priebehu piatich minut tak je podla mna lahsie to len nacvaknut ako viazat

bambola
28. aug 2010

@maxara ale som ti tu toho popisala 😀 zaujalo ma to tak som to preskumala 😀

nina88
28. aug 2010

Ahojte, tak ten náš drobec stále neplače, tak verím,že mu to vydrží... 😉 Inak chcla som sa spýtať, ako vnímavé su vaše detičky?? Mne sa len pár krát do dňa podarí ,,chytiť,, jeho pozornosť, inak si lieta kade tade myšlienkami... 😒 A smeje sa tiež velmi málo... Je to normálne?? No a na brušku sa nedvíha moc vysoko ked ho dám... Zato niekedy sa mu podarím prehodiť z brucha na chrbát...

monline
28. aug 2010

@nina88 je to normálne! 🙂 neznepokojuj sa, veď je ešte malinký

merikac
28. aug 2010

@nina88 ahoj,,,este len som sa zapla, tak citam od zadu,,tvoj drobcek ma este cas,,,uvidis ked bude mat 2m, ako zrazu vsetko pekne zacne robit,,neznepokojuj sa,,ved to ze sa dokaze pretocit je riadny pokrok,,,,a aj to, ze aspon na chvilinku sa na teba zadiva,,,,chce to cas,,neboj,,,,, 😉

oacka
28. aug 2010

@nina88 to je podľa mňa skvelý výkon,keď sa taký drobec vie pretočiť. to je naňho skoro!

maxara
28. aug 2010

@bambola vdaka, uz som precitala aj tu temu.. a inak aj mei tai je ergonomicky, len ten druhy sa ergonomicky aj vola..

@merikac dva metre? potom uz naozaj by mal byt vnimavy 😀 😀 😀

lulu1983
28. aug 2010

@maxara: my mame doma mai tei - je to nieco medzi satkou a nosicom, tiez je ergonomicky a ako bambola vravela, je na viazanie, viazanie nie je tazke, rozmyslala som aj nad satkou, ale nakoniec som sa rozhodla pre mai tei, lebo si ho vie v pohode uviazat a nosit aj manzel a zda sa mi to uvazovanie jednoduchsie ako pri satke, aj ked podla mna, ked sa raz naucis uvazovat jedno, alebo druhe, pride ti to jednoduche

miki060707
28. aug 2010

takže oprava, kamilkový čaj nám nespravil zle, ale asi dobre, lebo sa po 3 dňoch teraz tak vykakal až, normálne nechápem a grcal z toho, lebo mal plné bruško a nemalo to kam isť, ale pekne bez kvapiek, len masírovanie a ten čajik a už to išlo von, to som v živote nevidela, našťastie som to zistila a som pod neho podkladala a takých "hadov" čo kakal, booože, takže kamilky len odporučam 🙂

robika
28. aug 2010

Ahojte, kolko spinkaju vase deticky?
ten moj pokladik prave zaspal dnes prvy krat, od 8.00 sme hore a stale papame s prestavkami ked kaka alebo sa smeje ked sa ho snazim uspat uz po 100-ti krat... sice sme zvyknuty o 18:00 na kupkanie ale dnes to asi posunieme, dufam teda ze sa nezobudi aspon 2 hodinky... je velmi aktivne babatko, alebo ma v postielke schovany nejaky energeticky napoj, lebo ked ho uspavam, ma to vplyv akurat tak na mna, zato Filipko ma vzdy oci ako sovicka a nie a nie zaspat...

maxara
28. aug 2010

@lulu1983 vdaka..
ja sa zaujimam preto, lebo som dnes dostala otazku, ze co ja na to, kedze sa blizi termin ninkinych krstin a rodina riesi darceky. No a nechcem, aby taka draha vec ostala niekde v skrini lezat. No a nemozem ani povedat, ze radsej chcem ten drahsi.. 😒 tak dufam, ze tento vyuzijem a bude super.

maxara
28. aug 2010

@robika no nasa Ninka zacala v poslednej dobe cez den strajkovat a spi tak po pol hodinke kazdu hodinu, hodinu a pol.. nic nespravim, lebo vsetko furt prerusujem.. My kupeme o pol deviatej vecer, potom dame obe prska a sup spinkat. Zaspi tak okolo 22hej az 22:30 a potom spinka az do 4tej, niekedy 5tej, kedy ako..

robika
28. aug 2010

@maxara aj my sme pred par tyzdnami mali obcas take dni, ked spinkal ako Tvoja Ninka a tiez som varila obed na niekolko krat kym bol hotovy, lenze tento posledny tyzden mame taketo dni, ze cely cas je hore a pyta papat, zabavit ho vieme tak na 10 minut ale potom zase chce iba papat a uz ho nic nezaujima... je pravda ze v noci spinka a zobudi sa o 1.00 a potom o 4-tej alebo 5-tej vtedy este zaspi tak na 2 hodinky a potom uz zase cely den hore a normalne neviem vobec nic urobit a po nociach sa mi nechce riesit varenie, upratovanie a zehlenie ☹

maxara
28. aug 2010

@robika no tak asi mate druhu laktacnu krizu.. aj my asi, lebo moja Nina vcera a dnes cely den len papat chce a medzitym spi tak ako som pisala..

robika
28. aug 2010

@maxara maxi ja som mala pocit ze tu laktacnu krizu sme uz mali minuly tyzden, vtedy sa mi zdalo ze odrazu vela papa, no tento tyzden je este viac... my budeme mat tych laktacnych kriz asi viac 🙂

maxara
28. aug 2010

@robika no ja mam laktacnu krizu od zaciatku.. ale dnes Ninke pekne drbe

robika
28. aug 2010

@maxara maxi ja tiez niekedy nevladzem a idem ma uz porazit, ked vidim ze zase ma Filipko v ustockach celu pasticku a snazi sa z nej nejako dostat mliecko a pritom sme pred 20 minutami papali 🙂 a potom ked konecne zaspi, tak to zo mna opadne a poviem si, ze som stastna ze je zdravucky a ostatne veci ze nestiham... kaslat na to... najviac ma znervoznuju doma ostatni, lebo vidim ze sa s mojim nazorom "ze sa vsetko co treba urobi ked budem moct" velmi nestotoznuju...

maxara
28. aug 2010

@robika no ja mam podobny nazor ako ty a ked sa s nim niekto u nas nestotozni, tak to moze urobit sam 😉

meruska
28. aug 2010

ahojte tak ja sa zas posledne tri dni nemozem vobec stazovat..je hore minimalne 😉 noc nam zacina o 20-tej...na papanie sa budi o 1 a 4 a potom okolo 6-7 a spi do 8-9...vtedy vstava 🙂 a je hore, s tym ze obcas si este na par minut zdriemne... a o 12 opat zaspava sam v postielke a spi do 15:30 az 16:00 a potom sa ide na vychadzku von a zas driemka ...okolo 1í sa vraciam domov..okupem, prebalim , dam do pyzamka a je 20:00 a tymto casom som zacinala moj prispevok 😀

mirka285
28. aug 2010

ahojte babulky 😉 tak my sme dnes boli v Eurovei,potrebujem kupit malej biele pancusky na krst a samozrejme zase na mna kukali jak keby som spadla z mesiaca ☹ tak ja fakt neviem co jej dam ked bude chladno,mam pre nu satocky a chcela som jej dat pod ne pancuchace,no ale teraz neviem...mam sice take pekne biele leginky co by aj mohli byt miesto pancuch,ale je to az 68 a to je bude este velke..no a chcela som aj nieco slusne na seba,samozrejme nic sa mi nepacilo,alebo mi to nesedelo...nakoniec som si kupila take trickosaty,dam si k tomu leginy,vysoke opatky a hotovo...inak su uplne otrasne,ale bolo mi to uz jedno,hlavne ze si mam co obliect..este ze ja nemam laktacnu krizu,lebo to by ma uz drblo 😀

tanyja
28. aug 2010

@mirka no ty to máš fakt veselé... vytiahneš malej tak legíny, že to nebude vidno a hotovo, môj malý mal na zápis na úrade riflíky a mikinku ako malý frajer a bolo 😅 a veruže bol frajer
ja som tiež nemala laktačnú krízu ... mlieko mi postupne samé zmizlo ani neviem ako, pretože malému už nestačilo, tak som ho postupne odstavila a bolo 😀 😀

mojalili
28. aug 2010

@nina88 Neboj, ono sa to zmeni, ze zacne ta vnimat, tak po 2, mesiaci 😉
@maxi, laktackych kriz este budeeeeeeeeeee, tak hlavu hore.

Dakujem, kocky, co ste na mna mysleli, uz mi je lepsie. Vypotila som sa riadne, 3 pyzama za par hodin, dnes sa mi vyhodil herpes na pere a uz mi je dobre.... 😉 😉 😉 NO po jedeni rozkov a coly ktovie, ako vyzera moje mliecko, lebo Danko je nervny ako besny pes a nemoze sa docecat....stale visi na cecku... 😒 Ale hlavne je, ze sa to upravilo, dnes som si uz uvarila kuraciu polievku, tak snad uz dojde aj mliecko poriadne...

Pridavam dnesne foto, LILINKA a tatko fotili, aj ja, mali sme fotografovaci den. Ozaj, moj Danko je taky ukecany, to je neuveritelneeeee....
Prepacte ze sem davam fotky, ale je to rychlejsie....
1. tatinko a jeho lasky
2: konickujeme - konecne, po cviceni Vojtovky sa to zlepsuje
3. maminka a Danko (moj face je ako po vcerajsom dni bledy ako stena )
4. tatinko naucil Danka vyplazovat mi jazyk....
5. rodinka 🙂


tanyja
28. aug 2010

@meruska ty máš fakt zlaté dieťa, niečo ako moje 😀 😀 😀 to predošlú noc spalo od večera 20hod do 10hod ráno s tým, že o 7hos si vypil svoje mliečko a spal si ´dalej...

monline
28. aug 2010

@mojalili kráásne fotečky..a to vás spolu fotila Lili? Danko krásne rastie, je úžasný s tým vyplazeným jazýčkom

mirka285
28. aug 2010

@mojalili no super ze ti je uz lepsie a nahodou vyzeras vyborne 😉 a Danko uz pekne vysoko dviha hlavicku,dufam ze aj Linda sa pochlapi a zacne tak 😉

mojalili
28. aug 2010

@monline Hej, LILI miluje fotenie🙂

monline
28. aug 2010

@mojalili no ale aká je šikovná 🙂 vy ste sa natisli k sebe s obavou, aby ste boli všetci v zábere a ona vás s prehľadom krásne umiestnila do stredu fotografie

monline
28. aug 2010

chcem sa spýtať- kde si dávate vytlačiť fotky, ktoré máte v pc? kde je to najvýhodnejšie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre