Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
30. aug 2010

@mirka285 takze nie som sama takto postihnuta?? 😀

mirka285
30. aug 2010

@merikac vobec nie ,ja ruzovu praktizujem aj na sebe,najnovsie si obliekam tricka tom a Jerry a mickeymouse 😀

tinka349
30. aug 2010

@bambola no ja zas nemam externe , hoc by som radsej sla na externe...uz pocas tehotenstva som mala dost problemy s niektorymi vyucujucimi co mi zrali nervy a som myslela, ze kvoli nim predcasne porodim 😠 a teraz som zvedava, ci mi vyjdu v ustrety 🙄

@merikac no ja by som kaslala na ten jeden rok a dorobila by som si to neskor, a neidem do skoly kvoli sebe, ale kvoli rodicom, aby som im urobila radost, lebo maju pri mne dost starosti 😖 a ich snom je mat v rodine inzinierku 😕

tinka349
30. aug 2010

@mirka285 aj ja mam maniu na ruzovu 😀 ale v poslednej dobe sa mi paci ruzova v kombinacii so zelenou 😀 zhanam pre nu zeleny svetrik

merikac
30. aug 2010

@mirka285 jeeeej, daj foto 😀

mirka285
30. aug 2010

dnes som mala akurat take tricko,takze je v kosi na pranie uz,ale nabuduce sa odfotim 😀 baby a fakt klobuk dolu pred vami ze pri malom dietati budete chodit este do skoly...mne by sa nechcelo,ved ja normalne oddychujem na tejto materskej 🙂

luminkasp
30. aug 2010

@tanyja podla mna je skoda, ked deti nevedia druhy jazyk, ked mozu, u nas to bolo prirodzene, no a clovek nikdy nevie, ale ja si tiez myslim, ze na slovensko sa uz nevratim, ale chcem, aby moje deti po slovensky vedeli a mali obaja dvojite obcianstvo, proste mne to prislo ako prirodzena vec 😉

luminkasp
30. aug 2010

@bambola a co studujes¿

bambola
30. aug 2010

@mirka285 mne sa tiez nechce ale co uz, skolu treba 🙂

inac ja som pocas tehu nekupila jedinu ruzovu vec a dobre som spravila, pretoze cokolvek terazz dostaneme (a nieje toho malo) tak je ruzove a prilahle odtiene 😠 prvykrat teraz som kupila ruzove dupky aby mala co nosit k tym ruzovym bodynkam co sme dostali, plus take naaadherne ruzove podsite mencestraky na zimu, nemohla som odolat 😵

oacka
30. aug 2010

ahojte, kočky! dnes som bola u gyndoša, tak mám kvasinkovú infekciu. ☹ ☹ ☹ ☹ čo ja nikdy nemávam, ku koncu tehu sa na mňa nachytali tie pliagy.... a predpísal mi antikoncepciu na báze gestagénov, že to sa počas dojčenia môže. ešte sa opýtam zajtra pediatričky. volá sa asi Cerazete. berie to niekto????? nebudem z toho priberať??????? lebo to už teda nechcem!

bambola
30. aug 2010

@luminkasp prekladatelstvo/tlmocnictvo 🙂

tanyja
30. aug 2010

@luminkasp tiež si to myslím, že človek nikdy nevie, kde skončí...
@bambola keď doštuduješ, budeš môcť robiť preklady a tlmočenie riadne s pečiatkou ?

tinka349
30. aug 2010

@mirka285 a vieees ako sa mne bude chciet ucit? 🙄 🙄 🙄 🙄 predpokladam ze nijako....radsej sa budem s malou hrat

bambola
30. aug 2010

@tanyja ano. preco? 🙂

tanyja
30. aug 2010

@bambola lebo ja tiež zvyknem robiť preklady, ale len tak a už veľa ľudí chcelo odo mňa preklad s pečiatkou, tak v tom som nevyhovela

bambola
30. aug 2010

@tinka349 len ja som zmenila externe na ine mesto aj skolu. cize byvam v BA a skola v BB 😠 esteze som z BB cize tam som vlastne doma 🙂

tinka349
30. aug 2010

@bambola no ale tak to mas skolu potom len raz do tyzdna? a ja aspon 3x 😠

bambola
30. aug 2010

@tanyja ja som prave hladala nejaku pracu teraz na doma ked som na materskej a prave neviem nic najst kto by chcel preklady a tak 😒 alebo len blbo hladam. komu prekladas?

tanyja
30. aug 2010

@bambola ja som si dala asi pred 3 rokmi inzerát cez internet a dodnes prekladám pre jednu realitnú agentúru , momentálne to nie je bohviečo . ale je leto a to je vždy útlm, dúfam, že od septembra to bude lepšie

bambola
30. aug 2010

@tinka349 buduci tyzden ma cely tyzden a potom este nejake soboty ale dufam, ze sa dohodnem s vyucujucimi a nebudem tam musiet ist. musim nejako nenapadne ukazovat fotku malej aby boli namako ked sa budem s nimi rozpravat 😀

luminkasp
30. aug 2010

@oacka , ja som brala pri tere, nepribera, ja som schudla 😉

@bambola a ake mas jazyky? ja som to tez studovala 😎

tinka349
30. aug 2010

@bambola najlepsie zobrat malu so sebou 😎 ja to parkrat tak urobim....na tie tazsie predmety 😀

bambola
30. aug 2010

@tanyja tak to mas super 🙂 ja snad teraz od sept zacnem zase chodit doucovat 🙂

luminkasp
30. aug 2010

@tinka349 😀

bambola
30. aug 2010

@tinka349 vezmem ju v manduce na prednasku 😀 ona v tom spi ako zarezana 😀

tanyja
30. aug 2010

@bambola aj tak sa dá , študuješ nemčinu alebo nejaký iný jazyk ? ja som nemčinárka a pobyt v nemecku a rakúsku mi dal naozaj veľa , som tomu obdobiu, keď som pracovala s deťmi v Nemecku veľmi vďačná, lepšia škola ako doma v škole 😵 😵

bambola
30. aug 2010

@luminkasp anglictina- taliancina 🙂

bambola
30. aug 2010

@tanyja juuuuuuuuuj nemcinu nie, brrrrr 😉
anglina taliancina. tiez som isty cas zila aj v jednej aj v druhej krajine a vela mi to dalo, no a milujem londyn 😵

tanyja
30. aug 2010

@bambola tak tým smerom na Londýn som ešte nešla a nebola, maturovala som aj z angličtiny, ale veľa som pozabúdala a taliančinu som sa raz pokúšala naučiť, ale samej mi to nešlo 😒

mirka285
30. aug 2010

baby ked sme uz pri tych chorobach,tak mne sa urobil po porode v posve,resp. pri vchode do posvy taky akoby minipluzgierik a ked som isla na kontrolu po 600nedeli tak som to ukazovala gyndoske a ona povedala ze to mam asi genitalny herpes...vraj ten sa zvykne urobit ked je oslabena imunita,co ja mam sice stale,a ze po porode som ju mala este viac oslabenu..no proste mi dala na to zovirax..lenze herpes sa ma prejavovat svrbenim a palenim,a mal by prasknut...lenze ja to absolutne necitim ze to tam vobec mam,ani to neboli ani nic a dnes som skonstatovala ze to ani ziadny herpes byt nemoze lebo uz si to natieram tym zoviraxom viac ako tyzden takze uz by mi to bud prasklo alebo co,a ja to mam stale rovnake takze si myslim ze je to niaka zdurena zlaza alebo nieco take...tak som nasrata ze som sa zbytocne natierala a nesexovala..zajtra volam gyndoske co teda s tym ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre