Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
7. okt 2010

dobre rano bambule 😵

noc katastrofalna, ked som nekojila, tak som mala robotu so sebou,,,este nikdy za cely moj zivot, som tak nekrvacala ako teraz,,,minula som uz cely balik vloziek-pocas noci.... 😠 Momentalne som ako na kolotoci,,sa mi toci hlava

merikac
7. okt 2010

@lela1809 veru,,keby som mala doma aj ja Um,,tak by som uz neraz po nom siahla,,,ale nemam,,takto si poviem,ze musim,,ved hadam, nepojdem v noci zhanat niekde UM............. 😒

bambola
7. okt 2010

@lela1809 gratulujem 🙂 musis si hovorit ako ja "nechapem co vsetci na tom maju, sak prilozim a mala sa naje" 😉 samozrejme, ze chapem, ze su pripady aj v julovkach ked to proste neslo len ja si to takto hovorim a ty evidentne tiez niesi tento pripad 🙂

lela1809
7. okt 2010

@bambola 😉
@merikac tak noc si mala riadne rusnu.... kava ti nepomoze na to tocenie hlavy?

dnes je kraaasne pocasie 😀 hned mam lepsiu naladu ked vidiet slniecko 😀

bambola
7. okt 2010

@merikac fiha a este stale to pokracuje? to vyzera aj na doktora 😒

meruska
7. okt 2010

ahojte
my sme dnes mali po 2 tyzdnoch zas dobru noc 😉 papal o 19 tej a potom az o 1, 3 a 7
teda som sa pekne vyspala...posledne dni papal od polnoci kazde 2 hodiny...dufam ze zas prejdeme na lepsi rezim 😉

ozaj oacka sa tu uz dlho neukazala 😨

kafoditka
7. okt 2010

@merikac ahoj moja, ja som za mesiac dostala dva krat kramy, teraz mam 4ty den a poviem ti, oba razy pekne silne ich mam.. zevraj je to v pohode, kym sa to ustali, potom uz take silne by byt nemali...

monline
7. okt 2010

dobré ránko baby..tak my ideme o chvíľu na poradňu, potom zreferujem výsledky

@lela1809 teším sa, že si to prekonala..už bude len lepšie, len tomu treba veriť a upokojiť sa

@merikac dopĺňaj veľa tekutín, ...mňa tiež už pobolieva podbruško, mrcha sa hlási...prvý menzes som mala tiež eštra silný, ale len dva dni, potom len čistenie..možno to tiež tak budeš mať..drž sa, oddychuj, nenamáhaj sa

monline
7. okt 2010

@merikac inak- ja som si vždy vravela- dokelu, prečo ma to otravuje týždeň, prečo to všetko nevytečie za jeden deň a nech je pokoj...a tie prvé krámy skoro také aj boli 🙂

bambola
7. okt 2010

citam akurat temu "bezplienkovaa komunikacna metoda" poznate to niekto? vyskusali ste to niekto?

monfat
7. okt 2010

čaute baby, ak môžem rada by som sa k vám pridala, vzhľadom na to, že máme rovnako staré detičky 😀 , narodila sa nám tiež v júli ďalšia dcérka, chcela som sa niektorej z maminiek opýtať či máte niektorá problém s vyležanou hlavičkou. zajtra sme objednané na rehabilitačné, lebo keď je malá na brušku, otáča teda zdvíha hlavu len do jednej strany, máte s tým niekto skúsenosti, ostáva to natrvalo, alebo sa to tým cvičením upraví?

mirka285
7. okt 2010

@bambola Dugyna to praktizuje...
@monfat vitaj medi nami,kocky cvicia vojtovku niektore,ale ved oni ti napisu same 😉

monfat
7. okt 2010

dik tak počkam kým sa ozvú 🙂

katy1979
7. okt 2010

baby prosim vas kedy vam prisiel ten prispevok pri narodeni dietata? odniesli sme to tam na zaciatku septembra a ucet stale prazdny. kolko to trva kym vam to poslali. mesiac ci dva?

meruska
7. okt 2010

@monfat ahoj, aj moj ma oblubenu len jednu stranu ked je na brusku..ale ja ho nutim vseliako aby pozeral aj do druhej a trosku vidim zlepsenie...ak teba poslali na rehabku, a moj maly to bude robit i do najblizsej poradne, ukazem to i ja lekarke...

kafoditka
7. okt 2010

@katy1979 katy cau, mne dosiel koncom septembra aj s trojmesacnymi pridavkami na dieta.. 😉

tatianka.g
7. okt 2010

@monfat prave tu o tom citam tak skus pozriet
http://baby-web.topky.sk/Clanky/a1774-Ako-zapoj...

bambola
7. okt 2010

@katy1979 no ak si to niesla v septembri tak podla mna v polovici oktobra, vyplatny termin 😉 cize skorej ako za tyzden podla mna nie.
jej a to som si spomenula, ze mi teraz pridu styri rodicovske tento mesiac 😵

bambola
7. okt 2010

@monfat vitaj. ked tak nad tym premyslam nasa ma tiez oblubenejsiu stranu ale ja som rada, ze teraz aspon dviha hlavu pri konickovani lebo sme to mali cvicit. uvidim co povie dr v pondelok na poradni.

katy1979
7. okt 2010

@kafoditka a to ako ze ti pridu trojmesacne pridavky. mne prisli minuly mesiac aj pridavky ale iba za jeden mesiac a predtym neviem.
bambola zasa styri rodicovske. ako to? ci mam si radsej od juna prebehnut ucet. ja to totiz vobec nesledujem

kafoditka
7. okt 2010

@katy1979 katy mi sme vsetky tieto papierovacky vybavili hned dva tyzdne po porode. Po 6tich tyzdnoch som poslala aj ten potvrdeny papier od gynekologa aj pediatra a koncom septembra mi prisiel ten prispevok.. Zaroven mi vyplatili aj pridavky v hodnote 66 eur, co je spatne za tri mesiace..

monfat
7. okt 2010

@bambola ja neviem naša má stále viac zležanú hlavu, a to som už vyskúšala skoro všetko, doktorka povedala, že to má z polohy v maternici, že to neovplyvníme, tak teraz už len ostávajú tie rehabilitačné cvičenia, uvidíme no

katy1979
7. okt 2010

no mne prisla teraz v septembri materska a zvlast pridavky, len neviem ci prisli aj predtým. mne prisli za dve deti a za jeden mesiac. tak to musim skontrolovat. lebo mam pocit ze predtým chodila len materska. ja som bola u gynekologa az v septembri preto sme to tak neskoro poslali. vsak pockam. len by sa mi uz aj zisli. 😅

meruska
7. okt 2010

@monfat nas ma hlavicku peknu sumernu, len pri konikovani sa rad pozera doprava, pripadne rovno pred seba a musim ho nutit aj na lavu stranu

kafoditka
7. okt 2010

pre boha, ze mi!!!! jasne, ze MY...

bambola
7. okt 2010

@katy1979 mne este rodicovsky neposielali pretoze som nemala v ruke este potvrdenie zo socialky, ze nemam narok na matersku tak mi to teraz poslu spatne od jula. ale ziadost o rodicovsky a o priplatok k prispevku (kocikovne) som davala v auguste, kocikovne prislo v polke septembra a rodicovsky mi aj povedali, ze kym to spapieruju to potrva tak az v oktobri. ostatne papiere som tam dorucila hned cize prispevok pri narodeni som dostala uz v polke augusta a tie pridavky...no viem, ze v septembri tych 22€ prislo s kocikovnym ale predtym sa priznam, ze neviem. musim to aj ja oceknut.

bambola
7. okt 2010

@monfat nasa nastastie zlezanu nema ale vidim, ze aj ked ju mam na rukach tvarou ku mne tak ked chce vidiet tak taha hlavinu dolava a aj pri konickovani ju dava nalavo ale pri spani nema oblubenu stranu a aj ja ju ukladam raz tak raz tak

katy1979
7. okt 2010

@bambola mne lekarkas povedala ze mam podkladat ramieno aby na tu svoju oblubenu stranu hlavu neotocil a uz sa to upravilo uz pekne pouziva obidve strany

kafoditka
7. okt 2010

Baby pomoc, ja som uz zufala ☹ ☹ 😢 maly llen place a odmieta jest.. aj som mu mlieko zmenila, rano ho spokojne vypil a na dalsie papanie uz nechcel.. teraz mi od vycerpania z trvaleho placu zaspal v satke - nenajedeny... co mu moze byt?

denisse
7. okt 2010

@kafoditka
neboli ho brusko? kakal?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre