Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

strasska
19. okt 2010

@tatianka.g ahoj, my cvicime vojtovku od narodenia, mali sme torticollis 😖
Cvicime 4x denne a 1x za 10 dni chodime cvicit aj na rehabku.
Cvicenie vyzera hrozne, ale babo to vobec neboli, len mu je to neprijemne. Nasa mala place o dusu, tazko sa to pocuva, ale ja vidim, ze jej to pomaha, takze to psychicky zvladam.
A ked uz nevladzem, tak si vzdy pripomeniem ako sa casto po cviceni zacne usmievat, ked sa jej prihovorim, alebo ked ju posteklim 😉 Takze to nemoze byt az take zle, ked sa vzapati dokaze usmievat 🙂

jaruska8
19. okt 2010

@strasska Som si to pozrela na nete, čo to znamená, čím to bolo u vás spôsobené??? Dúfam, že malá je už lepšie. Hlavné je, že s ňou cvičíš ešte keď je malinká a nemôže sa brániť ani ti odpapuľovať. Viem o tom svoje, moja skolióza by možno inak vyzerala, keby som poctivo cvičila. 😒 😒 😒 😠

monline
19. okt 2010

@alllexa Hodváb si chcem prečítať i ja, nenatrafila som naň zatiaľ..Dostojevského čítam rada a najradšej mám asi Kunderu

strasska
19. okt 2010

@jaruska8 Vraj sa Julka stocila este v brusku na pravu stranu, tak sa jej to svalstvo trosku skratilo. 😒 Tak odpapulovat nevie 😀 , ale aku silu dokaze vyvinut pri cviceni, vtedy ziiiiiiiiiiiram 😕 . A niekedy place strasne, aj mne sa vtedy pusti slzicka ☹

monline
19. okt 2010

@lulu1983 čo si začala čítať od Murakamiho? Možno by si mala od neho skúsiť Norske drevo alebo Na jih od hranic....ostatné jeho knihy sú surrealistické a náročnejšie na prečítanie..ked som čítala jeho Kafku na pobreží, tak som zastavila v časti, kde sa mačky rozprávali..a cez tú stranu som sa nevedela dostať dva mesiace..ale potom som to prekonala a - fakt ma nadchla tá kniha..a tie ostatné som čítala s vedomím, že aj ked nerozumiem prečo tam tie vymyslené časti sú, nakoniec všetko do seba skvele zapadne

silvia.vesela
19. okt 2010

ozaj kocky chcem sa Vas spytat, ci aj vase deticky maju rano karpave oci. Nas Bedko ma kazde rano, tak mu ich umyvam repikom...ale furt ich ma take karpinove..

jaruska8
19. okt 2010

@strasska To ti verím, aj ja by som si poplakala. ☹ Ale dôležité je, nech sa to upraví, aby ti to raz nevyčítala. Ja samozrejme všetko vyčítam sama sebe, že som bola lenivá ako voš. 😝

tinaki1275
19. okt 2010

@alllexa len nejake oddychovky -zo slov.a ceskej prozy a pre malu uz matka a kubka,pes a macka..a dobsinskeho rozpravky ..k nicomu vaznemu som sa uz roky nedostala..☹ nejako mam stale vyhovorku ze nebudem mat cas(nie zeby som mala) 😒

alllexa
19. okt 2010

@silvia.vesela - moj maly mal po narodeni asi dva tyzdne karpinky, najprv som mu davala Opthalmo Septonex a to nezaberalo, tak mu detska dala nejake antibiotikum. Potom to preslo.

lulu1983
19. okt 2010

@monline citala som hon na ovcu - tam som skoncila v casti s ovcou, to bolo na mna vela a potom som sa pokusala citat kafku na pobrezi a presne tak, tam ma dokonale odradili macky 🙂 moze byt, ze som zacala s menej vhodnymi knihami. Napriklad u Coelha som ako prvu citala Piatu horu a fakt som nechapala, co na nom tolko ludi vidi 🙂
@alllexa: vdaka za tipy 🙂 urcite z toho vacsinu precitam

strasska
19. okt 2010

@jaruska8 mam taku neprijemnu lekarku, tak ta ma vzdy tak nastve az ma to nabudi a cvicim dalej. Sak my jej s Julkou ukazeme 🙄

strasska
19. okt 2010

@lulu1983
@alllexa
@monline
Ja som bola znechutena zo Stepneho vlka, ale teraz si myslim, ze asi by som si to mala precitat este raz...na niektore knihy treba dospiet 😉 alebo sa aspon utvrdim, ze to bola ozaj hovadina 😀 ktovie?

tatianka.g
19. okt 2010

@strasska vacsina tych cvikov je zamerana na nozicky? aspon co pozeram na nete,tak vidim len taketo cviky....
ako nam tie cviky pomozu zdvihat hlavicku

carrie84
19. okt 2010

@monline - Hodvab vydal Slovart - ale uz pomerne davno. Skus cihnut u nich na stranke. Ale myslim, ze som ho minule videla v Pantac Rhei 😉 Je to vyborna kniha 🙂

tinaki1275
19. okt 2010

@monline od kunderu som citala len nesnesitelnu lehkost byti...pacila sa mi co dalsie by si mi odporucala?
a dostali ste ma s tym Murakamim..vobec nepoznam..musim si nieco objednat cim zacat?alebo je to prisilne kafe a potrebujem predpripravu? 🙂

miki060707
19. okt 2010

ahojte, došli sme teraz z vonku, tak si vás idem prečítať...
mne jedna baba posielala kupon zlavnený na mlieko hami, lebo som zhánala, som sa rozhodla, že dám hami mliečko, a ona mi poslala krabicu 200g. mlieka a kupon, tak som bola z toho paf, že to čo a ona, že to sa zaregistrovala na hami a poslali jej krabicu mlieko a nema ju kam dať, tak sa tešim, že aj nám pošlu, lebo som tam už zaregist. ale posielaju to, ked ma dieťa pol roka, lebo len dvojku posielaju hami mlieko, tak baby chcem vás týmto poprosiť, mohli by ste sa zaregistrovať a keby vám došlo mlieko, tak by som mala záujem, xixixi 😀 😀 😀 😀

silvia.vesela
19. okt 2010

@alllexa aj Bedkovi dali antibiotika a nejak mu to nezabralo. Pytala som sa detskej, ze ci mu mam davat repik a ona, ze ano...dalsie antibiotika do oci mu nechcela dat...

miki060707
19. okt 2010

nám antibiotika zabrali, taká masť, tiež sme mali zapálené očko..
pozerám, že ste riešili autosedačky, ja kupim 9-18, pri malej som kupil 9-36 a padala tam, tak teraz budem vedieť a kupim druhú...

monline
19. okt 2010

@tinaki1275 od Kunderu som čítala takmer všetko čo vyšlo v češtine, a aj jeho preložené tri nové novely ..odporúčam Žert, Nesmrtelnosť, Valčík na rozloučenou
Murakamiho Na jih od hranic je čítanie na jednu noc..to ti odporúčam, ak vieš čítať v pc, pošlem ti meilom knihu vo worde, aj tie ostatné ak chceš...aj kunderu mám v e-bookoch

monline
19. okt 2010

@lulu1983 od coelha sa mi páčil alchymista a Veronika sa rozhodla zomrieť..čítala som aj iné, ale tie ma už nezaujali, prídu mi ako také prázdne komerčné mentorovanie
Skús Na jih od hranic a Norske drevo..pošlem e-book ak chceš

monline
19. okt 2010

@carrie84 díky za tip..určite zájdem do pantarhei a kúpim si..vlastne- ja mám zajtra narodky, tak mám príležitosť kúpiť si knihy, no nie? 🙂

monline
19. okt 2010

@strasska stepného vlka som nečítala..a asi v dohľadnej dobe nebudem, ked ho neodporúčaš 🙂 máš pravdu..na niektoré knihy treba dozrieť..a niektoré sú také, že ťa zaujmú vždy niečím iným, nech ich čítaš aj viackrát za život

alllexa
19. okt 2010

@monline - mna niekedy zaujme film a potom sa dam na citanie knihy - napriklad Nudzovy vychod, Anglicky pacient, Mandolina kapitana Correliho, Fantom opery, Anna a kral, Madisonske mosty, Cerveny a cierny, Hodiny (Pani Dallowayova), Frankenstein, Dracula, Cudny pripad Dr. Jekylla a Mr. Hyda,... A u niektorych to bolo zase naopak - najprv som citala knihu a az potom som videla film - ako napr. Predcitac, Hodvab, Parfum, Vtaky v trni.

tinaki1275
19. okt 2010

@monline joj posli potesim sa!!!navnadili ste ma 🙂

monline
19. okt 2010

@alllexa ale málokedy sa podarí natočiť film tak, aby na teba zapôsobil ako kniha...ja som čítala Krysařa teraz..a strašne sa mi to páčilo, lebo to bolo napísané starou češtinou

carrie84
19. okt 2010

@monline - tak to je skvela prilezitost! 😀 A keby som nahodou zajtra zabudla - VSETKO NAJLEPSIEEEEEEE 😵 😵 😵

monline
19. okt 2010

@carrie84 dakujeeeem, si zlatá 🙂)) a- ešte stále budem mať 30 a niečo 😀

monline
19. okt 2010

@tinaki1275 daj mi meil do IP

lulu1983
19. okt 2010

prave som videla v jednej reklame kikuš aj dedeho naraz.. no teda toto

alllexa
19. okt 2010

@monline - jeeej, to kde si zohnala? Mne sa velmi pacil muzikal.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre