Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

dugyna
16. feb 2010

mima to fakt chce ten tvoj dr za to 7eur..ze ti povie ci je to chlapcek alebo dievcatko??

tatianka.g
16. feb 2010

ahojte holky upravili ste pocas tehotenstva svoj jedalnicek?

mirka285
16. feb 2010

tatianka skor by som povedala ze telo si ho upravilo same..zacalo si pytat veci ktore bezne nejem a prestali mu chutit veci ktore mi predtym chutili 🙂

mima89
16. feb 2010

dugy nie ze pyta doslova, len on ma vylepeny cennik v kabinke za zakroky a vsimla som si ze pri polozke : stanovenie pohlavia na ziadost pacientky ma sumu 7 eur tak neviem ci to mysli tak ze este v prvom trimestri alebo ako...musim sa ho na to spytat...

tatianka.g
16. feb 2010

ja mam v poslednej dobe velku chut na sladke

janka256
16. feb 2010

miki ano mna ta jazva bolela ale tak zvnutra tak mam zakazane dvihat malu a tazke veci kedze pri mne je uz vecsie riziko prasknutia ja ju mam zosivanu uz 2 krat po dvoch cisarakoch vraj neskor sa da skontrolovat aj na ultrazvuku ci sa jazva prilis neroztahuje ci este daco vydrzi a tak 😉

mima89
16. feb 2010

tatianka nejako extra som neupravila svoje stravovacie navyky, ale kedze ja som bola taky maniak na ovocie, zeleninku a zdravsiu stravu aj predtym tak som menit drasticky nemusela...a papkam na co mam chut...
aj ja vacsinou mavam teraz chut na sladke ale zasa sa mi to zmenilo a skor na ryzu a zemiaky...

katarina7777
16. feb 2010

Janka aj moja mamina mala nas troch vsetkych cisarskym rezom... a tretie tehotenstvo ju dost sledovali a vsetci krutili hlavami ze tri cisarske 😉 Pred tolkymi rokmi bola rarita.

katarina7777
16. feb 2010

Kocky co robite s celulitidiu? prave som zistila ze mi nejak zhorsuje... bude to nedostatkom pohybu ☹
Poradte nejake triky ako s nou bojovat.

katarina7777
16. feb 2010

Ani ja som svoj jedalnicek neupravovala, mne maso nikdy velmi nechutilo, takze vacsinou jem zeleninu, ovocie , syry,ryby, ryzu a samozrejme cestoviny... i ked sa snazim aspon 2 krat za tyzden jest nieco z masa, hlavne kvoli zelezu.

tatianka.g
16. feb 2010

a co udeniny? vylucili ste ich

tatianka.g
16. feb 2010

ja na celulitidu pouzivam krem z avonu, anew a som dost spokojna

katarina7777
16. feb 2010

mima tak to som veru este nepocula zvlast poplatok za stanovenie pohlavia... to ti ho akoze bez toho nepovie?
Ja zaplatim mojmu za kazdu prehliadku so sonom 100 eur a to ho vzdy poriadne vyspovedam... vcera som u neho bola hodinu, to mi uz aj manzel hovoril nech sa tolko nevypytujem... co ja za to mozem ze som od prirody zvedava??

katarina7777
16. feb 2010

tatiana ja ratam prosciutto ako moje masove jedlo 🙂

mima89
16. feb 2010

udeniny? myslis klobasky a tak? tak to som neoblubovala ani ked som nebola tehu...takze voobec... ked masko tak skor kuracie, ale vascinou sa snazim teraz papat zeleninove polievky a rizoto, rybky, cestoviny s tvarohom, a na ranajky ten jogurt s nejakym pecivkom a tak rozne...a jablka?? tie by som mohla od rana do vecera... 😉

mima89
16. feb 2010

katka aj mne je to divne, ved sa ho na to musim spytat nabuduce....snad mi to povie alebo to uvidim aj sama 😉
100 eur za sono? nie je to nejako moc?

tatianka.g
16. feb 2010

tak ja som s jedalnickom asi trochu neporiadna, jem vsetko. dufam ze tym babatku neskodim

dugyna
16. feb 2010

strasska ano v casopise mamina je clanok o obezite deti
v dieta je clanok o amniocenteze..a celom tom okolo toho..
este mam doma daslie tri maminkovske casaky 😉

zrzulka tak ti prajem statsny let..a tie hracky ake aj pre mimi?vlemi dobra cena 😉

mojalili to ma mrzi ze mas taky hnusny kolktiv ☹ dufam ze to dobre dopadne

my dame asi malinku do unionky ja som tam a zatial som spokojna takze asi aj malinku tam dame 😉

katarina7777
16. feb 2010

mima v taliansku je to normalne, kludne najdes lekarov kde platis aj 150 eur za sono a vysetrenie ☹ zadarmo len v nemocnici kde sa k tebe chovaju jak k dobytku a musis sa objednat 2-3 mesiace dopredu a vybavia ta za 5 minut 😒

katkaking
16. feb 2010

co sa tyka tych poplatkov, ja neplatim mojmu dr.nic. V cakarni som si vsimla ze ma vyvesene poplatky za sono, fotku, urcenie pohlavia........atd....ale ja som zatial nic neplatila ani toto, ani predosle tehu...tak neviem preco to tam ma, mozno zato, ze sa s nim mamina pozna-tiez je zdravotacka...

radulka77
16. feb 2010

ahojte, ja len na skok..
dugyna, aj ja som v union a aj dcérka a mali sme od nich na pol roka zadara ten monitor dychu do postielky takže super 😉

dugyna
16. feb 2010

kocky sak ja vas kedy docitam??
jaj keby nebolo tolko hodim aj utekam do tesca este teraz... 😉 snad sa mi este ujde zajtra rano nejaka ta hracka za 2uera
aj ja chodim rada do lidla vsetko mozne sa tam da kupit 😉 za par korun len treba skoro rano vstat lebo ptom je vypredane 😉 takze mavam vzdy budik 😉

kafoditka
16. feb 2010

ahojte, trochu odbocim, len teraz som si vas po par hodinach zapla...
Baby je podla vas normalne, ze od rana necitim ziadne pohyby? Nic-ani kopancek. Myslela som, ze aspon okolo tej 21tej hodine zacne- vtedy je to najintenzivnejsie- ale stale nic..... ☹ Boze dufam, ze je vsetko v poriadku..

dugyna
16. feb 2010

no kocky mi ideme zajtra do poradne..ale dr nepovieme ze uz vieme ze je to dievcatko v brusku 😉 som zvedava co nam ona povie co bude vidiet na sone 😉

dugyna
16. feb 2010

janka ja mam par takych triciek zimnych aj letnych a velmi sa mi teraz dobre nosia..aj predtym sa dobre nosili 😉

dugyna
16. feb 2010

kafoditka skus si lahnut a v klude lezat..mna vzy po nejakej dobe zacne malinka okopkavat
jeden este nemusi nic zle zenamenat maly sa ti mohol nejak otocit..
alebo viem ze niekedy deticky zacnu kopka aj na nejaku pesnicku..tak skus ho nejak stimulovat 😉

radulka o super info dakujem a to ti ho automaticky alebo si nejak musela o to poziadat?

tatianka upravila som jedalnicek ale len podla chuti... 😉

mima ja platim iba rocny poplatok 80 eur a teraz v tehu starostlivost 50..lebo chodim do probiosu..ale som nadmieru spokojna..chodimm vzdy na cas..cize ziadne cakanie dr super sestricka mila dryh moze ist so mnou vzdy mi spravi sono..a aj fotku vytlacila..a nic uz neplatime..a aj pohlavie nam pozerala v 15tt vtedy povedla ze bude je to pipik alebo pupocna snura 😀 takze bola pupocna snura 😀

dugyna
16. feb 2010

inak zabudla som sa pochvalit dnes som kupila malinkej tyrkysove satocky mensestrove za O,90 centov a mensestrove gate tyrkysove za 2eura..a ponozticky tie neboli az v tak vyhodnej cene 0,7 a 0,8 centov..ale este sme nemali ziadne ponozticky a neodolala som
idem odfotit a hodit do albumu

mirka285
16. feb 2010

ja som uz zase rozbehla nakupvanie cez internet,tentokrat nenakupujem pre seba ale pre babo..ked ja by som najradsej kupila vsetko pekne..musim davat pozor mna obcas chytaju taketo manie,jeden cas som mala obdobie ked som kazdy mesiac nakupila handre 500 eur 😒

dugyna
16. feb 2010

fuha mirka tak to je dost pekna palka 500eur..opatrne

sunnygirl
17. feb 2010

Bré ránečko?

katarina7777:
tak to je riadna pálka 100€, ako často chodíš na sono, neviem, či by na to tu ženy mali. 🙂 uf, vyrazilo mi to dych. Ja som zaplatila 10€ na celý rok, ale aj to som bola prekvapená, lebo som nikdy neplatila, len za objednávku (u predchádzajúceho Dr.).

mne moja polovička včera kúpila na bruško mandľový olej, ten od Nivey nič moc. Normálne cítim ako sa mi bruško naťahuje 🙂. Som veľmi zvedavá na 2. marca (idem do poradne) a chcem so sebou na sono zobrať aj môjho manželíka, on o tom ešte nevie.

Tak vám prajem pekné písanie 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre