Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

luludi
11. mar 2011

@bambola jeeej, to je milene 😵

@tatianka.g @maxara dakujem za prakticke rady, dam vediet ako to dopadlo - teraz cez vikend chcem natrenovat. Inak taketo moje pokusy vacsinou (99.9 %) koncia zle, ale ze fest zle 😅

tatianka.g
11. mar 2011

ale ved to nie je nic narocne, ja mam ten recept z knihy receptov zo zivota 1 a chuti nam to vsetkym

denisse
11. mar 2011

ahojte ...
si predstavte, ze barun dnes vstala o 6:54 .. bola normalne hore, vrtela sa, kukala na mna, po chvili 2x strasne prdla, zatvorila oci a este skoro pol hodiny spala 😀 😅 😀

ja som uz tiez povysavala, prach utrela a pracka mi perie ... fuka tu strasny vietor 😒 ale je 11 stupnov .... barunka spi, ale o chvilu vstane ... a ja som si uz dala polievku, lebo vcera som uvarila super cuketovy krem a mala som nanho hroznu chut, aj ked este nie je uplne cas obeda 😀

inak aj barunka ma fliacik na bruchu pod pupkom, ale nijak som to neriesila .. on je sice skor do cervena/ruzova, taky svetly ... ani dr nikdy nic nepovedala, ale asi ju pre istotu na dalsej poradni na to upozornim ... clovek ani nevie, co vsetko treba sledovat 😕

tatianka.g
11. mar 2011

@denisse 6:54 je skoro alebo neskoro?
my pravidelne stavame o pol siedmej najnaskor

denisse
11. mar 2011

@bambola
jeeej, ako rybka vo vode .. zlatunka je 🙂

denisse
11. mar 2011

@tatianka.g
to je u nas normalne asi .. vstavame zvycajne o 7 - 7.30 .. ja mam rada, ked vstaneme tak 7:20, to nam pekne vychadza rezim ... a obcas, ale v poslednej dobe naozaj len velmi zriedka a uz davno sa to nestalo, spi do 8.00 😉

luludi
11. mar 2011

@tatianka.g to mi vsetci tvrdili aj o muffinoch ;)

tatianka.g
11. mar 2011

no potesilo by, ze do 8:00 ale u nas to nie je realne
my spavame doobedny spanok na brusku, asi len tyzden ho takto ukladam a 30minutovy spanok sa zmenil na 2hodinovy

tatianka.g
11. mar 2011

@luludi na muffiny potrebujes naozaj overeny recept, ja som uz tiez vyskusala rozne a nie vzdy je to ono, teraz mam jeden a podla neho ich uz robim stale

denisse
11. mar 2011

@tatianka.g
to je dobre, ja to takto skusim s poobednym spankom ... ten my mame v kociari vonku, ale ked bude pekne teplo tak by som radsej vonku chodila s vyspatym deckom v golfkach ... este do konca mesiaca mam hlboky kociar, potom ho posuvan segre, tak budem riesit poobedny spanok ...

tinaki1275
11. mar 2011

Dobre rano damy ,my po zlej noci ..malej stekali sople..nechapem kde s nabrali ,vcera este nic nemala.. 😒tak sa nase arkticke pocasie na nej prejavilo ..dufam ze sa to nezhorsi ..odsavali sme 2x ale vela sme neodsali ..
ozaj k tomu zemetraseniu ,my sme mali minuly tyzden 6,8 niekde pri krete..a baby ja som asi absolutne mimo,nic som necitila..ale to nie je prvykrat .. 😀inac tu keby ze pride cunami ,tak sme v prdeli ..vraj to u nas nehrozi ..tvrdia greci ..dufam.. 😒
@bambola dojdi aj ku mne upratat..mas co robit na 3 dni ..mm predvcerom dokoncil skrine konecne 😕 uz som myslela ze to nedokonci ani do velkej noci ..takze vsade je prach z dreva ...
@mirka285 my mame na ocnych vieckach a na cielku male hemangiomy ale vobec nie su vystupene a uz pozorujem ze sa zmensuju ..ja by som tiez dala odstranit keby ze to nezmizne ,mne povedali ze do 2-3 rokovzvyknu zmiznut z takyc hcitlivych miest ako su ocka a tvar ..
@maxara to co si popisala nehrozi aby som ja lenivec robila este s radostou 😀
@kafoditka moja kamoska prekonala vtaciu chripku ,lezala na jiske asi tyzden ale zvladla to ..inac v gr uz tuto zimu umrelo na chripku okolo 50 ludi .ja normalne uvazujem ze neskor ked bude mala chodit do skolky ju dam asi zaockovat proti chripke..

maxara
11. mar 2011

@luludi ked pecies z listkoveho, tak tam naozaj nemas co pokazit 😉
@tatianka.g @luludi mirka ma skvely recept na cucoriedkove mafiny 😉

maxara
11. mar 2011

@tinaki1275 lenze ja som akoze pokrocila, vies? ich nezaujima, ze ja som rok sa ani nepohla.. simi hes vobec uz ani neviem (to je to trasenie panvou hore dole) a toboz nie do chodze (to bolo v dalsej choroske, co sme nacvicovali)

tinaki1275
11. mar 2011

@maxara a neboli ta jazva po pruhu ?nie je este skoro na take akrobaticke kusky?

maxara
11. mar 2011

@tinaki1275 😀 ved to nie su akrobaticke.. neboli ma, praveze je to lepsie, lebo napinam dost tie priecne svaly, akoze bok brucha, takze sa mi spevnuju, drzia mi brucho a tym padom mi tak netlaci na tu ranu vnutro moje

tinaki1275
11. mar 2011

@maxara no mas moj obdiv...ja sa budem mat problem dokopat na jogu ..planujem uz 2 mesiace..nejako mi este nevysiel krok .. 😀

bambola
11. mar 2011

@tatianka.g treba vyuzit kym tu energiu mam, ked uz teda prisla 😀

luludi
11. mar 2011

boze, pred 8 mesiacmi o tomto case som sa hadala s mm pred porodnicou, ze este nerodim a ze ma vyhodia s hanbou domov 🙂 nakoniec mal mm pravdu a bola som otvorena na 4 cm a isla som rovno na porodnu salu 😵

adelaine
11. mar 2011

@luludi 😀 😀

bambola
11. mar 2011

@denisse co je prdopeč 😕 😅

denisse
11. mar 2011

@bambola
PRasok DO PECiva ... 🙂

maxara
11. mar 2011

@luludi 😵 a par dni na to som ta zachranila pred megakonikom polomrtvym 😀

@tinaki1275 aaale prosim ta, ved keby si ma pritom videla, ako smiesne to na mne vyzera.. ☹ ale strasne ma to bavi, lebo nie je to ani klasicke tancovanie a ani cvicenie

@bambola 😀 nie j eto preklep?

Inak baby, ja som uz doupratovala.. dalsia havaria na potrubi, dokonca na hlavnom vodovodnom a na nasej ulici, cize nehrozi voda do vecera 😖 uz som si aj dala na fb status, ze ked sa raz stvorce spoja v pasik... malo by byt cele potrubie vymenene 😠

maxara
11. mar 2011

@denisse 😀 cize nieco na styl MATELKO MAly TELevizny KO..t (ale v skutocnosti kolotoc 😀 )

denisse
11. mar 2011

@maxara
ano, tu sa to uplne bezne pouziva, ja som si uz zvykla 🙂

maxara
11. mar 2011

@denisse akurat som mm hovorila, ze je to super nazov, ze rovno vyrobcovia by ho tak mohli nazyvat, lebo mm hned ze je to prasok do peciva, kvoli tomu, prdmi cesto nadychas 😀 😝

luludi
11. mar 2011

@maxara ze polomrtvy... zivy bol az - az 😀 no a ty si sedela este s bruskom tak zvlastne stastna a nadsena 😵 az si mala taku ziaru okolo seba 🙂

luludi
11. mar 2011

@denisse 😀 😀 😀

denisse
11. mar 2011

@maxara 😀 😀 😀

maxara
11. mar 2011

@luludi no popravde som si myslela, ze tam budem sediet len chvilku, nie 4 hodiny a ze podvecer budem mat ninku na rukach 😒 ale clovek mieni..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre