Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

luludi
5. apr 2011

@zrzulka a mala si to aj pri miske? aj u mna je to vidiet, musim vypchavat jeden kosik.. si pripadam dost divne 😅

luludi
5. apr 2011

@maxara @tatianka.g prave volal mm, ze v praci mali pizzove strudle veliky uspech, dakujem vam za tip a za dobre rady 😵 😵 😵 jednu som robila podla maxinky a druhu podla tatianky a obe vraj boli vyborne 🙂

monline
5. apr 2011

ahojte
som premýšľala, či poznám nejakú Miroslavu a jasnačka, že poznám -) Mirka, všetko najlepšie k meninám 🙂
My máme fajn deň, síce sa Danko skoro zobudil, ale udržala som ho v posteli hodinku, tak sme vyliezli až o pol ôsmej..a o desiatej zaspal, spolu so mnou a spali sme do dvanástej 🙂 obed mám zo včera, vypila som kafe a pôjdem danielka uspať...prečítala som si súkro, páči sa mi, že pribúdajú príbehy...
a moje didi sú rovnaké, teda takmer. Tiež uprednostňuje pravý prsník, ale snažím sa ako prvý ponúknuť ten ľavý a potom mením, on totiž zaspáva pri pravom prse (vtedy je v strede postele) a v noci mu dávam ľavý, vtedy mu je to jedno...
malý sa tu pri mne hrá, rozpráva sa s bábikami, zlatý je 🙂) asi by som mu aj sem hore mala dať nejaké autíčka 😀

zrzulka
5. apr 2011

@luludi luci ja si to uz nepamatam ale zda sa mi ze az tak brutalne som to nemala viditelne,. teraz je to naozaj dost vidiet....

tatianka.g
5. apr 2011

@luludi som rada ze sa podarili a nebolo to nic zlozite... 😉

zuzik1983
5. apr 2011

ahojte,
tak my mame dnes 9 mesiacov,boli sme na poradni a 9000g 🙂 vykukol nam druhy zubok,tak podla toho mam aj posledne noci nanic,stale hore,3hodiny suvisleho spanku ani nepoznam...
inak mirka vsetko naj k meninam 🙂

luludi
5. apr 2011

@monline ja zase rozmyslam, ze bubovi obstaram aj nejaku babiku, nech to ma vyvazene 🙂 rovnako ako ty kojim aj ja a predsa mam jedno prsko vacsie.. co uz.. hlavne ze z oboch tecie mliecko ;)

denisse
5. apr 2011

ahojte baby ...
tak sa hlasim z PO 😀 vcerajsej cesty z BA som sa obavala, ale dopadlo to super, barunka bola uzasna, aj ked nespala vela, tak sa s nou dalo hrat a nejak tie hodiny ubehli .. iba raz sme stali, niekde okolo Strecna, to som ju nakrmila a prebalila a isli sme dalej ...
tak som konecne po dlhej dobe doma ... a musim vam povedat, ze sme este vcera vecer boli na chvilu von, len tu pri baraku, lebo nasi nele kupili bicykel, tak ho hned musela ist vyskusat a za pol hodiny som tu stretla a pozdravila viac ludi, ako v prahe za pol roka 😀 😀
tak sa tesim, ze sme tu ... barunka tu uz ani nepotrebovala adaptacny cas, asi preto, ze v BA s nami boli aj nasi a tu nepribudli ziadne nove tvare, len nove prostredie, ale to jej asi nevadilo ... tak ani vcera neplakala ...

@maxara
@luludi
este som sa chcela opytat, ci chcete niekam poslat originaly tych fotiek zo soboty, ak ano, hodte mi mail do IP 🙂

denisse
5. apr 2011

@luludi
@monline
ja kojim stale na striedacku a to bez ohladu na to, ci pije vela alebo malo .. jedine, ak mam pocti velkej plnosti tak ponuknem dvakrat za sebou to iste prso ... aj v noci ju stale prekladam zo strany na stranu ...

denisse
5. apr 2011

a pribehy v sukre som vcera vecer zacala citat, snad si najdem aj ja chvilku a pridam svoj 😉

maxara
5. apr 2011

Pekny den,
my sme mali dnes s Ninkou pekny den. Boli sme plavat prvy krat 😵 . Bolo super, Ninka sa stale skerila a krasne sa unavila, az tak, ze nevladala ani dopit mliecko a bola KO. Potom sme si spravili vylet so SC, nasim sme napojili psa a taaaak. Pred chvilou sme dosli domkov, unavene obe.

@denisse jaska ze si prosim niektore fotky, posli take pekne, alebo ked sa ti nechce triedit, tak ... poslem mejl
@luludi a ty nedas fotky? ci vsetky su nepouzitelne? 😅 a inak som rada, ze chutilo

luludi
5. apr 2011

@maxara hm.. ked uz si to spomenula, mam asi 7 rozmazanych fotiek... som mala zle nastaveny fotkak.. mm to patricne okomentoval :( strasna hanba, ja viem... daj mi do IP tvoj mail, poslem ti a ked schvalis, uverejnim 😅

merikac
5. apr 2011

ahojte babulky,,vcera som nemala cas kuk a potvrdit maxine riadky, ze stretko bolo vyborne, pocasie nam prialo,,,a pre porovnanie pridavam aj ja par foto,,aby ste si ste si vytvorili uceleny obraz 🙂))) https://www.modrykonik.sk/fotoblog/merikac/albu...

mirka285
5. apr 2011

ahojte koceny,vsetkym vamvelmi pekne dakujem za priania 🙂 akurat uspavam Lindu,je tak unavena,ze sa hadze o postielku,cize vstava a od unavy pada 😀 vsetkym prajem prijemny vecer

bellablonde
5. apr 2011

ahojte
moje detvaky uz takmer spia, viete co je sranda? ze petulo chce kazdy vecer jednu a tu istu rozpravku ... o krtkovi a myske... comu som rada, lebo mam znacne obmedzenu fantaziu na vymyslanie pribehov 😀
@tinaki1275 ako uces? dufam, ze si spokofon (maxi 😀 😀 )

kocky ked vravite o prsiach...
ked som kojila petka, pravy bol mierne vacsi ako lavy, po dokojeni (12mesiacov) sa to pekne vyrovnalo a skocilo do normalu ako pred tehu..
Ale teraz mam problem, lebo to co mi zostalo su opadnute handricky (a to som kojila sasku len 5 mesiacov 😔 ) vsak sa od hanby ani nenavleciem do plaviek, ziadne oblubene podprdy mi nesedia dobre, musim si ist kupit mensie cislo kosikov ☹ ☹

katarina7777
5. apr 2011

@mirka285 vsetko naj k meninam, dufam ze bude romantikus vecer 😀

merikac
5. apr 2011

teeeda,,,jaka som ja ťapa,,,,sak Miri, ty mas dnes meniny,,ale ako sa hovori najlepsie na koniec 😀 😀 , takze @mirka285 ak mas dnes krasny den okrem toho, ze mas mena,,,tak nech vsetky tvoje dni su minimalne z casti take ako ten dnesny,,,,,,,,,,,,,( aj ked som citala, ze rano sa nezacinalo prave najlepsie 😝 )

bambola
5. apr 2011

Ahojte,

tak Matka uz spi, keby este tak nieco chcelo ist v telke 😠

katarina7777
5. apr 2011

@bambola aj nas leo uz spi a mala by som ist zehlit 😝

monline
5. apr 2011

@bambola na čt1 bude od deviatej Jedna ruka netleská, alebo Keby bolo keby je ešte pozerateľné

tak malý má konečne aj siedmy zub, dnes sa to prejavilo na troch pokakaných plienkach, tá tretia bola echt posratá, až pod pančuškami pretekalo, musel rovno do sprchy...konečne spí, dnes dlho zaspával..

katka55
5. apr 2011

ahojte 🙂 dnes som mala pozitivne narocny den. doobedu som sa vytesila z dvojmesacnej slecny. mi zaspala na rukach. ani si neviem predstavit, ze len nedavno bolo aj moje dieta take... 🙂 no a poobede prisla moja naj kamoska zo ZV, tak sme sa vykvakali do zblaznenia 😀 prelobzovali sme celu euroveu. ozis, @adelaine , nebola si dnes nahodou v eurovei?? no a moje dieta dnes bolo ukazkove a uz davno spinka, takze som happy 🙂
@luludi my aktualne nie sme v dubravke, ale koncom buduceho tyzdna uz budeme, tak si dame vediet o kocikovani 😉
a mne sa zda, ze mam tiez jedno prso vacsie. konkretne prave 😒

bambola
5. apr 2011

@monline mon no s tymi nasimi 4 kanalmi si mozem tlieskat sama 😀 😀 pustila som zahradu ale mam to len tak na pol ucha

monline
5. apr 2011

@bambola ja som mala zapnuté čt, ale pred desiatou som si uvedomila, že to vlastne nevnímam a nepočúvam, tak som prepla na ordináciu, tam aspoň viem o čo ide aj ked to vnímam len spolovice

tinaki1275
5. apr 2011

@denisse juj tak to je Barunka super..inac to som ti chela povedat ze nas Leia bola vzorova na dovolenke..vyslovene sa jej pacilo vsetko nove okolo nej ,hlavne ale som musela byt s nou ..problem bol ked sme sa vratili domov..evidentne sa nudila.. 😒 uzite si to a ty si aj oddychni a uzi si rodiny a znamych .. 🙂
@bellablonde uces v poohode hlavne som teda nic radikalne neriesila len melir na korienky zase a zostrihat trochu ..ale tie tri hodiny pre mna boli ako by som bola v spa..ked som dosla tak bola mala vyspata a napapana takze fajn akurat ju mm mal problem obliect ,ona najnovsie ked ju prebalujem trajda po celej posteli ,prestala som pouzivay prebalovaci pult ,bojim sa ze mi spadne.. 😒

tinaki1275
5. apr 2011

ozaj baby zabudla som vam povedat ze Leia je oficialne uz od vcera aj Slovenka 😀 uz ma slovensky rodny list a je prihlasena aj na trvaly pobyt v BJ... 🙂

monline
5. apr 2011

@tinaki1275 no super, tak Leia je aj Slovenka 🙂 a ozaj- ako ju vlastne voláte? aké sú na toto meno zdrobneliny? Leiaki?

monline
5. apr 2011

@denisse veru, aj som ti zabudla pochváliť Barunku, že cestu tak výborne zvládla..možno nastal zlom a už bude takáto skvelá 🙂 držte sa a užite si domov 🙂

tinaki1275
5. apr 2011

@monline presne aj Leiaki ..ale ja ju volam Leius. alebo zuzunaki (to je neprelozitelne),Leius/leiuska znie to tak trochu rusky a mm to nema rad..ale mne sa to paci .. 🙂

monline
5. apr 2011

@tinaki1275 Leiuš? čo značí to zuzunaki? asi nie nejakú zuzu

tinaki1275
5. apr 2011

@monline to ani ja neviem ,neprelozitelne ale je tu taka detska skupina asi 5 rocne deticky co spievaju pesnicky a volaju sa zuzunakia.asi nieco ako prckovia...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre