Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
24. máj 2010

majalili darmo,my skusene vieme svoje 😉 Kafko aj teba chytaju uz tie sladke chute?ja mam kazdy druhy den sladky obed,ja si uz aj na spagety nakydam granko 😀

kafoditka
24. máj 2010

@mirka285 ani mi nehovor, zasa som prepadla horalkovej manii a kupila som si tvarohoveho mišu nanuk a ten je teda neskutocny!!! mnam 🙂 hlavne ze nam dnes na kurze dokina vravela, aby sme sa neprejedali a stravovali sa racionalne, lebo zbytocne priberame kila nevyse a male bude mat velku porodnu hmotnost.... BLA BLA BLA asi zabudla, ze bola tehu aj ona 😀
ja uz ani maso nechcem, len kysnute a sladke veci 😅

cigaretka5
24. máj 2010

Kocky len
ako googlim tak nevidím ziadnu sietku na kocik čo som vybrala. Oni sú univerzálne ?

cigaretka5
24. máj 2010

Baby skusenejsie, chuť na sladké je predzvestou porodu alebo ako?

kafoditka
24. máj 2010

@cigaretka5 ja som bola minule v kike a tam v oddeleni kocikov mali plno tychto sietok na kocik... Aky mas vlastne kocik? Lebo sa da kupit bud original na dany kocik alebo univerzalnu..

stanka33
24. máj 2010

kafoditka tak to ja by som potom mala rodit stale 😀

janulienocka
24. máj 2010

ahojte babule, tu sietku potrebujem aj ja, obcas sa nam tu pri dome objavi vcela, takze musim kupit 😖
Jeeej kafko, ty uz mas 36 tyzden, to to letiii 🙂

kafoditka
24. máj 2010

@stanka33 ale ty si to mozes so svojou postavickou dovolit 😀 😀 😀 ja sa na kolac len pozriem a uz mam kilo navyse 😕

adka1311
24. máj 2010

baby aj ja by som si dala sladke....ale kvoli tej hlupej cukrovke nemozem 😝
ja sa taaaak strasne tesim na leto - babo bude z bruska von, cukrovka prejde a ja budem jest zmrzlinu od rana do vecera...u nas v dedine mame super zmrzku sa neviem dockat...uz mi slinky tecu.... 😎

a sietku pokojne kupte univerzalnu, natiahnete na kocik a je to...

kafoditka
24. máj 2010

@janulienocka ani mi nehovor, sak ja mozno do mesiaca rodim! 😅 😕

adka1311
24. máj 2010

inak kvoli tej prisnej diete cukrovkarskej skoro vobec nepriberam...horko tazko som doteraz nazbierala 6 kg...takze uz sa blizim na vahe k 60tke 😀

adka1311
24. máj 2010

Kafko a ty si dobra...ze mozno do mesiaca rodis....ved ty skoro urcite do mesiaca rodis a pokojne to moze byt aj ovela skor - ja mam okolo seba vela znamych, co porodili v 37 ci 38 om tyzdni.....
takze tasku nachystaj a cakaj 😀
Inak moj prvy syn sa narodil na zaciatku 36teho tyzdna.... 😀

adka1311
24. máj 2010

@kafoditka a zajtra ides za Dr. do porodnice ci si zle pamatam????

kafoditka
24. máj 2010

@adka1311 ved akurat som si to citala, co za blbost som to napisala 😲 😉
moj manzel sa striktne drzi terminu a hovori, ze "este mas mesiac cas zlatko" no nevysvetlis mu, ze to moze byt kludne aj tuto sobotu 🙂

kafoditka
24. máj 2010

@adka1311 nie, vo stvrtok mam poslednu poradnu u svojho gynekologa a v piatok idem prvy krat na Antolsku, tak som zvedava..

janulienocka
24. máj 2010

Adka presne, urcite mozme bezat aj skor, aj ja som rodila v 38 tt, a maly mal 3800 g 😕 😵

strasska
24. máj 2010

Ahojte, krasny vikend je za mnou, tak dufam, ze tyzden bude tiez dobry.
Tiez som dnes prala a teraz vkuse kukam von oknom, ci nezacalo prsat, nie ze mi to zmokne 😒
Inak vcera bolo u nas brutal horuco, tak som sa potila jak prasiatko, tak dufam, ze vysoke teploty sa zacnu splhat az koncom jula 😅
My mame tiez oslavy, teraz vo stvrtok ma Misko 2 rocky, ja mam meninky, takze dufam, ze nieco fajne upeciem.
Zajtra idem na poradnu a uz beriem aj listok na MD a som zvedava kolko drobciatko pribralo 😉 a ani nie som zvedava kolko som pribrala ja 😠 urcite vela. ☹

strasska
24. máj 2010

@janulienocka ja som tiez rodila v 38tt a maly mal 3600, ja by som aj teraz chcela v 38tt, ale bude jak ma byt 😉

janka256
24. máj 2010

no baby ja kazdemu vravim ze rodim uz o 3 tyzdne kedze uz som v 35-tom a moje deti idu furt 38+par dni este 😅 aj dnes sa ma jedna tetka pytala ze co som este doma ked uz som mala byt v porodnici no este nech ona ma stresuje uz teraz sa bojim porodu 😅

stanka33
24. máj 2010

ja som rodila 37a 5 tusim

adka1311
24. máj 2010

baby - to bude sranda, ked sa to tu rozrodi...budeme kazdy den len cakat na info,ktora uz nie je kinderko 😀 ale ak by sme sli poporiadku - prve miesto ma iste mojalili....

strasska
24. máj 2010

mne ale lekarka trochu pomohla, kedze sa malemu nejako nechcelo, v tomto je urcite po ockovi. Ten ma tiez vzdy cas 😀

sarai
24. máj 2010

ahojte, ja asi tiez budem rodit skor. doktor mi vravel na poslednej porade, nech vydrzim aspon do 36tt. ale ze do normalneho terminu asi nevydrzim.
inac, neviete nahodou, ci kocik tako je ok? ja sa v tom nevyznam a nemam ani skusenosti.

adka1311
24. máj 2010

@sarai a preco by si mala rodit skor? mas nejake problemy?

kafoditka
24. máj 2010

Baby inak OACKA sa od rana neozvala.... dufam, ze nema snahu predbehnut MOJALILI 😉 😀

sarai
24. máj 2010

tvrdne mi brusko a mam kvoli tomu skrateny krcok maternice.

tatianka.g
24. máj 2010

my mame tiez poradnu za sebou, babo je uz dole hlavickou len ma znepokojuje ze nas doktorka objednala znova az o mesiac, 21.06. :( dufam, ze bude vsetko v poriadku

adka1311
24. máj 2010

@sarai aj ja mam to iste a kludovy rezim ale ak sa babo rozhodne narodit skor, nik ho nezastavi...a opacne - poznam pripady, kedy boli baby otvorene na niekolko centi aj par tzydnov a nic sa nedialo - mnohe dokonca prenasali...a nedavno som citala jednu australsku studu, kde vysvetlovali, ze po 20 rocnom vyskume sa nepreukazalo, ze by skracovanie krcka priamo suviselo s porodom...niektore baby su total zatvorene a krcok sa neskracuje a nakoniec od takehoto nalezu do par hodin porodia a ine su dlho otvorene, krcok takmer ziaden a nic...
je to vraj najma o dietati, kedy sa rozhodne prist na svet...

jarja
24. máj 2010

Čafte baby, vidím že toto leto bude veľa bábetiek 🙂my sa už tiež nevieme dočkať s manželom, len horšie je to , že už by som mala pomaly ale iste aj tašku baliť, no ja akosi nemám čo do nej dať 🙂 ešte pár vecí musím dokúpiť. A ozaj keď už píšem, tak sa opýtam vás skúsených - treba do kočíka aj nejaký paplonik a vankúšik? teda viem že zo začiatku určite nie, kedže bude iba v zavinovačke, ale potom už keď sa nezmestí do perinky...

adelaine
24. máj 2010

kocky, vratila som sa z wenice, uff, to bol mord..skoro som umrela,
vonku bolo 26 st.C, blee...a ziadne podprdy na dojcenie tam nemali ☹
no neviem, kde ich pojdem zhanat...mam jednu anitu za 50 eur, teraz som
si chcela kupit nejaku obycku..a nic 😠
ale vylet bol plodny, aspon Riskovi som zase nakupila nejake drobnosti, mm
bude zase kukat, na co tolko veci 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre