Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

adelaine
4. sep 2010

@noemarta maly bol ukazkovy, az som neverila, ze je moj 😀
ked sme dosli domov, okupkali sme ho, napapal sa a zaspal sam
v postielke! 😲 musime ist takto na vzduch asi castejsie 🙂 🙂
ale od pol 5 bol hore a potreboval sa rozpravat, asi o zazitkoch zo vcera 😀

inak, aj mne sa velmi pacilo, bolo supis, deti posluchali, no pohodka 😀
maxi, dakujeme 😉

tinaki1275
4. sep 2010

Dobre rano dievcata,my sme mali tazku noc(uz zase ☹ ).Dievcata ja uz mam pocit ze to nezvladam..asi to je aj tym ze som tu sama a nemam tu ziadnu rodinu len zopar kamosiek a tie maju svoje problemy ..alebo na mna dolahlo baby blues oneskorene..nechapem ako to zvladaju maminy s 2 detmi ...asi som neschopna..

zrzulka
4. sep 2010

.... no baby tak super ze ste si vcera takto uzili... aj pocasie vyslo.... ja vzdy vsetky stretka akosik prehliadnem.... 😒 ani som nepostrehla ze sa cosik organizuje
tesim sa na foto... a to verim ze ste vsetky stihlunke kocice 😉

zrzulka
4. sep 2010

my mame dnes uvitanie do zivota maleho a potom nas mama pozvala na obedo-veceru tak som zvedava ako to maly zvladne... minuly tyzden ta svadba nic moc teda 😖 bol napaty... cely ten cas nevedel zaspinkat takze som ho mala furt na rukach

oacka
4. sep 2010

@tinaki1275 veď máš nás! ja som na moju asi 2x aj nakričala tak zľahka, že nech už prestane revať 😲 ☹ ... ale nezabralo ... musíme to len vydržať.
teším sa na fotky zo stretka, také optimistické si prosím ako minule! 😉

oacka
4. sep 2010

@zrzulka mne ja najlepšie s mojou sama doma. alebo keď s ňou ideme na nákup. mm ju vobec nevie utíšiť a z ostatných aj z babiek je nervózna,hoci sa pred nimi tvári že v pohode... po návšteve je taká nervóznejšia.

mirka285
4. sep 2010

dobre ranko 🙂 ja som len nakukla v rychlosti,my ideme dnes do Sale,prikladam foto zo vcera,ale mam len dve,a tusim su na nich viac nasi chlapi 😀

oacka
4. sep 2010

@mirka285 a kto sú tie blondínky?
baby, všetky vaše deti majú cumlíky? ako ju naučiť cucať cumeľ? šak si ide vysať krv z ruky, aale cumeľ nechce ani za nič. už si strká obe ruky naraz do pusy....

kafoditka
4. sep 2010

@oacka ahoj, moj tak isto..cuca ruku o dusu, az na nej mlaska 🙂 Ale my dudlujeme vo velkom, tak ked zacne cucat ruku, dam mu dudel.. Oacik a aky dudel davas malej? Moj napr. ma iba obycajny kaucukovy - taky hnedy. Silikonovy nechce ani za svet. Vyskusaj Kike viac druhov, mozno sa na niektory chyti. Ja mam dudle od Canpol babyes.

bambola
4. sep 2010

@oacka nasa tiez, prisaje sa na vsetkych a na vsetko 😀 ale cumel vypluva. ja som aj rada, chceli sme ju mat bez cumla ale niekedy by to pomohlo ked chce len zaspat a dudluje cicik 😠 inac som skusala aj silikon aj kaucuk a nic, vypluva 🙄

oacka
4. sep 2010

@kafoditka my máme asi 5 druhov, všetky ju hrozne ročuľujú, máme malé okrúhle,aj také žlté kaučukové okrúhle, aj sploštené... neznáša,že je to umelina...

oacka
4. sep 2010

@bambola no presne,aj moja ma ide zožrať,ke´d je na rukách. a úplne zúrivo si tú ruku saje,až sa celá zohne do klbka. keď nemôže byť na cicke furt, už ma začínajú štípať, a ešte tie kvasinky k tomu... a hrozne slintá, aj vaši?

zrzulka
4. sep 2010

my dudel vobec... doma ani neskusam a ked sme vonku tak mame od aventu take obyc silikonove. niekedy chyti a dudluje ale viac sa jeduje. tak vyskusam este tie canpol kaucuky.... zase uspech je aj to ze vobec chyti cumel lebo napriklad miska ona vobec ona ani len nechytila
@oacka na hojdacke blondina je maxi to je jasne a ta kocka s kocikom zeby noemarta???chlapov neviem ktory ku komu patri ...

kafoditka
4. sep 2010

@oacka a keby si vyskusala take tie hryzatka alebo nieco makke?? Mne povedala dokina, ze niektorym babatkam mozu ist zubky aj v troch mesiacoch.. je to skor vynimka, ale moze sa stat.

kafoditka
4. sep 2010

@oacka je tam neomarta a adelaine, vidim tam Mirkinho Gabka - teda tusim, ze je to on a Maxinho Michala, tretieho neviem zaradit..

oacka
4. sep 2010

no asi tie výčitky na moju zabrali - spí už vyše hodiny! som sa jej v zúfalstve pýtala: Kristínka, prečo nemôžeš byť ako iné deti,čo spia celý deň, prečo musíš mamku zlostiť? a ona ľahla a zaspala... chúďa, bude si myslieť,že ju nemám rada ☹ ☹ ☹

zrzulka
4. sep 2010

@oacka presne... s muzom ho nemozem nechat lebo on je sice pokojny ked je u neho na rukach ale nakojit ho nevie 😀 nas drobec by sa cele dni nosil na rukach.... takze v restike to bude asi tiez tak... ved uvidime....este je malicky este ma narok na to byt mojkany celych 24 hodin denne ked si to vyzaduje... ale badame prve ziarlivostne sceny zo strany misky

oacka
4. sep 2010

jemine, to vyrehotané za blondínkou s kočíkom je isto maxin manžel! 😀 😀 a tá blondínka je noemarta? a addelainin malý bol dobručký?

zrzulka
4. sep 2010

@kafoditka ty si tam neni? myslela som ze jeden z tych fesakov je tvoj 😎 😀

oacka
4. sep 2010

@zrzulka občas ma štve,že mm mi nevie s ňou pomôcť... akoby to vzdal, rozpráva sa s ňou a keď už neprestáva revať, tak ju nevezme na ruky,ale nechá to mňa... neviem,čo sa stalo....a ona teraz častejšie reve ke´d je s ním...

kafoditka
4. sep 2010

@zrzulka ee, ja som na Kysuciach u rodicov..

zrzulka
4. sep 2010

@oacka bud noemarta alebo bellablonde... jake tipovacky 😀 😀 😀 a ten dlhokan s okuliarmi je ci????

zrzulka
4. sep 2010

@kafoditka jaaaaaaaaaj 😉

zrzulka
4. sep 2010

@oacka neboj ona je este malinka to se vsakne casom :O))) uvidis... muz je len vyhukany z toho ked place... oni to nepriznaju ze sa boja dietata vtedy co i len dotknut... moj to tiez s babetkami nevie ale s miskou to zvlada bravurne....

kafoditka
4. sep 2010

@zrzulka
@oacka
musime pockat na baby, kym napisu, aby nam to ozrejmili 😀 😀

zrzulka
4. sep 2010

no nic idem sa chystat... by sa mi chystalo keby som si mala co na seba navliect ze jo? ani vy sa nezmestite este do povodneho satnika??? uz mi chyba len kusok na zapnutie gombika ale brucho preteka cez okraj... ach jo...

zrzulka
4. sep 2010

@kafoditka jake sme zvedave ze jo???? 😀 😀 😀 budeme musiet pockat co ine nam ostava 😀

kafoditka
4. sep 2010

@zrzulka napodobne.. ja sa narvem do rifli len pomocou stahovacich nohaviciek.. aby to ako-tak vypadalo 😒

noemarta
4. sep 2010

caute babule,
aaaano, to s tym kocikom som jaaaa, dobra tipovacka a ta druha blondyna je adelaine a ten vysoky v okuliaroch je jej mm. ja som bola bez polovicky.
prikladam foto zo vcerajsej akcii, belablond je ta v tom ciernom tricku s malou Saskou na rukach.

merikac
4. sep 2010

@maxara ,
@noemarta ,
@mirka285,
@adelaine ,
@bellablonde, dievcata, super ste, pocasie vam prialo, v dobrom vam tu akciu aj zavidim..... 😀

merikac
4. sep 2010

@zrzulka achh,teda mat tvoju postavu a tvoj problem navlecenia sa do niecoho,,ved tebe aj vrece pristane 🙂 a ja nech si obleciem zas cokolvek super vyzeram ako vo vreci ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre