Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zrzulka
10. sep 2010

@kafoditka ja ten vigantol nedavam vobec ale skusim najst co mi ostal este po miske ten by mal byt oki lebo tam nie je ten balonik. sakris tento sytem sa mi celkom viac pacil a takto to dopadlo...

ja inak kramy este furt nie... vsak nech ani nedostanem takto sa mi to celkom paci... pri miske som dostala az ked mala 8 mesiacov tak som zvedava ako to bude teraz...

zrzulka
10. sep 2010

@aalexis007 nam to pedina natrela octanovou mastou ale ja som to uz nicim nenatierala lebo opuch ani zatvrdlinku nemala. miska nemala reakcie na ockovania chvalabohu ziadne....
inak pred ockovanim je dobre miesto kde sa bude pichat potriet znecitlivejucim kremom ... vola sa emla... v at predavaju uz hotove naplaste s touto latkou

sarai
10. sep 2010

baby, prikrmovanie v 4. alebo 6. mesiaci znamena, ked zacne ten mesiac, ci ked az skonci. alebo tak uprostred.

mirka285
10. sep 2010

@kafoditka porad sa mi slinky zbiehaju 😀
@katty17 no Sandricka uz pekne potiahla,takto zacala aj Linda a teraz potiahne desat hodin spanku v pohode,tak snad aj tvoja sa takto pochlapi za chvilu 😀
@aalexis007 je to v poho,v leharni si na tom mozes kupit octanovy zabal...

zrzulka
10. sep 2010

@sarai ked skonci

mirka285
10. sep 2010

stale sa tu riesi ten Vigantol,no ja som asi sprosta ale ja to kvapkatko mam sklenene???

kafoditka
10. sep 2010

@mirka285 ja tiez, sklenene.. 😕

mirka285
10. sep 2010

tak mi vysvetlite ten styk s gumou,lebo mne sa tam ziadna guma vo Vigantole nemoci,a aj som ho vonala a nezapacha ani nic...nechapem 😕

lulu1983
10. sep 2010

@katty17 potom klop klop, nech jej to ostane 🙂

janulienocka
10. sep 2010

cauko dievcata, maleho mam prechladnuteho, chudatko tazko sa mu dycha ☹ hnusne pocasie 😠 bavite sa o vigantole, mne ho lekarka kazala uzivat dalej, tak neviem, my uzivame 😒

lutsine
10. sep 2010

@janulienocka aj nam vravela, ze mame bratt kludne dalej

tinaki1275
10. sep 2010

dobre rano baby,tak mi dnes ideme na kontrolu s klbikmi,tak dufam ze to bude ok..akurat nemam chut tam trcat s tolkymi malymi detmi..dufam ze nieco nechytime...

lenkaaninka
10. sep 2010

@mirka285 kolko potiahne??? 10 hodín???? ty kokos to je sila mne malý 6 hodín v noci a potom už len tri a potom podchvilkou je hore....síce sem tam dva krát po dve hodky aj cez den...ale že 10 hodín wauuuuu

lenkaaninka
10. sep 2010

@janulienocka aj u nás sa to rýsuje tak doktorka nedala babám antibiotiká čo som rada ale kvapky do nosa a ninke sirup taký na menšiu tvorbu sopla...ked idu cikať tak majú plienku na hube tzv. rúšku 😀 aj ja ked tam idem tak s plienkou na hube...

dneska tu máme brigádu tak pečiem mäso a už som zničená ešte nieje ani 11 hodín

adelaine
10. sep 2010

..no kukla som tu adela show z archivu a fakt, ta bartoska asi na niecom fici :( bola odpalena riadne,
prislo mi to ako psychofarmaka kombinovane s alkoholom ...

@katty17...tak dobre, lebo som sa zlakla, ze po 10 dnoch mam zase kramose :(
fakt mi to vobec nechybalo , aach jaj

a inak, vigantol, ja tiez davam, davam este ten, ktory som davala risinovi odjeho 10 dna zivota,
ten nesmrdel, nic mu nebolo, podla mna to len teraz vznikla nejaka chybna seria, ktoru stiahnu z
lekarni a bude pokoj, takze ja sa nad vigantolom nevzrusujem...

@zrzulka, neviem, ci emla ma az taky vyznam, dieta neboli tak velmi samotny vpich cez kozu,
ale podavanie danej latky, emla trosku znecitlivi kozu, podkozie uz nie, a to prave boli,
preto tam je zatvrdlinka, skor vidim vyznam v aplikacii octanu po ockovani.

maxara
10. sep 2010

@agika1982 @lenkaaninka idem na zlcnik ☹ po Ninke mi ostali kamene v nom..

@kafoditka no tak to mate celkom aj nabite..

@mirka285 jasneee, ja mu doprajem.. ved chudak potom bude od stredy s Ninkou sam a bohvie dokedy.. a vcera som zazila to co bambola, ze Ninka mrncala a ked som ju chytila ja, tak kludne mi zaspala na rukach.. u Miska ani za svet.. mali sme totiz do 23tej navstevu 😒 co sa nevedela vychomutit od nas a tak sme Ninku drzali na rukach.. tak som zvedava ako si s nou poradi. Snad na nu nebude kricat ☹

@adelaine presne tak, obcas nieco podat, mm zapina vysavac pri odsavani soplikov a umyva tu nadrzku na susne, ohrieva mliecko, donesie nejaky kus oblecenia, ktory zabudnem alebo platenu plienku, ked si moc grcneme.. skratka detaily, ale pomozu.. nuz tak bud budem mysliet logisticky a vsetky cesty optimalizujem alebo sa nabeham ako svina..
Inak vcera som bola na gynde a dnes mam take ako spinenie.. tak snad mi nezacinaju kramy, sakra.. ☹

@kafoditka @mirka285 aj tu v PK je taka pizzeria, co vlastni talian, bola som tam dvakrat a uuuuplne som sa zalubila do tej pizze, naozaj nieco uuuplne ine, ako tie shity.. ale ja lubim aj tie shity 😉 tak nastriedacku

@lulu1983 ja som kvapkala opthalmoseptonex, preslo nam to, ale potom sa to vratilo.. bola som u dr, poslala nas na ocne, ale mali dovolenku, tak zatial do pondelka este kvapkam septonex a ten hnis jej septonexovou gazou vytieram

kafoditka
10. sep 2010

@maxara jasneee Peti, hlavne vela pocesnakovane okraje 😉

lenkaaninka
10. sep 2010

@maxara jooj moja držím palce ja sa tomu zatial uspešne vyhýbam a o tej logistike??? no ja mám všetko vrátane mliečka a totál všetko vyždy nachystane na posteli a uterák si nachystám na točku na umyvadlo a tým pádom nemám problémy pri kupaní u nás je to otázka max 10 minúť za tie roky som to vychytala

lenkaaninka
10. sep 2010

boha baby ja som do truby na to mäso dala alobal aj popichala furt tam čosik prská a tak som to pootvorila pary ako v saune kurnik neviem odkial tam čo kvápe

alllexa
10. sep 2010

@mirka285 @agika1982 - ja tej Bartosovej moc neverim - robi zo seba chuderku, ale za vela veci si moze sama - mala vztahy s dvoma zenatymi chlapmi (Staidl, Podhursky), vseliake skandaly (napr. s tzv. "unosom"), spory s rodinou, stale meni manazerov, nikto s nou nevydrzi - uz to hovori same za seba.

@maxara - no, aj mna to caka - byt slamennou vdovou - mm bude mat vseliake teambuildingy a pod. Tiez som zvedava, ako mi to pojde samej🙂 Ale okupat maleho viem🙂
Inak, to je dost drsne s tou rankou:( Snad uz tie komplikacie coskoro skoncia - po tej operacii by si si uz zasluzila klud.

@noemarta - prave som si tu show kukla cez net - tie lieky proti depresii tak ucinkuju, ze je clovek zblbnuty. Ale Adela bola podla mna dost ironicka.

mojalili
10. sep 2010

Ahojte kočky,
tak sme sa vratili od lekara, Danko ma zapaleny nosohltan, uska, a dasienka k tomu, zubky to teda este nie su. No chudatko moje male, pani doktorka nas poriadne vysetrila a dala mu kvapky na vsetky otvory 😀

adelaine
10. sep 2010

@mojalili fuuuha, to kde ste chytili? zeby z tej kosy, co ste mali doma?
:( ten nosohltan ma od usiek chyteny...chudak

mojalili
10. sep 2010

@adelaine asi z tej zimy, no veru, aj tie dasienka dokopy su k tomu...ale hlavne je, ze vieme co to je. takto som polemizovala... ☹

maxara
10. sep 2010

@kafoditka 😉 jasaaaan, to musi byt, ale na cas musim na pizzu a aj na cesnak zabudnut ☹ no ale vianoce by uz mohli byt v suchu 🙂

@lenkaaninka @alllexa my sa kupeme v kybliku, Ninke sa tam velmi paci.. kupem od zaciatku ja, mm len asistuje, aby to malo hladky priebeh.. no a ja som si tym padom zvykla a teraz to skratka len nebude mat hladky priebeh.. najhorsie je, ze kupeme okolo 20tej az 20:30, aby potom pekne zaspinkala a spala celu noc a od 19tej dovtedy ju mam na takmer prazdnych ceckoch.. cize teraz kym nachystam kybel a pod tak mi bude vrestat.. ale nevadi, to sa da.. a inak, tiez nam to trva tak 10-15 minut aj s obliekanim a odsavanim. 🙂

@mojalili no parada.. dufam, ze Ninka nic take nechyti, ma porazi.. aj mi tu mame totiz chladno.. ale mm uz prestavil kurenie, nech nam zacne kurit skor. Mali sme nastavene, ze sa zapne ked teplota klesne pod 13 stupnov, tak prestavil na 15

maxara
10. sep 2010

tak som nasla nejake nase fotky, tak porovnajte na koho sa Ninka podoba
Ja som v postielke, ocko je v kosi na pradlo a Ninka je farebna

alllexa
10. sep 2010

@lenkaaninka - bud rada, ze Ti potiahne 6 hodin🙂 To ja mozem len snivat - dnes som sa tesila, ze v noci potiahol 3 hodiny, lebo zvycajne sa bui po dvoch hodinach.

mojalili
10. sep 2010

@alllexa Maxi, myslim, ze tu platí - celý tato 🙂

maxara
10. sep 2010

mama ako babatko 🙂

maxara
10. sep 2010

@mojalili 😉 vsak, aj ja vravim

lenkaaninka
10. sep 2010

@maxara myslím že ocko 😉

@alllexa to vážne mna by asi mrdlo ja som to tak mala pri dcérach bolo to brutálne

@mojalili chudiatko choručké malinký...to je najhoršie pri maličkých babatkách ked su choré že su mrnčavé a zlé a nekludné...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre