Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
12. sep 2010

@mirka285 ano,,ma aj maly,,a dali sme aj emme,,,tak uvidime,,,ved aspom tam davaju este nejaku rocnu premiu,,inac nemam pocit,ze by bol niekde nejaky velky silny urok

zrzulka
12. sep 2010

mozno ked trosku maly podrastie tak sa to zmeni... dufam... ani nechcem vediet co by bolo keby sme mali este aj tretie 😒

mirka285
12. sep 2010

@kafoditka ved to ze nemam jej co kupit lebo vsetko ma...ja ked jej nieco aj kupim tak sestra ma vzdy zdrbe ze naco som to kupovala ze ved ona take ma tak mi to da...no a to keby ste poznali moju segru,tak ona kupila fakt kazdu blbost deckam ktora existuje....az ma to niekedy stve,tak nasilu doplnam malej satnik ruzovymi vecami lebo mam pocit ze uz ma vsetko len modre a zelene....

zrzulka
12. sep 2010

@kafoditka kolko sa plati v tom snope??, nezistovala si???

kafoditka
12. sep 2010

@zrzulka to je vsetko cca okolo 150eur za 10hodin tusim.. nemaju to na stranke vypisane, musela by som zavolat na recepciu

mirka285
12. sep 2010

@zrzulka alebo mozno je oblubenejsia zatial,lebo Patko sa este neprejavil,mozno to che len cas....
@merikac ved to ze uroky su o nicom,ale ja ked si tie peniaze necham doma,ja sa poznam,ja jej ich miniem...

kafoditka
12. sep 2010

@mirka285 tak jej to jednoducho odloz.. 😉

merikac
12. sep 2010

@kafoditka
@mirka285 je jasne,ze ak uz nieco ma,,tak je zbytocne,tak ako pise kafka, nieco zakladat,,,a je rozumne ich minut na veci ktore bude mala potrebovat,,vedk prakticky su to peniaze namiesto vecnych darov,,,cize ak sa rozhodnes ich niekde pouzit pre malu,,nikto z darcov sa iste neurazi,,,,,,,,,,,,

zrzulka
12. sep 2010

@kafoditka tolko som aj ratala ze si prichystame 😖 teda dvojnasobok inak aj hotel west robi kurzy... dokonca aj vikendovky

kafoditka
12. sep 2010

🤐 🤐 ja sa priznam.. ja som mu z toho tipla 50evri 😝
@mirka285

zrzulka
12. sep 2010

@mirka285 a neda sa to vlozit na tu farbicku??? my mame slonika ale ten ucet sa mi velmi nepozdava teda.... malemu dame nieco ine urcite

mirka285
12. sep 2010

@kafoditka no tak to musim tak odlozit aby som k tomu nemala pristup 😀 inak povie Vam srandu,moj otec si tak odkladal peniaze,ze potom na ne zabudol a nedavno mama nasla svajciarske franky ktore su uz neplatne desat rokov v hodnote sto tisic korun 😠

merikac
12. sep 2010

@mirka285 jaaaj,,to by sa kupovalo,,zimne cizmy,,aj nejaka ta bundicka by sa sikla 😀 ,,,to poznam,,lakadlo velke,,ja pre istotu vzdy dam prachy mame,,ze mami na odloz a ked treba, tak pytam ,ze daj,,,idem kupit- vlastne tykalo sa to este denisa ked bol maly,,teraz si tie prachy necha on a uz on rozhoduje, co si za ne kupi

merikac
12. sep 2010

@mirka285 otec, je fasa, ze mu nechybali,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, 😀

merikac
12. sep 2010

@zrzulka moj syn ma sporenie v alianzi,,nejake aj s urazovym poistenim a tiez by som to najradsej zrusila,,ale dostane vyplatene peniaze v 18-tke,,tak uz vydrzim 3 roky,,ale keby som sa mala znovarozhodnut, tak uz nikdy

kafoditka
12. sep 2010

@mirka285 🙂

bru nocku, ja uz idem off

mirka285
12. sep 2010

@merikac to som aj ja povedala...ale mama bola v Narodnej Banke a povedali jej ze ich moze vo Svajciarsku vymenit tusim do roku 2020 ale tiez len v akejsi ich NB,tak vymyslela ze si urobia vylet Svajciarske hrady a zamky a vlastne hned polku minu 🙂

mirka285
12. sep 2010

@merikac a preco by si mu uz nedala to sporenie?co ta odradilo?

merikac
12. sep 2010

@mirka285 tak myslim, ze ak to fakt vymenia,,tak budu mat peknu spomienku na vylet,,,mamina ma dobry napad

merikac
12. sep 2010

@mirka285 lebo mal par urazov a slabo to bolo obodovane,,priklad,,prepichnuty usny bubienok bol ohodnoteny rovnako ako zasivany penis a zlomena noha,,a po druhe,,pre sa mu tam urokovalo,,cize co sme vlozili, to dostane aj spat,,a to urazove sme len prerobili, i ked asi pri urazovom sa takto rozmyslat neda, proste bola to zla volba,,ale existuju aj dobre poistenia,,kamoska za slepak maleho v zahranici dostala 50-tisic a vela mu neplati

ericica
12. sep 2010

@mirka285 super za krst dopadol vyborne,,,nas to len caka v sobotu dufam ze malinka bude dobrucka 😵 @maxara maxi tak najdi foto aku chces a posli mi mailom alebo mozes aj na fb....
@monline je to veru niekedy o dusu takto pri detoch robit hlavne ked je niektora chora....napr Rebeca mi uz dve noci po sebe grcia
@mojalili tak vam zelam aby ste sa co najskor dali do poriadku,.,,,
@denisse uz nas to preslo my sme mali tiez hrozne sople chuda moje male ani papat nevedela poriadne stale mala plny nostekkk stale som len odsavala ale my sme teplotu nemali---tak dufam ze vas to ca najskorej prejde 😢

merikac
12. sep 2010

@mirka285 pre sa mu tam urokovalo znamena- ze prd sa mu tam urokovalo 😀

mirka285
12. sep 2010

@merikac tak to ano,uroky su o nicom,mne skor iso o to aby mi vyplatila to co som mu nasporila...ale je to naprd vsade,aj v bankach su tie uroky nijake..
@ericica snad bude Mala dobra,ja som Lindu predtym nakrmila a potom mi v kostole pekne spala a zobudila sa az na samotnu akt 😀

bambola
12. sep 2010

neviete mi poradit kde v BA kupim termofor ?

mirka285
12. sep 2010

@bambola podla mna v Zdravotnickych potrebach...vygoogli to

monline
12. sep 2010

@mirka285 Linduška bola krásne vyparádená, aká veľká dlhonohá už je 🙂 aj tortička je krásna

tinaki1275
12. sep 2010

@merikac no ja by som rada krstila na slovensku,uvidime..ak nie budem musiet zniest 450 ludi... 😖 na svadbe sme svokrovi povedali ze maximum 400 a bolo 450...ale ti ktorym sme boli dnes na krstinach mali svadbu s 1200 ludmi!!!
do jazyka si hryziem pri svokre pravidelne,ale to asi my vsetky nie?

monline
12. sep 2010

@tinaki1275 tak toto je absolútne iná mentalita...ako taký krst prebieha? to sa aj musí pohostiť tých 450 ľudí? kto to financuje? mladá rodina bez peňazí? nechápem..mne bolo našich 20 ľudí príliš..preboha 1200..to potom každú chvíľu chodíte na oslavy...aké veľké dary sa dávajú? myslím hodnotou..v akých veľkých sálach sa koná svadba, ak tam je toľko ľudí? vonku v parku? či na zámku?

monline
12. sep 2010

@tinaki1275 včera som si neodpustila vtipkovať na účet svokry, má práve vytrhaných minimálne 5 zubov a čaká na mostík, tak keď som ju zbadala vravím Dankovi..aha Danko, babi má toľko zubov ako ty 😀

mojalili
13. sep 2010

@mirka285 Mirka, aj my sme zalozili dankovi stavebne sporenie. Vyhoda je ta, ze ti stat prispieva rocne nejake korunky, a vlastne je to v podstate to iste iba to, ze mozeme aj my kedykolvek vybrat peniaze...ale to nemienime... LILI ma poistu Generali, urazovku Uniqa a este jej vlastny otec dava na vkladnu knizku (cast vyzivneho). Takze mame deti zatial poriesene 😉
NO ale @mirka285 to som tomu dala, ze to je tvoja sestra 😕 ale urcite si i ty taka kočka 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre