Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

liluu
15. sep 2010

čaute dievčatá, tak ja už mám po mliečku, vydržala až 2 mesiace 😒 hlavne že od 6. mesiaca som mala mokré pyžamá
tak je to asi pravda že ked prídu krámy, je po mliečku ja som za 3 dni nemala nič ☹

tinaki1275
15. sep 2010

@kafoditka dik..

kafoditka
15. sep 2010

@liluu ja sice kramy nemam, ale som na tom podobne.. vcera a predvcerom som davala malemu nutrilon kazde druhe krmenie a dnes mal materske len rano a cely den je na nutrilone, co sa mi vobec nevytvara mlieko.. 😒 😔 Teraz si odsavam, som skoro hotova a dokopy som odsala 120ml - tak na jednu davku pre maleho..

alllexa
15. sep 2010

@maxara - to je teda hrozny zazitok, co sa Ti stalo s malou:( Esteze si nestratila duchapritomnost!
A na zajtra drzim palce, budem na Teba mysliet!

@mojalili - drzim palce, aby sa Lili coskoro uzdravila! Je to dost neprijemne mat popri babatku, o ktore sa musis starat, male dieta, ktore je chore...

@tinka349 @mojalili @bambola - pekne fotecky, mate pekne deticky!

@denisse - jeej, ta ma ale huste vlasky!🙂

@liluu - a co sa stalo, ze sa Ti to mliecko stratilo?:(

alllexa
15. sep 2010

Neviete mi poradit nejake samohojdacie kresielko/lehatko do 60 EUR? Maleho musim stale drncat na lehatku, inak place... Tak by som chcela nieco automaticke, nech stihnem aj navarit a normalne sa najest🙂

bambola
15. sep 2010

@merikac dakujem za koment ku fotke, nadherny a vystihol to , az mi vbehli slzicky do oci 😵

liluu
15. sep 2010

@kafoditka @alllexa ja som asi 2 týždne dávala Nutrilon na večer. Lenže minulého týždňa, na tretí deň menzesu, Filipko preplakal celý deň, tak som si odsala a za celý den som si odsala 200ml čo má chudáčik do dňa vypiť okolo 800ml tak ma skoro drblo.
Najlepšie je v takej chvíli kojiť aby sa mliečko zachránilo ale kojte, keď vám babetko modrie od zlosti
Tak potom som si odsala ešte 3 dni po 120ml a potom už len 20ml za celý deň, tak už tobol koniec
A nepomáhali ani homeo, vinea, melta, čaje, no proste koniec

noemarta
15. sep 2010

Ahojte koceny,
@maxara prosiiim ta nestresuj, vsetko dobre dopadne, jasneeee!!!!
A to co si zazila s Ninkou, hm... to som zazila aj ja s Nelkou zo zaciatku, tiez dost grcavala, aj nosom a az sa zadusala, ale preslo to, chvala bohu.
@denisse mas kraaasne kocky, velmi su chutneeee. 🙂

noemarta
15. sep 2010

@alllexa ahoooj ako sa dari, uz je lepsie, uz sa lepsie citis???
A kojis stale, ja nastastie mam zatial dostatok mlieka..

mojalili
15. sep 2010

@denisse DENIIII NELKA MA úúúúúúúúúžasnéééééé vlasky 😕 😵 😵 😵 😵 😵 ja zííííram. I ked viem, ze sa urcite tazko cesu, ale moja LILi ma hrozne plsiky, kde nic tu nic.....
Deni, reakcia na ockovanie moze byt do 24 hodin, aj ked bude teplota, do 24 hodin by to malo vymiznut... 😉
A k tomu EMG - to je zavedenie elektriky do toho tunelu......uz mam potvrdeny vysetrenim karpalny tunel, je to iste, len teraz mi ide zistovat priechodnost a podla toho sa zariadi dalej, co s tym. Ale nepotesil ma, ze je to nastalo... 😒

mojalili
15. sep 2010

@alllexa - dakujem za LILI, ona je taky maly sinter, pokial nema 38,5, ak jej nic nie je...takze jej nic nie je, len si opet rano vypocujem kaslanie strasne....tak uvidm, ci ju dam do skolky...

NO kocky, tak sme boli s muzickom na nakupoch, kupila som si aspon nieco. CHcela som sa v tom odfotit, ale ten moj muz je antitalent vo foteni, nemohol mi povedat, vyrovnaj si tu tuniku? 😠 😠 😠 😠
tak tu je vysledne foto.....nova tunika, elastacky, krasna bluzka a hlavne nove prechodne topanocky, jemne kozene, tak sa mi v nich dobre chodi...🙂

mojalili
15. sep 2010

Píšem ako hotentot na tri razy, ale neisla mi dat fotka do predchadzajúceho...
@liluu CO narobis, ak sa neda tak sa neda, hlavu nevesaj, moja LILI bola od 3: mesiaca na umelom mliecku a je pevna, krasna a sikovna 😉 Aspon sa nebudes stresovat 😉

cigaretka5
15. sep 2010

@mojalili Ty si poriadne schudlaodkedy sme sa videli u ortopeda..... Kde ste boli shoppingovat v se asi nie, ze?

mojalili
15. sep 2010

@cigaretka5 nieeee, v Senici nic veru nie je. V Hodonine sme boli. No to robi dost ta cierna, alebo tie prebdene noci 🙂 Ale potesila si ma moc 😉 😉 😉

kafoditka
15. sep 2010

@mojalili a ty kde mas to brucho o ktorom stale hovoris, ze ti velke ostalo??? 😕 😕 😉

mojalili
15. sep 2010

@kafoditka jaj moja, ale to som zamaskovala teraz tou ciernou 🙂 preto som sla na nakup, aby som nakupila maskovacie 🙂 Nie vazne, mam stale, nosila som 36 -38, teraz musim mat skrz brucho č.42. NAvrch tiez, hroza...

kafoditka
15. sep 2010

@mojalili kazdopadne vypadas fakt super.. a cislo 36 pri tvojej vrtuli v zadku budes mat za chvilku 😀 😀

mojalili
15. sep 2010

@kafoditka pravdu povediac uz som dala vsetky gate č.36 svagrovej, do toho sa nedopracujem nikdy.... kedze este bude tretie, tak snad potom to pojde dole same...., 3 deti, velky doma na upratovanie a zahrada...super ved na chudnutie

monline
15. sep 2010

@mojalili no ale aká štíhla kočka je z teba..žasnem 😕

merikac
15. sep 2010

@monline
@mojalili
@kafoditka ze baby,,,aj ja ziram,,ako nas tu oblbuje velkym bruchom a aha aka lan sa z neh vyklula 😉 😀

monline
15. sep 2010

@merikac presne tak! mojalili vyzerá akoby mala 55kg a žiadne brucho...moje veľké brucho je bohužiaľ skutočné☹

monline
15. sep 2010

@mojalili že č.36? to som nosila asi len na základke 🙂

merikac
15. sep 2010

@monline ved ty mas menej kg ako pred tehu,,a na foto kratko po porode si tiez vyzerala super,,a dobre pamatam, nemusim ist ani spatne pozerat 😉

mojalili
15. sep 2010

@monline tak sa podrzte ja mam stale 80 kg.....ale vazne, meriam 171 cm.......keby som mala 70, tak som stastny clovek....pri Lili som schudla z 86 ma 62 kg, co teraz ani nechcem, aspon 70...

monline
15. sep 2010

@merikac díky..je pravda, že mám o 9kg menej ako pred tehu, ibaže brucho mám stále...ja si kupujem veľkosť 44, kvôli pásu a prsiam, niekedy dokonca nezapnem..neviem koľko cm má mojalili, ja mám 170 a váhu mám rozloženú primerane, až na to brucho ☹

monline
15. sep 2010

@mojalili nevyzeráš na 80 kíl, fakt..ja mám teraz 76 pri rovnakej výške..dokelu nemám aktuálne podobné foto, že by som ho tu šupla, nech je vidno, aký to je rozdiel..

mojalili
15. sep 2010

kočky, dnes som pozerala v TESCU OVERALY, maju nove, maju take krasne chlpatucke, super. LEn videla som len pre novorodencov a 62 z modreho, ale smotanove mali aj vacsie.....a potom overaly pre vacsie deticky z bundovinovej latky......ale hrozne uzke rukavy. Ved to dieta ani neprevlecie, ani novorodenec by to neprevliekol v 74ke....hrozne, ako to siju.....somari ☹ 😒 😒 😒 😒 taka som bola nasrat,a celkom teple, pekne, dobra cena....a takto to posrat rukavmi... 😠

merikac
15. sep 2010

@monline baby,,,proste vyzerate super a to ste len 2-3 mesiace po porode,,a hlavne sa mi paci, ze sa nemordujete dietami, lebo kojite 😵

mojalili
15. sep 2010

@merikac ja mam taku chybu, ze viem piect a svokra tiez. Takze svoje moc nevyjedam, ale davam svokre a ta dava mne....a to mi velmi chuti.....takze zerem ako kyselina... 🙂

merikac
15. sep 2010

@mojalili ci sa tyka tych veci, ja mam nakupene uz vsetko,a musela som si dat stop, pretoze to mala ani neznosi,,,ozaj, co budete robit s vecami ktore budu male?mate komu posunut, ci odlozite, predate?? viem, ze ty hani, chces babo, tak si asi odlozis,,ale napriklad co ty snimi
@monline ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre