Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
15. sep 2010

@merikac ja pečiem nejaký koláč vždy ked niekto príde pozrieť malého..aj dnes som napiekla taký s pudingom a marhuľami..a naládujem sa koľko sa mi žiada...a sladké sa mi veru žiada...a kamoška čo dnes prišla mi priniesla krabicu zákuskov, muž ani Nika nemajú zákusky radi, tak hádaj, kto to všetko poje? 😀
inak- ak by som takto jedla pred tehu, tak mám 100kíl
trocha ma znepokojilo to, čo tu @liluu dnes napísala, že mlieko po menzese spravidla odíde...ja som teraz v sobotu prvýkrát dostala, trvalo to kratšie ako inokedy, len tri dni..zatiaľ kojím a dúfam, že ešte dlho budem

mojalili
15. sep 2010

@monline aj mna to velmi znepokojilo, ja som este nedostala, ale bolesti mam ako pri menzese niekedy.....no uvidim. Este som neodsavala, ale skusim si odsat za jeden den, pretoze buduci tyzden budem potrebovat dat maminke,aby mohla nakrmit Danka, idem lekarovi do Skalice.. NO snad to bolo len vynimocne Alexy

monline
15. sep 2010

@merikac ja som včera vyradila najmenšie vecičky, sestra mojej švagrinej Katky Dominika čaká chlapčeka v novembri, tak to odnosí...a švagriná Katka čaká bábo 15.marca, tak zas sa tie vecičky posunú od Dominiky k nej..aspoň sa takto normálne využijú, však to je strašné, že tak drahé vecičky si deti oblečú 2-3x a vyrastú z nich

merikac
15. sep 2010

@monline tak ja zatial mrchu nemam, a bola by som nerada, keby sa to stalo aj mne,,lebo ja si kojenie doslova uzivam- pri malom som sa rychlo vzdala a nemusela som a az teraz som pochopila ake je to krasne,,, 😵

monline
15. sep 2010

@mojalili takže v tescu na jar budú overaly znížené o 70% ? 🙂

merikac
15. sep 2010

@merikac ja nemam komu z rodiny podarovat,rozomyslam, ze hadam popredam,,lebo keby som ich odlozila, tak z nich sa polovica znehodnoti a dalsia bude demooodna ako po malom

monline
15. sep 2010

@merikac pri Nike som kojila tri mesiace, teraz by som rada kojila ešte minimálne pol roka

@mojalili ja som občas odsala a dala do mrazáku, ale nemám toho veľa, lebo mrazím nádobu aj ked je v nej len 60ml...ja v stredu chcem ísť kamošovi na premiéru jeho filmu a v ten deň je aj rodičko, tak časovo to budú asi tri kojenia..ja vlastne ani neviem koľko mi malý naraz vypije..budem musieť nachystať mliečko, najlepšie je asi večer, keď dlhšie spí

mojalili
15. sep 2010

@monline no jo, ale co ked ho budeme potrebovat v decembri? VEd 360 Skk nie je vela... 😕

monline
15. sep 2010

@merikac ved skús popredať čo to..aspoň sa nejaký obnos peňazí vráti a malej z toho kúpiš zas niečo iné

merikac
15. sep 2010

@monline este som sa o to nezaujimla, tak neviem,,v com zmrazujes odsate mliecko?

monline
15. sep 2010

@mojalili jasne, ale ak nie je dobrý strih, tak sa to ani nepredá a nakoniec skončia overaly vo výpredaji, lebo ich nikto nebude chcieť..tak som to myslela...
ja našťastie overal mám po Katkinom Marečkovi a mám aj vetrovečku po Matúškovi, už len čapice chcem k tomu zladiť

mojalili
15. sep 2010

@monline veru dobra otazka, na ktoru si este pockam, v com zmrazujes? a aj vyvaras tie nadoby predtym?

monline
15. sep 2010

@merikac mám avent nádobky, tak najskôr v tom..a potom som začala mraziť do malých sklenených fľašiek, ako od výživy, nedávam mlieko až po vrch

monline
15. sep 2010

@mojalili nevyváram, umývam ich v myčke..ale ani bez myčky by som asi nevyvarila, len dôkladne v horúcej vode umyla..

merikac
15. sep 2010

@monline cize ich neroztrhne?

monline
15. sep 2010

@merikac zatiaľ sa mi to nestalo, podľa fyzikálnych zákonov by ani nemalo, nie? 😉

merikac
15. sep 2010

@monline dakujem za radu,, 😉

merikac
15. sep 2010

babulky dobru nocku,,, 😵

monline
15. sep 2010

@merikac
@mojalili a inak- liter materského mlieka stojí 30€...riadna pálka..kamoška písala, že kupuje malému

monline
15. sep 2010

@merikac dobrú noc..🙂

ericica
15. sep 2010

konecne som vas docitala 🙂 CAUTE 😉
@maxara drzim palce a potom sa ti ozvem cez IP...dnes sme boli v cukrarni tam kde som predtym pracovala a sefko nas pozval k sebe na kavicku a mala sa tam suprovo predstavila revala ako diva a nie a nie utisit a cely den bola taka uplakana 😒 zajtra mame v skolke rodicko tak som zvedava kam ju zatim dam....u svokry vzdy reve a mm nebude doma 😒

@monline to vazne je materske mlieko take drahe 😲 😲 😲 ja by som mohla z mojich prsnikov chovat aj dvojicky musim si silno odklopat ale vsak mala pije kazde dve hodky z oboch prsnikov tak asi preto sa mi vela mlieka tvori...
A stolicu mame pravidelne kazdy den co sme pri prvej dcerke nemali niekedy aj 4 dni 😖

monline
15. sep 2010

@ericica no aj u nás to tak je...že nekaká pár dní, kojím z jedného prsníka, stačí mu zatiaľ..kojím zhruba každé tri hodiny, v noci len raz

bambola
15. sep 2010

@monline ale si predstav, ze od matiek to vykupuju za nieco malo vyse 6€ 😠

monline
15. sep 2010

@bambola za liter? sila..ale zas- majú s tým prácu a dávajú zaň záruku

cigaretka5
15. sep 2010

@bambola No áno za 6 vykupuju za 30 predávajú mm sa ale ešte pasterizuje a to su asi tie 24 evrove naklady

monline
15. sep 2010

@cigaretka5 no, na tom asi žiadna nezarobí..ale tých 30 je veľa..

monline
15. sep 2010

@maxara držím palce 🙂 🙂 🙂

tinaki1275
15. sep 2010

@mojalili krasna fotecka ,si tam ako modelka..🙂 ja nevidim extra kilecka...kde su?

monline
15. sep 2010

kočky tak krásne fotky detičiek ste sem dali, vždy sa tak teším keď si ich pozerám, že aké sú krásne, šikovné a ako nám rastú

strasska
15. sep 2010

Konecne som docitala, takze zdravim
@maxara drzim palceky, ale uz si to asi neprecitas, tak poslem sms 😉
@monline s tou menstruaciou to nebude az take zle, ja som pri Miskovi dostala menstr, na jeho 9 mesiacov a este dalsich 9 som kojila, len treba prikladat, prikladat, keby sa velmi zlostilo, tak aj dat UM ale urcite aj odsat, aby sa zvysila tvorba

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre