Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zrzulka
23. sep 2010

@mirka285 a si zober ze keby si sa do tej prace vobec chcela dostat tak nemas sancu lebo skolky su plne a do 3 rokov dieta je vobec tazke zaclenit do statnej a sukromne maju take premrstene sumy ze dovi ... najma v BA ...je to tu cele na hlavu... ja uz sa nevladzem ani rozculovat.... ja len nechapem tu logiku v tom celom... za tie cca 3 roky co uz som doma sa tusim najviac montuju do matiek na RD mam pocit alebo mozno je to len tym ze sa ma to tyka tak to tak viac vnimam. Zle sme si nacasovali deti lebo nas vzdy vsetko obide s velkou obklukou.... jasne ze sme si neplanovali deti kvoli prispevkom ale zial v dnesnej dobe to bez penazi nejde ☹

meruska
23. sep 2010

@bambola je to velmi individualne, nas s tym pasenim zacal ako 3-tyzdnovy

adkatarabka
23. sep 2010

@bambola moj maly zacal na zaciatku druheho mesiaca. Ale dlhsie na brusku sa tiez rozculuje 🙂 a potom sa aj trosku zgrcne, tak ho nenutim 😢 Ale u kazdeho to je individualne.

zrzulka
23. sep 2010

@bambola aj ti ukazala ako cvicit??? skus ju davat castejsie na brusko, nejako ju zabavat ... ono na posilovanie svalov je potrebne aby boli deti aj na bruskach. nas sa tiez hrozne rozculuje ale niekedy tak rad zaspinka. pripadne vyskusaj ho davat na loptu... ja mam knizku s cviceniami pre deti tak som skusala podla nej ho rozhybat. nam ta lopta dost pomohla... teraz uz aj ked ho dam na brusko tak krasne zdviha hlavicku... ale on si celkovo zacal drzat hlavicku dost skoro.... ked som ho mala na sebe tak sa furt dvihal....

bambola
23. sep 2010

@meruska je to individualne ale povedala, ze uz je nacas aby pomaly zacala. a ona si jej tam lahla 😀 ale tak vtedy sa jej evidetne ani nechcelo 😉

@zrzulka iba mi povedala, ze davat ju na brusko na lakte a prihovarat sa jej aby zdvihala hlavku. loptu mame doma tak vyskusam 🙂

kafoditka
23. sep 2010

Baby viete o nejakom dobrom nefrologovi v BA? Potrebujem ist s malym na kontrolne sono a na Antolskej mi uz tri tyzdne hovoria, ze nemaju volny termin 😒

oacka
23. sep 2010

@bambola naša presne naopak, na bruchu dvíha hlavu od siedmeho týždňa, ale keďd ju ťahám za ruky,tak hlavu vobec nedvíha. mám to s ňou 2-3 týždne cvičiť a ak nič tak na neurológiu.

ericica
23. sep 2010

@kafoditka velku pravdu mas....akurat som citala novy cas a tam pisala radicka ze koho sa znizovanie nebude tykat...tak si tipni kto bol na prvo mieste 😕

zrzulka
23. sep 2010

@kafoditka co si pochvaluju tak na kramaroch je vraj sqela... ale ja osobnu skusenost nemam... ak by si chcela mozem poskytnut t.c do ambulancie??? Procare nema nefrologa??? hmmmmmmm ? a co ma Filipko? ani som nepostrehla zeby si nieco spominala.... 😒

kafoditka
23. sep 2010

@zrzulka ano asi skusim tie kramare.. Fifko ma zvacsenu pravu platnicku a v troch mesiacoch sa ma ist na kontrolne sono, preto zhanam nejaku ambulanciu..

kafoditka
23. sep 2010

@zrzulka sorry, nie platnicku ale panvicku

zrzulka
23. sep 2010

@kafoditka joj dufam ze nic vazne.... 😒 tu je to cislo, vyskusaj vraj to s detmi vie ale fakt hovorim len zo skusenosti inych tak dufam ze budes spokojna lebo ja co som mala n kramaroch ambulancie tak co ja viem 😒 na antolskej sme mali strasne milu gastroenterologicku. ta je teraz v sukromnom centre takze si platime ale ostali sme tam, ved ked nas uz pozna....
02/59371 577

kafoditka
23. sep 2010

@zrzulka dakujem, to je nejaka konkretna doktorka? Nevies meno?

zrzulka
23. sep 2010

jaj som zabudla na meno vola sa Kizekova

zrzulka
23. sep 2010

som si ju vygoglila
MUDr. KIZEKOVÁ Zuzana
Lokalizácia: Poliklinika, 1. poschodie, dvere 144

Telefón:
pevná linka: +421 2 593 711 11

Návštevná doba:
Utorok: 10:00 - 13:00
Štvrtok: 8:00 - 13:00

Adresa:
Neštátna nefrologická ambulancia
Zdravotné stredisko
Strečnianska 13
851 00 Bratislava-Petržalka

len nechapem preco tam je adresa strecnianska tak ked budes volat tak sa na to opytaj... zrejme je par dni v tyzdni na strecnianskej a par dni na kramaroch ... co mi kamaratka spominala ona chodi na kramare

lenuss84
23. sep 2010

ahojte.vidim ze sa tu riesili prispevky zo statu.este ze som tu vetdy nebola.staci ked to teraz citam.mi stupa tlak zakazdym ked tych debilov v telke co zarabaju tazke eura za nic,vidim,ako o tom dristaju.mame fakt baby stastie,ze sme vystihli aspon tych 800.fakt je to blbe ze to vyzera ako keby sme deti mali kvoli prachom...ale vsak vsteky velmi dobre vieme ze to nie je pravda.ale bez penazi sa zije velmi velmi tazko.mozeme byt radi ze tych chlapov pri sebe mame.ja som tiez neni s drahym este zosobasena.ale to neva.hlavne ze je.co by sme robili v tom pripade,keby od nas chlap zdrhol,nechcel platit vyzivne a podobne.take baby ozaj lutujem...takze tak.a prajem este pekny dnik.

lenuss84
23. sep 2010

@bambola ahoj.aj moja zacala akosi viac slintat.pred hodinkou som akurat zazila riadny sok.spinkala vonku v kociku.zacala mrncat tak som ju sla kuk...a ona sa chuda dusila ci co.tymi slinami.vychadzali jej z ust.rychlo som ju vzala na ruky,ponosila,ona si poplakala,pokaslala,pokychala a uz je dobre,ale som sa strasne zlakla.az usta mala modre troska uz...

kafoditka
23. sep 2010

@zrzulka este raz dakujem 😉

zrzulka
23. sep 2010

@kafoditka rado sa stalo, dufam ze budes spokojna.... ved daj potom vediet 😉

mojalili
23. sep 2010

DIEVČATA - PRAVE SOM SA VRATila od LEKARA, bral jej krv a zistil z nej a RTG pluc, ZE MAME ZAPAL A IFEKCIU PLUC.....parada, co dodat? Ale snad to prejde rychlo, len som urobila jednu velku chybu, nespytala som sa lekara, ci moze byt LILI doma s Dankom,a by to neschytal... ☹

zrzulka
23. sep 2010

@lenuss84 jeminenky, ake soky.... uff este ze si nestratila duchapritomnost a dobre to skoncilo... toto je moja nocna mora.... ja som dllllho miske vsetko magala vidlickou aby sa mi na niecom neudusila keby jej to zabehlo 😒

zrzulka
23. sep 2010

@mojalili no pekne teda.... skore uzdravenie lili prajem... a nemozes zavolat dr ze ako s dankom??? ono pokial ich nerozdelis uplne tak vzdy tu je moznost nakazy pokial je to zapal tak to by sa nakazit nemal ale ak je tam infekcia tak tu sposobuje nejaka bakteria a to uz sa nakazit moze😒 .... pri 2 detoch je to uz tazsie zvladnut 😒 mne sa tiez maly nakazil od misky ale co som mala robit??? ved ju nemozem dat na tyzden prec

sarai
23. sep 2010

@bambola ak sa jej nepaci na brusku, skus jej spravit lietadielko. pri tom tiez musi dvihat hlavicku.

adelaine
23. sep 2010

@kafoditka Domci, dobiehate veru, dobiehate...
aj kludne predbehnite, aj tak uz mam dost, nevladzem ho nosit :(
a ako po ockovani?

adelaine
23. sep 2010

@kafoditka v DFNsP v nefrolog. ambulancii robila Doc.Cervenova, robila sonografie,
alebo MUDr. Chocholova, obe su dobre..tie poznam

MUDr. Chocholova
doc. MUDr. Červeňová
tel.+421(0)259371856 a sidlia : blok +2/D, č.d. 213

kafoditka
23. sep 2010

@adelaine dakujem Matka 😉

tinaki1275
23. sep 2010

@mojalili jezisi..ty mas soky ..prajem skore uzdravenie,chuda male ,dufam ze sa rychlo vystrabi ..

miki060707
23. sep 2010

ahojte,
ja len narýchlo, tak to zrušenie na 190 ma poriadne dostalo, viac menej som s tým rátalo, podvrdili sa reči, že páni poslanci zas niečo zbabrali a nemyslia na mladých ludi, je to strašne, starame sa o deti, dve, tri ...hej a z tej sumy? šak čo stoja plienky a mlieko???oni su uplne sprostí, táto vlada môže isť do riti....hovorim, čo si myslim, mi si teraz bereme pôžičku a budeme 200euro platiť......
noje to na oteckov, ale naši oteckovia nezarobia rovnako, ten môj, ked odrátam cestovné, tak zarobí 400nečo eur, nekedy len 400 a kde je splatenie inkasa a tak...tak kupime základ a nám tak suché rožky....no som z toho hotová, aspon materska a ten príspevok sa ma dotkol, to ich už vytrhne z biedy, ked daju matkám len tolko....

No Hani, lili mi je luto, hadam vam to prejde, naša sona ma sople, boli sme u doktorky a trápime sa v škôlke, taku lasku akú mi dáva, tak taku som v živote nevidela 🙂 musi si zvyknuť....
aj šimon je niejaký nachladnutý,...no musime sa vyliečiť...
včera sme boli na gaštanoch, pár sme našli, niejak sme nato zabudli 🙂

tak ahojte

miki060707
23. sep 2010

moja kamoška tiež využila to na sociálke, nieje zosobášená, partner ma trvalý pobyt spoločný ako ona, lebo spolu kupovali byt...a kto zistí, že v tú dobu spolu nažívali???

miki060707
23. sep 2010

a ešte k tomu pracovaniu popri rodičovskej, je to síce fajn, že nám to táto vláda umožnila, ale jak to mám využiť, kam mam dať maleho??? jako prečo mám to dieťa, predsa, aby som prvé jeho mesiace, roky bola s ním, toto je to dôležité, užiť si to malé stvorenie, lebo potom sa napracujeme až až......a pár mamičiek má možnosť, že vie doma robiť učtovnictvo, alebo niečo iné, čo sa dá robiť doma, je to na ukor svojho času, ten čas mohli venovať svojmu dieťaťu, ....ale mi, čo nevieme "nič" robyť, ako si môžem privyrobiť, čo mam dať dieťa opatrovatelke, kolko zaplatim???? šak ja mam deti nato, aby som bola s nimi, ked spravia prvý krok, keď povedia "mama, tata..." ked im pôjde prvý zúbok, keď sa pretočia z chrbátika, či to , či hento.....no niejak som sa rozpísala, sory 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre