Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
3. okt 2010

@monline @mirka285 no zehlit zehli.. to ho bavi.. dokonca umyva podlahy a naklada do a z umyvacky, obcas vyvesi pracku.. ale BABY, niet co zavidiet. Ked pozehli, tak dva tyzdne pocuvam, ze pozehlil, hlavne, ked ja pozeram telku a nehybem sa.. to ze ja pozehlim odvtedy tridsat pracok, je detail.. tak isto ked umyje podlahy, vzdy si pochodi po tom a ja to musim po nom znova umyt, rohy neumyva tusim uz z principu, ale ON umyl podlahy.. a ja si sunky valam

tinaki1275
3. okt 2010

no baby pridam sa aj ja....ja sa vzdy tesim ze cez vikend budeme trochu s mm spolu a pomoze s malou...teda aspon aj ta spolocnost mi robi dobre...a on sa vcera vyparil 2x po 3 hodiny,prvykrat pomoct kamosovi nainstalovat novy modem,druhykrat mal poruchu nejaky alarm co montoval,tak tam muselzase..dnes mi prisla kamoska na navstevu takze on presedel v klude od dvanastej do stvrtej pri pocitaci kym my sme zabavali malu .potom som ho poprosila nech uz konecne uprace bordel s kvetmi co urobil na terase pred mesiacom a slubuje upratat uz 2 tyzdne ,ani sa nepohol len vraj ok ...presli uz dve hodiny odvtedy a on sa tu len motka.. 😠 ja som malu cely den krmila a prebalovala ,uz aj okupala lebo sa dogrckala a on ju mal asi 2x po 20 minut(ked som si umyvala vlasy a ked som bola vyprevadit kamosku).Som viac unavena ako cez tyzden ked som s nou sama skoro cely den.. ☹

mirka285
3. okt 2010

@monline jaaj Moni dobre hovoris..ja viem ze chodi cely tyzden do roboty,ale on nema robotu kde sa narobi...skor len tak vybavuje a lieta,takze nic hrozne...ked vecer pride,mala uz spi,ja som s nou 24 hodin denne,stihnem aj upratat,navarit,nakupit a malej sa venovat,to bol dnes dalsi bod nasej burlivej konverzacie...som si dnes dovolila mu vytknut ze nemam tyzdenne ani tri hodiny pre seba aby som si mohla zacvicit ☹ presne ako pises,u nas tiez len ovladac v ruke,internet zapnuty a veget na gauci...

tinaki1275
3. okt 2010

@maxara posli ho zehlit ku mne,ja to nenavidim,a ja ti pridem umyt podlahy ..🙂

mirka285
3. okt 2010

no vidim ze ti chlapi su jak cez kopirak robeni 😖

maxara
3. okt 2010

@tinaki1275 🙂 neposlem ti ho, co si? mne kto bude zehlit? 😀 😀 😀

@mirka285 nezufaj.. ked chces, teraz uz budem mat volno a ty keby si chcela, mozes zbehnut cvicit tu v PK a mne zatial nechas Lindusku, aspon s nasou Ninuskou pokecaju, Ninka ukaze svoje nove saty a sukne co dostala 😉 ..

mirka285
3. okt 2010

@maxara Peti 😀 😀 aj tak ma sere,som nechcela ist ani do fitka,len doma som chcela trosku,no ale neda sa jednoducho....som mu pred dvama hodinami povedala ze treba ist do obchodu,no myslis ze isiel?este stale lezi na guaci a kuka telku,ze vsak nedelny relax....a najviac ma vytaca ze este on sa tvari urazene 😠

maxara
3. okt 2010

@mirka285 😀 😀 😀 ano to poznam, a odrazi sa az ked sa ty ospravedlnis, ze prepac, ze som si dovolila od teba chciet taku brutalitu ako je vypratanie tvojej vlastnej skrine a to zrovna v nedelu, ked je naozaj v telke najbohatsi program 😀 😀 😀 ale kasli na to, zachvilku bude mat Linduska rok, bude behat a potom hned rozpravat.. a ty budes behat za nou a ani cvicit nebudes musiet.. tak si to uzivaj teraz.. ved ked tak nad tym rozmyslam, tak Gabko ti chce len dobre, mas si uzit veget, kym ju nemusis nahanat 😉

maxara
3. okt 2010

@denisse slubeny link.. my sme to kupili z tohoto prveho linku, ale za tu cenu, co je v tom druhom linku.. a vidis, presli dva tyzdne a zdrazeli o dvadsat eur. 😠
http://www.hobbypredajna.sk/hojdacie-siete/zave...
http://www.relax-shop.sk/obchod/zavesne-kresla+...

tinaki1275
3. okt 2010

tak ja som sa uz vazne nasr....mala sa mi uz 3x dnes pozvracala,prezliekla som ju uz zase ja a teraz strcila mm do narucia- sedi na gauci a tupo cuci na telku ,teraz uz aj s Leiou v naruci ..a kaslem na to ..aj ja chcem trochu posurfovat...
baby chcem sa opytat v maxi cosi autosedacke mam tu novorodenecku vlozku ,mala mi tam este vojde,ale zda sa mi natesno , teda hlavne na hlavicku to potrebuje aby jej nebehala zlava doprava vybrali ste to uz?ja ju tu este velmi neobliekam tak neviem pockat este alebo jej to vybrat?

monline
3. okt 2010

@mirka285 veget

silvia.vesela
3. okt 2010

ahojte kocky,

chcem sa vas opytat, co mi poradite, aby maly dvihal hlavicku, ked je na brusku?? Malicky sa strasne jeduje, place mi, ked ho na to brusko dam... 😒 nedviha sa, ani za nic....len sa jeduje a potom aj tak dosiahne svoje, ze ho dam z bruska prec. Poradte mi prosim Vas nejake triky, aby som nemusela v buducnosti s nim chodit nedaj Boze na nejake cvicenia. Dakujem kocky za kazdu radu! 🙂

monline
3. okt 2010

@maxara
@tinaki1275
@mirka285 tuším sú celkom rovnakí
asi potrebujú takú raketu ako mal boddez aby sa spamätali

tinaki1275
3. okt 2010

@monline no to som vcera hovorila o boddezovi svojmu a tvaril sa ze akoze ok ,aj on by sa o malu postaral..chcela by som to vidiet..🙂..ozaj to na tej druhej fotke mm ani nevie ze ma maleho na rukach ...podstatnejsie je to dialkove.🙂

silvia.vesela
3. okt 2010

a ozaj kocky, k tym chlapom.....moj tiez rad oddychuje ked je doma s nami. Tiez som sa velakrat jedovala, kym nieco urobil, ale prisla som na taktiku ako nanho! 🙂 Malickeho mam na rukach a vzdy ked nieco chcem, aby urobil, tak to poviem v jeho mene.....napr. Maly Bedulko chce, aby ho tatik prebalil...a on nemoze povedat nie! a ani nikdy nie nepovedal....alebo ked maly dopapa, tak mu poviem, ze: "tatik ťa da odgrgnut"..... a je to!
Nikdy sa mi nestalo, aby mi povedal nie...treba ist na nich rafinovane a s laskou.
🙂

mirka285
3. okt 2010

jaaj ste myi zdvihli aspon naladu trocha 🙂
@tinaki1275 tu vlozku uz mozes vybrat aj ja som uz dla prec aje to lepsie....tak ja som mu teraz pichla do ruk malu,ze mala ma aj otca tak nech sa jej aj venuje chvilu...pozeral na mna jak puk ze vsak on teraz surfuje po nete/mimichodom velmi dolezita praca/ ale bez slova si ju zobral.lebo vie ze o siedmej kupem,takze tych 15minut sa jej povenuje...

monline
3. okt 2010

@tinaki1275 na fotke je evelinka, neterka, foto staré 4 roky, ale aj s malým takto isto sedáva..ale odkedy som sa s ním povadila, stará sa o malého..aj teraz som ho nakŕmila a on ho uspáva v kočíku..nech je aspoň s ním a ja nech mám chvíľu kľud..

@silvia.vesela čo sa týka malého, tak to pomôže..ale aj som chcela po ňom prácu, ktorú nestíha spraviť cez týždeň a niekto ju predsa musí spraviť..

monline
3. okt 2010

takto sa postaví na nohy keď ho chytím za ruky

katty17
3. okt 2010

@mirka285, @maxara, @monline - paradne ste mi zdvihli naladicku 🙂 asi je cosi vo vzduchu lebo aj ja som vytocena ☹ .monline, paradne fotecky. ja tu moju ani s otvorenymi ockami a vklude nemozem ani odfotit lebo sa neustale trepoce. chce sa stale hrat a komunkovat.... ked nespinka tak ani minutku nieje bez pohybu. 😀

katty17
3. okt 2010

takto si lebedia:

maxara
3. okt 2010

@silvia.vesela Presne aj ja toto robim.. Ocko nam zarobi mliecko, ocko nas teraz ponosi, na ocka sa nam lepsie grcka a pod.. a ked ma nejaky osobny problem, tak mu zahnojim rovno otazku, urobis toto alebo tamto.. muzi su ako male deti a vzdy si automaticky vyberu jednu z moznosti, cize ich ani nenapadne povedat nie.. lebo moznost nie neexistuje.. toto urcite skuste. A na to pasenie konikov vyskusaj dat Bedka na fitloptu na brusko. prip ho daj na brusko a mavaj mu oblubenou hrackou. Alebo ked na tvojej hrudi hlavku dviha a pozera ti na tvar, tak ty si lahni uuuplne vodorovne, alebo si az podloz krize, nech si hlavou este nizsie a on urcite hlavku dvihne.

@monline no keby mali taku ako boddez, tak by som ich aj polutovala ☹ to by som im nepriala.

lela1809
3. okt 2010

@maxara jaj tak na toto som cakala aj ja :o) tiez mame problemy s dvihanim hlavicky... hned zajtra vyskusam tvoje rady :o) lebo na poradni nam povedala lekarka ze nam dava este sancu do dalsej poradne... inak nas cakaju rehabilitacie :( tak zajtra makame o sto sest :o)

mirka285
3. okt 2010

tak mala je okupana,napapana a lezi v postielke a moj drahy v tom obchode este stale nebol ☹

maxara
3. okt 2010

@lela1809 jej ahoj Lelinka, aj tebe som chcela pisat IP, ale ... chapes, nenapisem hned a vyfuci mi mozog.. 😅
tak vyskusaj.. inak teraz ked uz nemam ten zlcnik, kedy dame tu slubenu pizzu? sice som teraz taka prezrata, ze ani len gastany uz nemozem natlacit, ale tak myslim do buducna 😀 zajtra idem na kontrolu s jazvou (inak to mam asi uz v pohode, ako som predpokladala, ze mi to chcelo len zneprijemnit zivot pred oslavou), potom by som mala zbehnut tento tyzden s Ninkou na klbiky a potom mam volnooo

bambola
3. okt 2010

@tinaki1275 ja som novorodenecku vlozku nevybrala a to ju tam aj celkom naobliekam. nevyberam prave kvoli tomu aby jej nebehala hlavicka ☹ ale o chvilku mi uz bude do toho kratka sa mi zda ale zatial nechavam.

maxara
3. okt 2010

@mirka285 no co s nim teraz? a co potrebujes? Inak mi niekedy mame tak vykradnuto v chladnicke, ze fakt mam problem s varenim.. dokonca ani na ranajky nemame niekedy co zozrat. A sranda je, ze ked si myslim, ze doma nic nemame, tak este dva tyzdne by sme v pohode vyzili 😀 😀 😀

bambola
3. okt 2010

malu mam okupanu, spi u mami v spalni tak ja sa idem este pred talentom hodit do vane 😀

mirka285
3. okt 2010

@maxara no ze je prazdna chladnicka to ma az tak netankuje,ale my nemame toaletny papier 😕

maxara
3. okt 2010

@bambola a ktory talent pozeras? ci prepinas?

maxara
3. okt 2010

@mirka285 😀 😀 😀 tak s tym ti neporadim, dostala si ma 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre