Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
9. okt 2010

Baby ja som si zbalila mojho muza v praci - kolegu 🙂

mirka285
9. okt 2010

@kafoditka neviem kde maju pekne bundy,ja som tuto mala vyhliadnutu uz, len nemali moje cislo,mne tato padla do oka lebo je tmavoseda a leskla k cizmam mi pojde a je tepla a navyse nebola vobec draha,Gabovi sa to az nepozdavalo 😀 ...ale je presne taka aku som chcela tak som spokojna...

mirka285
9. okt 2010

@kafoditka ja som v praci balila len sefov 😝 ked som bola sama samozrejme

monline
9. okt 2010

@kafoditka napíš nám o tom viac 🙂

mirka285
9. okt 2010

@merikac kupovala som jej od 3-6 mesiacov,Monline co sa divis ved ste vyhrali jeden druheho.. 😉

lela1809
9. okt 2010

ahojte 🙂 pozeram ze ste sa pekne rozpisali 🙂 budem mat co robit aby som to stihla precitat kym pride mm 🙂

@monline vase zoznamenie veeelmi pekne 🙂 tak si mu stastie priniesla 😉
@merikac je ti uz lepsie????

merikac
9. okt 2010

@monline my sme sa zoznamili,ked som mala 16,,na valentina na dedinskej zabave,,kde som bola s "frajerom"- a moj mm s bratom a s nim sa stavil, ktori z nich ma skor zbali,,nemusim asi pisat ktoremu sa to podarilo,,,,ale zo zabavy som uz odchadzala po usi zamilovana do muza a bez byvaleho frajera 😀 ,,,,,v tom case bol na vojne a na tu zabavu zdrhol z vojny a ja z domu na tu zabavu- nasi v tu noc ani netusili kde som 🤐 ............No a odvtedy som bola zamilovana do niekoho koho som videla mozno 5 hodin,,,,stretavat sme sa zacali az ked sa vratil z vojni v juni-juli,,to presne nepmatam,,vsetky "vyznamne" udalosti ako prve stretnutie, chodenie, sex,,mam zapisane v kalendari 😀 😀

merikac
9. okt 2010

@monline ved Daniel ja jaka vyhra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

kafoditka
9. okt 2010

No ja som mala 5rocny vztah, ktory vobec nefungoval.. A s mojim petom ako kolegom sa dalo vzdy super porozpravat, posrandovat a navyse madzi nami fungovala chemia len sa tak iskrilo 😀 V nasom hoteli robime kazdy rok program na Mikulasa pre deti zamestnancov.. Peto je vzdy za Mikulasa a ja som vtedy dostala ulohu Snehulienky v kostyme.. No haluz.. Uz vtedy sme vo velkom flirtovali a ked som mu lepila tu bielu bradu tak som mu nadavala, ze sa aspon oholit poriadne mohol.. A on mi na to: Frfles akoby si bola moja zena. Ja som mu povedala : Zvykaj si, lebo ty si ma raz vezmes... A on ze : Dobre, to beriem.. 😕 😅 Po dvoch tyzdnoch sme spolu byvali, po 4 mesiacoch sa zasnubili a po roku a pol sa brali 😉 Do roka sme mali Filipka..

merikac
9. okt 2010

@lela1809 jasne,,,ustupilo mi to hned v tu noc ako som sa vam stazovala....... 😉 a vy co,ako ste na tom s mlieckom?

monline
9. okt 2010

@merikac jeeej, to je krásne..takže prvá veľká láska? a hneď celoživotná...vravíš 16..no, musím dať pozor na Niku 🙂)

meruska
9. okt 2010

ahojte baby..jeeej to ake pekne pribehy ste tu zacali pisat 😵

merikac
9. okt 2010

@kafoditka ako pkne si ho vedela ovladat, este ked ste ani netusili, ze budete par,,len ste si to asi obaja prjali 😀

lela1809
9. okt 2010

@merikac tak som rada 🙂
no cez den sme na tom s mlieckom super.. a po kupani je to take tazsie... ale davam jej castejsie... tak hadam staci 🙂

monline
9. okt 2010

@kafoditka tak to je aká dávka chémie! krásne 🙂 muselo byť medzi vami riadne dusno 🙂

merikac
9. okt 2010

@monline no veru 16...ale o 3 mesiace som mala 17, ak pomoze takato utecha 😉

monline
9. okt 2010

@merikac poviem pravdu- ešte pred svadbou sme sa dohodli, že nebudeme mať deti,..ja som vždy mala strach z toho, že by môj partner a jeho rodina posudzovali niku inak ako to "ich" dieťa, vnúča...muž súhlasil, spokojne sme žili, až kým sa Daniel nepritrafil po 11tich rokoch..ale je fakt, že bez Danielka by naše manželstvo prešlo do štádia tak veľkej nudy a odcudzenia sa, že nás asi ten malý zachránil..neviem čo by bolo za pár rokov bez neho..

monline
9. okt 2010

@merikac nika má v januári 17, koľko to je mesiacov? 🙂 Dnes šla na oslavu ku kamarátke Vierke a vybojovala si, že bude spať u Karin..tak som jej povedala, že si overím, či ide fakt o karin... 😕 neskôr budem volať 🙂

monline
9. okt 2010

@lela1809 neskromne si myslím, že som mu naozaj priniesla šťastie- však stačí pozrieť na Danielka 🙂

lutsine
9. okt 2010

Ako Vas tu tak citam,tak ja so sa s mojim manzelom zoznamila cez internet. 🙂 konkretne cez pokec a zistili sme,ze byvame od seba len 4 km a sme z toho isteho mesta.

tinaki1275
9. okt 2010

@denisse@mojalili baby je mi luto ze ste smutne.. ☹dnes celkovo je nejaky blby den ,aj ja sa citim nejak depkovo 😖 nebojte zajtra bude lepsie..
@petrap001 mne uz otravili 2 psikov,nalezencov tuna..najprv mi ich niekto podhodil pod dvere..a potom sa asi susedia zlakli ze siich necham ..po 2 tyzdnoch som ich nasla jeden den ked som prisla z prace otravenych ..ludia vedia byt niekedy svine.. 😢

monline
9. okt 2010

@lutsine ved daj viac detailov 🙂

mojalili
9. okt 2010

Tusim som tu zacala temu zoznameni a vyročí 🙂 CI to nie ja?

No my mame vyrocie zajtra, ale LILI nevydrzala tajomstvo, ze sme robili tortu, pritom mi slubovala cely den, ze nic nepovie 😀

Dostala som od manzelika krasne nausnicky z bieleho zlata, take, ake som chcela 😉

meruska
9. okt 2010

moj pribeh ... spoznali sme sa viac menej cez internet......mm si ma nasiel na doucovanie matiky pretoze nevedel urobit skusku z matiky 😀 (zimny semester) ....po 3 hodinovom doucku ktore bolo prepletene prijemnym rozhovorom sme sa zial viac nevideli...neako nemal odvahu sa viac ozvat.......ani som sa nedozvedela ci skusku urobil....

ale zivot chcel aby sme sa predsa este raz stretli.....preslo par mesiacov...

v lete som sla s kamoskou na dovolenku do Chorvatska a hadajte co cert nechcel ? 😀
ake % sance by ste dali ze sa stretneme este raz a prave na plazi? v Kosiciach sme na seba nedokazali narazit a tak daleko od domova sa to podarilo...dokonca byval v susednej izbe....a kedze my sme boli 2 baby a on tam bol s 2 kamosmi automaticky sme sa neako dali dokopy ako partia a cely pobyt sme vsetko robili spolu 🙂 dokonca s nami chodili i na ranny aerobik 🙂 program sme si automaticky robili spolocne...

po tejto druhej sanci co nam zivot dal sme sa asi po 4 mesiacoch dali navzdy dokopy,, na 3 vyrocie sme mali svadbu a dnes mame krasneho Timka 😉

mojalili
9. okt 2010

@lutsine Aj my sme sa dali s manzelom dokopy cez pokec, ale on vedel dopredu, kto som co som, kde byvam, nakolko moja suseda mu robi sekretarku a stale mu hovorila " Tebe by sa hodila moja suseda, ma aj rici aj cici" . Tak si ma vyhladal a akosi nam to klaplo....4 hodiny sme si pisali do noci (mam to vytlacene a archivovane) a za den sme si dali rande na Cervenom kameni a odvtedy sme spolu . Proste sme hned vedeli, ze nam to bude klapat od prvej chvile 😉

merikac
9. okt 2010

@monline mna moja mama nikde nepustala- toboz nie na zabavy,,ked tak,,ked som mala narodeniny,,,alebo bol daky sviatok a aj tak som si nasla cestu ako ujst a aby pritom o tom nevedela.....a uz ked som chodila s muzom,,tak to veru zle niesla,,,a dokonca ked som mala v 19 pred svadbou.tak u nas spal,,lebo sme zabijali,,tak on musel spat v jednej izbe a ja v druhej,,a to som uz bola tehotna 😀 ...a to sme prosim boli uz rok predtym zasnubeni- nasi akosi stale dufali,ze takyyyych Erikov este bude,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

lutsine
9. okt 2010

@monline no a ako sme si tak pisali,tak ja som spominala,ze citam Paula Coelha,no a on,ze by si rad pozical nejaku knihu od neho a tiez on mal psika labradora, tak sme si dali stretko,ze si pozicia odo mna knihu....no nejako sme to stretko predlzili na styri hodinky,ktore sme cele prerozpravali...potom sme na dalsi den isli na prechadzku s jeho psikom...no a potom sme sa uz stretavali kazdy den. Prva pusa vsak padla az po 3 tyzdnoch.. 🙂 a cele sa to udialo pred 3 rokmi, z toho sme uz rok manzelia.

lela1809
9. okt 2010

@monline tak to jednoznacne 🙂 na Danielka, na teba a na Niku (na foto je strasna kocka 😉 )
@lutsine to je pekne 🙂
@mojalili krasna rodinka 🙂
@meruska tak to je OSUD 🙂 byvat v tom istom meste a stretnut sa na dovolenke 🙂

monline
9. okt 2010

@lutsine
@mojalili
@meruska aké krásne netové zoznámenia..je úžasné, ak natrafíš na človeka, a hned vieš, že to bude ON

mirka285
9. okt 2010

@tinaki1275 aj ty nam napis lubostny pribeh...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre