Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
9. okt 2010

@maxara tak potom viem,,,,,,,,,,, 😉 ,,ale svoje dieta na nocnik nedam ani v 4. mesiacoch 😀

mirka285
9. okt 2010

@noemarta ty si nam chcela takeho symposa zatajit??

merikac
9. okt 2010

@ericica dobru nocku,,,,,

noemarta
9. okt 2010

@mirka285 hi hi, 🙂 🙂
idem uz spat, lebo sa mala zobudila.paaaaaaaaaaa

maxara
9. okt 2010

@noemarta ano, uz nebudem.. idem spat, dobru nocku

maxara
9. okt 2010

@merikac 😉

maxara
9. okt 2010

dobruuuuuuu

mirka285
9. okt 2010

babule takze rozpustame dnesnu nocnu seansu a citame sa zajtra 🙂 vsak ja si musim privstat zajtra ked chcem vyvar varit 😕 dobru nocku vsetkym

merikac
9. okt 2010

@monline mas pravdu,,ale ja dufam a snazim sa verit,,ze v tomto mame jasno a Emma nebola len snahou o zachranu,,ale pokracovanim niecoho, co sme si budovali a to rodiny 🙂

merikac
9. okt 2010

dobru noc,,a vsetkym krasne sny 😵

lela1809
9. okt 2010

@ericica bru noc 😉

@merikac ved to.. presne ako pises 😒

lela1809
9. okt 2010

kocky ani vas nestacim docitat 😒 prisiel mm a idem sa mu s radostou venovat...aj ked tak pocuvam tak ma uz malu na rukach a nejak sa tam riadne rehoce...tak idem zistit co sa hore odohrava... 😀
bru noc vsetkym 😉

lutsine
10. okt 2010

pekne ranko

noemarta
10. okt 2010

pekne rankoooo 🙂 🙂
vyspaneee, my sme teraz vstali a a a este by som veru spala.
Dnes ideme k nasim na obed, takze nevariiiim. 🙂 pekny den.

mirka285
10. okt 2010

dobre ranko...no niekto si to dobre zariadil s obedom 🙂 ja dopijem kavu a idem dat na sporak tu polievku,aj tak je dost neskoro...a popritom musim vymysliet nejaku fintu aby si Gabo vyhadzal tie veci z tych skrin konecne co nenosi 😠

kafoditka
10. okt 2010

Babule dobre ranko, dakujem za svetove citanie ku kavicke 😵 Ja som vcera toho mojho Filipa v praci asi velmi vychvalila, lebo uplne otrasne spal, kazde 3 hodiny bol hore a od rana od 6 este nespal.. 😒

@noemarta fesak manzeliik 😉

merikac
10. okt 2010

dobre rano baby...
@mirka285 potom sa pochval, co na neho zabralo 😉 ..a nech sa polievocka vydari,,,,,,,,, 😉
@kafoditka a ked sa prebral aj hned zaspal, ci bol dlho hore?

noemarta
10. okt 2010

@mirka285 kto umi ten umi,hi hi 🙂 🙂
(tato ma narodeniny tak ideme oslavovat.) ale bud opatrna s tou skrinou, nie ze si zopakujete minulu nedelu, oduti, bez sexu atd.... 😀 😀
@kafoditka neboli ste sami, aj my sme boli dost casto hore, a to noc pred tym, spala kraaasne, asi som ju tiez prechvalila.

kafoditka
10. okt 2010

@merikac nie, napapal sa a hned zaspal..

@mirka285 tak aby si b ola v obraze, ja som mala tuto noc eroticky sen, ale lesbicky 😕 😕 A ta baba. co so mnou TO, mala taky mini pipik.. 😀 No som ja normalna?? A to som mala pred spanim sexik s Petom... 😉

Baby neuverite, ale teraz dosiel za mnou Peto so zehlickou v ruke, ze "mozem zehlit?? Ja som uz sto rokov nezehlil" 😅
Zlato moje, ale ide mu to od ruky a veruze tam je pekna kopa pradla 😝
idem si ja hodit sprchu a supnut kura do truby..

@maxara
@mirka285 zajtra mam pre vas mini prekvapenie 😉

kafoditka
10. okt 2010

Haloooooo, co vsetky kuchtite obed???

maxara
10. okt 2010

Rankooo, tak mne toto ponocovanie nerobi dobre.. Ninka vstava teraz zase o 4tej, potom o pol 7 a potom furt krochka, tlaci a puci sa.. az teraz sa mi ju podarilo znova uspat, som zvedava dokedy..Samozrejme, ze hned ako zavrela oci, som sa ponahlala natlacit sa ranajkami a tak som zlupla jogurt, ze ani neviem ako chutil 😠 a kavu mam uz ladovu..
Prdosi dnes odchadzaju domov, ani neviem, ako to dopadlo s tou frajerkou toho jedneho, ze ci ozaj skoncili ci co..

@kafoditka 😵 😕 sem s nim, ved ja som cela teraz na nervy.. si tehotna? 😀

tinaki1275
10. okt 2010

baby tak som vcera pochopila aka som na vas zavisla.. 😀 vecer o desiatej sa mi pokazil internet a ja som zurila ako tajfun..mm sa az cudoval ,co take strasne sa stalo ..a v telke nic len blby Big brother.. 😒 ani spat sa mi nechcelo ,mmbol unaveny ,lebo robil do deviatej vecera a zachrapal hned na gauci ☹ .a mala spinkala ako anjel ..no na nervy ..nemala som co robit!!!no teraz zacnem citat co som zmeskala..dufamze mi net nevypadne..

@mirka285 napisem hned len docitam..

kafoditka
10. okt 2010

@maxara Daj pokoj Peti, jedine, ze by si si nas nastahovala k sebe do domu alebo nam prenajala tu vasu "chatu" 😀
a prekvapko by nebolo prekvapkom, keby som ti to povedala... len taka malickost 🤐 😉

bambola
10. okt 2010

jeden den som mimo internetu a nestiham, vcera som vecer pri docitavani zaspala 😔 ja by som si tiez vecer popisala ale kedze mala odmieta spat bezo mna 😠 tak si len citam v posteli ale jednou rukou sa mi pisat nechce .

velmi pekne pribehy o zoznameni ste napisali, najviac sa mi pacil asi @meruska a @kafoditka 🙂 ale vsetky boli take origos a mali nieco do seba 😉

akurat robim obed, hovadzie na hubach ale do 12 nestiham , to budem zase pocuvat od mojho oca 😠 no co uz, moze byt spokojny, ze sa naje 😀

meruska
10. okt 2010

@bambola vdaka 🙂

meruska
10. okt 2010

ja dnes peciem kacku a lokse, uz aby bola..... sa mi tak zbiehaju slinky 😉

kafoditka
10. okt 2010

@bambola 🙂

maxara
10. okt 2010

@bambola veru Meruskin pribeh bol totalny osud.. ale aj monline mala taky osudovy.. a teraz ked sa tak nad tym zamyslam, tak moj vztah s mm zacala uplne inak, ako vsetky ostatne moje predosle vztahy a aj mal iny spad, cize ja som uz po mesiaci vedela, ze to bude moj m. A podla tych story asi kazda vedela hned, ze to bude buduci manzel. A ty ako? Ty si este nenapisala 😉

maxara
10. okt 2010

@kafoditka kafkoooooo, toto mi nesmies robit.. ja budem teraz na prasky az do zajtra.. 😀

kafoditka
10. okt 2010

@maxara ved to je len taka malickost prosim ta nestresuj 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre