Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
16. okt 2010

@tinaki1275 dobréé 🙂 ale je to super, ak sa dieťa takto naučí pár jazykov..

tinaki1275
16. okt 2010

oo..mala sa mi budi ,idem mrknut co sa deje..

tutifruti
16. okt 2010

@monline netrápim... ale v tých blond mi ho az tak vidno nebolo 😉
@tinaki1275 Matko a Kubko... Pes a macka na tom teraz frcia baby...
a ja milujem Wievegha /neviem ako sa píše presne/... ale sa na nom bavím... je to také lahko ironické čítanie

tinaki1275
16. okt 2010

no baby idem do postele ,mala sa mrvi a mm na mna krici ,ze mam ist spat ,vraj mi odpoji internet.☹(ze som potom cez den zahundrana...ked nespim ...

monline
16. okt 2010

@tinaki1275 muž má pravdu, treba spať 🙂 dobrú noc a príjemnú zábavu zajtra

tinaki1275
16. okt 2010

@monline dik..🙂)

tutifruti
16. okt 2010

@monline
@tinaki1275 dobrú baby

monline
16. okt 2010

@tutifruti ja nemám odvahu na zásadnú zmenu farby vlasov...stále mám hnedú

monline
16. okt 2010

aj ja už idem..čas spať..peknú nedeľu

katarina7777
17. okt 2010

@tinaki1275 aj ja si musim davat pozor ked som s malym sama aby som s nim hovorila po slovensky, chcem mu kupit najblizsie u nas takeho maco co spieva a rozprava rozpravky po slovensky a este nejake detske knizky ....u nas zas telka vacsinou bezi v anglictine... uvidime ci maly zmakne 3 jazyky... a zase mm bude viac motivovany sa naucit slovensky aby sme ho neohovarali 😀

katarina7777
17. okt 2010

@tutifruti vyzeras velmi dobre 🙂

mirka285
17. okt 2010

dobre ranko...kde ste vsetky?mne dnes rano udrbal domaci skriatok malej flasu...rano sa zobudim ze Linda je hladna,hladam flasu,flasa nikde,mala stupnuje svoj plac,prebehla som cely byt a zrazu som mala flasu v kuchyni pod nosom...dala by som ruku do ohna zato,ze tam predtym nebola...ten maly smrad sa asi zlutoval ked tak mala plakala a rychlo nam ju vratil 😠

tinaki1275
17. okt 2010

no baby dobre ranko..pre mna zase zle..mala mi zase nechcela po zobudeni papat...vyskusala som 3 flasky ,4 rozne cumle,dva druhy mlieka..ked som jej podsunula caj pila jak diva.. ☹ naposledy jedla rano o siedmej to sa normalne napapala este v polospanku a a potom zase zaspala..a o jedenastej proste nie a nie..najprv vypila asi 30ml a potom sa zacal cirkus ,rev a odtahovanie sa ..ja som uz zufala..vidim ze je strasne nervozna..dala som caj ktory pila strasne hltavo a medzitym vymenila za mlieko a zase rev.. 😢 este ze teraz v hojdacke zaspala..ja uz neviem co mam robit a mm zase maka..poslednych 14 dni nebol jediny den s nami doma..pojdem zajtra k dr.ale neverim ze mi pomoze..tu su lekari o hovne hlavne sukromni ..to len v Atenach je akataka uroven ..desim sa toho ked pride hodina krmenia.. 😢

lulu1983
17. okt 2010

ahoj babulky,

my sme mali zase zlu noc, od stvrtej bol hore kazdu hodinu, cakam kedy teraz zalomi, ale nechce sa mu :( vcera sme boli v hainburgu na vylete a ten sa podaril 🙂 tak aspon tak

lulu1983
17. okt 2010

jaaj a este sa nam zacalo darit s dudlom, odkedy risko prisiel na to, ze si ho moze strkat sam do pusinky 😉

bambola
17. okt 2010

@tinaki1275 gratulujem ku konickovaniu 🙂 len tak dalej a ona pride na to, ze je to super 😉

@merikac tusiim si pisala, ze vsetky babatka maju nosteky do hora, ono to tak aj vzdy je, lebo maju prisposobene nosteky na kojenie 😉

pisali ste toho strasne vela.....nasa mala vydava zvuky asi uz dva-tri tyzdne, take to ga ga, gu alebo si niekedy tak zvyskne 😅

bambola
17. okt 2010

Dva dni som len docitavala co ste popisali 😀

Vcera sme boli u neurolgicky na kramaroch. mala je uplne v poriadku, nic co by bolo prekazkou v ockovani tak dufam, ze mi ju uz tento tyzden zaockuju. akurat problem je ten co som si aj myslela, ze bude a to, ze mala ma oblubenu stranu na hlavinku lavu, doprava sa vie tiez otocit ale proste to robi menej a aj mensi uhol. za hrackou sa napriklad neotoci doprava len sleduje ocami 😀 potvora 😵 tak teraz ju kojim vzdy tak aby mala hlavu napravo a dohodli sme sa s neurologickou, ze to takto budem robit mesiac a potom sa prideme ukazat, tak snad sa nam to podari rocvicit inak budeme chodit na rehabilitacie.

bambola
17. okt 2010

vonka je pekne hnusne 😠 asi dnes nikam nepojdeme lebo ocko je v praci a ja nemam ani fusak ani overal 😒 sikulka no co vam budem hovorit

tinaki1275
17. okt 2010

@bambola mne tiez otaca viac na pravo .a nalavo len ked velmi musi ..aj ju vzdy krmim tak aby musel natocit hlavu dolava..a aj hracky jej ukazujme len s lavej strany a este aj odgrgnut ju davama len na mojupravu stranu a ona ak chce nieco vidiet musi otocit hlavicku na lavo ..ale zlosti sa... 😒

bambola
17. okt 2010

@tinaki1275 no moja sa nezlosti, ze musi pouzivat neoblubenejsiu stranu ale keby som ju nenutila tak nepouziva ale nebrani sa tomu

bambola
17. okt 2010

kde ste vsetci 😒 mala by som ist do obchodu ale jednotu mi uz zavreli a billu nemam rada, ze by lidl? a ked je von tak hnusne 🙄 a hlavu by som si mala umyt ale tak to az po navsteve obchodu.

bambola
17. okt 2010

aha, prsi 😒 co by som ja dala za auto (ruku mojej princeznej a polku dvojizbaku 😀 )

kafoditka
17. okt 2010

Ahojte.. az teraz mi doniesol Peto notebook, uz ste mi chybali.. baby, tak moj Filipko ma sopliky ☹ od rana beham s odsavackou a furt odsavam, sa bojim, aby mu tie sople nestiekli na priedusky. Zajtra idem s nim k lekarke, nech mu nieco predpise.. Bola som s nim na prechadzke vonku, spal vyse dvoch hodin v kociku 😉 Ja som mala zimnu bundu dlhu a aj tak mi bola po dvoch hodinach pekna kosa, hlavne na nohy a to som mala tenisky. Co uz mam vytiahnut zimne boty pre boha?? 😕 Co porabate vsetky? Vonku je hnusne, som myslela, ze aspon 10 stran zapisete a tu len jedna pribudla.. 🙂

tinaki1275
17. okt 2010

@kafoditka ako ti teraz papa Filipko ? je to uz lepsie?

kafoditka
17. okt 2010

@tinaki1275 ahoj, papa trochu lepsie, ale flasu mi pije aj hodinu. napr. zarobim mu 120ml mlieka, naraz vypije 60ml, vypluje a za pol hodku si znova vypyta ostatok... caju som dnes do neho dostala len 40ml..

kafoditka
17. okt 2010

@mirka285 dala som dnes malemu tie tvoje plienky a som spokojna.. vobec sa nevyhadzal, plienka dobre sala a nemal mokru ritku.. teda neviem, ako sa plienka zachova, ked sa mi pokadi, ale zatial som spoko a ked mi dojdu huggiesky tak kupujem babylove.. 😉

tinaki1275
17. okt 2010

@kafoditka ja mam teraz treti den to iste... 😠 som uz zufala..predtym mi krasne pila 120-150 ..teraz ked urobim 120 som rada ze vypije na 3x 90ml....vy mate aspon super vahu..uz teraz sa bojim co mi povie dr...kolko ti zhruba pije a\za cely den?

kafoditka
17. okt 2010

@tinaki1275 no pyta si kazde dve hodiny a vypije tych 120 zakazdym..

tinaki1275
17. okt 2010

@kafoditka no aspon ti papa casto , aj ked to je tiez na nervy....mne ani po 4,5 hod.neprejavila zaujem vypit viac ako 80-90ml..☹

kafoditka
17. okt 2010

@tinaki1275 mozno maju tie decka fakt take obdobia, kedy im šmakuje menej..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre