Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

karinnka
18. okt 2010

Ahojte 🙂 Takze Kosicke stretko bude?Alebo sa tam uz nik nechysta 🤐 My sme dnes boli v Hypernove mali pampersky za 5,99eur tak som si nakupila 4baliky 🙂 Inak odkedy kojim,tak neznasam hypermarkety 😖 pretoze este stale sa mi toci hlava aj ked uz je to omnoho lepsie....Niekedy si pripadamako hypochonder 😝
Co vravite na tieto sedacky?
http://www.babybazar.sk/Voyager-9-36kg-polohov-...
http://www.babybazar.sk/Spider-akcia-id2339066....
http://www.babybazar.sk/Spider-9-36kg-nove-farb...

pretoze 200eur je pre mna teda za sedacku 😝

mirka285
18. okt 2010

ahojte 🙂 vidim,ze riesite autosedacky....mne sa mala do vajicka este zmesti ale ja ju neobliekam do auta,ona to neznasa byt oblecena v sedacke,reve jak tur potom...ja budem kupovat potom tu dalsiu kategoriu od 9-18 kg a asi kupim zase maxi cosi,som s nou spokojna tak nechcem vymyslat,vajco predam a dolozim...akurat ze som zvedava kedy bude mat Linda 9 kilo,vsak to asi ked bude mat rok 😀

merikac
18. okt 2010

@bambola 😀 - teeeda ta je ale pozitkarka,,,,, 😉 a neni stekliva?

merikac
18. okt 2010

@mirka285 -spravne dievca,,setri mamine peniaze 😀

bambola
18. okt 2010

@merikac neni, aj ja som sa divila, lebo ja som strasne 😠

katarina7777
18. okt 2010

@mirka285 ani leo nema 9 kilov ale uz mu je vo vajicku tesno (podla mna to zavisi aj od znacky ), hlavne ked chcem ist v novembri autom na slovensko a uz nechcem brat vanicku ale sportak s fusakom cize bude cestovat v sedacke. Tato je dobra lebo sa daju boky rozsirovat a zuzovat podla potreby, plus som na nu citala dobre recenzie.... inak aj ja som si myslela ked sa maly narodil ze mu bude stacit aspon do 9 mesiacov 😠

mirka285
18. okt 2010

@merikac no vsak ked teraz ma 5,6 kg a v roku ma dieta strojnasobit svoju vahu tak mojou chabou matematikou mi vyslo ze to bude fakt az ked bude mat rok....len ci sa tam dovtedy este zmesti?no uvidime,budeme to riesit za pochodu....ja som uz pozerala sedacky ked som bola minule v Brendobe kupovat tu stolicku na krmenie a vam poviem ze sa v tych sedackach nevyznam...

mirka285
18. okt 2010

@katarina7777 zrovna bebe confort poznam lebo ju ma kamoska a velmi si ju chvalila...takze urcite si dobre kupila,a ta tvoja je od narodenia takze to je v poho...hlavne aby sa tam maly dobre citil...

merikac
18. okt 2010

@mirka285 myslis autosedacky? tie este neriesim, zatial sa zmesti do vajica v pohode,,myslim, ze akurat po zime budeme musiet pozerat novu,,
baby poradte,,ja mam nieco so ksichtom, strasne mam citlivu tvar,,len sa olupujem ako krokodyl, zacal ma stipat aj moj krem, ktory pouzivam uz niekolko rokov,,,moze to byt tym, ze ma emma susatvne cumle-slini???????

mirka285
18. okt 2010

@merikac a nebude to niakou zmenou hormonalnou po porode?mne sa zase zacali strasne mastit vlasy a zase rychlo zarastam 😠

merikac
18. okt 2010

@bambola zaujimave,,,lebo Emma je priserne tiez,,,vzdy sa zasmeje,,ale keby som ju steklila dlhsie,,tak sa rozplace,-ved jasne, kto by to mal rad 🙂 .....a inac, to foto v tych tatovych perinach - nema chybu 😵

merikac
18. okt 2010

@mirka285 no ja neivem, ja mam beztak strasne sprostu nachylnu plet na prach a podobne,,ale toto je fakt des,,akokeby som sa spalila od slniecka,,,a vlasy,,to uz ani nehovorim-musim umyvat minimalne kazdy druhy den,,zostali mi asi 3 a aj to si ich musim dat zafarbit,,tak netusim co mi s nim ta farba spravi,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, 😠

mirka285
18. okt 2010

@merikac pocuj nezbehnes s tym koznej radsej?a este som ti chcela povedat ze mi dnes prisiel mail ze zajtra alebo pozajtra mi prinesie kurier tie sanky...tak som zvedava 😕

katarina7777
18. okt 2010

@mirka285 hned sa clovek lepsie citi pocuje ze ini maju dobre skusenosti 🙂 a to uz vidim ze po case kupime este nejaku do mm auta nech ju nemusime stale prehadzovat, ale to uz kupim taku velku sedacku od 9 do 36 kg.

aj chcem kupit nejaku stolicku a zatial sa mi pozdava jedna z peg perega.

http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/1296... na tuto je teraz zlava na 99 eur, este skusim pobehat po inych obchodoch a ked na nic lepsie nenatrafim tak ju kupim.

bambola
18. okt 2010

@merikac dakujem aj mne sa strasne paci, tato je sikulka na fotenie 😉

tinaki1275
18. okt 2010

no tak baby ja som premrkala net kvoli sedackam...a zistovala medzi znamymi co mali sedacky a prehladala testy na autosedacky..a vysla mi z toho najlepsie Kiddy .napr.kiddy comfort pro od 9kg az do 36kg..kupila ju kamoska mojej krstnej dcere o d roka a su velmi spokojni ,predtym in nechcela sediet skoro v izadenj a do tejto sa mala zalubila..a je problem ju z nej dostat..
http://www.kiddy.de/kindersitze/kindersitz-9m-1.....

katarina7777
18. okt 2010

@merikac
@mirka285 aj mne strasne padaju vlasy (este ze ich mam kopec) a nenormalne rychlo mi rastu chlpy na nohach 😠
merikac na tu plet ti neporadim lebo moja je skorej mastnejsia 😒

merikac
18. okt 2010

@mirka285 koznu mam az v Toplcanoch to by ani nevadilo, ale ak by som sa chcela dostat na radu musim ist o 5 rano,,,a ked sa objedavam,,tak to trva aj mesiac,,ale skusim s tym nieco porobit,,dnes som si na to nacapala emminu mast na tvar zn. Seba Med- pre citlivu detsku pokozku obnovujucu PH, hlavne okolo ust po slinach 😀
Jeej, to je dobra sprava,,no som zvedava,,cize za maximalne2 dni by si ich mala mat,,,,,,,,,,,,,,, 😉

tinaki1275
18. okt 2010

@merikac ja som pouzivala Avene kremy z lekarne strasne dlhu dobu este pred porodom ..zrazu som mala extremne citlivy pokozku a supala sa mi brada a ja nos..zabralo to po nejakom roku som sa vratila k normalnej ..

mirka285
18. okt 2010

@katarina7777 ja som kupovala drevenu stolicku co sa prisuva ku stolu,ale vy mate velky dom tak nemusis setrit priestor,ale vies co mi chyba na tej co si dala link?kosik...mohla by mat kosik na hracky a podobne hovadinky je to prakticke,ked sa maly hra v stolicke potom tie veci len nahadzes do kosika 😉

katarina7777
18. okt 2010

@mirka285 ja praveze ziaden kosik nechcem lebo bude po kazdom jedle spinavy a nebude sa mi ho chciet zakazdym umyvat, lebo ked zacnu drobci jest sami tak jedlo bude vsaaaade .

mirka285
18. okt 2010

@merikac co tolko cakat?tak dlho sa caka v BA na alergologicke vysetrenie alebo k celustnemu ortopedovi 😀 ja ti vobec neviem co na tvar,ja pouzivam obycajny krem hydratacny a tvar mam taku normalnu,mne sa praveze pocas tehotenstva robili flaky a teraz uz nic...no a sanky zajtra alebo pozajtra,ale kedze zajtra idem k noemarte takze az pozajtra...

katarina7777
18. okt 2010

@tinaki1275 dobre vyzera ta autosedacka kiddy, musim si ulozit link aby som na nu nezabudla ked budem chciet kupit dalsiu.... co ti povedala pediatricka?

mirka285
18. okt 2010

@katarina7777 vsak ked bude jest ho das nabok a potom ho pripnes naspat 😀 ale to ja mam taku uchylku,ja aj teraz mam Lindine prkotiny v takej krabici velkej a zbieram to tam kazdy vecer,ale ked tie byty su take male ze nic ine mi nezostava ked sa nechcem o to potkynat...

merikac
18. okt 2010

@mirka285 jeej vy mate stretko 😅 ...............a ze sme ju ohovarali,lebo sme nevedeli, ci je noemarta,alebo neomarta,,,jasne,ze ja som si myslela,to spatne,,,,a nunu vyhrala,,maxi bola rozhodkyna 😀

merikac
18. okt 2010

@katarina7777 to so z tych stastnejsich komu ten kopec vypadnutych vlasov nechyba 😝

tinaki1275
18. okt 2010

no baby tak teraz vam napisem co bolo u dr..mala bola skvela dvihla sa pred nou na laktiky ako taka hviezda a pasla kone jedna radost ,mm skoro spadol z noh..akoby to robila bezne a este sa smiala.. za poslednych 9 dni pribrala len 140g ,teda mne sa to zda ok..ale dr.uznala ze papa malo ze fakt to musime zvysit z tych 700ml na min.800ml..a potom mi povedala ze ako prve mam malej zvacsit dierku na cumliku..skoro som odpadla..ze ma to nenapadlo 😕 ..vraj ma vo svojej praxi strasne vela pripadov ked deti medzi 2,5 a 4 mes.zacnu odmietat papat alebo sa odtahuju od flasky po vypiti maleho mnozstva..vraj su dierky na vset.cumloch male a nepomoze zobrat ani ten s vacs. pre deti od 6 mes..niektore deti proste maju silnejsiu saciu schopnost a znervoznuje ich ked tahaju a nejde im viac...hned mi doslo ze ked som jej dala cumlik od chico(a ma omnoho vacsiu dierku) pila v pohode... 🙂 a hned som si spomenula ze ked som kojila mala sa bola schopna napapat za 5-7 min.a ja som nechapala ako dobre pribera..proste bola schopna si to rychlo vytiahnut..tak som jej ked sme dosli domov zvacsila na starom cumli dierku a fakt je ze stiahla 150ml za as 7 min...dufam ze jej to aj ostane..🙂

merikac
18. okt 2010

@tinaki1275 ved aj ja pouzivam avene a normalne ma zacali stipat a dokonca aj ten co mam okolo oci,,tak aj okolo oci sa mi spravila taka moc sucha koza,,a strasne mi zacalo vidiet vrasky.........normalne akokeby som zrazu potrebovala olejom namazat 😠

tinaki1275
18. okt 2010

@katarina7777 inac ty si mi dala typ na vymenu flasky alebo cumla..bola si blizko 😀 dik...

katarina7777
18. okt 2010

@mirka285 ja viem ako je to s bytmi, do 16tich rokoch sme byvali v panelaku, 5 clenna rodina + havino... dobre spomienky mam na to obdobie... o kamaratov nebola v 12 poschodovom cinziaku nudza 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre