Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
18. okt 2010

@mirka285 tak to mas skvele, ked nebude vymyslat,,,ja synovi asi peniaze nedam,,pride mi to take neosobne,,to by bral tak od babky....

merikac
18. okt 2010

@tinaki1275 dobru,,oddychni si

bambola
18. okt 2010

@tinaki1275 ano 🙂 akurat sa zajtra chystam po overal do H&M 😀 daktore veci maju fakt krasne a mam odtial celkom dost. rukavicky uz k tejto ciapke nemali tak som kupila s takym podobnym vzorom v C&A.

@merikac neviem ci je to moda ale to som fotila mobilom ked som raz posielala nasmu ockovi do prace a mi to prislo take vtipne ze ciapka a mala hola

katarina7777
18. okt 2010

dobru noc a nech vam deticky pekne spinkaju

bambola
18. okt 2010

@katarina7777 tak ano ale nemusim v nom plavat 😀 dobru noc

@tinaki1275 dobru noc

@mirka285 pekne sny o olivovych hajoch 😉

mirka285
18. okt 2010

@merikac ved ja mu kupim este nieco na oblecenie k tomu,ale tak co mam robit ked on chce tie vidlice a su strasne drahe on ma ten skakaci bicykel to je jeho hobby tak chce od kazdeho peniaze,lebo si chce na neho podokupovat veci..

mirka285
18. okt 2010

@bambola jezis teraz si ma rozosmiala s tou babkou,no idem uz spat 🙂 🙂

merikac
18. okt 2010

@bambola ale ved je to mile,,mne sa pacia take kotrasty na fotkach- napriklad aj do polpasa ked je holy chlap a taky svalnaty a ked drzi male mimino v naruci,,,,sila a neha, moc a bezbrannost,,,,,,ako ta ciapocka-nahota a teplucko 😉

merikac
18. okt 2010

@mirka285 dobru,,,vidim, ze dnes sa to tu rozutekalo,,ani @monline dnes nebuntosi,,,,,,,,,, 😉 -tak asi idem aj ja na ucho

monline
18. okt 2010

@tinaki1275 práve som dočítala a teším sa, že celý problém bol tak malicherný a konečne dáš malinkej riadne napapať 🙂

monline
18. okt 2010

@merikac tu soooom

bambola
18. okt 2010

@merikac no mna to tiez tak napadlo ako kontrast len som chcela tym povedat, ze som nikde nevidela
tak dobru noc teda vsetkym, mne sa nejako este nechce ale pomaly pojdem aj ja

bambola
18. okt 2010

@monline aha ju, tak teraz konecne podakujem spravnej osobe za moje nocne vyzieranie 😉

merikac
18. okt 2010

@monline no vitaj,,,a ty si co porabala, ze sa az tak neskoro pridavas?

tinaki1275
18. okt 2010

@monline este som mrkla ze ci si dosla..🙂)

merikac
18. okt 2010

@bambola 😀

monline
18. okt 2010

@merikac veľa ste napísali, neskoro som prišla k pc, lebo malý síce ukážkovo zaspal o pol 8 po kúpaní a papaní,. ale o deviatej sa zobudil, tak som ho dokojila a on sa normálne prebral..rehoty hlasné, vykecával sa, vrtel, lietal rukami aj nohami..proste si myslel, že je už ráno 🙂 tak sme sa s ním bavili do desiatej a potom som sa ho už snažila utíšiť, aby zaspal..tak cez adelu zaspal
a ako som čítala tie chlebíky s maslom a sušenými paradajkami, tak som dostala na niečo chuť..smotanu som už nechcela, dnes som už jednu s grankom mala 🙂 tak som si spravila kúsok chleba so syrom a navrch som dala kapary..nech je to trocha exotické 🙂

merikac
18. okt 2010

@tinaki1275 a nehces tu kamosku rozoberat, lebo je to na dlho, ci je to doverne?

monline
18. okt 2010

@bambola ale parádna je tá smotana, čo? ja mám rada tú 14% z kauflandu..je hustejšia a tučnejšia 😀..ale zjem akúkoľvek, hlavne nech tam je strašne veľa granka 🙂

tinaki1275
18. okt 2010

@merikac vies co je to doverne teda bojim sa aby si to tu niekto zo svk co ju pozna neprecital ..nikdy nevies..vam by som to aj povedala..ale jedine nejako sukromne..

merikac
18. okt 2010

@monline baby, neblaznite s tym pasmanim na nieco pod zub,,,ved aha uz je kolko hodin,,,,alebo ze by som pockala kym bude polnoc a to uz by som jedla prakticky nie v tento, ale na druhy den- nech nemam vycitky 😀

merikac
18. okt 2010

@tinaki1275 to mas pravdu,,pokial by sa jej to nepacilo,,tak vzdy sa moze najst nejaka dusa,,co by ju spoznala,,ale ved prakticky ty nemas umysel o nej rozpravat sposobom, ze by si ju ohovarala,,len ti prislo luto do coho sa dostala 😒

monline
18. okt 2010

@merikac no vidíš, vynašla si sa..tak šup do chladničky..však do rána nám vytrávi..napr. ja raňajkujem až o desiatej, kedy vstávam 🙂 dnes som mala otcove lečo, on ho vie skvele spraviť, lebo ho nechá pripiecť
ako vám chutila včera krkovička? tá naša bola super, dnes sme dojedli (ale ja som robila trojnásobné množstvo ako bolo písané na sáčku)

bambola
18. okt 2010

@monline aj ja som mala 14%nú ale z jednoty ale granka som tam nasypala pozehnane 😀 nieco mi to chutou pripominalo a doteraz neviem prist na to co

bambola
18. okt 2010

@merikac nevaz se, odvaz se 😀

monline
18. okt 2010

@tinaki1275 však ak budeš chcieť o nej písať, napíšeš do súkromnej...aj ja si tam asi pôjdem čonevidieť zanadávať 🙂

monline
18. okt 2010

@bambola klasický miláčik 🙂

merikac
18. okt 2010

@monline robila ju mamina a chutila skvelo,,,vsetko co nemusim robit ja mi chuti nejako lepsie 😀

monline
18. okt 2010

@bambola a už poznáš trik ako dostať jedným šupom smotanu z kelímka? na dne treba spraviť dierku, aby sa tam dostal vzduch a vyklopiť..väčšina smotán sa dá vyklopiť

merikac
18. okt 2010

@monline tam sa chodi len nadavat a pridavat foto????????? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre