Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
22. okt 2010

@mirka285 chudatko moje ☹ normalne mam chut ta zajtra zobrat so sebou k susedom 😀

merikac
22. okt 2010

babule,,,pisala mi @monline, ze jej blbne net,,tak pozdravuje vsetky nocne sovy a bude skusat, ci sa to da napravit,,,,no hadam nebude dlho absentovat

merikac
22. okt 2010

@maxara aa, toho si spominala,,no to je hrozne

merikac
22. okt 2010

idem si ostrihat mm,,uz prestupuje so strojcekom v ruke,,a hadze na mna vrazebne pohlady

maxara
22. okt 2010

@tutifruti a to iste ma so sluchom 😀 😀 😀 a super bolo, ze dnes tiez doslo k takej situacii, ze sa chytil na vlastnych slovach.. lebo nieco nepocul, co som mu sepkala (akoze som mu radila odpoved) a osopil sa na mna, ze uz aj nech mu to zopakujem, lebo co nevidim, ze zrovna pil, ked som mu to hovorila a vtedy on nepocuva 😀 neviem, ci naozaj, alebo z neho slivka hovorila 😒

mirka285
22. okt 2010

ja som korunovana truba!!!no zajtra ideme do Sale gratulovat a vecer som myslela ze vyrazim do mesta ale hovno hovno zlata rybka budem cusat doma,lebo som to prepasla lebo ta oslava je urcite dnes..a viete co ma sere najviac?ze ked mi ta kamoska pisala,tak som sa robila chutna,za ja nedojdem,ze ideme gratulovat a ze Linda je mala,ale kurnik sopa vsak ma styri mesiace,stale je so mnou,uz je tak naviazana na mna,ze pokazde ked ju zoberie niekto cudzi na ruky hned place...lenze ja by som sa mohla ist vyventilovat aj zajtra s niekym inym,kamaratov v meste mam dost,ale toto bola taka jedina oslava kde boli vsetci moji kolegovia,proste som ochotna obetovat cas,ktory nebudem s Lindou...a proste nasilu zajtra s inymi kamaratmi nepojdem,chapete ma?

maxara
22. okt 2010

@merikac ten synovec, co mu preplo a sprava sa tak desne, to je druhy.. tento je pre zmenu sam ako prst a trapi ho to.. ten druhy zas riesi, s kym sa pojde ozrat najskor a ktoru babu si ma vybrat a pod ☹

maxara
22. okt 2010

@mirka285 ☹ ja ta chapem.. ale nevadiii, urcite bude este taka party.. alebo ju rovno zorganizuj ty.. ☹

bambola
22. okt 2010

@mirka285 juuuuuj mirka ☹ mozno len zhodou okolnosti vsetci spia a nie je to dnes ale zajtra.
inac ja tiez nikam nechodim lebo mala je bezo mna nesvoja hlavne vecer nezaspi bezo mna. akurat minuly tyzden som bola von s byvalymi spoluziakmi na asi tri hodky a to ju uz poslednu hodinu mm nosil hore dole umrncanu a unavenu ale zaspat nezaspala. 😠

mirka285
22. okt 2010

@maxara dakujem si zlata,ale dufam ze Gabko pochopi aka som z toho smutna a patricne mi to vynahradi...

merikac
22. okt 2010

@bambola A TY SI KDE, ZAS SI TA PODMANILA MALA?

tutifruti
22. okt 2010

@mirka285 no jasne ze chápeme... a ani tam íst už teraz... zábava v plnom prúde... už to tažko dobehneš 😅 a íst von len preto, aby som si vynahradila den predtým to je o ničom... just nebude dobrá zábava

@maxara 😀 😀 😀

merikac
22. okt 2010

@mirka285 nezufaj,,coskoro niekam zas vyrazis a uzijes si to dvojnasobne 😉 ,,a Linda neni mozno az taky cecok,,vsimla som si , ze viacere deti zacnu v tomto obdobi vykrucat pusu do podkovicky, ked si ich vezme niekto iny,,,,vratane Emmy- svokra je z toho az zufala,,,,

maxara
22. okt 2010

@mirka285 🙂 urcite.. a co by ti urobilo radost?

mirka285
22. okt 2010

@bambola no bodaj by si mala pravdu,ale to by bola fakt velka nahoda ze nikto neni on line,hlavne ked nas je asi 15 nast ☹

tutifruti
22. okt 2010

@mirka285 mozno je nieco dobré v telke 😉

merikac
22. okt 2010

@maxara nejak som sa v tom zamotala- kolko mas tych synovcov?

mirka285
22. okt 2010

moja Linda place v momente aku ju zoberie na ruky niekto iny ako ja alebo Gabo...som z toho na nervy...

bambola
22. okt 2010

inac musim vam napisat zaujimavy postreh. zaciatkom tyzdna som bola s malou tri dni sama lebo mm cele tri dni v praci. no a mala bola cele tri dni nesvoja, davala strasne revy bez priciny a bez akejkolvek sance ju utisit, hucala mi dokonca aj do cicika co sa este nikdy nestalo....no proste tri dni na palicu 😖 ked mal prist mm tak akurat mala jeden z tych svojich placlivych zachvatov, som ju nosila a hojdala ale revala uz 20min vkuse, a akurat ked sme sli okolo dveri, prisiel mm....mala pozrela na neho, stichla a odvtedy ticho, dala som mu ju na ruky a mala tam cucala ako pat penazi cely vecer 😕 tak sme zistili, ze ani ju uz nebavi sa pozerat na ten moj ksicht tri dni vkuse a ze to potrebuje obmenu 😀 😀

merikac
22. okt 2010

inak my sme chceli dnes ist s mm von na 2-3 hodky, medzi srtary kolektiv,,ale nabijal kapustu este a prisiel z povnice taky vyflusnuty,ze uz sa mu nechcelo,,a ja som sa tak tiez tesila, ze konecne ma niekto vyvenci medzi ludi,,,,

merikac
22. okt 2010

@mirka285 aj emma je taka,,,este ju moze zobrat aj denis a moja mama,,ale uz moj otec a erikovi rodicia nie- je len dufam, ze ich to coskoro prejde

maxara
22. okt 2010

@mirka285 a vies co? Od navstevy u noe, ked som vam vonku chcela predviest, ako Ninka nema rada cumel a ona ho zrazu chytila a zacala cucat, odvtedy mi ho vezme zakazdym.. dokonca zaspava mi cez den tak, ze ked ju kojim a zacne uz len cuckat na zaspatie, jednoducho jej vymenim cicku za dudlik a dudlik podopriem Mackom Pasikom (jej novy kamko).. normalne nechapem, ale ona pekne teraz dudle 🙂 sranda ze? tym chcem povedat, ze uz by ju uspal aj mm, keby chcel 😒

merikac
22. okt 2010

@bambola zlata,,,,,,,,,,, 😵

bambola
22. okt 2010

@merikac nie nie, tu som 🙂
len som zvedava ked mi sla mala spat dnes o osmej (namiesto zvycajnej 22 az 24h) ze o kolkej bude vstavat 😨 , lebo ja som si na vstavanie o desiatej celkom zvykla a to mala este taha do 11-12 😀

monline
22. okt 2010

ahojte
tak skúšam písať, snáď sa podarí aj odoslať, už sa mi 3x za sebou podarilo aktualizovať stránku bez vypadnutia...trošku som upratovala, ešte zajtra musím kuchyňu a obývačku, lebo čakám návštevu..a jak na potvoru zajtra mama aj nika idú do rajeckej lesnej na púť, muž bude v práci, švagrinin mareček je chorý, tak nebudem mať komu pichnúť daniela, tak budem musieť všetko zvládať aj s ním..chcem zákusok nejaký upiecť, niečo dobré navariť pre nich...upratať a samozrejme starať sa o malého..pri ňom sa ťažko niečo robí, lebo ked je hore, tak sa s ním treba baviť, nosiť ho, ukazovať mu, lebo sa rýchlo začne nudiť..a ked spí, tak po chvíľke sa zobudí a pokiaľ si k nemu neľahnem, tak nezaspí zas..ak sa zle vyspí, tak je nevrlý
obdivujem všetky, čo zvládajú domáce práce aj dieťa..🙂

maxara
22. okt 2010

@merikac mam dve sestry a kazda ma velkeho (17rocneho) syna a maleho syna, cize spolu styroch 🙂 jeden je ten, co som ho spominala, ze mu sibe, ze sestre robi zle a ona si uz nevie rady a potom je tento, co je sam ako prst a sestra je prepnuta (ta najstarsia)

monline
22. okt 2010

@maxara macko má melír? 🙂

merikac
22. okt 2010

prave ma dozral moj mm,,,tak on si lahol do postele neosprchovany,,,,toto cooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 - vystartovala som po nom,,a on na mna kukol a ze a to sa mám 😠 😠 😠 prisam fakt, sa zatvaril- ako keby som ho nutila jest tekvicovy privarok ktory z celej duse neznasa

tinaki1275
22. okt 2010

caute baby ,tak mi mame dnes zase vcerajsi vecerny program.."pokazilo" sa mi dieta.. 😒 vzdy mi pekne spavala od desiatej a teraz nie a nie zaspat uz druhy den..☹ asi z nej bude nocna sova ako mama.. 😠 na nervy ..este ze dnes nemala ziadny zachvat..hodinu sa mi metala v postielke a mrncala co ona nikdy nerobi ,akonahle sme ju zdvihli uplne kludna..nekakala mi dnes cely den tak sme mysleli ze ci toto nie je problem jej nekludu ..tak sme skusili rektalku po porvykrat ,teda mm ja sa toho bojim ako cert a ono to len raz puflo ..a fakt malinko vyslo tak neviem..tak som ju strcila mm do postele ze ked pojdem spat ja tak ju prelozim a uz 15 minut mu tam mrnci ..ale jemu to nevadi , on bude spat aj tak .. 😉 ja len dufam ze mu zaspi ..
@mirka285 mozno to je fakt nakoniec zajtra ,ved mozno v piatok maju lepsi program ako byt na face..

maxara
22. okt 2010

@monline 😀 nie, ma pasikavu kosielku 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre