Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
25. okt 2010

@bambola to je super..mne mala plakala pri prvom strasne..az sa bojim v stredu druheho..no ale hadam bude lepsie..

monline
25. okt 2010

@bambola ja som sem aj sadla a čítala, potom ale prišla nika za mnou, nech jej nakulmujem vlasy..aj sme začali, ibaže nika má strašne husté vlasy a to by som jej robila dve hodiny,..tak som jej len dala natáčky...asi má pekných spolužiakov 🙂)) a potom ked som sem sadla, tak sa prihlásil kamoš na gmail a písali sme chvíľu

monline
25. okt 2010

@tinaki1275 všimla som si, že tak skoro máte preočkovanie..ale určite vedia čo môžu robiť..

bambola
25. okt 2010

@monline ano ockovali, zatial fajn, dala som jej dva paralenove cipky, druhy za to, ze mi ten prvy vyprdla 😠 😀 uz roztopeny 😀

tinaki1275
25. okt 2010

@monline to je neuveritelne ako reaguju na unavu ..mne dnes mala po hodine hrania-medzo osmou a deviatou zrazu spurtila rev..jak najata..a to mala este okolo esiatej jest (mal i sme sklz v papani kvoli dnesnemu ultrazvuku)ale
ked som ju dala do postielky za 5 minut zalomila a mm s nou 🙂este ze tu mam kamosku ..inac by som sa znudila..

tinaki1275
25. okt 2010

@monline to dufam..my sme mali prve ockovanie ked mala Leia mesiac..

tinaki1275
25. okt 2010

@bambola to presne urobim v stredu hned po ockovani jej dam cipok ..pre istotu ..

monline
25. okt 2010

@bambola môj mal dva dni zvýšenú teplotu...ale nebolo to na ňom poznať, choval sa ako vždy...
ozaj- môj malý synovec Mareček- sused- má zápal pľúc ☹( tak ho chodím pozrieť bez malého, snáď neochorieme..ale ked my sa tak ľúbime..on ma ľúbi ako dve oblohy -)))

monline
25. okt 2010

@tinaki1275 ja som kojila ráno o deviatej, potom nespal až do 12tej, chcela osm ho nakojiť a uspať, ale nechcel piť, bol strašne unavený, tak spinkal asi polhodku a potom som mu dala papať, ale nechcel veľa...o druhej som mu dala mrkvu s brokolicou, spapal tri polievkové lyžice, aj viac by si dal, keby som mu dala...piť už nechcel, potom bol problém s tým uspávaním, vrieskal..lebo málinko cez deň spinkal..našťastie to potom dohnal

bambola
25. okt 2010

@monline nooooooooo ja neviem ci ma teplotu lebo akosi nemame doma teplomer 😠 ale zda sa mi, ze nie

tinaki1275
25. okt 2010

@monline jaj chudatko taky zapal pluc vie riadne potrapit ☹ mala som 2x a bol to des..

bambola
25. okt 2010

@monline chudacik, to sa mu ako podarilo si uhnat?

tinaki1275
25. okt 2010

@bambola no to je prca ze lekar nema doma teplomer😉

monline
25. okt 2010

mne sa dnes strašne chcelo spať ...hrozné počasie je vonku

tinaki1275
25. okt 2010

@monline jaj to musi byt super ako papa tu mrkvu s brokolicou ..🙂ozaj karfiol sa kedy moze pridat?

monline
25. okt 2010

@bambola to zistíš podľa dotyku..najmä ak pery priložíš na hlavičku..my máme digitálny teplomer, minule som nike zahlásila, že odteraz nech si už v puse nemeria teplotu 🙂))

tinaki1275
25. okt 2010

baby nam ide nejaky divne pocasie ,vonku strasne fuka.a teplota zrazu stupla zo 17 na 26!!!teraz v priebehu hodiny ..vysla som nakrmit psa a skoro som odpadla ako je teplota,myslela som ze sanam pokazil teplomer..

monline
25. okt 2010

@tinaki1275 neviem kedy karfiol..niekde nájdem..ale nechcem nič uponáhľať...mrkva, zemiak, tekvica a brokolica- to nám chvíľu vystačí, občas ešte jablko..a od 5.mesiaca sa tuším pridáva mäso a žĺtko

monline
25. okt 2010

@bambola
@tinaki1275 má 5 rokov a chodí do škôlky..počasie je tak hlúpe, že niet divu, že prechladol...od stredy mal vysoké horúčky, celé noci mu sprchu a zábaly dávali, antibiotiká čo dostal nezabrali, tak švagriná s ním bola aj dnes a že zápal pľúc..tak iné lieky dostal

monline
25. okt 2010

@tinaki1275 to aj tlak sa musí pomeniť, ak tak stúpne teplota..nepríjemné

tinaki1275
25. okt 2010

@monline jej tak skoro maso? ja som myslela ze az po 6 mesiacoch ..ja som si objednala od segry aj nejake kasicky co su od konca 4.mesiaca..su tiez od milupy ako mlieko co davam tak dufam ze jej budu chutit ale najprv skusim mrkvu..😉

tinaki1275
25. okt 2010

@monline to len vylezat,a ako prinutis 5 rocne dieta lezat..☹

bambola
25. okt 2010

@tinaki1275 podla mna je to tiez sranda ze nemame teplomer ale to vzniklo tak ze chcel mm ortutovy lebo ze tie su najspolahlivejsie len tie sa uz nevyrabaju a on nezohnal a ja som este nestihla kupit digital
@monline vsak si jej to mala povedat az ked ju uvidis s tym teplomerom v puse 😀

bambola
25. okt 2010

@monline ved som prikladala a zda sa mi ze nema. a asi by nebola taka kludna a usmievava keby mala

bambola
25. okt 2010

@tinaki1275 hlavne ked sa take male deti nadopuju liekmi tak sa im zda ze im je uz lepsie a zase maju energie na rozdavanie

monline
25. okt 2010

@bambola haha..žeby som až taká potvora bola? .-))))

tinaki1275
25. okt 2010

@bambola ja mam aj ortutovy ,zohnala som este na svk ..ale uz sa neodporuca ho pouzivat ..ale pri malej mam ten dotykovy co sa da aj na celo, alebo do uska. ..ale velmi sa mi nezda..teda nejaku zvysenu teplotu mi nameral aj mne ale velku doveru nemam.

tinaki1275
25. okt 2010

@bambola tvoja mala je nezmar ..ockovanie neockovanie,ma to v prdeli ..nic ju nezlomi 😀

monline
25. okt 2010

@tinaki1275 aj podľa toho, čo tu raz dala meruska o príkrmoch sa mäso pridáva v 5. mesiaci..niekde to mám skopírované, ak chceš, dám ti to do ip

tinaki1275
25. okt 2010

@monline daj daj ..musim sa zacat uz informovat ved za nejakych 12 dni ideme na to .. 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre