Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
7. nov 2010

@sunnygirl vsak ju mas medzi oblubenymi 🙂

mirka285
7. nov 2010

baby my sme boli dve hodiny bez elektriny,no otras,ale uz je mala okupana hra sa v postielke...som dnes nejaka unavena,asi z tej zmeny pocasia,normalne som si aj 20 minut zdriemla..
@denisse no som sklamana lebo som si myslela ,ze sa jej bude v tom nosici pacit a navyse som necakala,ze ma z toho bude boliet chrbat,este dobre ze som ho nekupila ale len pozicala od sestry....
@merikac ja ti ani neviem,a zrazu ma ta moja Linda dva zubale,no uzasne je 🙂 baby ja som strasne zduta,musela som si uvarit pepermintovy caj,a teraz len prdim 😀
@maxara no ved nech si beru zo mna priklad aka som poriadna,lebo ked clovek neposle udaje hned,potom zabudne.

maxara
7. nov 2010

Tak som vas uz docitala aj so spapanymi gastanmi a mrciacou Ninkou za uchom, co znamena, ze uz aj padim hore a kupkat a spinkat.. len som chcela dodat, ze

@mirka285 harryho pottera som zlupla ako malinu, ciatl sa mi superne a nemohla som prestat.. @monline a to sa s panom prstenov neda ani porovnat, toho som zavrela tusim na tretej strane ☹ a film som trikrat zapla a trikrat som zaspala od nudy.. si nepomozem.. ale harry, to je nieco 😀 😀 😀 ale nie, skratka harry ma spad a je to super citanie

@dominikaa tutifruti nasa je z Kubina 😉

denisse
7. nov 2010

@mirka285
ja som si nakoniec kupila Liliputi ... a barunke momentalne tie popruhy idu presne cez licko vo vyske pusy .. takze bud musi kukat na moj krk, alebo jej vo vyhlade vadia tie popruhy ... nevie sa tam usalasit ...

mirka285
7. nov 2010

@denisse ja mam zase Red Castle Sport,malu som tam dala chrbtom ku mne,takze pekne mohla kukat okolo seba a aj tak po 10 minutach zacala sibrinkovat rukami a trepat sa odtial von,a ze boli z toho chrbat ma tiez nemilo prekvapilo a to si myslim ze aj Lilliputi aj Red Castle su z tych lepsich 😒

merikac
7. nov 2010

@mirka285,@denisse ja mam ergonomicky nosic liliputi a mna chrbat neboli,,,tak neviem,,,,inac aj emme je este velky a pusov obzierkava tie remene 😀
Baby dnes si emma objavila nohy a zakazdym ked ju odbalim, sup a uz ich ma v puse a cmula si prsty ostosest,,,,,
😀 - chytala si ich aj predtym ale nedavala do pusiny

tinaki1275
7. nov 2010

@mirka285 blahozelam k zubalom !!!!a zase tisko zavidim 😀 a posli recept na take dokonale dieta 😀 ...to co ti pred zopar dnami bola podrazdena tak to boli asi tie zuby ...super ze ste to tak dobre zvladli ..
k tym nosicom ,mala by si vyskusat aj manducu ,ja mam vazny problem s platnickami a na manduce mi vyhovovalo ze sa upevnuje v podstate na bedrach a tam je podstata vahy ..tak neviem vyskusala som este Bjorn nosic -ten mal celu zataz na chrbtici ..

monline
7. nov 2010

kde ste kočky? to tu dnes nikto nie je?
malý mi spinká, dnes ma potrápil, lebo nechcel jesť...resp.- pil moje mlieko o 12tej a potom o druhej papal kašu z mrkvy, brokolice a kuracieho mäska, toľko ako inokedy (asi 3 polievkové lyžice)..chutilo mu veľmi, nechcel ale zapiť mliekom...uspala som ho, potom som ho chcela nakojiť o piatej a nič, nechcel, plakal...tak zase chvíľu spal, o pol 7 som kúpala a potom ho chcela nakojiť a zase nechcel..ale naveľa som ho oklamala tak, že som mu ponúkala dudel a on sa za ním otočil až k bradavke...stále častejšie má ruky v puse, tak neviem, či ho bolia dasná, alebo sa príliš nasýtil tou kašou 😒 ale teraz už najedený spí a dúfam, že bude spinkať do rána

a ozaj- prestala som svietiť v noci a v pohode spíme 🙂 dokonca aj ráno pred šiestou kojím potme, podľa hmatu 😀

monline
7. nov 2010

@merikac no paráda, Emma aká šikuľka..Danielovi nedočiahnu nohy do pusy, ešte to nevie...ale strašne rád sa hojdá, dám si ho na koleno, že mu nohy visia a on sa sám hojdá a páči sa mu to 🙂

mirka285
7. nov 2010

@tinaki1275 vsak mne sa zda vsetko na jedno kopyto,ja mam tento http://www.maderna.sk/katalog/product/2451/
@monline mozno aj vam uz idu zubale 🙂
@merikac vsak daj jej poriadne najest,aby si nemusela nohy obkusovat 😀

tinaki1275
7. nov 2010

@monline jaj tak to budu zuby .. 😉 dufajme ze Dankovi vyjdu tak rychlo ako Linduske..ja sa toho uz teraz bojim 😒 ak to vyzerieme ako sme to vyzrali s kolikami tak zbohom ostavajte ☹

monline
7. nov 2010

@mirka285
@tinaki1275 tiež si myslím, že to budú zuby..mala by som si asi nachystať nejaký gel (nika má mundisal, to je taký istý?)...a možno aj niečo od bolesti, nejaký sirup či čípok

merikac
7. nov 2010

@monline no veru,,istotne tento tyzden bude dalsie zubadlo medzi nami,,,, 😉

tinaki1275
7. nov 2010

@mirka285 to mi pripomina Bjorna nosic ,uvazuje sa okolo pasu nie na bedra..manduca ma pevny ten opasok okolo bedier-teda je akoby cela vaha na bokoch..no neviem ale verim ze to zavisi od postavy ,ty si stihla a chrbat mas asi slabsi ako ja mne len manduca sadla hned..skus niekde v predajni vyskusat aj s lindou ..inac ozaj nema vyznam nic kupovat..

tinaki1275
7. nov 2010

@monline pocula som ze niektore deti ten mundisal stipe..ja som pred zopar dnami ked bola mala nervozna a zacal zut vsetko co chytila do ruky normalne urobila harmancek dala si na prst sterilizovanu gazu namozenu v tom harmanceku a masirovala som jej tym dasienka ..ta bola nadsena ..normalne si ruckou posuvala moj prst tam kde ju to tlacilo ..a bola potom dost dlho kludna...u nas teraz uz zase dva dni akoby bol pokoj ,nic nevylieza zatial.. 🙂

monline
7. nov 2010

@merikac ak sa mu má polepšiť, tak nech už sú tie zúbky vonku...dúfam, že to nebude dlho trvať 😒

@tinaki1275 vyskúšam ten harmanček..dík

monline
7. nov 2010

1991 - v tomto roku som sa prvýkrát vydala 🙂
a vy ste viaceré len ťahali káčera po dvore 🙂

ericica
7. nov 2010

ahojte konecne som si spravila poriadok v pc mala som tu brajgel ako v tanku 😝
@monline ja som mala uz 11 uz som bola v puberte 😀
idem sa vas trochu preluskat 😉

ericica
7. nov 2010

@monline mne tie gely na zuby nezaberali mne zabrali homeopatika 🙂

monline
7. nov 2010

@ericica ahoj
a aké homeopatiká?

tinaki1275
7. nov 2010

@monline ha to je dobre..ja som mala prveho frajera🙂..

ericica
7. nov 2010

@monline chamomile vulgaris 5 ch tusim tak sa to vola
5 gulocok rozpustit v cajiku a vypit,to je na prerezavanie ale tie gulocky nesmies chytit do ruky ale daju sa peknes tym vrchnakom vydavkovat a sup s nimi do cajiku 🙂 nam zabrali jedine tie

tinaki1275
7. nov 2010

@monline vidis to ma nenapadlo -chamomilla vulgaris 9ch vraj zabera na zubky ..-5 guliciek rozpustit v 50 ml prevarenej vody a davat aj 7x denne po 3ml ..najlepsie pred jedlom ..ale mrkni aj tu na konikovi ti poradia aj ine homeopatika ..mne ta chamomilla zabrala aj an koliku ale je vraj hlavne na zubky..

monline
7. nov 2010

@ericica
@tinaki1275 dakujem poznačila som si to, zajtra idem do lekárne

ericica
7. nov 2010

@tinaki1275 no vidis uz som si nepametala kolko ch dobre ze si mi to pripomenula 🙂

tinaki1275
7. nov 2010

@ericica myslim ze je aj 5ch ,ale 9ch je urcite na zubky ..kazdopadne ja som z toho bola nadsena nam to hned zaberalo na koliku ,nic ine nam nezabralo ..musim aj ja doobjednat uzmi to doslo ..

janka256
7. nov 2010

ahojte kocky prosim vas tie co ste si kupovali poporodne stahovacie nohavicky pomohli stiahnut brusko lebo ja mam velke brucho este a kazdy sa ma pyta ci som zas tehotna uz sa normalne hanbim 😠

tinaki1275
7. nov 2010

@monline si ma motivovala..idem hned pohladat co este odporucaju na zubky ..a rychlo doobjednat tu chamomillu 😉inac su aj nejake specialne zubne olejceky ale neviem ci aj na svk ..v nemecku som nejake videla..ale mozes sa spytat v lekarni ..

ywett
7. nov 2010

ahooojte maminky,
ako sa mavate?
ja som dnes triedila malej vecicky, az mi to bolo luto, ako vyrastla z tych veciciek 😠 😠

chcem sa spytat, maminky, ktore kojite hlavne:ja len kojim a odkedy mam zacat s prikrmami, ako na to?

monline
7. nov 2010

@janka256 ja som ich nemala ani nenosila a bruchatá som riadne, ale to som bola aj predtým ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre