Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
11. nov 2010

uz zaspala a zase emi nejako mrzol system tak som to opravovala

bambola
11. nov 2010

@monline @tinaki1275 baby a davate mrkvu alebo karotku? lebo aj to je rozdiel co sa teda sladkosti a horkosti tyka 😕

monline
11. nov 2010

@tinaki1275 áno, ja som myslím po troch dňoch pridala..a potom som pridala brokolicu...
ozaj, baby, čo prikrmujete..ako robíte špenát?

monline
11. nov 2010

@bambola ja dávam mrkvu z našej alebo svokrinej záhrady, skôr z našej, lebo tá svokrina je ozrutná

tinaki1275
11. nov 2010

@bambola ja mam len mrkvu..

bambola
11. nov 2010

@monline @tinaki1275 poslala som vam link na tie pesnicky 😉

tinaki1275
11. nov 2010

@bambola super dik🙂)

monline
11. nov 2010

@bambola dík..idem na to

monline
11. nov 2010

práve mi nika vraví, že chce ísť na víkend k otcovi, tak si balí veci, lebo tam pôjde už zajtra zo školy...a odtiaľ pôjde v pondelok do školy a potom domov...maxííí, dohliadni mi na ňuuu 🙂) ja sa vždy tak bojím, že tam nie je tak pod dohľadom a zneužije to..že ju pustí von a ona s kamošmi bude niekde po baroch lietať...a tak...

bambola
11. nov 2010

@monline a co tak zrazu? 😉 za tym bude nejaky chlap 😀 alebo sa jej nechce kocikovat 😀

tinaki1275
11. nov 2010

@monline ako casto k nemu chodi ?on ma rodinu?

monline
11. nov 2010

@bambola zvykne tam chodiť, ale tento jej systém- od piatku do pondelka- je nový..chodievala len zo soboty na nedeľu..má tam bratranca, rovnako starého a kamoší s jeho kamošmi..dokonca aj v škole má spolužiakov z Pezinka...a údajne nemá frajera 🙂 tak jej musím veriť

tinaki1275
11. nov 2010

@monline no co ti ine ostava..😉

monline
11. nov 2010

@tinaki1275 zhruba raz mesačne, taká bola dohoda na súde, predtým ju navštevoval u nás doma, ale odkedy je väčšia a našla si tam kamarátov, tak tam chce aj prespať..(otec jej dovolí dlhšie vychádzky ako ja)
on sa vrátil k svojej mame, v tom dome na poschodí býva jeho sestra s mužom a synom...nikoho nemá (aspoň tak pôsobí)

bambola
11. nov 2010

@tinaki1275
@monline dievcata ja uz asi idem. zajtra ideme na kontrolu k tej neurologicke a este som sa nerozhodla ci kociar ci manduca, tak sa mi to mozno prisnie 😀 dobru noc

monline
11. nov 2010

@bambola my sme boli kočíkom, v pohode..ale autom sme tam šli..muž ostal vonku pri kočíku, vošiel by sa tam ale kočík aj do ambulancie, aj tam, kde sme šli na sono

monline
11. nov 2010

@bambola dobrú noc...(práve čítam čo som napísala..ja už fakt píšem ako tatar, ale snád to bolo ako tak pochopiteľné)

tinaki1275
11. nov 2010

@monline tak dufat ze v tom ozaj nie je nejaky frajer nie?ked tam chce aj prespavat ..aj ked vek uz na to ma..😉

bambola
11. nov 2010

@monline len ked moj kocik je dost taky nemotorny 😒 a hlavne najviac mi asi vadi ta mhd-cka 😠

tinaki1275
11. nov 2010

@bambola k dobru a dufam ze bude zajtra vsetko o k...

monline
11. nov 2010

@tinaki1275 nika je spoločenská a asi sa tam cíti dobre..frajer to nebude, povedala by mi to..ona vie, že klamať sa jej neoplatí

monline
11. nov 2010

@bambola ved malinká je ešte ľahučká, ak má manducu rada a vydrží v nej, tak nerieš a vezmi ju v nej...ak bude počasie priať..držím palce aby ste dobre vybavili

tinaki1275
11. nov 2010

@monline to je dobre ze jej mozes verit..

tinaki1275
11. nov 2010

@monline idem si ja lahnut som dobita a uz teraz mam paniku z toho stahovania..☹ neviem si to ani predstavit s malou ..

monline
11. nov 2010

@tinaki1275 neboj, zvládnete to..krásne sa do vianoc zabývate..kedy sa sťahujete?

monline
11. nov 2010

@tinaki1275 aj ja idem spať..dobrú noc

tinaki1275
11. nov 2010

@monline no po vikende uz...😢dufam teda ze vsetko bude ok .ja taketo zmeny neznasam..😢(
dobru prajem...

lulu1983
12. nov 2010

dobre ranko z dubravky sa praje 🙂,

drahy dietak je hore od stvrtej kazdych 20 minut a o siestej stal definitivne s takym placom.. ja si nemozem pomoct, po ockovani je stale taky mrzuty 😒 Vcera sme mali prvu navstevu u nas doma a zly bol ako cert... hm.. a toooolko darcekov dostal a same prakticke veci, som sa vytesovala ako mala 🙂 Myslite, ze mu mozem dat viburcol, ked bude zase nevrly cely den?
Dnes mam na ranajky spaldovu kasu zaliatu vodou s nastruhanou hruskou... hm... kedy bude nedela? 😠

mojalili
12. nov 2010

@lulu1983 Mozes mu dat Viburcol...ak vam pomaha... 😉
@merikac - tak s tou stolickou som s nasmiala 😀 😀 😀

Dobré ránko kočky, tak my sme sa pekne o polnoci vyvracali a potom zaspinkal do 3 a 6.15 a vstaval o 7.30 hod. Pekne, len tie ATB mu nesadli chudatko moje krasne...
Dnes ide LILI na vikend k babke, uz sa trase, tak sa i ja trasiem, ze bude trosicku klud...aj ked ona mi nerobi problem, ked je doma... 🙂

lutsine
12. nov 2010

dnes ma moj Maxik 4.mesiace ,ten cas ale rychlo letí 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre