Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

ericica
14. nov 2010

ahojte ja uz som fakt zufala ☹ ☹ ☹ ☹ doteraz so revala ☹
dva dni nebolo mojej malej Bekulke nic ,uz aj papala normalne a pred chvilou zase vracala ja sa uz idem zblaznit....a to uz bola prichystana do skolky a cely den sa nevedela dockat rana 😖 😖 😖
takze zajtra ideme pre vysledky krvi a berieme ju zo sebou nech ju dr pozrie z coho to asi moze byt ,lebo kebyze je to crevna chripka tak vracia stale ale nie kazdy druhy az treti vecer.....

noemarta
14. nov 2010

@ericica fuhaaa, tak to ma mrzi, chuda Rebeka 😔 😔 😔

lela1809
14. nov 2010

@mirka285 tak to ano... ja som nahnevana ze tu teda ihrisko poriadne nie je... je to fakt skoda... ale idu volby a teraz su velke sluby ako budu budovat ihriska... 😀 😀 tak mozno ich aj pred dalsimi volbami urobia 😀

mirka285
14. nov 2010

@ericica Eri chuda moje,to co uz moze byt?to fakt neni normalne ☹

lela1809
14. nov 2010

@ericica chudatko...dufam ze zajtra vam povedia z coho to ma..

ericica
14. nov 2010

kocky myslite si ze ju posle do nemocky???lebo ja s nou nemozem ,manzel ide na sluzobku a svokru mala moc nemusi....a samu ju tam urcite nepustim vsak by sa tam zblaznila sama v cudzom prostredi 😒
ale ja uz fakt neviem z coho to moze mat....uz rozmyslam ci nema na nieco alergiu,alebo ze uz ma take slabe brusko ze sa v nom nic neudrzi 😖 chuda male pekne zaspinkala ,zrazu po chvili sa zobudi grgne sa jej a hned ju napne a uz to z nej ide 😢

noemarta
14. nov 2010

holky balim to, idem spat, lebo uz ledva drzim oci otvorene.
pa dobruuuuuu

ericica
14. nov 2010

alebo ci nedostat nejake tabletky na zvysenie chuti do jedla? co to podla vas moze byt ze cely den je v pohode hra sa a vecer ju to chyti a popritom toho vela vecer vela nenajedla ☹

ericica
14. nov 2010

@noemarta dobru noc...

lela1809
14. nov 2010

@noemarta bruuu noc 😉

@ericica ked pises o tej alergii, nepapala nieco co aj pred tym ako grckala.... ? lebo naozaj ak by to bola crevna tak to ma v kuse par dni...

mirka285
14. nov 2010

@ericica eri ja neviem,ale mali by jej spravit nejake vysetrenia,vsak to neni sranda.

ericica
14. nov 2010

@mirka285 vsak to ale ked ta moja dr je teraz mimo a chodime k zastupujucej.....a ked ju poslu do nemocky ja sa zblaznim ,boze ved to nemam ako vyriesit,jedine tak ze jej spravi vysetrenie ta zastupujuca a potom jej na to nieco da.....
baby ja sa uz fakt zblaznim,ved aj vcera som sa tesila ze som do nej nieco dostala a nevracala a dnes tiez pekne spapala polievocku a na vecer sme boli v meste sa pekne zahrala aj si tam dala dzusik a na vecer zas vsetko von ☹
@lela1809 nenapada ma 😖

mirka285
14. nov 2010

@ericica sa mi to vobec nepozdava,nech jej spravi vysetrenie aj ta zastupujuca dr....no budem na vas mysliet zajtra...

ericica
14. nov 2010

@mirka285 dakujem si zlata, ja sa uz normalne bojim zajtrajska,zaludok mam stiahnuty a neviem spat.....len nech nas neposle do nemocky

mirka285
14. nov 2010

@ericica neboj,dobre to dopadne dufam...mozno je to len virus nejaky sprosty a Reby to horsie znasa ☹ a chod uz spat nech naberies silu na zajtra.dobru noc,ja tiez idem 😔

ericica
14. nov 2010

@mirka285 dobru vsetkym....dufam ze bude vsetko ok 😝

tinaki1275
14. nov 2010

@ericica jezisi to je mi luto ,dufam ze to nebude nic vazne.. ☹

lela1809
14. nov 2010

@ericica drzim zajtra palce...nech vysetreniami zisti pricinu a nech je co nasjkor babulka v poriadku...
dobruu noc

lela1809
14. nov 2010

@lela1809 bru noc vsetkym 😉

bambola
14. nov 2010

uz vsetci spia? no asi ano 😀

aalexis007
15. nov 2010

DOBREEEEE RAAANKO 🙂

bambola
15. nov 2010

@aalexis007 niekto tu ma dobru naladu uz hned zranky 😀 dobre ranko

aalexis007
15. nov 2010

@bambola dobru ako dobru 😉 trosku nevyspato, ale dnes mam doma este mm, takze budem len oddychovat. 🙂

bambola
15. nov 2010

@aalexis007 no ja som az do zajtra poobedia sama s malou 😒 ale potom tu bude zase veselsie lebo pride brat z Prahy a mama z BB 😀

aalexis007
15. nov 2010

@bambola super, takze bude veselo. Ja som bola v stredu na zakroku -ambulantna operacia palca na nohe - zarastal mi nechtik 😢 takze sa musim teraz setrit a ani chodit velmi nemozem. Je to dost onicom, hlavne ked som sama doma 😖

bambola
15. nov 2010

@aalexis007 au 😖 asi nic prijemne co? ja som sa minule potkla ale nejako som to ustala a som si predstavila, ze keby som si nieco zlamala tak neviem ako by sme fungovali 😕 ale to nejako dokrivkas a ked mas dnes mm doma tak to treba plne vyuzit 😀

aalexis007
15. nov 2010

@bambola veru au 😒 a vobec neviem, ze z coho sa mi to stalo. Citala som nieco na nete, ze sa to stava aj zenam po porode - tak ja som asi jedna z nich. Len sa hrozne bojim, aby sa mi to znovu nestalo. 😢

bambola
15. nov 2010

@aalexis007 ja som pocula ako sa to robi a to mi uplne staci 😖 nechty striham a kontrolujem pravidelne ale niekto sa tomu vraj jednoducho nevyhne 🙄

aalexis007
15. nov 2010

@bambola vidim, ze aj Matka ma 4 mesiace a 1 tyzden ako moj Filipko. Len ju kojis, alebo jej davas UM. A zacala si uz prikrmovat?

aalexis007
15. nov 2010

@bambola A vybrala si jej krasne meno. Aj ja sa tak volam 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre