Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

sisull
29. nov 2010

@katy1979 ze marco bude mat vianocnu hostinu 😉

monline
29. nov 2010

@macik27 ako krásne sedí...

katy1979
29. nov 2010

@sisull urobila som to aj pri prvom synovi tak tak to aj marco bude mat tak. to si aspon vsetci zapamatame. a pri jeho hypnotizovani jedla vyzera ze s jedenim problem nebudu. sklbe mi tanier z ruky aj vsetko jedlo co je nablizku a hypnotizuje pohladom ze daj aj mne. takze my budeme prvy mesiac urcite na zeleninu a dalsi mesiac dame ovocie a masko a lepok no netusim lebo vsak to stale menia poslednu dobu.

sisull
29. nov 2010

@petrap001 krasne fotky.. s tym mobilom je dobry 🙂 len neviem ci to nie je naopak, ze mamka zhana synceka a on rozmysla - dvinhut? nedvihnut?

petrap001
29. nov 2010

@sisull 😀 aj to raz bude,verim tomu

monline
29. nov 2010

@petrap001 krásne fotky..tie s tmavým pozadím vám robil profi fotograf?

petrap001
29. nov 2010

@monline @sisull dakujem 🙂 .ale nieee to som ho fotila na nasej posteli 🙂

monline
29. nov 2010

@petrap001 šikovná si 🙂

tinaki1275
29. nov 2010

ahojte baby ,tak mam asi 10 minut a stihla som dnes vynimocne docitat co sa popisalo ..ja zatial davam len zeleninu ,uz asi 15 dni ,ale zda sa mi ze mi zacina kvoli tomu odmietat mlieko ..je to mozne ze chce radsej papat pevnu stravu? a ake masko ste davali ako prve?

sisull
29. nov 2010

idem radsej do hajan, lebo o chvilu zacnu nase dvojhodinove intervaly kojenia 😒

monline
29. nov 2010

@sisull mne po nakojení spinká do rána..dobrú noc

petrap001
29. nov 2010

@monline dakujem,ale to bude asi fotak 🙂
@tinaki1275 hm mozno,ale mlieco este musi pit,nie? ci sa jej to paci alebo nie 😀 a ja sa na masko tiez iba chystam

sisull
29. nov 2010

@tinaki1275 z toho co som tu sem tam precitala, sa mi zda, ze kuracie.. ale ostatni ti lepsie poradia..

monline
29. nov 2010

@tinaki1275 ahoj, už ste presťahovaní a vybaľuješ? podarilo sa? a čo psík, zvykla si si?

sisull
29. nov 2010

@monline och zaaavidim

petrap001
29. nov 2010

@monline tak to mas dobre,mne sa budi vynimocne prvykrat po 4 hodinach,ale normalne tak 2 max 3 a ku ranu aj castejsie..ja uz neviem,co mam robit.a je jedno ci mu tu kasu dam,alebo nie,a tak sa zobudi.a teraz posledne dni neviem co riesi.teraz uz chvalabohu zaspal.. 😔

monline
29. nov 2010

@tinaki1275 ja dávam zatiaľ len kuracie uvarené v polievke spolu so zeleninou

tinaki1275
29. nov 2010

@monline pes ostrihany ,lebo tie jeho chlpy by mi nikt nebol rozcesal..🙂)a najvacsi kamos s nasim labradorom ...cez den je snim na zahrade a na noc ho beriem dnu ..prestahovani sme ale stale v bojovych podmienkach ..vsade krabice a kufre,akurat obyvacka je ako tak a kuchyna,snazim sa kazdy den vybalit aspon jednu krabicu ale pri malej je to dost narocne..☹

tinaki1275
29. nov 2010

@sisull dik dobru noc..🙂

tinaki1275
29. nov 2010

@petrap001 no ja ju furt nutim ale neviem co zase strakjuje uz pila 180 ml a teraz sme zase na 130ml a obcas na 150 ml ..ale viac ako 750 denne do nej nedostanem...☹

tinaki1275
29. nov 2010

@monline len kuracie prsia alebo aj ine ?mas vase vlastne ?

petrap001
29. nov 2010

@tinaki1275 hm tak to ti asi nikto nezavidi 🙂 a ja to s nasim psom tiez riesim takto,ze ho ostriham,lebo tie chlpy by som..!!! ale potom vyzera ako svihnuty,ale to nic,aj tak nikde nechodi 😀

monline
29. nov 2010

@tinaki1275 pomaly vybalíš a konečne si oddýchneš..tie peniažky za opatrovanie psíka nemôžete využiť na letenky? tuším si spomínala, že asi neprídete..

tinaki1275
29. nov 2010

@petrap001 jezis to je zlatko 🙂)ja musim najst v tom bordeli u nas kabel od fotaka pri stahovani sa niekde stratil(ako vacsina inych veci)a potom nahodim fotky ostrihaneho Pinkieho ...sranda je ze nie je moj ..len ho strazim ale kamoska sa s tym musi zmierit ..inac to neslo .. 😒

monline
29. nov 2010

@tinaki1275 mám pár domácich kureniec v mrazáku

monline
29. nov 2010

@petrap001 krásny je..to má čelenku? 😀

tinaki1275
29. nov 2010

@monline no musime dokupit este jednu klimu do izby malej ( mm samozrejme chce kvalitnu a ta stoji 500eur..)a nove koberce..no uvidime..ja som rozhodnuta ze pridem hoci aj sama ak sa mm nespamata..mam pocit ze je skor unaveny a preto nechce ist ..ale na vianoce urcite neprideme uz som to dnes hovorila mamine..

tinaki1275
29. nov 2010

@monline to mas dobre musim nabehnut k strykovi od mm on am kurence..

petrap001
29. nov 2010

@tinaki1275 u nas je to bezne aj teraz ze nic netusim kde je hlavne ked to treba.ale hlavna vec ze skrutky,srubky a ine blbosti co sa tyka aut su uplne vsade.a nabijacky a kable...vsetky mozne,len nie tie co treba 😀 Tak ty este popri stahovani opatrujes niekomu psika?no mas ty toho na hlave 😲
@monline hmm tie musia byt dobre,take domace sliepocky,nie ako tie umeliny co kupujeme.. 😖

monline
29. nov 2010

@tinaki1275 asi si z toho smutná..ale - nie je to náhoda, že varuješ toho psíka a dajú ti za to peniaze? možno práve na letenky,aby si mohla ísť domov..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre