Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
4. dec 2010

@bambola a on mi povie, ze mi drbe 😀 pripadne pri najlepsom ze ninka je taka krasna, ze zaziari aj na najskaredsic golfkach 😀 a nakoniec to zaklincuje otazkou a potrebujeme vobec golfky? 😀

bambola
4. dec 2010

@maxara o tomto sa nastastie u nas nediskutuje. ja som uz oznamila ze pri najblizsej moznej prilezitosti kupjem golfky aby som mohla chodit aj mimo dubravku a navyse kedze nemame vytah kazdy den trepem kocik hore aj dole po schodoch na dvakrat 😠 mozem osrat robit to aj na jar, to uz bude pekne golfik a ja uz budem vysportovana z tolkeho navlacovania 😀 navyse kocik ani nie je nas 😉

bambola
4. dec 2010

@maxara hej tie tiez nevyzeraju zle 🙂 len z nejakeho nespecifickeho dovodu mi nieco na nich vadi, ale neviem povedat co 😕

maxara
4. dec 2010

asi tie kolieska.. tie su take cudne, ze vyzeraju ako keby boli krive
ale tieto su tiez pekne
http://www.kocarkydavidek.cz/detail.php?zbozi=1...
myslim, ze vo farbe mam jasno 😀 😀 😀

bambola
4. dec 2010

@maxara hej ale je to kombi a ja nechcem aby sa to dalo pouzit aj na to aj na hento. mne staci golfik, ktory bude splnat tuto jednu funkciu na jednotku a nie z kazdeho rozku trosku. dufam, ze si to pochopila 😀

noemarta
4. dec 2010

nazdar herecky,
vidim ze znovu rozoberate golface, babyyy serte na to, nerieste to kupte si kazda taky ktory vam padne do oka, nebudete nikym a nicim ovplyvnitelny a potom uvidime kto ma aky vkus a nie ze tu budu same zappky ako teraz teutonky 😉 😉 😉

@bambola hej mas pravdu ta vlozka iba teraz tak divno vyzera, ale ked bude sediet tak to bude super

bambola
4. dec 2010

@maxara ja farbu nemam vybranu, to bude zalezat asi od konkretneho golfa

tinaki1275
4. dec 2010

@bambola uz sa tesim na fotky ..ked ja najdem nas kabel od fotaku ktory sa samozrejme stratil pri stahovani 😠 ako vela inych veci tak ti nafotim nasu "zimu "dnes zase 28 stupn. 🙂 ale vraj sa to od pondelka zmeni a vrak sa ochladi ..tak uvidime..

bambola
4. dec 2010

@noemarta to baby zacali nie ja 😀

tinaki1275
4. dec 2010

@noemarta ja uz mam zapp..😢ale to bola u mna laska na prvy pohlad..🙂

noemarta
4. dec 2010

@bambola ved ja vieeeeeeeeeeeeeem 😉 😉

noemarta
4. dec 2010

@tinaki1275 noooooo tak si prvaaaaaaaaaaa 😉

bambola
4. dec 2010

@tinaki1275 zajtra by mi mal dojst kabel z prahy tak sa tes 🙂 a dnes sice bolo nadherne a je tu strasne krasne ALE ja by som menila za tych 28stupnov, ja som proste teplomil a ja by som sa mohla prazit na plazi pri mori 24/7 😀

noemarta
4. dec 2010

@bambola ja milujem zimu ale taku kraasnu ako je napr. dnes, ale mam aj leto strasne rada.

maxara
4. dec 2010

@tinaki1275 😀 ale si takmer prva, co ma golfky..

@noemarta tak moj vkus su bumbleride flite tie ruzove krasule, co som sem dala.. ale asi si ich nebudem moct kupit 😒 setrim na nabytok do zbytku domu, tak si nemozem dovolit dvoje golfky.. a neviem ci mozem tie jedny predat, lebo su setrine 😀 takze asi neeeee

@bambola Bambi jasne, chapem.. ja som doteraz vobec nepozerala nejake technicke parametre.. en to, ci sa mi pacia, alebo nie.. ale vsimla som si, ze niektore golfky su take hutnejsie, ze hadam su to take polosportiakove golface

bambola
4. dec 2010

@maxara ja budem urcite pozerat aj na vahu a velkost, lebo sa dost spolieham na to, ze s tym budem cestovat a pohybovat sa aj inde ako len okolo domu a musi sa nam to zmestit do fiesty do kufra a nezabrat pritom cely kufor 😀

maxara
4. dec 2010

@bambola no jasneee, ja zatial nebudem pozerat uz nic, az ked sa rozhodnem, ze idem do toho.. 😒

tinaki1275
4. dec 2010

baby ja to mam len preto tak skoro ze to bolo od znamych ..a tak som to hned zobrala..skoro novy -mali ho dvakrat na dovolenke..a pacil sa mi uz ked som kupovala Buzz..inac ja mam hororove dni ..ako dlho trva kym sa tie blbe zuby prerezu? neda sa to nejako urychlit? 😀 u nas to trva uz skoro tyzden ale posledne dva dni du des..a ja este stymi bolavymi dodriapanymi rukami..☹

noemarta
4. dec 2010

@maxara hi hi a z co ho chces nasetrit z rodicaaaku??? 🙂

tinaki1275
4. dec 2010

@bambola ver mi ze po 2-3rokoch zivota tu by ti prazenie ani nenapadlo ..ja som sa neopalovala ani napamatam....kupat sa chodime zasadne okolo siedmej vecer ..

tinaki1275
4. dec 2010

@noemarta dobra otazka🙂

bambola
4. dec 2010

@tinaki1275 ale ja viem, robila som niekolko rokov plavcicku na kupalisku v lete a po dvoch tyzdnoch sme uz sedeli vsetci obleceni po slnecnikmi so siltovkami a slnecnymi okuliarmi 😀 a minule leto som bola dva mesiace v kalabrii a asi tak v strede leta sme dva-tri tyzdne ani neboli pri mori lebo sa nam nechcelo 😀 a potom sme zase sli lebo sme si hovorili, ze vsak dokelu vsetci lezu na dovolenku k moru , my sme tu cele leto a nejdeme? 😀 ale tak 25 stupnov je tak pekne prijemne.mne asi najviac vadi na zime ze musim byt tak naobliekana , ja si potom pripadam taka nemotorna 😠

maxara
4. dec 2010

@noemarta 🙂 ved ja necakam, ze to bude zajtra nasetrene, ale tak nebudem vyhadzovat prachy na debiliny, bez ktorych mozem byt, resp na veci, ktore su len krajsie ako tie, co prave mam doma. Aj ked by som velmi rada.. tak ale je to otazkou priorit.. napr teraz, ked uz byvame sami, tak si mozem dovolit obcas aj somarinky, ale tak odtial potial.. varim doma, mm si berie obed so sebou, takze gastrace su moje 😀 a tak si mozem kupit raz za rok cigansku na vianocnych trhoch uuuplne bez vycitiek.. a pod

maxara
4. dec 2010

@noemarta no a z rodicaku... asi preo prisla Ninka az po troch rokoch, aby sme uz byvali sami.. 😉

tinaki1275
4. dec 2010

@bambola no mne sa tu zacali strasne mnozit materske znamienka..asi po dvoch rokoch ...proste moja pokozka aj ked na nu davam ochranny faktor 60 jednoducho slnko nechce..☹
a predminulu zimu som si zopar dala aj vybrat lebo boli na dost neprijemnych miestach...a pozeram tento rok ze mam zase nove a tom sa tohto roku teda fakt velmi neslnila..teda vobec..

tinaki1275
4. dec 2010

@maxara joj ty si sikulka ..je som neschopak pokial ide o setrenie...☹nikdy nemam nasetrene nic...

maxara
4. dec 2010

@tinaki1275 no keby si mala byvat s jedymi alebo druhymi rodicmi, tiez by si setrila..teda nie ze by sme ich nemali radi, naopak.. ale mozno by sme si tak liezli na nervy, az by sme sa prestali mat radi.. mne sa ani takto nepaci zit v tomto dome, ked nic nenapreduje.. my mame zariadeny iba spodok, aj to nie definitivne a to mi este chyba predsien a hala, to chcem tak pekne, ale musim nasetrit.. nechcem cely zivot zit v neutulnom polozariadenom dome, len preto, ze rozhadzujem na hovadiny.. to by som si neodpustila.. takto aspon viem, ze proste robim preto vela.. nie maximum samozrejme, ale vela..

tinaki1275
4. dec 2010

@maxara to chapem..ja by som uz tiez chcela vlastny domov..teda hlavne dom ...my sme uz za 8 rokov v tretom prenajme...ale tu je to tak drahe ze si nemyslim ze sa s mojou sestmesacnou letnou pracou a biednym prijmom mm k nejakemu uveru kedy dostaneme..😢

tinaki1275
4. dec 2010

no tak ja sa baby lucim ..mala sa mi furt budi tak to vidim na desnu noc... ☹ prajem vsetkym dobru...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre