Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
9. dec 2010

@luludi a potom su klienti nespokojni ..😢 napr.nemecke a aj rakuske ck maju uplne inu politiku ,hladaju na tuto pracu ludi ktori maju aj vzdelanie a aj skusenosti ..aj preto idem teraz robit zase delegatku ale pre nemcov, je to jedina vhodna praca pri malom dietatia a nemeckou ck aj slusne ohodnotena.. ..

lenuss84
9. dec 2010

@adelaine ahoj-aj ja som mala takyto problem ze kolko by mi mohla mala zjest prikrmu na prve razy.tiez sa mi tak rozjedla.ale davala som jej tak,kym som mala pocit,ze este chce.a ked prestala riadne prehltat a uz sa s tym v ustach len tak akoby bavila,tak som jej prestala davat.a tiez som sa bala ze jej bude zle ale nic jej nebolo.teraz uz papa vela niekedy sa divim,kde to do nej vojde...

luludi
9. dec 2010

@tinaki1275 mudro robis... vseobecne je politika slovenskych cestoviek svojska... skoda reci... 😝

monline
9. dec 2010

ahojte, tak konečne ide kôň, teším sa...dnes som zopár z vás požiadala o priateľstvo na facebooku, tak sa teším, že budem mať s vami kontakt aj tam
malý mi práve zaspal, dnes mi dobre papal príkrmy, zapil mliečkom a ostal spokojný 🙂

@noemarta malá je v tých čiapkach prekrásna..sú takéto nejaké pekné čapice aj pre chlapčekov? ja vám tak závidím tie parádnice 🙂

bambola
9. dec 2010

@tinaki1275 ano to urcite rekonstruuju kvoli mne 😀 ale to by museli od decembra do februara non stop 😀 dnes som si aspon zopakovala lebo zase mala bola skoro cely den hore aj ked teraz sa zobudila po dvoch hodkach 🙂
inac ja ked som rodila tak tiez boli tie najvacsie horucavy cca 35 a kedze to bola slovenska nemocnica a izba otocena na JZ tak na izbe sme mali minimalne 45 😠 a ty sa tu stazujes ze musela si byt v klime 😀 😀 😀

tinaki1275
9. dec 2010

@luludi kde su vsetky baby ? az mi je to divne ze je tu tak pusto..

monline
9. dec 2010

@bambola aj ja som zažila horúčavy v pôrodnici..v ružinove som rodila..ty kde?

monline
9. dec 2010

@tinaki1275 to preto, že ten kôň skoro vôbec nefunguje..a začneš niečo písať a odošleš a - už je tam oznam ..to sa mi stalo aj včera

luludi
9. dec 2010

@monline @bambola @tinaki1275 ja som rodila na kramaroch a teda bolo to velmi podobne ako u bambi 🙂 sme sa smiali ze mozeme krajat a predavat horuci vzduch 🙂

meruska
9. dec 2010

ahojte
@noemarta perfektné čapice..perfektná modelka 😉 suhlasím s @monline, prečo niečo také nie je aj pre našich chlapov???

kafoditka
9. dec 2010

Caves babule 🙂 🙂 ja som zistila, ze som tazko zavisla na konovi 😲 sak chodim cely den okolo pocitaca ako s nasolenou ritou, ze kedy konecne pojde kon 😀 😀 Takze vas vsetky zdravim, idem si vas precitat 😉

monline
9. dec 2010

@kafoditka ja už som dnes kecala so zrzkou aj s maxi na FB 🙂 mala som absťák 🙂

bambola
9. dec 2010

@monline ja na antolskej 😉

luludi
9. dec 2010

@monline ja som zase docitala celeho kunderu ;) ako sa ti paci majster a margaretka?

bambola
9. dec 2010

@monline uha fejsbukujeme? aj ja vas chceeeem, pockaj poslem ti ziadost

monline
9. dec 2010

@luludi ešte stále som to nedočítala, akosi sa neviem sústrediť..tebe sa ako páčil Kundera? kunderu milujem..

monline
9. dec 2010

@bambola monika garajová

tinaki1275
9. dec 2010

a teraz sa tu vsetky objavite ked ja uz pomaly musim ..mala sa zobudi po jej 3hod,poobednajsom spanku a bude ma "likvidovat"dalsie 4 hodiny ..😉

tinaki1275
9. dec 2010

@monline mne asi uz minimalne 5x..☹

tinaki1275
9. dec 2010

@kafoditka nie si sama...musim si vas aj na FB popridavat...

bambola
9. dec 2010

@monline ja viem, mam tvoj mail 😉 uz to tam mas

monline
9. dec 2010

@meruska našla som na tej stránke sashe.sk u hajnaly, čo robila pre noe tie čiapočky, aj jednu pre chlapca, s autíčkom..síce nie je taká pekná, ale na hlavičke určite vyzerá lepšie..prečo ja neviem štrikovať? naučím sa..!! 🙂

monline
9. dec 2010

@bambola
@luludi mám vás 🙂

monline
9. dec 2010

@tinaki1275 ved ja už naschvál píšem krátke správy, aby mi to nebolo ľúto, že sa rozpíšem ako včera - a nič

monline
9. dec 2010

@tinaki1275 tak si ma pridaj 🙂

ericica
9. dec 2010

@kafoditka aj ja som dens chcela asi trikrat nakuknut a kon nesiel 😠
@tinaki1275 @denisse aku ste mali noc???
my celkom fajnovu ,princezna sa pred chvilkou zobudila a ako pocitam o pol osmej zalahne,ona totiz viac ako dve hodiny hore nevydrzi.....
idem si vas kuk....
@monline ja som si ta uz pridala.....ako si ma nasla???

ericica
9. dec 2010

@monline jeej moni vsak vy mate za chvilku uz 6 mesiacov.....wau ako to leti.

monline
9. dec 2010

@ericica maxi mi dala kontakt na teba, aj na pár ďalších báb..
veru..teraz 11teho má pol roka 🙂 chlapček môj malinkatý 🙂

ericica
9. dec 2010

@monline ze malinkaty ved je to uz chalanisko veliky....kolko vaze a este stale mu tie kukč tak svietia????ma ich nadherne...daj nejaku aktualnu foto 😉 😉

alllexa
9. dec 2010

Ahojte, my sme stale v nemocnici, maly mal vcera operaciu, dali mu tam taku gumicku (vola sa to elasticka ligatura), vyzera to dost drsne, chudak, ten absces mal prepojeny az s konecnikom (preto to mal stale zapalene) a teraz sa bude ta gumicka postupne zatahovat (cca tri tyzdne) a tkanivo za tym pomaly hojit. Musime tu byt par dni na pozorovanie, ci nema teploty a tak, a ze potom by sa to uz riesilo ambulantne - chodili by sme na kontroly.
Blbe to bolo pred operaciou, ked bol nalacno, a potom po operacii tiez chudak strasne plakal, uz som nevedela, ci od hladu alebo od bolesti, nemalo to konca. Uz aj prsia ma strasne boleli, lebo som ich mala plne mlieka, hoci som si ho odsavala, ale odsavacka mi to nikdy tak nevyprazdni ako ked taha mlieko babatko. Som uz nevedela, co skor, ci odsavat, alebo tisit maleho. Je to strasna bezmocnost, ked dieta place, to je kazda minuta nekonecna.

ericica
9. dec 2010

inac baby edina mi zase zacala kaslat a mna uz chyta panika ze co ak sa jej to zase vrati.....
to radsej vyskocim z iduceho vlaku ako sa zase vratit do toho blazinca menom pediatria 😖 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre