Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
9. dec 2010

@tinaki1275 z angliny mam taky prierez, od morfologie cez syntax, vyvoj, historia, lingvisticke skoly....teoria

tinaki1275
9. dec 2010

no mala zase mrnci ..to je hroza..ja nechapem kolko jej tie zuby budu liezt.. ☹

tinaki1275
9. dec 2010

@bambola to musi byt tazke..to ti nezavidim..a potom mas este dalsie tento semester?

bambola
9. dec 2010

@tinaki1275 este o tyzden a este tri v januari 😉 na tu sobotnajsiu sa veru netesim, som to trosku podcenila. to je tazko ked predtym som sa mohla ucit kedy sa mi chcelo, teraz musim ked mala dovoli a to ja neviem 😒

monline
9. dec 2010

@tinaki1275 ja rovnako..je to ten najúžasnejší chlapček na svete
pre každú mamu je vlastné dieťa to najlepšie, najkrajšie, najroztomilejšie...a spravíme pre ne všetko najlepšie..aby boli zdravé, šťastné a veselé, ...čo taká tabuľková hlúpa sestrička o tom vie...alebo baba, ktorá ešte nemá svoje dieťa, a tiež si myslí, že to svoje vychová najlepšie...inak- kedysi dávno, ked bola nika malá aj moji synovci, tak môj mladší slobodný brat stále tvrdil, že ich rozmaznávame, že toto máme tak, toto inak, tak som mu povedala, - počkaj, až budeš mať vlastné deti...a- jeho 5 ročný syn je strašne krásny a roztomilý, ale strašne rozmaznaný... a- ked má "svoj deň", tak s ním nikto nepohne, neposlúcha, bije sa, vrieska, je extrémne zlý, absolútne nepočúva, je tvrdohlavý, až zúrivý ...a pritom brat si myslel aký má patent na výchovu! 🙂

monline
9. dec 2010

@tinaki1275 príkrmy mi je ako kedy..niekedy celú misku, niekedy len polku 125ml fľašky, stále mu dám aj mlieko, len neviem koľko vytiahne..včera som mu otvorila tekvicu s karotkou- ale to bolo normálne kyslasté! nechutilo mu to vôbec, ja ked varím mrkvu s tekvicou, tak nepridávam do toho žiadne ochucovadlá..prekvapená som bola...však čo mu kupujem zeleninu s mäsom, to je absolútne bez soli, príšerná chuť, ale malému to strašne chutí

monline
9. dec 2010

@bambola ja som si vždy dala dalšiu skúšku až za týždeň, dve tri skúšky v týždni by ma stresovali, lebo ja som sa neučila priebežne, tak dve tri noci pred skúškou som sa musela drviť, doobeda skúška, poobede naspäť do práce 🙂, brávala som si dovolenku, tak som si nemohla dovoliť opravné termíny, však nechcela som minúť všetku dovolenku na školu..občas som ukecávala profákov ak som to mala na hrane 🙂)

tinaki1275
9. dec 2010

@monline vsetci su mudri kym nemaju vlastne deti ...ja som obcas tiez takto trepala..🙂)teraz viem ze je to uplne inak..🙂ale uplne uzasne...necakala som ze ma to az tak vezme..😉

tinaki1275
9. dec 2010

@bambola nezavidim ti ..ja som tiez vzdy chcela stihnut aspon 2 v predtermine pred vianocami a potom som mala trochu kludu cez sviatky ..ale menej ako 6 som tusim nikdy nemala..joj az ma striasa..

tinaki1275
9. dec 2010

@monline no ja som este maso nepridala chcem skusit od pondelka..tu nemame vobec sklicka.akurat od nestle a to s mi zda dost shit...chcela som hipp ale tu sa neda zohnat len nejake holle a to je sialene drahe..ze jedno 130ml sklicko 1,82EUR a potom nejaky babynat (francuzske ) tiez okolo 2 eur sklicko ..sa mi to zda vela..dam si poslat hipp z rakuska od segry ..nechce sa mi varit kazdy den..

monline
9. dec 2010

@tinaki1275 ja som niku neskutočne prežívala, mala som 22, prvé dieťa (prvé manželstvo 🙂)..malý ma zaskočil, absolútne som nebola nastavená na dalšie dieťa, však som už úplne spohodlnela, ľúbim deti v rodine, ale pohrať sa a vrátiť..nemať starosti, nemať 24hodinovky s deťmi..a vidíš- som úplne namotaná na malého, je to môj miláčik a užívam si to
a nezbláznim sa, ked mám metrovú kopu prádla na žehlenie už tretí deň ..však zajtra či pozajtra ožehlím 🙂

tinaki1275
9. dec 2010

@monline @bambola baby idem di postele su tu uz dve hodiny a zajtra mame ockovanie ...tak hadam este nieco pospime..

tinaki1275
9. dec 2010

@monline pod pozehlit aj moju ..je uz 5 metrova..😉)

monline
9. dec 2010

@tinaki1275 ani tu nie je detská strava lacná...ja zvyknem uvariť na dva dni 2x do týždňa, ostatné dni dám kupované, či ako sa podarí..ak mi zje len polku fľašky, tak mu ju dám na druhý deň, nevarím vtedy

bambola
9. dec 2010

@monline mon akurat ze problem je, ze nam nedali na vyber 😠 proste vacsinou urcili jeden termin skusky a popripade daju este opravny. niektori davaju aj viac terminov, plus niektori povedali, ze mozme prist s dennymi. a ja to mam nakope preto, lebo toto su fakt dve lahke a jedna tazka a chcem aby sme nemuseli chodit vkuse hore dole BB-BA kvoli hodine na skusku tak to chcem vybavit takto narazovo. v januari mam tiez tri nakope, je pravda ze uz tazsie vsetky tri ale to uz sa zacnem ucit kedze vidim ako to ide pri malej . ty si mala aspon niku vacsiu.

monline
9. dec 2010

@tinaki1275 tak držím palce zajtra na očkovaní, nech to malinkú nebolí a nech to dobre zvládne..spolu s tebou 🙂

monline
9. dec 2010

@tinaki1275 jasne, potom si skočím zaplávať do mora, prejdem sa po pláži....a vieš, že idem??? kedy mi to letíí?

tinaki1275
9. dec 2010

@monline dik a dobru ..🙂)
@bambola drzim palce zajtra a aj v sobotu ..😉

bambola
9. dec 2010

@tinaki1275 dobru noc a drzim palce aby dobre dopadlo 🙂

tinaki1275
10. dec 2010

@monline z viedne do aten a z aten do chanie kazdy den....🙂)

tinaki1275
10. dec 2010

tak uz miznem..mam tu kosu ...

monline
10. dec 2010

@bambola ved to, obdivujem ťa, aj všetky študujúce s malými bábätkami..mne sa nedarí ani knihu čítať, a to je pritom niečo, čo ma baví...si šikuľka, zvládneš to aj nárazovo, však nemôžeš sa rovnať so študentami, čo nemajú žiadne starosti okrem tých, kam ísť na žúrku a či fotrovci poslali na účet vreckové...ty už si zodpovedná a nepôjdeš tam, že- však nejak bude..pripravíš sa..
Pri NIke to šlo fajn..ona bola vtedy prváčka na zš, ked som začínala..bolo to super

monline
10. dec 2010

@tinaki1275 dobrú noc

bambola
10. dec 2010

@monline no len toto som fakt neodhadla, na tu sobotu 😒 ale uz mam odsledovane ako a kedy sa pri nej da tak na dalsie si uz urcite dam dlhsi cas

monline
10. dec 2010

@bambola budem ti držať palce 🙂 a najmä malá aby si udržala svoj režim, nech sa popri nej naučíš

bambola
10. dec 2010

@monline dakujem 🙂 uz by som mohla nejaku skolu skoncit 😠 snad sa to tak popri malej zvezie 🙂

monline
10. dec 2010

@bambola skončíš, čo bojíš 🙂

monline
10. dec 2010

@bambola dnes to vzdávam, dobrú noc..

bambola
10. dec 2010

@monline dobru

boddez
10. dec 2010

@oacka noo diiki teda...🙂)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre